Rīgas reģionā nozagti - VW, Audi un MB 1

 
Nozare.lv | 19.jūlijs 2013 11:43

Jaunākais nozagtais auto ir 2012. gada izlaiduma Audi Q5.

16. jūlijā Rīgā, Brīvības gatvē, nozagta 2012.gadā ražota automašīna "Audi Q5" ar valsts numuru JB 8238. Automašīna bija aprīkota ar signalizāciju un bija apdrošināta.

Rīgā, Stirnu ielā, nozagta 2000.gadā ražota automašīna "Mercedes Benz E270" ar valsts numuru GM 1199. Automašīna bija aprīkota ar signalizāciju, bet nebija apdrošināta.

17. jūlijā Rīgā, Skujenes ielā, nozagta 2006.gadā ražota automašīna "VW Touran" ar valsts numuru HR 5543. Automašīna bija aprīkota ar signalizāciju un bija apdrošināta.

 
Visi komentāri
 
GB 19.jūlijs 2013 22:17
0 0 Atbildēt

Mani klienti.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

CSDD atbild iAuto par roku krustošanu CSDD eksāmenā un dzīvē; kā ir pareizi? (+ VIDEO) 8

Atbildot uz iAuto jautājumiem, sākotnēji jānorāda, ka CSDD eksāmenā netiek vērtēts viens "formāli pareizs" roku novietojums uz stūres vai viena stūrēšanas tehnika. Lasīt vairāk

 

Kia Seltos tagad arī Eiropai 2

Kia sūta savu populāro kompaktās klases SUV uz Eiropas tirgu, sākot piedāvājumu ar benzīna versiju. Lasīt vairāk

 

Vācijas tiesa spriež - kas notiks ar 22 no Ķīnas ievestajiem Volkswagen? 11

Pirms dažiem gadiem kāds vācu dīleris ieveda no Ķīnas tur izgatavotos un ievērojami lētākos Volkswagen ID.6 Crozz, cerībā labi nopelnīt, taču par to uzzināja ražotājs un iesniedza prasību tiesā. Lasīt vairāk

 

35 300 eiro: Chery piedāvā cilvēkveidīgo robotu un robotsuni 6

Ķīnas autoražotāja Chery meitasuzņēmums AiMoga ir sācis tiešsaistē tirgot savu humanoīdo robotu Mornine M1. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti