Biķerniekos veiksmīgi aizvadītas Baltijas Spīdveja Līgas 2.posma sacensības (+ FOTO) 2

Foto: Publicitātes attēls

CSDD | 13.jūlijs 2018 8:52

11.jūlijā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē veiksmīgi tika aizvadītas Baltijas Spīdveja Līgas 2. posma sacensības, kurās pārliecinoši uzvarēja Daugavpils spīdveja komanda "Jaunība" ar Oļegu Mihaillovu un Artjomu Trofimovu tās sastāvā.

Rīgas spīdveja kluba "Auseklis" spīdvejisti – Rūdolfs Sproģis, Ričards Ansviesulis un Kristers Lumanis, kas trenējas Biķerniekos un Baltijas Spīdveja Līgā pārstāv Rīgas komandu, veiksmīgi aizvadīja sacensības, ieņemot 4.vietu, turklāt šo panākumu izcīnot par spīti Ričarda Ansviesuļa kritienam, kurš izstājās no turpmākās dalības sacensībās. 2.posma otrās un trešās vietas ieguvēji ir Somijas komandas – VRT Ankkurit 1 un VRT Ankkurit 2 no Varkausas, kuras pārstāv Somijas jaunieši – Antti un Nillo Voulas un Niklas Sajrio un Toni Hirilainens. Sacensībās 5.vietu ieguva Krievijas komanda "Neva Speedway", bet 6.vietu Igaunijas jauniešu komanda – "J&U Speedway".

Baltijas Spīdveja Līga ir neprofesionālā jauniešu spīdveja līga un tajā tiek pārstāvētas Krievijas, Ukrainas, Igaunijas, Somijas un Latvijas komandas. Jauniešiem ir iespēja piedalīties sacensībās un pilnveidot savas sportiskās prasmes, lai nākotnē iekļūtu profesionālajos spīdveja klubos, kā arī startētu valstu izlasēs.

Populārākie komentāri

2 Lasīt visus komentārus →
4 0 Atbildēt

A tu vispār kaut kad kaut kur izej un atrāvies no savas kastas ar internetu..???

1 4 Atbildēt

Interese par šo pasākumu gan bija liela. Labi, ka negāju, citādi nebūtu kur apsēsties.

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Izbraucām ar Porsche Cayenne gan trasē, gan 4x4 "Road Show 2026" 2

Paldies Porsche Latvia par iespēju piedalīties jaunās Cayenne electric testos, kā arī kārtīgi notestēt Porsche 911 pa 333 trasi. Lasīt vairāk

Nav pieprasījuma – Volkswagen izņem Golf dīzeli no Lielbritānijas tirgus 10

Lielbritānija kļūst par pirmo tirgu, kur Volkswagen pārtrauc dīzeļa Golf tirdzniecību Lasīt vairāk

Krievijā degvielas krīze; iegūst Ķīnas elektromobiļu tirgotāji 7

Ukrainas triecieni krievu degvielas pārstrādes rūpnīcām izraisījuši degvielas krīzi, ko iedzīvotāji cenšas risināt pārsēžoties uz Ķīnā ražotajiem elektroautomobiļiem. Lasīt vairāk

Ford "apdedzinās" ar mākslīgo intelektu 22

Ford aizstāj 350 darbiniekus ar mākslīgo intelektu, taču rezultāts liek vilties un cilvēki jāaicina atpakaļ. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti