Uz Ūdens

Dāmas pirmās - Latvijas ūdens motosportiste Ieva Millere triumfē Eiropas čempionāta posmā Aizkrauklē 1

Pagājušās nedēļas nogalē 27. un 28.maijā notiekošajā Eiropas čempionāta ūdens motosportā posmā Aizkrauklē FR-1000 klasē par uzvarētāju kļuva Ieva Millere, savukārt F-350 klasē par uzvarētāju kļuva čehu pilots Dāvids Loukotka, liecina Latvijas ūdens motosporta federācijas rīcībā esošā informācija. Lasīt vairāk

Traģisks negadījums ūdens motosportā sacīkstēs Vācijā

Pagājušajā nedēļas nogalē 1. un 2. Oktobrī, Vācijas pilsētā Traben-Trarbach norisinājās Eiropas posms OSY-400 un O-500 skuteru klasēs, kā ierasts sacīkstēs startē arī citas laivu klases sadalot vietas vietējā čempionāta ieskaitē. Lasīt vairāk

Ņikita Lijcs Somijas posmā izcīna otro vietu

Aizvadītajā nedēļas nogalē Somijas pilsētā Imatrā notika Pasaules čempionāta otrais posms ātrumlaivām. Jūrmalnieks Ņikita Lijcs F4s klasē izcīnīja augsto otro vietu. Lasīt vairāk

Alūksnes ezerā pirmo reizi Latvijā notiks Pasaules čempionāts “Formula Future”

No 1. līdz 3. jūlijam Alūksnes ezers pirmo reizi kļūs par mājvietu starptautiskām ūdens motosporta sacensībām – Pasaules čempionātam “Formula Future”, kurās piedalīsies ap 70 jaunie sportisti vecumā no astoņiem līdz 18 gadiem. Lasīt vairāk