Mercedes-Benz prezentē atjaunināto CLS - iAuto

Mercedes-Benz prezentē atjaunināto CLS 3

 
21.janvāris 2008 11:24

Piektdien kompānija Mercedes-Benz izplatīja oficiālo informāciju un savas atjauninātās četrdurvju kupejas CLS fotogrāfijas. Auto piedzīvojis galvenokārt kosmētiskas izmaiņas eksterjerā.



Tas nozīmē jaunu radiatora resti, gaismas diožu aizmugures lukturus, citādus atpakaļskata spoguļus ar gaismas diožu dublētiem pagrieziena rādītājiem, jauna dizaina riteņu diskus un citas formas izplūdes sistēmas cauruļu uzgaļus.



CLS bāzes dzinējs tagad būs sešu cilindru 231 Zs benzīna dzinējs ar trīs litru tilpumu. Pēc vācu markas pārstāvju vārdiem, 100 km/h auto spēj sasniegt 7,7 sekundēs un sasniegt maksimālo ātrumu 245 km/h. Vidējais degvielas patēriņš un 100 ceļa kilometriem šādam auto ir 9,8 - 10 litri.



Pārējais dzinēju klāsts palicis bez izmaiņām. Atjauninātajam Mercedes CLS tiks piedāvāti benzīna dzinēji ar tilpumu 3,5 un 5,5 litri ar attiecīgi 292 un 388 Zs jaudu, kā arī 514 Zs 6,2 litru tilpuma agregāts AMG versijai. Turklāt auto tiks aprīkots arī ar sešcilindru turbodīzeli ar 224 Zs jaudu (540 Nm). Visi dzinēji darbosies ar septiņpakāpju automātisko pārnesumkārbu.



Auto salonā tiks mainīta instrumentu skalu kombinācija un parādīsies arī jauns trīsspieķu stūres rats.



Eiropas tirgū atjauninātā Mercedes CLS cena būs sākot no 55 692 eiro līdz pat 106 624 eiro.

 
Visi komentāri
 
250595. viesis 21.janvāris 2008 12:10
0 0 Atbildēt

no aizmugures smuks bet no priekšas izskatu bojaa tizlie priekšējie lukturi

250600. viesis 21.janvāris 2008 12:56
0 0 Atbildēt

ta 80to. gadu sture galigi garam..bet parejais ok:)

250719. viesis 22.janvāris 2008 12:26
0 0 Atbildēt

smukulis

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Volkswagen parāda ID.Era, ID.Aura un ID.Evo, taču – tie ir koncepti un Ķīnas tirgum (+ FOTO)

Būtu jauki tik daudz jaunumu sagaidīt no pazīstamās vācu markas, taču – tie ir koncepti, kas izstrādāti kopā ar Ķīnas partneriem un paredzēti Ķīnas tirgum. Lasīt vairāk

 

Kāda transportlīdzekļu pazīšanas zīme liecina, ka priekšā braucošajam ir samazināts ātrums? (+ VIDEO) 21

iAuto.lv vērš uzmanību uz to, ka atsākoties lauksaimniecības darbu sezonai, uz ceļiem parādās arī lēni braucoša tehnika. Kā tādu atpazīt? Lasīt vairāk

 

Lieldienu brīvdienās vairākiem ātrumpārkāpējiem atņemtas tiesības! (+ VIDEO) 8

Aizvadītajās četrās Lieldienu brīvdienās Valsts policija pastiprināti uzraudzīja ceļu satiksmes drošību, uzsvaru liekot uz to, lai autovadītāji nesēstos pie stūres reibumā. Lasīt vairāk

 

Atsāksies celtniecības darbi Rīgas Centrālajā stacijā, taču visam naudas nepietiek (+ VIDEO) 5

Šī nedēļa dzelzceļa projekta “Rail Baltica” kontekstā nākusi ar ziņu, ka celtniecības darbi pēc pauzes atsāksies Rīgas Centrālajā stacijā. Citviet – situācija tādi pati kā līdz šim, – projektam joprojām hroniski trūkst naudas. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti