Visi komentāri - Vasaras autosprinta sezonas nagla – posms Biķerniekos

Vasaras autosprinta sezonas nagla – posms Biķerniekos 4

 
10.jūnijs 2009 14:07

Sestdien, 20. jūnijā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē tiks aizvadīts Latvijas vasaras autosprinta čempionāta trešais posms. Sacensību trase, kurā tiks iekļauta daļa autoapļa un kartodroma, būs ātrākā, kādā vasaras autosprintisti līdz šim braukuši.

Tāpēc drošības apsvērumu dēļ visiem braukt gribētājiem ir jāpiedalās vismaz vienā obligātajā treniņā, kuri paredzēti 11. un 18. jūnijā no plkst. 19 līdz 21.



Dažādu standarta automašīnu sacensību dalībnieku karstākā vēlēšanās ir sacensību trasē sasniegt pēc iespējas lielāku ātrumu. Parasti trases konfigurācijas un drošības prasību dēļ ātruma griesti ir ierobežoti līdz 80-120 km/h. Vasaras autosprinta rīkotājiem sadarbībā ar Latvijas automobiļu federācijas (LAF) Standarta automobiļu komisiju (SAK) rodot iespēju sacīkstes aizvadīt leģendārajā Biķernieku trasē Rīgā, Latvijas čempionāta trešā posma dalībniekiem tiks dota unikāla iespēja pārbaudīt savu meistarību un spēkrata jaudu līdz šim vēl nebijuši ātrā distancē.

Paredzams, ka trase virzīsies (skatīt shēmu) pa starta-finiša taisni, iekļaujot sevī „ozola” līkumu un „elkoni”, tad no autoapļa dosies kartinga trasē un, pēc dažu līkumu izmešanas, atgriezīsies starta-finiša taisnes sākumā. Drošības apsvērumu dēļ trīs vietās tiks uzstādīti ātruma slāpētāji. Sportistiem trīs apļus garā distance būs jāveic divas reizes.



Ņemot vērā palielināto risku, visiem startēt gribētājiem pirms sacensībām būs jāpiedalās vismaz vienā obligātajā treniņā, kuri paredzēti 11. un 18. jūnijā no plkst. 19 līdz 21. Šajos treniņos, samaksājot dalības maksu 15 LVL apmērā, var piedalīties arī interesanti, kuri neplāno startēt sacīkstēs. Atgādināsim, ka vasaras autosprinta sacensībās ar savu ielas automašīnu drīkst piedalīties jebkurš braukt gribētājs.

Sacensību starts 20. jūnijā paredzēts plkst. 9.30. Ātrākie braucēji tiks noskaidroti trīs čempionāta ieskaites klasēs (1800, 2500, 2500+) un trīs papildvērtējumos, atkarībā no izmantotajām riepām („Street”, „Kumho Street”, „Kumho Sport”). Ieejas maksa skatītājiem – tikai 1 LVL.

Plašāka informācija pieejama www.vasarassprints.lv . Latvijas vasaras autosprinta čempionāta atbalstītāji: tehniskaisveikals.lv, autosport.lv, KUMHO, iAuto, FORSĀŽA, Malek, AunA Motorsport. Balvas laureātiem arī no LAF SAK atbalstītājiem „AutoEuro” un „DC Kafija”.

LAF Standartauto komisijas preses dienests
 
Visi komentāri
 
269283. viesis 10.jūnijs 2009 15:38
0 0 Atbildēt

Izklausās vilinoši!

269293. viesis 10.jūnijs 2009 21:05
0 0 Atbildēt

Pat aizejot uz poda un noliekot kluci ari izklausas vilinosi , tas ir kartejais letais pasakums ar dargam ieejas maksam un letajam reklamam........

269295. viesis 10.jūnijs 2009 22:16
0 0 Atbildēt

Tu kaut ko jauc. Lētie pasākumi ar dārgajām biļetēm ir Forsāžas rīkotie dragreisi un drifti. Šis ir sprints, kur neko nereklamē. No skatītāja 1 lats.

269306. viesis 11.jūnijs 2009 10:03
0 0 Atbildēt

Te nu puikas dabūs ierīt:) Vinnēs tas, kam lielāka šiza un jaudas pār pārēm :)

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

iAuto testā dzeltenais “Volkswagen T-Roc”. Ko sagaidīt no Eiropas dižpārdokļa? (+ VIDEO) 22

“Volkswagen T-Roc” pāris pēdējos gadus ir pārdotākais šīs markas modelis Eiropā, apsteidzot iepriekšējo dižpārdokli - “Golf” modeli. Pagājušajā gadā tika prezentēts jaunais, otrās paaudzes “T-Roc”, kas tagad ir pieejams arī pircējiem Latvijā. Lasīt vairāk

 

Lielākā atlīdzība par elektroskrejriteņu izraisītu CSNg – 5500 EUR 2

Kopš izmaiņām OCTA likuma regulējumā, kas nosaka, ka OCTA ir obligāta elektroskrejriteņiem, Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (turpmāk – LTAB) apkopotā statistika liecina, ka septiņos mēnešos, apdrošinātāji un LTAB Garantijas fonds saņēmuši 24 OCTA atlīdzību pieteikumus par ceļu satiksmes negadījumiem (turpmāk – CSNg), kurus izraisījuši elektroskrejriteņu vadītāji. Lasīt vairāk

 

BYD modernizējis Atto 3, ieguvums pircējam – būtisks 5

Ķīnas autoražotājs BYD uzlabojis cenu ziņā pieejamāko modeli savā piedāvājumā. Turpmāk Atto 3 iepriecinās ar modernāku piekari un piedziņu, ātrāku uzlādi un daudzfunkcionalitāti. Lasīt vairāk

 

Tesla ar jaunu informāciju par elektrisko Semi 5

Medijos nonākušas jaunas ziņas par Tesla elektrisko kravinieku Semi, turklāt šoreiz runa esot par sērijveida galīgo versiju. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti