Visi komentāri - Drifts: HGK uzvar Igaunijā

Drifts: HGK uzvar Igaunijā 1

 
8.jūlijs 2009 8:16

4.jūlijā HGK komanda devās uz Igauniju, lai piedalītos Igaunijas trešajā drifta posmā „Super Race” Pērnavā. Drifta posms bija sadarbībā ar radalle.com- somiem un tādejādi sacensībās piedalījās trīs valstu pārstāvji- somi, igauņi un latvieši.



Trase-ātrums, ātrums, ātrums... Liela- plaša trase, garas sānslīdes, azartiskas sacensības, emocijas..
Kvalifikācijā Gvido Elksnis uzrādīja labākos rezultātus, sākoties finālam, jāmin, ka šeit nebija tandēmu cīņas, bet katrs finālbrauciens jāveic precīzi un stabili tā, kā  tas būtu kvalifikācijas aplis. Gvido spēja izcīnīt godpilno pirmo vietu un kauss atceļoja uz Latviju. Otrās vietas ieguvējs Eduards Vahemets un trešais Ivans Khreliats.



Ļoti lielu atbalstu sniedza Igauņu līdzjutēji, un, protams, milzīgs paldies par to, ka starp skatītājiem sadzirdējām latviešus, kas sniedza vēl papildus enerģiju.

Sacensības izdevās, emocijas tikai pozitīvas, Igauņi, ļoti laba un sirsnīga uzņemšana. Tagad gaidām viņus 25.jūlijā Vaiņodes lidlaukā, kur savu dalību jau ir apstiprinājuši pārstāvji gan no Somijas, gan Igaunijas un arī Lietuvas. Un, protams, pašu latviešu braucēji.

Un lielais sveiciens Raivo Mužikam! Par uzvaru Latvijas drifta čempionāta trešajā posmā! Apsveicam!

www.hgksport.com
 
Visi komentāri
 
269927. viesis 12.jūlijs 2009 23:17
0 0 Atbildēt

Pieļauju, ka skatītājiem bij diezgan "interesanti"...bez tandēmiem...:(

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Meitene nenogaida, šoferis neapstājas (+ VIDEO) 8

BMW vadītājs notriec jaunieti. Komentāros teikts, ka laimīgā kārtā, iztiks bez traumām. Lasīt vairāk

 

iAuto TESTS: Jaunāko 27 auto atpakaļskata kameru tests nakts apstākļos (+ VIDEO) 13

27 jaunāko automobiļu atpakaļskata kameru tests nakts apstākļos. Lasīt vairāk

 

2025. gada jaunu auto pārdošanas rezultāti: Toyota, Volkswagen, Hyundai/Kia 6

Japānas autobūves koncerns Toyota apliecina savu līdera statusu pasaules autoražošanas tirgū, arī pēc 2025. gada rezultātiem apsteidzot Volkswagen grupu. Lasīt vairāk

 

Honda ieviesīs jaunu logotipu nākamās paaudzes elektroauto un hibrīdmodeļos 9

Japānas autoražotājs Honda ir prezentējis jaunu sava zīmola logotipu, kas paredzēts tieši autobūves nozarei, sākot tā izmantošanu ar 2027. gadu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti