Kārlis Zatlers izaicina drifta profesionāļus 1

30.septembris 2009 8:20

11.oktobrī pirmo reizi visiem sānslīžu tīkotājiem iespēja "piesiet dūšu" un pārbaudīt savas prasmes driftēšanā vienā trasē, vienās sacensībās ar Latvijas drifta čempionāta dalībniekiem.

Pirmais sānslīdes amatieris jau pieteicies – rallijsprinta braucējs Kārlis Zatlers. Viņš atzīst, ka drifts ir skatāms sporta veids un labprāt pats piedalīsies un izmēģinās savus spēkus vadīt automašīnu sānslīdēs.

„City Fitness Street Drift“ pasākumā Biķernieku stadionā piedalīties var ikviens driftēt gribētājs. Kopējā cīņā tiks noskaidrots – kurš kuru! Varbūt tieši Tu drifta trasē esi meistarīgāks par 2009.gada Latvijas drifta čempionāta labākajiem braucējiem Raivo Mužiku, Ervīnu Žuku, Gati Lapānu, Andri Rancānu? Tev tikai nepieciešams standartauto, ar kuru var braukt sānslīdēs, un protams, ķivere. Tiekamies 11.oktobrī pulksten 14:00.

Sacīkstes būs sava veida ieskats Latvijas drifta čempionāta nākamajā sezonā, kad uz starta stāsies Pro klase (driftam sagatavotas automašīnas ar drošības karkasu) un jaunā Street legal klase (standarta automašīnas).

Pieteikšanās „City Fitness Street Drift“ sacensībām sākas 29. septembrī. Apmeklējiet mājaslapu www.laf.lv un sadaļā „Drifts“ atradīsiet sacensību nolikumu un pieteikšanās anketu. Dalības maksa Ls 15 (iekļauts – vienas dienas apdrošināšana un vienreizējā LAF licence). Svarīgi – ar vienu automašīnu var piedalīties vairāki braucēji.

Pirms sacensībām 11. oktobrī visiem dalībniekiem būs lieliska iespēja aizvadīt treniņus Biķernieku stadionā.

Visi komentāri

0 0 Atbildēt

sikais zimulis kurs neraksta

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Porsche Taycan varētu pazust no tirgus līdz 2030. gadam

Atkal uzjundījušas runas par to, ka Porshe elektriskā flagmaņa dienas ir skaitītas. Par to runāts ne reizi vien, tomēr ražotājs šo informāciju pagaidām nav oficiāli apstiprinājis. Lasīt vairāk

Līdz šim ātrākais “Lambo” - Lamborghini Revuelto SV tikai 1963 vienībās (+ FOTO) 3

Lamborghini turpina leģendāro SV (Super Veloce) modeļu tradīciju hibrīda laikmetā, radot līdz šim jaudīgāko un ātrāko sērijveida Lamborghini. Lasīt vairāk

Par Rīgā notikušo avāriju ar policijas dienesta auto sākts kriminālprocess 1

Saistībā ar piektdien Rīgā notikušo ceļu satiksmes negadījumu, kurā bija iesaistīts Valsts policijas dienesta transportlīdzeklis un cieta deviņi cilvēki, sākts kriminālprocess, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

Nepilni 39 000 eiro: Škoda piedāvā Epiq arī sportiskajā un jaudīgajā First Edition (+ FOTO) 4

Eiropā kļūst pieejams elektriskā Epiq First Edition modelis, kas saucams par jaudīgāko un labāk aprīkoto komplektāciju. Vācijā šāds modelis maksā nepilnus 39 000 eiro. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti