"Renault" prezentējis jauno "Duster" (+ foto) 4

 

Renault Duster Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 15.novembris 2017 13:53

Francijas autobūves kompānija "Renault" publicējusi krosovera "Duster" jaunās paaudzes modeļa attēlus.

Līdz šim mums bija iespēja iepazīties ar tehniski līdzīgo “rumāni” Dacia Duster, kas pirmizrādi svinēja Frankfurtes autoizstādē, taču tagad kārta pienākusi franču ražojumam.

No "Dacia" krosovera "Renault" variants atšķiras ar radiatora režģi, ko grezno liela izmēra firmas emblēma, nedaudz izmainītas formas lukturiem un 17 collu riteņu diskiem (pieejami vairāki veidi)

Salonā uzstādīti jauna dizaina ventilācijas izvadi, bet multimediju sistēma ar klimatkontroles bloku un pogās iestrādātu displeju atstāti bez izmaiņām.

Renault Duster standarta aprīkojumā būs atpakaļskata kamera, gaismu sensori, klimatkontrole, bezatslēgas pieeja, motora distances iedarbināšanas funkcija un joslu asistents.

Motoru piedāvājumu "Renault" neatklāj, tādēļ atgādināsim, ka tehniskais dvīnis "Dacia Duster" tiek komplektēts 1,6 litru 115 Zs un 1,2 litru 125 Zs benzīna, kā arī 90 un 110 Zs dīzeļa dzinējiem ar 1,5 litru tilpumu.

Eiropas tirgū "Renault Duster" kļūs pieejams jau nākamā gada sākumā.

 

Renault Duster salons

Renault Duster

Dacia Duster

Dacia Duster salons

 
Visi komentāri
 
ezis71 15.novembris 2017 17:20
3 0 Atbildēt

Renis nomīza kad nesanāk tāda pati šmuce kā VW ar Škodu.

felix65 15.novembris 2017 18:45
0 2 Atbildēt

Bleķi cinkoti?

Protams 16.novembris 2017 21:10
0 0 Atbildēt

Nezinu. Varbūt kā paveicas.

Man ģimenē bija Dacia Logan MCV. 7 gadus un joprojām zinu kas brauc-tātad 10 gadi. Bija skrāpējumi ko pat nekrāsoju un tā arī rūsu tam auto netiku redzējis.

Tajā pat laikā zinu citu Daciu kam rūsa metas...

gustliks 16.novembris 2017 8:12
1 1 Atbildēt

Diez vai, var but zn grunti uzpūta pirms krāsas, mašīna domāta pirmajam īpašniekam

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Jauns rekords: no LEGO klucīšiem izgatavots 1:1 Koenigsegg sasniedz 111 km/h (+ VIDEO) 1

Koenigsegg LEGO auto, kas izgatavots no vairāk nekā 327 tūkstošiem detaļu, uzstādījis jaunu ātruma rekordu. Lasīt vairāk

 

75 430 eiro - atklātas elektriskā BMW i3 cenas 8

Šoruden BMW paplašinās savu jaunās paaudzes elektromobiļu saimi Neue Klasse, tirgū laižot otro šīs saimes modeli i3. Ražotājs paziņojis, ka ceļu pie pircējiem tas sāk ar „First Edition“ modelis, kas Vācijā maksās 75 430 eiro. Lasīt vairāk

 

105 km ar elektrību – Ķīnas hibrīds Dolphin G DM-i Eiropas tirgum no šī gada rudens

Ķīnas autoražotājs BYD Eiropas tirgū ievieš jauno plug-in hibrīdu Dolphin G DM-i, kas izstrādāts īpaši Eiropas pircēju vajadzībām. Lasīt vairāk

 

Paziņoti konkursa „Latvijas Gada motocikls 2026” rezultāti

Lai apzinātu un veicinātu Latvijas motopasaules aktivitātes, informētu klientus un pievērstu uzmanību motociklam kā transporta, atpūtas, sporta un izklaides veidam, tiek rīkots konkurss „Latvijas Gada motocikls 2026”. Tas notiek no 2014. gada un, ņemot vērā C19 ierobežojumus, 2026. gadā pasākums norisinājās 11. reizi. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti