Dienvidkorejas autobūves kompānija Hyundai iegādājusies lielāko daļu Boston Dynamics akciju. Amerikāņu robotu ražotājs tai nepieciešams, lai attīstītu tehnoloģijas, kas noderēs autonomās braukšanas un robottehnoloģiju jomā.
Tiek lēsts, ka Boston Dynamics vērtība ir 1,1 miljards dolāru, kas nozīmē, ka Hyundai šajā darījumā iegulda aptuveni 880 miljonus ASV dolāru. Zināms, ka 60% akciju piederēs Hyundai, bet vēl 20% - miljardierim un korejiešu autobūves uzņēmuma vadītājam Chung Eui-son.
Pārējās akcijas paturēs SoftBank. Boston Dynamics izveidojās 2012. gadā, bet gadu vēlāk to nopirka Google. 2017. gadā korporācija pārdeva savu inženieru uzņēmumu japāņu SoftBank. Pēdējie nesen saskārās ar finansiālām grūtībām, tāpēc holdings ir spiests pārdot daļu no saviem aktīviem, ko nolēmis izmantot Hyundai.
Hyundai Boston Dynamics iegāde solis ceļā uz elektriskiem un autonomi braucošiem transportlīdzekļiem. Tajos Dienvidkorejas korporācija, pēc Nikkei Asia datiem, nākamajos piecos gados plāno ieguldīt līdz pat 55 miljardiem dolāru. Papildus autonomām braukšanas sistēmām un elektriskajiem transportlīdzekļiem Hyundai plāno paplašināt un sadalīt ražošanu.
Nākotnē uzņēmums vēlas tikai 50% savas darbības sfēras saistīt ar autobūvi, savukārt robotikas ražošanai vajadzētu pieaugt līdz 20% atzīmei.
Drīz visiem projektiem pieaugušajiem - pienāks beigas. Tieši šādu robotu ražotāju dēļ. Pagaidām seksa roboti ir dārgi, bet ar laiku kļūs lētāki, kā arī ir vēl viens lauciņš kurš attīstās - "virtuālā realitāte".
lai gan, ja tā padomā - 20 000 usd par sievu nav nemaz tik dārgi. Īstā iznak daudz dārgāk, un pēc šķiršanās robots neiztiesās pusi īpašumu.
Nevērtē vārda spēku par zemu. Dažam labam ar makaronu karināšanu uzturēt katrā ostā pa "sievai" iznāks daudz lētāk kā pirkt seska robotu pa 20K$ uzreiz.
Ar makaronu karināšanu sen ir cauri, viņas dara tāpat kā vīrieši - ir vairāki karinātāji. Domā tava sieva pa citiem gaiļiem nelēkā?