Opel Astra Plug-in Hybrid labākais ADAC testos 9

Foto: Opel

iAuto | 31.oktobris 2022 16:44

Opel Astra hibrīdmodifikācija pārbaudīta ADAC automobiļu kluba rīkotajā eko-testā, uzrādot labāko rezultātu no visiem pārbaudītajiem hibrīdautomobiļiem.

Opel Astra Plug-in Hybrid ADAC-Ecotest ieguva četras no piecām iespējamām zvaigznēm, ar 73 punktiem atzīmējoties ar labāko rezultātu un saņemot vērtējumu, kas pieskaita to pie “pircējam ieteicamākajiem automobiļiem”  

ADAC patēriņa pārbaudēs Opel hibrīds uzrādīja 3,2 litrus uz 100 km, nespējot sasniegt ražotāja 1,0-1,1 datus “pēc pases”, taču atspēlējoties elektriskā režīmā – 10,8 kWh uz 100 km (ražotāja dati: 14,0-14,4 kWh).

Astra Plug-in-Hybrid pie tīkla uzlādējamais hibrīds attīsta 180 Zs jaudu un 360 Nm griezes momentu, elektriskā režīmā automašīna var nobraukt līdz 67 kilometriem.

ADAC atzīmē, ka arī Astra iekšdedzes motoru versija ar 1,2 litru Turbo benzīna dzinēju līdzīgā testā saņēma četru zvaigžņu novērtējumu, bet punktu ziņā ieguva pat lielāku summu (76 punktus).

Visi komentāri

3 8 Atbildēt

Kas a rūsu? Akal nevārda par to...

4 2 Atbildēt

Kā to var jaunam auto izmērīt + katrā valstī un pat katram lietotājam tas ir individuāli. Kopumā iesaku tev samierināties - visas tās bleķa bundžas agri vai vēlu rūsēt sāk.

2 3 Atbildēt

Jūtu, ka tev jābrauc uz roģinu, vēl paspēsi...

0 2 Atbildēt

Kurš tad sunim asti cels, ja ne vāciets pats!

3 1 Atbildēt

viņš vairs nav vāciets, bet tagad jau francis

0 0 Atbildēt

Precīzi! Kamdēļ lietas nesauc īstos vārdos? njaA

2 1 Atbildēt

Bet nu ko gaidīt no Kremļa troļļa?

0 2 Atbildēt

Viŋš jau isti nekad nav bijis vácietis ,

0 0 Atbildēt

Nu tātad beidzot nerūsēs kā vecu vecie opīši 😉

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Tesla Cybertruck statiskais apskats, kāpēc tas nav izdevies modelis. Vai arī tu nepiekrīti? (+ VIDEO) 8

iAuto.lv apskata Tesla Cybertruck un skaidro, kādēļ Eiropā šis modelis nevar iziet homologāciju. Lasīt vairāk

CIP direktors caur Rīgu ieradies uz sarunām Maskavā 1

Otrdien Maskavā uz sarunām ieradies ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) direktors Džons Retklifs, ziņo ASV televīzijas kanāla "CBS News" korespondente Dženifera Džeikobsa. Lasīt vairāk

Īpašais ziņojums jeb pirmais brauciens ar krosoveru Zeekr 7X (+ VIDEO) 3

Pateicoties kaimiņvalsts blogeru aktivitātēm ķīniešu Zeekr slava iet pa priekšu pašam zīmolam, kas nu oficiāli pieejams arī Latvijā. Šoreiz izbrauksim ar Zeekr elektrisko krosoveru Zeekr 7X. Lasīt vairāk

No 13 700 eiro - Ķīnā prezentēts jaunais MG 07 (+ FOTO) 6

Ķīnā pirmizrādi piedzīvojis vidējās klases sedans MG 07, kas pamata versijā maksās nedaudz mazāk par 13 700 eiro. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti