Visi komentāri - Renault piesaka 300 Zs jaudīgo Rafale PHEV versiju (+ FOTO)

Renault piesaka 300 Zs jaudīgo Rafale PHEV versiju (+ FOTO) 3

 

Foto: Renault

iAuto | 19.maijs 2024 4:37

Uzlādējamais hibrīds ar 300 Zs jaudu kļūs par vienu no šī gada rudens jaunumiem un būs pieejams divās jaudas versijās.

Renault gatavo sportiskās SUV-Coupe Rafale versiju ar PHEV hibrīdiekārtu. Modelis E-Tech 4×4 300 būs aprīkots ar 1,2 litru (150 Zs; 230 m) trīscilindru turbomotoru un trim elektromotoriem. Priekšā novietotā e-motora jauda 70 Zs un 205 Nm, aizmugurē – 136 Zs un 195 Nm. Konstrukcijā iekļauts starterģenerators, kas noteiktās situācijās pievieno 34 Zs un 50 Nm.

Rafale E-Tech 4×4 300, kas 100 km/h spēj sasniegt 6,4 sekundēs, ir aprīkots ar 22 kWh akumulatoru, kas tikai ar elektrību ļauj nobraukt līdz 100 km. Šo versiju, tāpat kā mazāk jaudīgo variantu, kas attīsta 200 Zs un 100 km/h sasniedz 8,9 sekundēs, var uzlādēt ar 7,4 kWh borta lādētāju, patērējot 2 stundas un 10 minūtes uzlādei no 10 līdz 80 procentiem. Ar pilnībā uzlādētu akumulatoru vidējais degvielas patēriņš ir 0,7 litri uz 100 km, kad baterija iztukšota - 5,8.

Rafale PHEV izmantota adaptīvā balstiekārta, kas automātiski pielāgojas ceļa profilam un vadītāja braukšanas stilam, turklāt izmantojot 4Control Advanced sistēmas iespējas, var izvēlēties Comfort, Dynamic un Sport braukšanas režīmus vēl smalkākai kontrolei.

 Pilnpiedziņas Rafale tiks piedāvāts divās versijās: Esprit Alpine un Atelier Alpine. Dārgākajam variantam būs 21 collu diski, Satin Summit Blue krāsojums un melns aizmugurējais spoileris.

 
Visi komentāri
 
Krotow 19.maijs 2024 12:22
2 0 Atbildēt

Izlasījās "vafele".

Juris 19.maijs 2024 21:15
0 0 Atbildēt

Izskatās pēc jaunas spēļlietas nogurušajām sīkpilsoņu smadzenēm  . Nekāda mācība no neseno ražojumu pundurdzinējiem nav sasniegta - pēc pirmajiem saražotajiem brāķiem, sāks ražot ar kaut cik adekvātiem dzinējiem . Laikam bizness  uz pircēju rēķina  ir  izdevīgs ..

BMW 20.maijs 2024 8:38
0 0 Atbildēt

Lai pretendētu uz franču iznīcinātāja nasaukumu, vajag kaut ko mazliet spriganāku!

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Elektriskais Mercedes CLA jaunā versijā 7

Mercedes-Benz paplašina sava elektriskā CLA klāstu ar ceturto piedziņas versiju – jauno CLA 250, kas aizpilda nišu starp līdzšinējiem modeļiem CLA 200 un CLA 250+. Lasīt vairāk

 

iAuto testā dzeltenais “Volkswagen T-Roc”. Ko sagaidīt no Eiropas dižpārdokļa? (+ VIDEO) 31

“Volkswagen T-Roc” pāris pēdējos gadus ir pārdotākais šīs markas modelis Eiropā, apsteidzot iepriekšējo dižpārdokli - “Golf” modeli. Pagājušajā gadā tika prezentēts jaunais, otrās paaudzes “T-Roc”, kas tagad ir pieejams arī pircējiem Latvijā. Lasīt vairāk

 

Piektdaļa autovadītāju “grēko” ar pagrieziena rādītāju lietošanu 20

Lai gan pagrieziena rādītāju izmantošana, veicot nogriešanās vai joslas maiņu, ir svarīga satiksmes drošībai, teju piektā daļa jeb 18% autovadītāju mēdz to nelietot, liecina “Carlsberg 0.0 atbildīgas braukšanas indeksa” dati. Lasīt vairāk

 

Var aizdegties - daudzskaitlīgs atsaukums BMW automobiļiem visā pasaulē 13

Aizdegšanās riska dēļ BMW visā pasaulē atsauks, iespējams, pat vairākus simtus tūkstošu automobiļu. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti