Jaunais Jaguar būs līdzīgs tankam – pirmie attēli atkal “šokē fanus” 9

 

Foto: Jaguar

iAuto | 23.novembris 2024 4:49

Britu autoražotājs Jaguar tikai dažu dienu laikā jau otro reizi nepatīkami pārsteidzis markas entuziastus parādot tā saucamo tīzeri – attēlu, kas tikai daļēji atklāj jaunā modeļa izskatu.

Oktobra beigās Jaguar paziņoja, ka pārtrauc jaunu automobiļu pārdošanu Lielbritānijā līdz 2026. gadam, šo laiku veltot zīmola tēla  maiņai un pārejai uz pilnībā elektrisku transportlīdzekļu ražošanu.

Jaunais logotips un jaunā tēla pasniegšanai izvēlētie paņēmieni nepatīkami pārsteidza tos, kas tradīcijām bagātajai britu markai bija uzticīgi gadiem, varbūt pat gadu desmitiem un arī pirmais jaunās ēras modeļa attēls neraisa optimismu.

Attēlā redzams prototipa aizmugures daļas fragments - automašīna bez aizmugures stikla, kupejai līdzīgu jumta līniju, masīvu riteņa arku un vertikālu aizmugures paneli, kas izskatās pēc loga žalūzijām. Robustajās formās nav ne miņas no smalkuma un elegantām līnijām, kas vienmēr bijis raksturīgs Jaguar, tādēļ fani ar zināmām bažām gaida 2. decembri, kad paredzēts jaunās ēras modeļa pirmais uznāciens uz skatuves.

 
Visi komentāri
 
imzz 23.novembris 2024 10:01
4 1 Atbildēt

Daudzi nesaprata , kas īsti bija pirmā reklāma. Vieni domā, ka tas bija "pranks, t.i. kaut kāds reklāmas kičs tikai uzmanības piesaistei, citi, ka Jaguar tiešām aizgājis pa LGBT taku, un reklamē nevis auto, bet "diversitāti.

anonimikis 23.novembris 2024 10:46
9 0 Atbildēt

Diemžēl pārdošanas dati rāda, ka esošie markas fani ir gaistoša minoritāte. Līdz ar to viņi var vaimanāt cik vēlas, bet galvā tos vairs neviens neņems. Ja kompānija grib eksistēt, tai ir kaut kas jāpiedāvā arī citiem, kuri ir gatavi maksāt par produktu, nevis tikai dročit uz bildītēm.

imzz 23.novembris 2024 13:38
8 0 Atbildēt

Nu, transseksuāļi jau arī nebūs maksātspējīgi klienti, jo viņiem vēl būs jāatmaksā bankas aizdevums par dzimuma maiņu :-/

iciks 23.novembris 2024 21:54
5 0 Atbildēt

Redzi, ja visu sāk no jauna un visu veco aizskalo atejā, tad tikpat labi varēja izdomāt jaunu brendu un sākt ražot. Veco brendu varēja atstāt katram gadījumam, ja nu nākotnē tas kaut kam noder.

Šajā gadījumā - vecie klienti atteiksies, bet jaunajiem dziļi pajāt, vai tas "Jaguar", vai "Dolphin".

Onsis 23.novembris 2024 11:17
7 1 Atbildēt

Reiz bija man Jaguar XF, ar 3 litrigo dīzeli 300ZS, Vot tas bija Jaguārs. Bet tagad cer ražot parodiju par Jaguāru!

Kristaps 24.novembris 2024 8:40
3 1 Atbildēt

Tu nopietni tikko dīzeli nosauci par kārtīgu Jaguar? Izlasi ko uzrakstīji un apdomā to.

Hmm 23.novembris 2024 11:23
0 0 Atbildēt

Tās restes labas, praktisks izgudrojums - suns varēs muguru pakasīt.

iciks 23.novembris 2024 17:44
6 0 Atbildēt

Mēs tos vecos pamatus grausim

Un uz tiem jaunu pasauli celsim!

Allaž visi kreisie ar līdzīgiem saukļiem visur iet. Veco noārdīt parasti sanāk gluži labi, bet jaunu uzcelt - tur rokas par īsu. Vai tik te nebūs līdzīgi.

Disaster 23.novembris 2024 18:31
0 0 Atbildēt

Vaig mācēt iešaut sev kājā, bet nu to izdarīt abās ar dažu dienu intervālu ir kaut kas sen neredzēts

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmo reizi ar blakusvāģi - Royal Alloy ar 310 cm³ un 28 ZS par 9 000 EUR (+ VIDEO) 2

Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 1

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 

Jāņu naktī Balvu novadā avārijā gājis bojā jauns vīrietis 11

Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti