Ziema

gr Reģ.: 23.07.2002

Nu ko kolēģi ziema sākusies. Manuprāt SAAB kā īstenam ziemeļu autiņam ar jaudīgu apsildes sistēmu tā ir stihija.

 
snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt
snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

nea kaa apdroshinas taa nekas nenotiek gruti jau Livigno nomaukties jo tur jau visas trases pazistamas vienigi ja kads virsu uznesas. Man no ta visvairak bail bet tadel jabrauc loti atri lai neviens nepanak

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

txz snow

man vislabaak sessam patiik, tikai shodien ne uz vienu tuurfirmu netiku, taa kaa riit buus jaaiebrauc kur pagadaas.

Baltai ir "draugu kompaanija" Milaanaa.. Ergo saka, ka jaazvanot un buushot labi.

Bet vispaar gandriiz visi liidz shim agjenti ir kaa taadi ambaalji - kad uzdod primitiivaakos jautaajumus: kaa man riikoties, ja kas gadaas. vai - kuraas valstiis ir paarstaavnieciibas, vai kas sedz celja izdevumus no kuurorta liidz milaanai.. Taisa lielas acis it kaa man to vajadzeetu zinaat, ne vinjaam.. vienkaarshi nerodas uzticiiba.

a varbuut vecums

a varbuut pilnmeeness

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Uz mezezeru nevienam neiesaku braukt!

Trases stavoklis apzimejams ar vienu vardu ARPRATS !

Kadel tik visada zina labs kalns ticis tadiem ...

Ja nu tomer ir sanacis tur but nemiet vinu nomas slepes neskrapejiet

savejas !

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Savukārt Nezinīte no no Montello ziņoja, ka tur spīd saule un trases ir labā stāvoklī

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Super Nez veicas

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

vakar iegadajos un pirmo reizi uzkapu uz borda. Nevaru teikt ka nepatika tik kritu viena laida Laikam slepes likshu sturi un atlikusho shi gada ziemu /pavasari veltishu bordam.

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

ķiveri tik liec un plaukstas turi dūrēs ar īkšķi uz iekšu, vēl ieteicams iegādāties somu, piebāzt ar spilvenu un tā biki zem jostasvietas lietot

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

par tam plaukstam vajadzeja pateikt vakardien sap locitavas

bet nekas buss zinat shodien atkal uz kalnu

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

locītava ir viens, vieglāk par vieglu ir īkšķi samežģīt. jāpieradinās šo neatšaut krītot.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

hehe, jums jau tas viss pakaļā, bet man vēl priekšā AlpedeHuez, es šo vietu izrunāju ar patosu un lepnumu, paldies vzini, ka ieteici, nosaukuma dēļ vien ir vērts braukt, bet ja nebūslaba, sargies!

P.s.visi dēļotāji ir *****, slēpotāji tikai rullē !

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Jura kalnaa klusums... aibraucu pa dienu biju viens pats.. iesaku nebraukt...

pa celam (posmā Suntaži - Ķeipene) nozeelojot, ka nebiju Ādiņās mazliet vieglprātīgāk palaidu.. un S veida līkumā nesavācos un aizķēru ar priekšu ceļmala satīrītoo sniega valni... lavīna pāri visai mašīnai, ka iekša pat tumss palika.. skādes nekādas.. tikai lūka bija vaļā.. varat iedomāties kā izskatījās salons...

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

nezheligi sap kaju musishi tiek noslogoti mazliet citi neka uz slepem a taa ok saku jau mazliet likt bordam slidet kur pats gribu

Iesaku Kurzeme Milzkalnu un Kamparkalnu. Parejie ir garlaiciba.

Vidzeme laikam Kakjitis vairak ar tadu labu nevienu nezinu.

Laimigi tie kas Alpos brauc.

Starp citu Yukki neaizmirsti visu pierakstit cik, kas , kaa !

Ari man vai kadam citam varbut saradisies vel velme shopavasar Alpus baudit.

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

nu vai zini Yukki.. Nu vai zini!

i nemeeģini suutiit iiszinjas, ka tur viss rullee! (bet ja neatsuutiisi - norausies!)

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Kursh vzinis man ieteica Franciju?:/ Sezu Londona un gaidu lidz franchu kraani beigs streikot un pienems manu lidmasinu!!! Ienistu Franciju un vinu arodbiedribas!

Reportazas beigas, braucu uz lidostu 2x, pec tam Nice, tad Peugeot 307 (liktena ironija no Europcar, vzini) un varbut nakti noklusim kalnos! fckfckfck!

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

No pieredzes:

Alpe d'Huez - tālu (3000km); naktsmājas par normālu cenu ir 1500m augstumā esošajā ciemā. Pašā augšā cenas ... paši saprotat. Pacēlāji normāli. Ski pass uz 7 dienām 206EUR (nav lēti). Ja dzīvo 1500m, tad jāčeko pulstenis, ja ir vēlme lejā braukt ar pacēlājolu. Krogu daudz. Ir ar dzīvo mūziku. Nakts dzīve nerimst ilgi. Pacēlāj kartes cenā ir slidotavas apmeklējums. Ir vērts vismaz 1x, lai atzīmētos, ka ir slidots 1800m virs jūras līmeņa. Baseins neatminu cik, bet maksāja lēti. Paika veikalā normālās cenās. Lētāko vīnu plastmasas kanās viņi lieto, lai tīrītu cauruļvadus. Ļoti labs maksā no 2EUR pudele. Ja brauc ar auto, tad līdz Grenoblei pa stundu var aizvīlēt un tur ir kārtīgs megalielveikals. Silti iesaku slēpot sestdien no rīta arī - vieni brauc prom, citu uz kurortu un kalnā ir ļoti maz cilvēku. Svētdien ir max skaits - visi vietējie ar sabrauc.

Noteikti ir vērts novālēt uz otru ieleju pa 13 sarkano trasi. Tur cilvēku nav, trases ideālā kārtībā - tik jāmauc.

Ja ir (man parasti ir) pa ceļam gulēt, tad iesaku Lindau. Divas naktis maukt tomēr ir par traku.

Ja ir laiks un vēlme, iesaku vismaz vienā virzienā nebraukt Francijā pa bāni - iespaidi garantēti. Viņu satiksmes organizācija ir vienkārši ideāla.

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

Vēl - sniegs virsotnē zem 2m skaitās ļoti maz!!!!!!!! Pa 18km nobraucienu vietām būs ārā akmeņi.

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:Kursh vzinis man ieteica Franciju?:/ Sezu Londona un gaidu lidz franchu kraani beigs streikot un pienems manu lidmasinu!!! Ienistu Franciju un vinu arodbiedribas!

Reportazas beigas, braucu uz lidostu 2x, pec tam Nice, tad Peugeot 307 (liktena ironija no Europcar, vzini) un varbut nakti noklusim kalnos! fckfckfck!

Es nelidoju - man patīk redzēt un pie vienas reizes redzēt vēl ko. Parasti ceļojmos sanāk kādi 1tk lieku km.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

nu cik es tos ziemas pārbraucienus atceros - neko dižu kā bāņus un sab. ēdinātavas/tualetes tur nemana. Vienugad gan iebraucām Zalcburgā.. Bet tādi iespaidu braucieni gan man ar slēpošanu neiet kopā - drīzāk tas pārbrauciens notiek izdzīvošanas režīmā.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Piekritu Nez 100%

Turpmak slepot vai ar lopeni vai busaa paali.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

ar lidmašīnu vai ar busu, kurā nav snows pālī. To pāļotāju dēļ autobuss ik pēc 5 stabiem stājas pie č**tavas

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

Nu kāda nu kuram pieredze.

Šogad Valgardena tika apvienota ar Venēcijas iespaidiem un Berlīnes šopingu.

Cenšo katrā braucienā vismaz 2 dienas (šoreiz vairāk) veltīt papildus iespaidiem.

Ir to vērts.

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

Autobuss - tie čurātāji un cauru nakti dziedātāji zb ar vienu reizi.

Aero - baigais stress - bagāža būs, nebūs, īres auto čakars, mūzīgā steiga - nu paldies.

Finansiāli 1 iespaids pret LVL ņemot 4 cilvēku familiju, zeme visizdevīgāk.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

tadelj jau i 2 varianti ar lopeni ja grib skaidra un ar busu ja grib paali

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Nezin ziema vai laiks (~2 gadi) ir nebeidzis man akumulatoru... Tā kā taisos pirkt vietā, tad jautājums - kādas firmas, cik Ah?

Līdz šim stāvēja VARTA Blue 60Ah.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti