Ziema

gr Reģ.: 23.07.2002

Nu ko kolēģi ziema sākusies. Manuprāt SAAB kā īstenam ziemeļu autiņam ar jaudīgu apsildes sistēmu tā ir stihija.

 
snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Mix ja vari iepriecinat iemet man maila cenu

Continental ContiWinterContact TS 810 195/65/15

Pie reizes pardodu lietotas ziemenes 195/65/15

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Pirmkaart snow, ja gribi zinaat cenas, tad raksti uz manu meilu nevis te

Un otrkaart caur mani nevar dabuut Continental riepas

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

sadomajos un pirkshu Pirelli Snowsport

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Dunlop Graspic DS2 iegaadaati par draudziigaam cenaam tagad jaaizdomaa kad tos monteet virsuu labaak? kaadas prognozes laika apstaakljiem?

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Ham, kur tad Tev taadi gali?

Es taadas iepirku pagaajusho gadu, tikai R16, protams. Esmu apmierinaats. BTW veel mieriigi var ar vasareneem braukt, tipa nopleest, kameer nav sniegs

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Skaista sarma šorīt!

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Tieshaam skaistia

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Ta sarma tacu ir jau vismaz 3 dienas. Tikai tagad pamaniji ?

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Tas vabuut pie tevis paardaugavaa

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Varbūt beidzot pārvietojos pa gaismu?

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Ziemas logu škidrumu tests! www.tvnet.lv/...

Kā liecina pārbaužu rezultāti, par kvalitatīviem var uzskatīt tikai trīs no vienpadsmit logu šķidrumiem: Sonax (Ls 2.65/2l), Vintols (Ls 2/5l) un Auto Vici (Ls 2.50/5l).

Šie produkti vienīgie uzrādīja labus un pieņemamus rezultātus tīrītspējas testā, kā arī godam izturēja kristalizācijas temperatūras un agresivitātes testus.

Pārējie (Dr.Miller, Statoil, Mauzer, Pilots, Polar uc)) paraugi tīrītspējas testā izgāzās!!!

Līdz šim lietoju Mauzer no United Oils, bet pēc šī testa saprotu, kāpēc tā plēve uz stikla, būs jāpamēģina Vintols vai AutoVici, bet vislabākais esot maskačkas graudu spirts+destilēts ūdens

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

ja nemaldos, shis bija Autobild tests.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ar steigu jaaizlaista esosais skidrums, jo sooriit tas kaut kaa diivaini uzvedaas un saucaas kukanols...

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

IZLASIJU dELFU ZIŅAS UN JAU DEVOS ATVĒRT ŠITO TOPIKU, SKATOS JAU STRĀDĀ

Tātad : Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūra informē, ka ceturtdien naktī un no rīta Vidzemē un Latgalē gaisa temperatūra pazemināsies līdz mīnuss 25 – mīnuss 30 grādiem.

No piektdienas līdz pirmdienai gaidāma tālāka gaisa temperatūras pazemināšanās Vidzemē un Latgalē līdz -27…-32, Zemgalē līdz -25…-27 grādiem.

Kaut kas līdzīgs, kā trīs gadus atpakaļ vai ne Mans ex SAAB T8 toreiz bija apledojis kā ledlauzis, bet gāja labi pie visiem - 30, nez kā būs ar patreizējo, katrā ziņā labs klimata tests

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

vislabaakaas zinjas poljiem...nekad nau melojushi

weather.icm.edu.pl/...

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Mani visvairāk interesē, lai tie šķidrumi nesasalst un nerada nepanesamu spirta smārdu salonā pēc to lietošanas. Cik ir nācies lietot vietējos izstrādājumus, tie visi stirpi dod pa nāsīm ar patīkamu spirta aromātu, tāpēc tos vairs nelietoju. Pašlaik ir kaut kāds pārrobežā ražots, kas mani pilnīgi apmierina, kaut gan tīrīšanas ziņā ir redzēti arī labāki.

Bet kad iestāsies -30 grādi būs diezgan vienalga kas ir iekšā, jo braucot ap 100km/h uz stikla tas viss tāpāt pārvērtīsies kaut kādā sasalumā. Jāsaka, gan ka tad arī vajadzība pēc tā lietošanas krietni mazināsies.

Ja runā par koncentrātu škaidīšanu, tad tas viss darbojas tik ilgi kamēt netiek liets uz stikliem. Vismaz man nekad nav izdevies to visu sabrūvēt tā, lai rezultāts mani apmierinātu, tāpēc esmu atmetis šo nodarbošanos un pērku tikai gatavos šķidrumus.

Nu tās īsumā manas domas par ziemas stiklu škidrumiem.

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: ar steigu jaaizlaista esosais skidrums, jo sooriit tas kaut kaa diivaini uzvedaas un saucaas kukanols...

visi kukaiņi jau sen sasaluši , bet toties kādi skaisti, balti sāls putekļi tagad lido

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

gr, Tu kā laika ziņu pārzinātājs vari man pateikt- sniegs līdz svētdienai būs? Citi saka, ka jā, citi neko nesaka Man jāzin, vai rīkot autosacensības svētdien vai nē, pa ledu-pliku zemi nekāda prieka nebūs.

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Yukki nebūs. Tapēc jau būs tas lielais aukstums, jo ir nostabilizējies stabils anticiklons, kura centrs škiet ir tepat virs Maskavas.

Būtu jocīgi, ja pie - 25 grādiem snigtu sniegs, vai ne?

gugulis Reģ.: 02.12.2004
0 0 Atbildēt

Nu jociigi arii bija, kad aaraa bija -5, bet lija lietus

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

No tā poļu saita es neko nesaprotu, bet citur sola, ka sestdien/svētdien būs siltāks un būšost sniegs ... www.weather.com/... -sola sniedziņu bet šie:wwwa.accuweather.com/... nē, kam ticēt?

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

gugulis rakstīja: Nu jociigi arii bija, kad aaraa bija -5, bet lija lietus

Peec vadu noledoshanaslaikam ari satrukshanas i-nets maajaa kirdik...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: gr, Tu kā laika ziņu pārzinātājs vari man pateikt- sniegs līdz svētdienai būs? Citi saka, ka jā, citi neko nesaka Man jāzin, vai rīkot autosacensības svētdien vai nē, pa ledu-pliku zemi nekāda prieka nebūs.

sveetdien tak visas trases aiznjeemushi NSNF

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Yukki, nu man vislabāk patīk šitas: www.worldweather.org/...

Laiks varētu protams mainīties, ja ieplūstu siltākas gaisa masas no DR, vai uznāktu straujš ciklons, tad nu gan baigi putinātu.

Bet vispār izskatās, ka būs sauss un auksts.

gugulis Reģ.: 02.12.2004
0 0 Atbildēt

www.windguru.cz/...

Arii sheit ir diezgan preciizas prognozes - vismaz parasti taadas ir bijushas

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti