Ziema

gr Reģ.: 23.07.2002

Nu ko kolēģi ziema sākusies. Manuprāt SAAB kā īstenam ziemeļu autiņam ar jaudīgu apsildes sistēmu tā ir stihija.

 
Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Es jau esmu uzvilcis ziemas kalašas...

P.S. Kādu laiku atpakaļ arī vienīgā reize, kad izmantoju VISA karti tajā gadā, bija nokasīt sniegu/ ledu no logiem.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Ķirsons jau reklamējas tramvajos, ka no rītdienas var pie viņa slidot....

Ah jā, Labrītt!!

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja:Es jau esmu uzvilcis ziemas kalašas...

P.S. Kādu laiku atpakaļ arī vienīgā reize, kad izmantoju VISA karti tajā gadā, bija nokasīt sniegu/ ledu no logiem.

Nu es tas pat vairs nenemu nost, jo pie 20K km pa gadu nav jega pirkt 2 riepu komplektus.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja:

Hirsch rakstīja:Es jau esmu uzvilcis ziemas kalašas.../c]

Nu es tas pat vairs nenemu nost, jo pie 20K km pa gadu nav jega pirkt 2 riepu komplektus.

ZZ man jau bija aizdomas, ka esi bīstams satiksmes dalībnieks, jo auto uz ceļa neturas ne ziemā (dēļ nobrauktām ziemenēm), ne vasarā (dēļ sezonai neatbilstošām riepām)

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

tīģerīts ar laikam dienvidu pusē.. logi nesalst no rīta..

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

veel jau viss rudens liidz ziemai - kur ta steigties ar ziemas riepaam.. buus jau nobrauktas liidz kaartiigajam sniegam. un logi ar nesalst ciet. no riita var ar slotinju slapjumu notiiriit no tiem

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

ka ta isti jaliek tas ziemas riepas ?

kas vispar shoziem no ziemas riepam modee ?

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

snow rakstīja:ka ta isti jaliek tas ziemas riepas ?

kas vispar shoziem no ziemas riepam modee ?

Shoziem modee spilgtie riepu tonji

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Novembra vidu sinoptiki jau sola stabilu sniegu visa Latvija

FAR Reģ.: 21.05.2004
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja:Novembra vidu sinoptiki jau sola stabilu sniegu visa Latvija

Ka tur ko bēdāties Varēs normāli frēzēt bez tam, daudzi ar "sniegoto ceļu fobiju" sirgstošie braucēji nometīs savus mobīļus mierā, līdz ar to vajadzētu uzlaboties satiksmei.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja:Novembra vidu sinoptiki jau sola stabilu sniegu visa Latvija

Super! Katru dienu gaidu, kad varēšu iemēģināt RWD... rwd jau asinīs ieaudzināts - fwd tās bija manas mokas - kaut gan esmu jau piešāvies.

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

FAR rakstīja:

ZingZeng rakstīja:Novembra vidu sinoptiki jau sola stabilu sniegu visa Latvija

Ka tur ko bēdāties Varēs normāli frēzēt bez tam, daudzi ar "sniegoto ceļu fobiju" sirgstošie braucēji nometīs savus mobīļus mierā, līdz ar to vajadzētu uzlaboties satiksmei.

Tie, kas paliks sakuma vilksies, jo pie sniega nebus velpieradusi un riepas nebus nomainijusi.

Celi pirmajas dienas ka parasti netiks kaisiti un tadel visa visuma satiksme pasliktinasies.

gimi ieliku tadel ka saksies "sals sezona", bet man ta nepatik, jo auto tiek pamatigi apskadets.

FAR Reģ.: 21.05.2004
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja:

Tie, kas paliks sakuma vilksies, jo pie sniega nebus velpieradusi un riepas nebus nomainijusi.

Celi pirmajas dienas ka parasti netiks kaisiti un tadel visa visuma satiksme pasliktinasies.

gimi ieliku tadel ka saksies "sals sezona", bet man ta nepatik, jo auto tiek pamatigi apskadets.

Nu par to, ka pirmajās dienās būs gliemežpārvietošanās ātrums un pēc tam iesālītie ceļi, ir jāpiekrīt.

oskarsk Reģ.: 09.02.2002
0 0 Atbildēt

Jautājums spečukiem:

Kādas riepas autiņam labāk izvēlēties???

1) YOKOHAMA IG 10

vai

2) Continental ContiWinter Contact TS 810

O

Iepriekš esmu braucis ar Nokijām Hakapelita Q (apnika)

oskarsk Reģ.: 09.02.2002
0 0 Atbildēt

Iet runa par ziemenēm.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

oskarsk rakstīja:Jautājums spečukiem:

Kādas riepas autiņam labāk izvēlēties???

1) YOKOHAMA IG 10

vai

2) Continental ContiWinter Contact TS 810

O

Iepriekš esmu braucis ar Nokijām Hakapelita Q (apnika)

es nemainiitu rfiepas, bet mainiitu apnikumu... nopietni...

oskarsk Reģ.: 09.02.2002
0 0 Atbildēt

Nokijas jau nokalpojušas 2 sezonas - laiks mainīt.....

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

man ir pilniigi jaunas hp , pagaajushogad izmantoju tikai 2 dienas, kad bija tuss aadinju trasee, nu maini taqksh pret taadaam pashaam , ja vien esi apmierinaats ar darbiibu, vajag atlaides?? pabljausties tepat, ir tachu mums puishi, kas pazheelos Tavu macinju pret pazheeloshanu pretii

oskarsk Reģ.: 09.02.2002
0 0 Atbildēt

Pašreiz jaunajam Hakapelita nodelim kaut kādam XXXX itkā ekoloģiskajam jo tiekot izmantota rapšu eļļa vai kaut kas tamlīdzīgs nevis naftas produkti.

Latvijā nesamērīgi augsta cena.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

starp citu man ljooti patika Tavas lidmashiinas skanja un atdeve uz asvalta Kalngalee, cik lopus vadi??

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

oskarsk rakstījaašreiz jaunajam Hakapelita nodelim kaut kādam XXXX itkā ekoloģiskajam jo tiekot izmantota rapšu eļļa vai kaut kas tamlīdzīgs nevis naftas produkti.

Latvijā nesamērīgi augsta cena.

piezvani mikserim...

oskarsk Reģ.: 09.02.2002
0 0 Atbildēt

itkā Kulbergs jaunākais kautkādus vadus lika pārbaudīja ar kompi un kautko pieslēdza arī gaitā - skaitot un rēķinot + uzstādītie teh. parametri nomainītām detaļām sanāca 270 Zs un 370 Nm

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

oskarsk rakstīja:itkā Kulbergs jaunākais kautkādus vadus lika pārbaudīja ar kompi un kautko pieslēdza arī gaitā - skaitot un rēķinot + uzstādītie teh. parametri nomainītām detaļām sanāca 270 Zs un 370 Nm

Kādas "smadzenes" tev stāv?

oskarsk Reģ.: 09.02.2002
0 0 Atbildēt

SAAB oficiālais tunings + sprauslas.....+ mans apgreids.....

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Saaku darbaa autinjiem mekleet riepas

SECINAAJUMS. Pret pagaajusho gadu riepu cenas ceelushaas par 35 % F U C K

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti