Ziema

gr Reģ.: 23.07.2002

Nu ko kolēģi ziema sākusies. Manuprāt SAAB kā īstenam ziemeļu autiņam ar jaudīgu apsildes sistēmu tā ir stihija.

 
Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja:

UN ES SHODIEN BRAUKSHU UZ ALUUKSNI

Nu, vecīt, turēšu par tevi īkšķus!!!

Kad TV rādīja par aukstumu A, tafd kā reiz par tevi padomāju

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja:

UN ES SHODIEN BRAUKSHU UZ ALUUKSNI

Es tur vakar biju - viss štokos

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Vakar vecmamma zvaniija un saaka man staastiit par to kaa autinjus nevar pielaist utt Bija saklausiijusies raadzhinju un jneemaas mani audzinaat, ka vajag atjaukt ar parasto benzhu utt

A vakar es arii LNT zinjaas iereecu par dzheku SPECREPORTAAZHA no Aluuksnes Nabadzinjam no veeja pat asarinja nobira

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Nesaprotu kas pa furoru sacelts ziema ka ziema ! Nu aukstums tads ka normala ziema vajadzetu but nesaprotu par ko izsamist nedzivojam tak Afrika.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

pateica - snow..

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

snow rakstīja: Nesaprotu kas pa furoru sacelts ziema ka ziema ! Nu aukstums tads ka normala ziema vajadzetu but nesaprotu par ko izsamist nedzivojam tak Afrika.

Atbalstīts, patīkams laiciņš!

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Nu gluži sibirijā arī nedzīvojam

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Domāju, ka sibīrijā šitādu temperatūru jau uzskata par pavasara vēstnesi

Visu ziemu jau es tādu laiku arī negribētu, bet nu kādu nedēļiņu nav ne vainas. Pēc tam -15 liksies kā vasarā. Citādi mums no tās ziemas jtikai nosaukums bija palicis.

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

To uculs: Vinji no sibiirijas muusu shitajaa -25 temperatuura beidzaas nost, jo mums ir saliidzinoshi augstaaks mitrums

Tur -50 ir patiikamaak nekaa tagad mums sheit

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Jā, tā arī ir taisnība. Kaut gan pēc divām dienām arī pie mums gaiss jau paliek krietni sausāks. Tieši tāpēc man patīk kad uzsalst, jo gaiss līdz ar to ir sausāks un vēlāk tie mīnuss 10 vairs nav nekas. BGalvanais, lai neaiziet uz plusiem, kad atkal parādās mitrums un ir drēgns.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Jāpērk jauns aķis KO ieteixiet?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

šodien aizgāju joka pēc domāju piešķilšu pīli.. a aķis pateica vienkārsi čau.. gadu vecss Varta..

bet vispār Varta esot labi..

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Baren. Visādā gadījumā ne Bosch vai Varta. Ir pamatotas aizdomas, ka lielie brendi ir stipri aprēķinājuši kalpošanas laiku līdz pirmai pēcgarantijas ziemai.

Varbūt vienkārši esošais jāuzlādē. Man piemēram šogad sanāk katru rītu un vakaru nobraukt tikai 4km un arī vienā brīdī nevarēju pielaist mašīnu. Domāju, ka aķis ja beigts, bet izrādījās, ka tikai jāuzlādē. Tagad šitajā aukstumā viss strādā. Tikai vajag lielākus gabalus pabraukt, lai akmulators dabū uzlādēties

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu jaa.. ja Tu tikai uz centru un atpakalj, tad ij iesilt nepaspeej.. Tev ir laadeetajs?

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Nu tā jau arī ir. Ar iesilšanu ir tā, ka beigās, pat šodien, gaiss jau ir silts un t rāditājs sāk atrauties no apaksējās iedaļas. Lādetājs ir sencim. Pēdējo un arī vienīgo reizi lādēju pirms divām nedēļām, kad mašīnu vairs nevarēja pielaist. Tiesa vakar vakarā, izlaidu līkumu līdz Ikšķilei un Tīnužiem, lai palādētu aķi. Pēc pielaišanas, no rīta kompis rāda, ka aķī paluši ir tikai 8.2volti vasarā parasti ir 11.8V, pie -10 pa 10.5V

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Rādās, ka ir pazudusi sēdekļu apsilde, laikam būs kāds vadiņš kirdik, bet tas jau labi, oliņām taču jābūt aukstumāP:, bet uz blakussēdētāja un citiem sēdekļiem gan ir parādījušies kaut kādi spilveni

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Vakar vakarā uz G.Astras ielas afavorītā veikalā redzēju dažus āķus, ja nu kādam vajag, avrbūt vēl ir arī šodien...

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Gugi rakstīja: Vakar vakarā uz G.Astras ielas afavorītā veikalā redzēju dažus aķus, ja nu kādam vajag, avrbūt vēl ir arī šodien...

tā būs rihtigi

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Bet mixeris baigi lecīgais, laikam aizmirsis, ka viņa 9-3 NO saabA IR TRIKAI BUNDŽA. Nu ko gaidīsim zIņas no Alūksnes

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

vai kaut kur ir akumulatora uzlādēšanas pakalpojumi - ar aizgādi-piegādi?

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Nezinite rakstīja: Jāpērk jauns aķis KO ieteixiet?

Banner, Deta...

Ar piegādēm domāju, ka nav, bet ar paša tarnsportēšanu jebkurā daudz maz jēdzīgā nespecializētā servisā vajadzētu palīdzēt. Nu, protams, arī specializētajos akumulatoru veikalos nevajadzētu atteikt.

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

uculs rakstīja: Domāju, ka sibīrijā šitādu temperatūru jau uzskata par pavasara vēstnesi

Visu ziemu jau es tādu laiku arī negribētu, bet nu kādu nedēļiņu nav ne vainas. Pēc tam -15 liksies kā vasarā. Citādi mums no tās ziemas jtikai nosaukums bija palicis.

nav gan tā... bija pazīstami pāris gadus atpakaļ atbraukuši... mums bij -15 un viņi bija pārliecināti, ka visi 30.... gaisa mitrums cic....

Pašam Omskā bija jāpiedzīvo -35 un nemaz tik nikns nelikās. Atlidoju Rīgā un -15 likās drausmīgais aukstums

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Smadzenes sasala

battery Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

Veikals pārdod jaunus akumulatorus Shnayder (Vācija), Bosch, ACDelco, Brewton (Latvija), Bost (Koreja) u. c. ar 2-3 gadu garantiju. Tiešas piegādes no ražotājiem. Cenas: 55Ah-22Ls, 62Ah-24Ls, 72Ah-33Ls, 88Ah-36Ls, 100Ah-44Ls, 165Ah-63Ls, 180Ah-69Ls, 220Ah-93Ls un citi 20 veidi t. sk Ford, zemie zem sēdekļa, šaurie korejiešiem un Civic, reversie amerikāņiem, vilkmes u. c. Ir atsevišķi lietoti akumulatori par 10-15Ls ar garantiju. Pārdevējs: SIA M. K. Auto. Veikals: Ganību dambis 17A/ 3. korp-214. kab. , Rīga, (pie dzelzscaļa viadukta) Darba dienās 10-00.. . 17-00. Konsutācij as , diagnostika, apkope. 10 gadu akumulatoru ekspluatācijas, apkalpošnas un tirdzn. pieredze

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

shorit Riga 9k pielaidu uz pirmo.ta skana bija tada ka sasalusi bet viss ok. vienigi DETA akjis radijas 7.x ciparus. akjis ieprieksheja rudeni pirkts.

siltums salona bez probz uzliek klima vaj temp un tik sture

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti