xenon

grosis Reģ.: 08.06.2004

Kaadas ir apm. izmakasas xenona gaismu ieriikoshanai.......

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..19
MarC Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

deadtet rakstīja:

MarC rakstīja:Juus mante visu biznesu jaucat

Taatad,veelreiz. Man ir lietots (apm. 6men.) xenona komplekts; bloki OSRAM, Output 35W @ 85V RMS. Lampinjas; Types D2S EAGLEYE H1.

Veelos par visu komplektu 90Ls

Nju tirgot ta tirgo,bet kaadas taas spuldzes? Tip tuvaas gaismas H4, MB manam var iestelleet?

Vēsi pārbūvējot lukturi no H4 uz H1 vai nopērkot no MarC augstprieguma blokus un veikalā H4 lampas, proties lasīt sludinājumus, ne tikai jautājumus čirkāt

Ir arii cits variants. nopeerc parastaas H4 lampinjas nodauzi stikla cokolu un izurbini caurumu pamatne, kuraa ieliimee xenona spuldzites. liidz ar to nevajadzees paarbuuveet pashus lukturus. Viss ir vienkaarshi vajag tikai darboties

MarC Reģ.: 05.01.2005
0 0 Atbildēt

Yukki. No manis pienaakaas viena pavizinaashana ar SUBARU IMPREZA STI ko sen tev soliiju Gatavo pamperus vai tukshu rimi maisinju

deadtet Reģ.: 07.07.2002
0 0 Atbildēt

MarC rakstīja:

Yukki rakstīja:

deadtet rakstīja:

MarC rakstīja:Juus mante visu biznesu jaucat

Taatad,veelreiz. Man ir lietots (apm. 6men.) xenona komplekts; bloki OSRAM, Output 35W @ 85V RMS. Lampinjas; Types D2S EAGLEYE H1.

Veelos par visu komplektu 90Ls

Nju tirgot ta tirgo,bet kaadas taas spuldzes? Tip tuvaas gaismas

H4, MB manam var iestelleet?

Vēsi pārbūvējot lukturi no H4 uz H1 vai nopērkot no MarC augstprieguma blokus un veikalā H4 lampas, proties lasīt sludinājumus, ne tikai jautājumus čirkāt

Ir arii cits variants. nopeerc parastaas H4 lampinjas nodauzi stikla cokolu un izurbini caurumu pamatne, kuraa ieliimee xenona spuldzites. liidz ar to nevajadzees paarbuuveet pashus lukturus. Viss ir vienkaarshi vajag tikai darboties

Chirkaas jautaajumus daudz un dikti!

Xenonam ir ar spuldzes ar normaalu Pamatni,kuru var ievietot parastaas vietaa bez visadaam limeeshanaam un citaam pi***acijaam.

Kapeec jaaizdomaa tas ,kas jau ir izveidots!

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

buutu labi ja kaads tirgotu kaadu lietotu komplektu uz H3 - zheel migliniekiem tik daudz par jauniem maksaat

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

laikam xenon lampas sak noklaties jo iesledzot tuvos neiedegas lampas un tad ar sledzi ja vairakas reizes sledz beigas iedegas.

varbut vel kadam ta bijis un ka ir ar tam xenon lampam kad gals klat?

un vel kur var nopirkt jaunas?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

mosh starteris augstsprieguma blokaa praatu jaaj , vaj kontakti izchekoti.

keksi Ruujienas ielas 24H servisaa labi pieprot ciiniities ar xenoniem.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

a kaa Yukki izbeidzas gaisma? varbut vel kadam ir bijushas probz a xenon ?

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

snow rakstīja:a kaa Yukki izbeidzas gaisma? varbut vel kadam ir bijushas probz a xenon ?

Tieši tāpat, congratulations, Snow! Cik ilgi Tev tās nogāja?

Anyway, tie auto, kuriem ir xenon, pat kitajozi variantā izskatās labāk, nekā ar parastajām lampām. Nevaru izlemties, no kā tagad iepirkt, =kur ilgtermiņā ieguldījums būs mazāks - lietotu pa lēto + drīzumā jaunas spuldzes pa 100 Ls vai jaunu ar garantiju + spuldzes pa garantiju pa free

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Yukki

apmeram 1.5gaad.

Es skatijos ka pa 37Ls var nopirkt tas i laikam 1 spuldzit?

Ta ceen man tapat netrauces jo stipri labak var reedzt.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

skat manu galeriju

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

kur vel var iepirkt Xenon spuldzes ?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

iz doskas:

PĀRDOD KSENONA LAMPAS D2S, D2R

Papildus informācija

Marka: Citi

Modelis: D2S, D2R

Cena: 28 Ls

Kontaktinformācija

Tālrunis: 9296077

arko2 Reģ.: 11.01.2005
0 0 Atbildēt

Nesen apskatē mani izčakarēja, jo pēc noteikumiem xenon spuldzes var lietot lukturos kur reflektoram ir attiecīgs apzīmējums un lukturiem jābūt ar mazgātājiem!!!!!!! tas mani pamatīgi izbrīnija. par to automātisko augstuma regulēšanu arī protams pieminēja. pie tam xenon spuldzes parastajos reflektoros spīd daudz zamāk, tā ka uz apskati nepietiks ar 15 min lampiņu nomaiņai, jo būs jāpārregulē arī lukturi. gaismas kontūra arī nav tik asa, jo xenona reflektoram ir cita ģeometrija vai kaut kas tādā garā. varbūt miglas lukturos var izmantot, bet lukturī ar H4 (tuvie/tālie) laikam nē. karoče es ar tiem mēsliem vairs netaisos ņemties.

Reģ.: 04.05.2024
0 0 Atbildēt

Joprojām uzskatu, ka likt XENON lampiņas neatbilstošos lukturos ir nepareizi. Var tak nopirkt stiprākas acenes

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

xenon "migliniekus" var ielikt ?

LaMaTa Reģ.: 02.08.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:xenon "migliniekus" var ielikt ?

Ja vinjiem buus augstuma reguleeshana un mazgaashana tad driikst!

Bet ja jautaajums ir par to, vai vispaar var ielikt, tad - ko tik nevar izdariit!!!

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

var ielikt h3 spuldziites parastajos migliniekos, bet man ir doma iemonteet tur leecu migliniekus ar hrenoniem. shkjiet ka var aiz taa pasha origjinaalaa stikla jo vinjsh taads tiiri caurspiidiigs bez visaadaam finjaam.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Karoče, TDI, H7 vietās D2S nederot, lai nemaz nemēģinot, jo pareizu fokusu nekad nedabūšot. Izskatās līdzīgi, bet nav. Tā man apstāstīja tie, kas ar to nodarbojas ikdienā. Es joka pēc pamērīju lampiņu un arī pieslēdzu, viss smuki strādā, bet tā lampiņa tur patiešām neder

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

tomēr xenon ruullzz! Īpaši tādos vakaros kā šovakar - kad redzamība nekāda..

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

negribi nevajag man H7 vietaas dereeja , pats redzeeji, pareizu fokusu arii dabuuju!! TA gaaju neRiigaa (bet tomeer 'jaunaa' tipa apskates stacijaa) , tur viirs pat nepiefikseeja ka man ir xenons(man kabataa gan bij sagatavota repshes parakstiita izzinja Nr.10) un visi gaismas stiprumi , fokusi un kujokusi bij shtokos !!!

Dex , ja Teu staav jaunaa tipa optika ar leecaam tad xenonx mosh arii ir pie kaajas ,a citaadaak ir pabeediigi

P.S. es ,pie pilnas mashiinas, parasti ,ar korektoru, nolaidu lukturus drusku zemaak , bet pieljauju ka visi nau tik apziniigi

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Ko tikai es šodien neesmu dzirdējis no dažāda ranga "speciālistiem" par un ap hrenonu! Grāmatu var sarakstīt!

Sākās ar to, ka SAAB 9-5 ieliekot kreiso hrenonu, dators rādīs, ka izdegušas lampas, tāpēc dators būs jāmāna, jāmērdē utt. Patiesībā viss ir Ok. Tālāk H7 spuldzes ne filips, ne osrams neražojot, jo vienīgās xenon spuldzes esot D2S un D2R. Šeit speciālistu domas dalījās 50/50, bet man neizdevās tikt līdz pilnīgai patiesībai, jo beigās arī ieliku noname. Man arī smuki nodemonstrēja ar ko atšķiras H7 un D2S,- ir skaidrs, ka ne pie kādiem apstākļiem, ja nu vienīgi nežēlīgi virpojot un frēzējot tai spuldzei nevar ietrāpīt, lai tā nostātos pareizi un pareizā attālumā līdz vajadzīgajam fokusam. TDI, Tu tiki maldināts Ligzda ir līdzīga, spuldzi tur var iemuhļīt, bet fokuss Tev bija nepareizs un dēļ šādiem šķūningiem vidusmēra iezemietis un CSDD arī mūs nemīl - ja CSDD vīruks nepamanīja, tātad arī pats ne visu max redzēji, jo fokuss noteikti bija izplūdis. Tālāk man centās iestāstīt, ka katrai spuldzei (H1, H7, D2S utt) ir citi augsprieguma bloki! Dažām spuldzēm, piem H4 un dažādiem brendiem varbūt arī atšķiras, bet pamatā atšķiras tikai augstspieguma vadi un kontakti to galā, ko normālā servisā piemeklē pie vajadzīgās lampas. Protams, ka atšķiras cena dažādu brendu hrenoniem, bet par dažu labu apetīti var tikai pabrīnīties, piem. autonams par krievu blokiem un luksemburgas spuldzēm prasa 340 Ls un garantiju nedod nevienu dienu, es figeju

Par hrenona ielikšanu prasa 35 un vairāk Ls, bet to patiešām spēj ielikt katrs, vienīgi samaksājot meistariem, var dabūt nemazsvarīgu garantiju, jo neoriģinālās spuldzes patiešām mēdz izdegt arī ātrāk kā pēc gada.

Jā, TA ar kreiso hrenonu iziet nevar, bet manuprāt tas ir nepamatoti, jo, ja tas ir pareizi ielikts un noregulēts, tas nevienam uz ceļa netraucē, tā kā atslābstiet skeptiķi. Katram pašam, protams, lemt, cik daudz tas ir gatavs tērēt SAVAI drošībai uz ceļa, bet ņemot vērā, ka ļoti liela daļa negadījumu notiek dēļ nepietiekamas redzamības, var nelikt hrenonu, bet vienkārši nomainīt savus sapuvušos reflektorus un saskrāpētos lampu un vējstiklus, tas būs pilnīgi legāli, bet noteikti ne lētāk. Pieminētie papildlukturi der kā tālās gaismas, parasti problēma ir tuvajās.

Ai, laikam aizrāvos ar skribelēšanu, pietiek punkts, nekādu diskusiju vairs!

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

cik saprotu, yukki atkal xenonizēts

SUSURIS Reģ.: 01.11.2003
0 0 Atbildēt

Yukki, Tev gandriiz 100% taisniiba. Ne jau Xenons ir probleema, bet gan tas, ka lielaakaa dalja brauceeju un arii remonteetaaju nezin, kaa tieshi janoregulee lukturi, kaadam jaabuut pareizam gaismas sadalijumam tuvajaam gaismaam. Pats ar Xenoniem braucu jau gandriiz 2 gadus. Saakumaa iepirku lietotu komplektu: Hellas blokus un kjiinieshu spuldzes(spilgti zila gaisma) Spuldzes pacietu apmeeram meenesi. Gaisma pretiiga, nofokuseet nevareeja. Izmetu... Hellas veikalaa nopirku 2 vaacu razhojuma spuldzes. Taalaak cokols no vecaam H4, lodaamurs, nedaudz misinja skaarda un daudz stundu ruupiiga darba. Rezultaataa ideaala tuvaa gaisma no parastas H4 optikas un taalaa gaisma no papildlukturiem. Pats interesantaakais, ka Xenon variantaa lukturiem gandriiz pilniibaa pazuda jebkaada gaisma virs galvenaa tuvaas gaismas staru kuulja. Taatad arii pretimbraucoshiem aciis vairs nekas netiek. Nu un protams lukturiem ir tiiriitaaji un mazgaataaji, kaa arii jauni stikli un nenolobijies atstarotaajs. Vaacu Xenon spuldziites dod pilniigi baltu gaismu. Faktiski dienas gaismas spektrs, kas neizkropljo redzamo objektu kraasas.

Es ar abaam rokaam balsoju par Xenonu, jo laba redzamiiba... Taa ir dziiviiba.

SUSURIS Reģ.: 01.11.2003
0 0 Atbildēt

PS Xenon spuldzes, laikam D2S, 2x59LVL. Narva, Vaacija. Spiid ideaali jau 20 meeneshus. Pirms tam regulaari pirku OSRAM SILVER H4 komplektus, jo taas parasti iztureeja apmeeram 2-3 meeneshus. Laikam manaa variantaa Xenoni ir jau atmaksaajushies ))

Uz tehnisko apskati ieliku atpakalj parastaas H4. un neko nereguleejot apskati izgaaju. Ja uzstaadot Xenonus lukturi nav paartaisiiti un spuldzes ir pareizi nofokuseetas, nekaadaam probleemaam nevajadzeetu buut.

Un veel, tieshi par SAAB 9000 un 9'5. Tuvaas gaismas optikaa apkaart spuldzeem H1 un H7 atstarotaajaa ir diezgan sarezhgjiita metaala konstrukcija. Liekot Xenoonu, tie dzelzhi traucee, taapeec daudzi tos vienkaarshi izmet. Taa nedriikst. Taa metaala konstrukcija noversh tiesho, no spuldzes naakoshu un atstarotaaja neatstaroto staru nokljuushanu pretim brauceeju aciis. Tas metaala ekraans ir jaaizgatavo no jauna tieshi prieksh Xenon spuldzes. Paskatieties uz savu auto iesleegtiem tuvaas gaismas lukturiem no prieksha un nedaudz no augshas, taadaa lenjkjii, kaa pretim brauceejs tos redz. Ne iesleegtas spuldzes kveeldiegs, ne Xenon spuldzes spiidoshais punkts nedriikst buut redzami. Ja tos var redzeet, tad tas noziimee, ka pretimbrauceejs tiek apzhilbinaats ar tieshi no spuldzes naakoshiem, neatstarotiem stariem. Un tas jau ir SLIKTI.

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

SUSURIS rakstījaS Xenon spuldzes, laikam D2S, 2x59LVL. Narva, Vaacija. Spiid ideaali jau 20 meeneshus. Pirms tam regulaari pirku OSRAM SILVER H4 komplektus, jo taas parasti iztureeja apmeeram 2-3 meeneshus. Laikam manaa variantaa Xenoni ir jau atmaksaajushies ))

Uz tehnisko apskati ieliku atpakalj parastaas H4. un neko nereguleejot apskati izgaaju. Ja uzstaadot Xenonus lukturi nav paartaisiiti un spuldzes ir pareizi nofokuseetas, nekaadaam probleemaam nevajadzeetu buut.

Un veel, tieshi par SAAB 9000 un 9'5. Tuvaas gaismas optikaa apkaart spuldzeem H1 un H7 atstarotaajaa ir diezgan sarezhgjiita metaala konstrukcija. Liekot Xenoonu, tie dzelzhi traucee, taapeec daudzi tos vienkaarshi izmet. Taa nedriikst. Taa metaala konstrukcija noversh tiesho, no spuldzes naakoshu un atstarotaaja neatstaroto staru nokljuushanu pretim brauceeju aciis. Tas metaala ekraans ir jaaizgatavo no jauna tieshi prieksh Xenon spuldzes. Paskatieties uz savu auto iesleegtiem tuvaas gaismas lukturiem no prieksha un nedaudz no augshas, taadaa lenjkjii, kaa pretim brauceejs tos redz. Ne iesleegtas spuldzes kveeldiegs, ne Xenon spuldzes spiidoshais punkts nedriikst buut redzami. Ja tos var redzeet, tad tas noziimee, ka pretimbrauceejs tiek apzhilbinaats ar tieshi no spuldzes naakoshiem, neatstarotiem stariem. Un tas jau ir SLIKTI.

Skan jau skaisti , un kas tev šo procedūru veica ?

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..19
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti