xenon

grosis Reģ.: 08.06.2004

Kaadas ir apm. izmakasas xenona gaismu ieriikoshanai.......

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..19
SUSURIS Reģ.: 01.11.2003
0 0 Atbildēt

Visus darbus ar savu auto lukturiem veicu pats. Nav jau variantu... Nevienaa servisaa neviens meistars nekjeepaasies ar sveshu auto taada "siikuma" deelj vairaakas dienas. Un cik no Xenonu oficiaalajiem uzstaadiitaajiem var sakariigi pastaastiit klientam par to, kaadam jaabuut pareizam gaismas sadaliijumam, kaadas ir konkreetaa luktura iipatniibas. Cik no vinjiem vispaar ir lasiijushi speciaalo literatuuru par auto optiku, par kustiibas droshiibu tumsaa. Vispaar Latvija shajaa jomaa ir totaala neziniish zeme. Piemeeram; daudzos veikalos jebkuru papildlukturi jums paardos ar nosaukumu "galogenka" vai "tumanka" )) Pat tehniskajaa apskatee straadaajoshie par lukturiem biezhi nezin vairaak, kaa E burtinju uz stikla pamekleet. Diemzheel taa ir realitaate.

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

SUSURIS rakstījaS Xenon spuldzes, laikam D2S, 2x59LVL. Narva, Vaacija.

nepareiza izveele tavaa gadiijumaa. D2S spuldzes ir paredzeetas lukturiem ar leecaam, bet D2R - lukturiem ar reflektoriem.

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

D2S var jau dabuut leetaak kaa 59ls.

SUSURIS Reģ.: 01.11.2003
0 0 Atbildēt

Zinu, zinu... Bet ko lai dara, ja vajag tuuliit, mekleet kur leetaak nav laika un D2R veikalaa ir tikai 1 gab. Un manaa gadijumaa D2R nbija obligaats nosacijums, jo lai panaaktu tuvaas gaismas sadalijumu kaa jau H4 pieklaajas, zem lampas puslokaa ir speciaals ekraans, taapeec Taas melnaas sviitras, kas buutu paliidzeejushas D2R lampas liekot, vareeja arii nebuut. ))

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Pārdodu 2 gab. lietotas Philips D2S xenon lampas 5200 K spīd baltu (nevis tizli zilu) gaismu. Ls 20 komplekts.

Susuri, kad es liku H7, tā dzelžu konstrukcija man netraucēja, jo lampa smuki iesēdās tiem pa vidu (D2S gan nevarēju iecentrēt), bet par to centrālo punktu, t.i. spuldzes redzamo kvēldiegu gan pastāsti sīkāk. H7 spuldzei galviņa ir pārklāta ar atstarojošu materiālu, acīmredzot, tieši lai paslēptu no pretimbraucēju acīm spuldzes diegu, bet H7 xenon spuldzītei tā nav

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Yukki, kur liki xenonus? Vai atradi sev spoileri, es te vienā saitā redzēju par daudz maz saprātīgu cenu, bet tas ir USA un transports varētu būt liels, vēl ir vienā Zviedru saitā, bet dārgāks kā USA. Ja vajag pateikšu adreses.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

ir forshi ka i labas gaismas un vel forshi ja vel labakas.

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

man vienmēr aizmirstas - 9k NG lukturu regulēšana. Ja ir 1. robiņā tad lukturi ur visvairāk uz augšu un ja trešajā - tad viszemāk? Vai otrādi?

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Skirem, sāku pats, līdz pabeidzu xenonlv Atvaļinājumā paturpināju uguņu upgrade uz Philips +50% tālajiem un Osram +50% migliniekiem, Philips CoolBlue gabarītiem (dod ne tik dzeltenu gaismu kā parastās lampīņas). Tuvāko 2 mēnešu laikā iespējams, nopirkšu arī stiprākas acenes pašam

Spoileri joprojām neaktīvi meklēju.

Zinta, man 9K, kaut kas bija sajaukts, jo man bija otrādi, bet jābūt 0 augšā, 3 lejā, tipa loģiski: griez to kloķi uz augšu, lukturis arī griežas uz augšu

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Te būs adreses varbūt noder: www.realcar.se (šiem ir pilna pakete stylingam), www.spoilers4less.com. Tai com lapā ir baigi laba cena, bet mīnuss iespējams lielāka sūtījuma izmaksa.

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

TheGirL rakstīja:man vienmēr aizmirstas - 9k NG lukturu regulēšana. Ja ir 1. robiņā tad lukturi ur visvairāk uz augšu un ja trešajā - tad viszemāk? Vai otrādi?

otraadi

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstījakirem, sāku pats, līdz pabeidzu xenonlv Atvaļinājumā paturpināju uguņu upgrade uz Philips +50% tālajiem un Osram +50% migliniekiem, Philips CoolBlue gabarītiem (dod ne tik dzeltenu gaismu kā parastās lampīņas). Tuvāko 2 mēnešu laikā iespējams, nopirkšu arī stiprākas acenes pašam

Spoileri joprojām neaktīvi meklēju.

Zinta, man 9K, kaut kas bija sajaukts, jo man bija otrādi, bet jābūt 0 augšā, 3 lejā, tipa loģiski: griez to kloķi uz augšu, lukturis arī griežas uz augšu

tas der 9k tuvajas gaismas ?

ja ok tad perku ja vel i.

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Philips CoolBlue gabarītiem --> kur taadus tirgo?

Reģ.: 04.05.2024
0 0 Atbildēt

Bad_MF rakstījahilips CoolBlue gabarītiem --> kur taadus tirgo?

Jaunais Gads tuvojas? Eglītes jāsāk izrotāt...

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

snow, es nezinu par ko Tu konkrēti jautāji, Bad_MF visas spuldzes dabonamas pie Leinod Technics, Mežotnes 57a, tel. 7611960, un protams E & S auto. Kautkad būs jāpamēģina tās pagriezienlampiņas, kas izslēgtas nav oranžas, bet sudrabotas (pelēkas).

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

esmu apjucis...

man iesledzot tie xenoni uzreiz neiedegas.kad paris reizes iesledzu un izsledzu ar sledi lampas iedegas.ari kad ilgak braukts laikam lampas uzsilushas tad lampas iedegas atrak.

kur jautaju pec jaunam lampam man saka ja lampas butu beigtas tas nedegtu un viss drizak vaina palaidejos. citi atkal saka ka lampas beigtas un tas nomainot viss bus ok.

butu forshi nopirkt jaunas xenon lampas prieksh 9k tuvajam gaismamun pirms pirkshanas tas ielikt apskatit vai darbojas.

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Bad_MF rakstījahilips CoolBlue gabarītiem --> kur taadus tirgo?

Jaunais Gads tuvojas? Eglītes jāsāk izrotāt...

jampampinj, ja nav nekas labs ko pateikt tad labaak nerunaa, ok?

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

snow rakstīja:esmu apjucis...

man iesledzot tie xenoni uzreiz neiedegas.kad paris reizes iesledzu un izsledzu ar sledi lampas iedegas.ari kad ilgak braukts laikam lampas uzsilushas tad lampas iedegas atrak.

kur jautaju pec jaunam lampam man saka ja lampas butu beigtas tas nedegtu un viss drizak vaina palaidejos. citi atkal saka ka lampas beigtas un tas nomainot viss bus ok.

butu forshi nopirkt jaunas xenon lampas prieksh 9k tuvajam gaismamun pirms pirkshanas tas ielikt apskatit vai darbojas.

aizbrauc uz xenon.lv lai apskataas. man viens xenons bija bish zaljganaa tonii. aizbraucu pie shiem - tie sak ka esot izdedzis un nomainiij.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

a kur jaunas lampas var nopirkt ?

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

snow, Tu vispār atbildes lasi vai tikai jautājumus postē? Kur pirki iepriekšējo komplektu, no tā arī prasi jaunu?! Spuldzes un blokus pārdod ašpadsmit vietās: www.denals.lv/... , www.xenon.lv/... , www.ss.lv, Leinod Technics, www.reklama.lv un kur tikai vēl ne, bet es tiešām ieteiktu aizbraukt uz denalu vai xenonu un notestēt, kas tur par vainu, vai arī nobraukt līdz brīdim, kamēr Tev tas xenons pavisam nomirst un tad ar 100% pārliecību mainīt lampu vai bloku. Man pirms nedēļas arī ar 1.reizi neieslēdzās viena spuldze, bet pēc tam strādā

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

nekad neesmu noveerojis taadu fenomenu ka spuldze neiesleegtos.. bet izdega ganj jociigi. bish blaavaaka un taada uz zaljganu toni palika.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

ai ta jau bus jabrauc uz kadu servisu lai apstas.

vispar taisos shkirties no 9k jau labu laiku bet ta isti nevaru izlemt ko vieta pirkt

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

neko labaaku neatradiisi ja nu vieniig porsche 933 turbo

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

kura servisa ar tiem xenoniem ta citigi njemas ?

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Taatad, topikaa maniiju, ka andeleejaas xenon no TDI un Marc

ja ir xenon uz H1 prieksh reflektora, tad dodiet zinju uz tel.: 8602277 vai modricimus@tvnet.lv .

Un.. xenon.lv komplekts maxaa ~200ls, denals 169ls - ir varianti, kur leetaak..???

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..19
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti