Hyundai Matrix :)

Vigants Reģ.: 28.11.2002

Nu nedēļu ir iehavots viens tāds. LV tādu nav daudz, bet man domāt, ka nepamatoti nenovērtēts auto.

Paceļ rokas, kas bija par šo dzirdējuši agrāk?

 
1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..20
shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

oo jaaa, buutu kruta, es benzina nobraucu vismaz 150ls menesi, butu kruta ja tie butu 10% no manas algas. kur nu vel lizinga maksajumi utt....

nomiks laikam pelna vismaz 2tk meenesii

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: oo jaaa, buutu kruta, es benzina nobraucu vismaz 150ls menesi, butu kruta ja tie butu 10% no manas algas. kur nu vel lizinga maksajumi utt....

nomiks laikam pelna vismaz 2tk meenesii

Un kaapeec gan ne

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: oo jaaa, buutu kruta, es benzina nobraucu vismaz 150ls menesi, butu kruta ja tie butu 10% no manas algas. kur nu vel lizinga maksajumi utt....

nomiks laikam pelna vismaz 2tk meenesii

Es tik daudz degvielā nenobraukāju. Katram ir sava darba specifika. Es ar auto braucu uz darbu (citreiz vispār braucu ar vilcienu) un, protams, brīvdienās. Kādreiz, kad vairāk braucu ar C3, tad degvielas izmaksas mēnesī bija aptuveni 60-70 Ls, bet tagad, kad vairāk braucu ar Picasso, noteikti mazāk.

Tik liels ienākums nab gan vēl nav, bet viss vēl ir priekšā, jo pakāpeniski uz to virzos.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ir taču veselam baram lohu jānopērk vesela kaudze JAUNU A3/4/6/8, kuriem pie normālās cenas ir pieskaitīts papildus nemazais cipariņš lai audī varētu ekoloģiski gāzt lemānā, tērējot rupji rēķinot 100l/h soļaras un miljonus tehnikai un to cilvēku algošanai

a hjundajs noņem no savi pircēju pleciem rūpes par lemānistu algošnu

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaskjis ir sadaliijies 2 frontees-

Vieni, kuri uzskata, ka var atlauties jaunu, bet ne auto...

Otri, kuri atlaujas vecu, bet auto...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

jūs laikam pie auto izmaksām skaitat tikai degvielu?

Es rēķinu tā:

līzings - x

kasko - x

degviela - x

apkopes, remonti, citi izdevumi - x.

Atvainojiet, bet tad ir jāpelna vismaz 3-5k ls mēnesī uz galvu lai katrs ģimenē brauktu ar jaunu auto...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

man auto izmaksā mēnesī +.- 10x vairāk nekā Nomiks tērē degvielai...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: man auto izmaksā mēnesī +.- 10x vairāk nekā Nomiks tērē degvielai...

Edzuli, Tev jau pa biksu staru lien laukaa...

Iebaaz zekjee vismaz...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: man auto izmaksā mēnesī +.- 10x vairāk nekā Nomiks tērē degvielai...

traks vai? 1000eiriku tērēt autiņam mēnesī.... tagad vismaz man ir skaidrs kāpēc tu baidies iedot izbraukt ar savu apzeltīto konservu kārbu

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: man auto izmaksā mēnesī +.- 10x vairāk nekā Nomiks tērē degvielai...

muaaahahahahaaaa!!!!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

1000 varbūt nav, bet rēķini pats, ja līzings+kasko vien ir biš virs 500 eur.

bet izbraukt varam sarunāt, ja tik ļoti gribi

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: 1000 varbūt nav, bet rēķini pats, ja līzings+kasko vien ir biš virs 500 eur.

bet izbraukt varam sarunāt, ja tik ļoti gribi

oo, davai, es arii gribeetu.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

lab, zb jau ar jums te taisnību meklēt, jāiet papelnīt lai kādreiz var arī auto no salona nopirkt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: 1000 varbūt nav, bet rēķini pats, ja līzings+kasko vien ir biš virs 500 eur.

bet izbraukt varam sarunāt, ja tik ļoti gribi

davaj, kur man piebraukt???

9365064 vai iedod savu numberi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ed

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

uzraksti uz edgars at bmwpower.lv, sarunaasim!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pirmais at apollo.lv

pa kurieni tu esi ar mieru man dot braukt?

davaj vai es varu tev pasēdēt blakus, kad tu gāz pa 333 un pēc tam pats izbraukt pāris apļus?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: man auto izmaksā mēnesī +.- 10x vairāk nekā Nomiks tērē degvielai...

Tāpēc jau arī manas izmaksas par diviem auto nepārsniedz tavējas par vienu auto, jo manu abu auto kopējā veºtībā ne tuvu nav tava M3 vērtībai. TAs attiecīgi nozīmē, ka līzinga devējam aiziet lielākā daļa tavu izdevumu.

Es neteicu, ka visi mani auto izdevumi sastāv tikai no degvielas un līzinga. Tajos 15% ietilpst arī KASKO, OCTA, apkopes un tekošie izdevumi.

Pie šābrīža ienākumiem es nekad neiegādātos tādu auto, kura izmaksas man mēnesī sasniegtu +/- 1000 EUR. Pat ja man tik ļoti grivbētos btrukt ar šādu auto. Tas vienkārši būtu neprāts. Man bez auto vēl ir jāuztur arī ģimene, kas starp citu, ir prioritāte, bez tam ir jāmaksā kredīts bankai par dzīvokli, gribās arī atvaļinājumā kaut kur aizbraukt, utt. Redz, Edzuli, katram no mums ir atšķirīga dzīves uztvere un atbildība pret citiem. Tici man, kad būs sīcis, ar ko gribēsi brīvdienās aizbraukt pastaigāties kaut vai pa Tērveti, tad nevieni rati neielīdīs tava M3 bagažniekā. Kamēr BMW vēl nav izgudrojuši un neražo minivena tipa auto, tev nāksies pārvarēt lielās sirdsāpes un paºsēsties kādā citā krietni ietilpīgākā auto. Un pilnīgi iespējams, ka nāksies aizmirst savu kaisli uz BMW, zaķu koļīšanu un visāda cita veida līdzīgām izdarībām.

Līdzīga pieredze, ko šobrīd aprakstu, ir jau bijusi vairākiem maniem paziņām.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Lai cik tas nebūtu dīvaini, 10min pirms M3 tehpases saņemšanas uzzināju, ka jāsāk domāt par ratiem Bet nu rati manuprāt ir dažādi un gan jau ir arī tādi, kas iet iekš kupejas.

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Lai cik tas nebūtu dīvaini, 10min pirms M3 tehpases saņemšanas uzzināju, ka jāsāk domāt par ratiem Bet nu rati manuprāt ir dažādi un gan jau ir arī tādi, kas iet iekš kupejas.

kongratulācijas !!

gan jau ir arī kaut kādi //M rati

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ir taču veselam baram lohu jānopērk vesela kaudze JAUNU A3/4/6/8, kuriem pie normālās cenas ir pieskaitīts papildus nemazais cipariņš lai audī varētu ekoloģiski gāzt lemānā, tērējot rupji rēķinot 100l/h soļaras un miljonus tehnikai un to cilvēku algošanai

a hjundajs noņem no savi pircēju pleciem rūpes par lemānistu algošnu

Pirmais,palieku joprojam pie sava-tu esi debīls. Ja vari pateikt,ka Hyundai un Audi ir vienādi labi,tikai Audi maksā vairāk dēļ tā,ka startē Lemānā, tad tu esi debīls joprojām.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

niekalbis rakstīja: gan jau ir arī kaut kādi //M rati

Vot šitais gan ir labs koments

te gan nav māmiņu portāls calis.lv, bet domāju, ka tādus ratus, kurus savā M3 varēsi ielikt, praktsiki atrast nebūs iespējams. Arī tad, ja būs noņemamie riteņi, tad kaut kur jau ratu kulba arī būs jānovieto. Nu tā apmeºām.

Katrā ziņā pieņem apsveikumus arī no manis!!! Būt par tēti tas ir vienkārši superīgi!!!

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Nav vis tiesa Nomik. Domāju ka ratus Edžulis dabūs iekšā savā kupejā, nav jau obligāti nepieciešams vans, pilnīgi pietiktu ar pikapu.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

nu tad būs jādomā par citu vai arī otru auto...

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Ā vispār par to strīdābolu ese biju domājis tikai auto iegādes cenu nevis, nevis degvielu, kasko utt.

1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..20
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti