Hyundai Matrix :)

Vigants Reģ.: 28.11.2002

Nu nedēļu ir iehavots viens tāds. LV tādu nav daudz, bet man domāt, ka nepamatoti nenovērtēts auto.

Paceļ rokas, kas bija par šo dzirdējuši agrāk?

 
1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..20
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vigants

Nomiks

Es Jūs atbalstu un Jums piekrītu. Es ar savu jauno, bet neprestižo auto esmu ārkārtīgi apmierināts. Un man šķiet, ka nevis Getz un Matrix īpašnieki baigi lielās, bet pirmie viņiem diskusijās uzbrūk lietotu auto cienītāji un tad Hyundai-istiem nākas aizstāvēties un argumentēt to, ka viņu izvēle nebūt nav slikta.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

nu ko ta juus miiliishi te capaties veel joprojaam??

manaa sapratnee tam Xdajam ir sagaajism sviestaa ar CENU , kaa ar kvalitaati ,tas xvz, nau lietoc . Par gecu Autobildee saraxtiic , katrs var izlasiit un izdariit savus secinaajumus , par citiem modeljiem 'talmuudi' klusee , 1 gads un 30kkm nau raadiitaajs , man priex ka Viigantam ir paveicies un lielu krenjkju nau Kad gaaju 'pilna farsha' Tusconu luukoties par ~14.5ls naudaam ( taadaa cenaa laps pazinja sievai panjeema , 1gac un 9,5kkm jau ) un man par Tuksi bez aut, kozjas, Cd un neatceros veel kaa , pajautaaja besmaz16kls??? !!! un nekaados 'tirgos ' iipashi ielaisties negribeeja , gaaju paari ielai uz Bensonu un panjeemu pa 18kls 'vispilnaakaa farsha' CR-V EXE, $$ starpiiba nau paaraak liela , lai njemtu 'lielo nezinaamo' patreiz ir jau novizinaats 15kkm , pateerinjsh vid.10.4l/100km ( A/C +1l ) un neesmu nevienu mirkli nozjeelojis izveeli Kamdeelj es vispaar gaaju uz Xygaju ??- tamdeelj ka manos paaris mln veertajos iipashumos ir iestaajies lielais remontu laiks un ir akuuta nepiecieshamiiba 'pamiileet' kapeiku , bet , atkaartoshos , 'liekie '~100 eur ikmeenesha laizingaa neizshkjir buut par mlnaaru vaj nea

P.S. un tagadinj es taac 'bankroteejis', un penziju veel nesagaidiijis ,jau dodos atpuusties uz lauku maajaam un'savu' ezeru , gan bez alus ( ir gana dzerc) bet ar kvadru

menca Reģ.: 17.06.2004
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

PS

nu ok. samelojos... ne līzingā bet tāpat... un nevis plazmu bet gan digitālo Fočiku - Panasonic DML-FZ30...

nu re, tas tikai parada cik cilvekiem dazhadas prasiibas. man piemeram relativi paraleli par Hyndaijiem etc, lai gan agrak ari springu bikinj bet re shaadu ziepi es nenjemtu pat ja man piemaksatu, brr... to laikam mediciinaa sauc par profesionaalo kretiinismu bet ar auto te nevar veidot 1:1 analogjiju.

a ja kaadam patiik njemties ar mashinaam, tad logjiski ka cilveks var atrast lietotu bet ~labu, taisit/njemties un braukt bez beedu. parunu par kurpnieku un kurpeem tak zinam.

tieshi taapat citaas jomaas, vai tie buutu kompji, lidmashiinas vai tulpju audzeshana.

un kaa jau te mineja ieprieksh, tas viss ir galvaas, nevis makaa. piemeram kaut mans faters. vinjam alga 4ciparu skaitlis, kur pirmais cipars anv ne 1 ne 2.. hz cik isteniibaa vinjsh braukaaja ar absoluti izgrabejushu 84 siermashinu, lidz sanaaca izbraukt ar jaunu mersi. esot baig iepaticies, izdomaja ka beidzot jamaina auto, bet... panjema tomer "parastu" mazlietotu 2001 universali uz 3meen lizingaa

patiesham, no kurienes tas uzskats par to, ka ja nepanjem auto lizingaa tuvu saviem iespejamiem "griestiem", tad esi automatiski "luuzers"? ;}

tad tam cilvekam ir citas lietas kur ieguldiit/tereet naudu. bet kaa jams staasta, tad liela dalja vinja kolegju ar lidziigiem ienakumiem, kaa aptrakushi peerk liizingos kartona maajinjas purvos, "krutas" tachkas etc.. bet ja jau "taa lieta patiik un interesee..."

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Pilnīgi piekrītu mencai.

Katram ir savas prioritātes. Vienam vajag jaunu krutu auto, cits labāk pabrauc ar veco un nopērk nekustamo īpašumu, cits ceļo, cits pa čekeni klīst, citam spēļu automāti, alkohols, narkotikas...etc

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Yee draugi lai dziivo liizings un nelekt augstaak par savu dibuaa ( bet arii ne ZEMAAK !!!!)

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

menca rakstīja:

Vigants rakstīja:

PS

nu ok. samelojos... ne līzingā bet tāpat... un nevis plazmu bet gan digitālo Fočiku - Panasonic DML-FZ30...

nu re, tas tikai parada cik cilvekiem dazhadas prasiibas. man piemeram relativi paraleli par Hyndaijiem etc, lai gan agrak ari springu bikinj bet re shaadu ziepi es nenjemtu pat ja man piemaksatu, brr... to laikam mediciinaa sauc par profesionaalo kretiinismu bet ar auto te nevar veidot 1:1 analogjiju.

a ja kaadam patiik njemties ar mashinaam, tad logjiski ka cilveks var atrast lietotu bet ~labu, taisit/njemties un braukt bez beedu. parunu par kurpnieku un kurpeem tak zinam.

tieshi taapat citaas jomaas, vai tie buutu kompji, lidmashiinas vai tulpju audzeshana.

un kaa jau te mineja ieprieksh, tas viss ir galvaas, nevis makaa. piemeram kaut mans faters. vinjam alga 4ciparu skaitlis, kur pirmais cipars anv ne 1 ne 2.. hz cik isteniibaa vinjsh braukaaja ar absoluti izgrabejushu 84 siermashinu, lidz sanaaca izbraukt ar jaunu mersi. esot baig iepaticies, izdomaja ka beidzot jamaina auto, bet... panjema tomer "parastu" mazlietotu 2001 universali uz 3meen lizingaa

patiesham, no kurienes tas uzskats par to, ka ja nepanjem auto lizingaa tuvu saviem iespejamiem "griestiem", tad esi automatiski "luuzers"? ;}

tad tam cilvekam ir citas lietas kur ieguldiit/tereet naudu. bet kaa jams staasta, tad liela dalja vinja kolegju ar lidziigiem ienakumiem, kaa aptrakushi peerk liizingos kartona maajinjas purvos, "krutas" tachkas etc.. bet ja jau "taa lieta patiik un interesee..."

Nepiekrītu tev. Tas, ka paņem jaunu autiņu nebūt nenozīmē, ka nenāksies pa servisu dzīvoties. Topika autoram varbūt ir paveicies, ka nekas neplīst. Kolēģim draudzenei arī tāds ir. Nobraukusi 5000km. Abi priekšējie gultņi jau nomainīti, nomainīts logu tīrītāju mehānisms. Zonde jau mainīta. Tā kā arī ar jaunu mašīnu mēdz būt tā, kā paveicās. Tieši tāpat, kā ar 3 gadīgu autiņu. Vigants aizstāvas un brauc virsū tiem, kas pērk 3 gadīgas mašīnas. Nebrīnies, ka tev citi brauc virsū. Kā tu pret citiem, tā arī pret tevi. Labāk pastāsti, cik maksā apkopes un ko ir nācies mainīt. Sorry, varbūt arī kaut ko pateici par šo tēmu, vienkārši baigi daudz lapas sakrājušās, visu neizlasīju

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Apnikušas man šīs sarunas par neplīstošiem veciem un plīstošiem jauniem, man bijuši 11 auto no kuriem 4 jauni, pat jauns žigulis plīst mazāk kā 10 gadīgs OOOO.

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Apnikušas man šīs sarunas par neplīstošiem veciem un plīstošiem jauniem, man bijuši 11 auto no kuriem 4 jauni, pat jauns žigulis plīst mazāk kā 10 gadīgs OOOO.

Tikai nevajag. Pagājušo gad biju Orenburgā pie partneriem. Viņi visi braukā ar 10. un 11. žiguļiem. Remontē vienā remontēšanā.

Šefa sievai ir 2 gadus veca Alfa. Alfas numuros neorientējos, bet šķiet 147 ar 2.0 bīdeli. Arī pa servisiem dzīvo - stūre čīkst - pastiprinātāju dabūja nomainīt, eļļas noplūdes, izpūtējs jau izrūsējis, drīz jāmaina.

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Pirkt Hjundai ir tas pats,kas papīra mājiņu purvā. Lai veicas.

Žēl tikai ka tās papīra mājiņas nevar dabūt operatīvajā līzingā...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vilko rakstīja:

arba rakstīja: Apnikušas man šīs sarunas par neplīstošiem veciem un plīstošiem jauniem, man bijuši 11 auto no kuriem 4 jauni, pat jauns žigulis plīst mazāk kā 10 gadīgs OOOO.

Tikai nevajag. Pagājušo gad biju Orenburgā pie partneriem. Viņi visi braukā ar 10. un 11. žiguļiem. Remontē vienā remontēšanā.

Šefa sievai ir 2 gadus veca Alfa. Alfas numuros neorientējos, bet šķiet 147 ar 2.0 bīdeli. Arī pa servisiem dzīvo - stūre čīkst - pastiprinātāju dabūja nomainīt, eļļas noplūdes, izpūtējs jau izrūsējis, drīz jāmaina.

šito nesaki alfistiem dzirdot dabūsi pretī dzirdēt par 147tās neatkārtojamo dizainu un to, ka šitādu mašīnu ir maz

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Vechi kaa jums neapniik te aadinnas staipiit, satiekas visi kopaa katrs ar savu mizu ierodas un tad testee, nu taaa lai redz kas par auto uttt.!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

šito nesaki alfistiem dzirdot dabūsi pretī dzirdēt par 147tās neatkārtojamo dizainu un to, ka šitādu mašīnu ir maz

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Ir daudzi, kuri spēj tikt pāri kompleksiem, ir arī tādi, kuri nespēj.

Tas pilnībā attiecas uz visiem iedzīvotāju"līmeņiem" - gan bagātajiem, gan mazāk turīgajiem. Pēdējā laikā itin bieži ir situacijas, kad reals biezais, kurš visus Neatkarības gadus braucis ar dārgajiem auģikiem un BMW, šodien bez lielām un liekām emocijām pārkāpj uz jauno Santa Fe vai max.aprīkoto Sonāti. Un jūtas pilnībā laimīgs un apmierināts. Daudzi jo daudzi, kuriem reali būtu iespējas iegādāties pēdējā modeļa dārgās klases auto, atturas toi darīt viena vien iemesla dēļ - ir stipri vīlušies sava iepriekšējā 90-to gadu dārgā auto kvalitātē. Šajā sakarā, mans paziņa, viens no bij. prokuratūras šefiem, ne PĀRĀK ATZINĪGI ir atsaucies par 2000.gada modeļa S-klases merša kvalitāti un remontu izdevumiem. Kvalitāte tam mersim salīdzinoši ir krietni zem W-126 un w-140 modeļa kvalitātes parametriem. Vēl pirms dažiem gadiem satiksmes ministra rīcībā esošais dienesta audi a-8 bija sevi apliecinājis kā "astronomiski" neizturīgs un dārgs auto, kurš knapi nokalpojis pusi no resursa. Tā rezultātā, ne velti, slaveni zīmoli pakāpeniski zaudē savu kādreizējo spīdumu, atdodot līderpozīcijas ne tik slaveniem nosaukumiem. Ne velti, daudzas popularas personības, ka piem. bij iekšietu ministrijas valsts sekretars, nomainījuši BMW auto pret citu marku - braukā ar santa fe. Arī citas popularas amatpersonas un turīgi uzņēmeji kā jaunos auto labprāt paņem un laimīgi brauc ar daudz lētākajiem Huyndai auto. Kā saka - pakapeniski lielai daļai Latvijas autobraucēju izdotas atradināties no kompleksiem, ka TIKAI audi,mersis un bembis uzskatāmi par auto. Var teikt arī, ka kļūstam gaudrāki.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nu ko tu te lej, pasaki vel ka tada sonaate ir labaka pa E klases mersi un hjundai getz ir labaks par vw polo. mulkjibas tas viss ir.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Ir daudzi, kuri spēj tikt pāri kompleksiem, ir arī tādi, kuri nespēj.

Tas pilnībā attiecas uz visiem iedzīvotāju"līmeņiem" - gan bagātajiem, gan mazāk turīgajiem. Pēdējā laikā itin bieži ir situacijas, kad reals biezais, kurš visus Neatkarības gadus braucis ar dārgajiem auģikiem un BMW, šodien bez lielām un liekām emocijām pārkāpj uz jauno Santa Fe vai max.aprīkoto Sonāti. Un jūtas pilnībā laimīgs un apmierināts. Daudzi jo daudzi, kuriem reali būtu iespējas iegādāties pēdējā modeļa dārgās klases auto, atturas toi darīt viena vien iemesla dēļ - ir stipri vīlušies sava iepriekšējā 90-to gadu dārgā auto kvalitātē. Šajā sakarā, mans paziņa, viens no bij. prokuratūras šefiem, ne PĀRĀK ATZINĪGI ir atsaucies par 2000.gada modeļa S-klases merša kvalitāti un remontu izdevumiem. Kvalitāte tam mersim salīdzinoši ir krietni zem W-126 un w-140 modeļa kvalitātes parametriem. Vēl pirms dažiem gadiem satiksmes ministra rīcībā esošais dienesta audi a-8 bija sevi apliecinājis kā "astronomiski" neizturīgs un dārgs auto, kurš knapi nokalpojis pusi no resursa. Tā rezultātā, ne velti, slaveni zīmoli pakāpeniski zaudē savu kādreizējo spīdumu, atdodot līderpozīcijas ne tik slaveniem nosaukumiem. Ne velti, daudzas popularas personības, ka piem. bij iekšietu ministrijas valsts sekretars, nomainījuši BMW auto pret citu marku - braukā ar santa fe. Arī citas popularas amatpersonas un turīgi uzņēmeji kā jaunos auto labprāt paņem un laimīgi brauc ar daudz lētākajiem Huyndai auto. Kā saka - pakapeniski lielai daļai Latvijas autobraucēju izdotas atradināties no kompleksiem, ka TIKAI audi,mersis un bembis uzskatāmi par auto. Var teikt arī, ka kļūstam gaudrāki.

Agrāk likies sakarīgs cilvēks, bet nu jau tu sāc apnikt...

Kādēļ tu uzskati, ka tiem, kas brauc ar lietotiem BMW u.c. auto ir kompleksi? Bet tie, kas brauc ar jauniem hyundai ir baigi attapīgie un spicie džeki???

Ok, man nav nekas pret jauno Sonata. Super money for value, bet nevajag palikt apnicīgam

peace

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Nu jā ,šīris lec gaisā jo pac tirgo meršus

p.s Ikdienas viesi, kur ir ~ 5-10 gadus vecie hyundai? Neredz nevienu... tie ir labāki par 5-10 gauds vecu MB?

Latvijas ceļos viss pārvēršas par šrotu. Nu atvaino, bet nevaru nopirkt es jaunu M3 vai M5 pa 70-100k eur, bet neiešu jau tādēļ braukt ar hyundai.

Ko tu bāz sejā, ka tik un tik biezi cilvēki nepērk tādus un tādus auto??? Da po. Kam tas interesē. KAs grib, tas pērk un tādu ir vairums. 50 S klases jaunās šogad jau pārdotas.

Tas ka kādam onkam ir po ar ko viņš brauc, nav vispārējs rādītājs. Tādu, kas brauks ar premium klases (jauniem vai lietotiem) auto būs vairums vienmēr Latvijā un te nav sakara ar kompleksiem vai kā tu tur to sauc...

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Nu jā ,šīris lec gaisā jo pac tirgo meršus

Šīris tirgo lietotus šrotus. Meršiem viņš tikai tulko bukletus.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Ikdienas viesi, kur ir ~ 5-10 gadus vecie hyundai? Neredz nevienu... tie ir labāki par 5-10 gauds vecu MB?

Domāju, ka tik vecus šīs markas auto nevar redzēt, jo 1) normālas kvalitātes un izskata auto Huyndai sāka ražot salīdzinoši nesen (aptuveni pirms 3-4 gadiem); 2) toreiz vēl nebija tik spēcīga Huyndai markas auto dīleru tīkla Latvijā. Lūk arī atbilde.

tarantuls Reģ.: 30.03.2004
0 0 Atbildēt

esmu pārkāpis saviem kompleksiem un tagad lepojos, ka braucu ar 12 gadus vecu audi! kaut gan varētu atļauties ...

vajag tik aiziet pie daktera - (kāviņutursauca?)

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Ir daudzi, kuri spēj tikt pāri kompleksiem, ir arī tādi, kuri nespēj.

Tas pilnībā attiecas uz visiem iedzīvotāju"līmeņiem" - gan bagātajiem, gan mazāk turīgajiem. Pēdējā laikā itin bieži ir situacijas, kad reals biezais, kurš visus Neatkarības gadus braucis ar dārgajiem auģikiem un BMW, šodien bez lielām un liekām emocijām pārkāpj uz jauno Santa Fe vai max.aprīkoto Sonāti. Un jūtas pilnībā laimīgs un apmierināts. Daudzi jo daudzi, kuriem reali būtu iespējas iegādāties pēdējā modeļa dārgās klases auto, atturas toi darīt viena vien iemesla dēļ - ir stipri vīlušies sava iepriekšējā 90-to gadu dārgā auto kvalitātē. Šajā sakarā, mans paziņa, viens no bij. prokuratūras šefiem, ne PĀRĀK ATZINĪGI ir atsaucies par 2000.gada modeļa S-klases merša kvalitāti un remontu izdevumiem. Kvalitāte tam mersim salīdzinoši ir krietni zem W-126 un w-140 modeļa kvalitātes parametriem. Vēl pirms dažiem gadiem satiksmes ministra rīcībā esošais dienesta audi a-8 bija sevi apliecinājis kā "astronomiski" neizturīgs un dārgs auto, kurš knapi nokalpojis pusi no resursa. Tā rezultātā, ne velti, slaveni zīmoli pakāpeniski zaudē savu kādreizējo spīdumu, atdodot līderpozīcijas ne tik slaveniem nosaukumiem. Ne velti, daudzas popularas personības, ka piem. bij iekšietu ministrijas valsts sekretars, nomainījuši BMW auto pret citu marku - braukā ar santa fe. Arī citas popularas amatpersonas un turīgi uzņēmeji kā jaunos auto labprāt paņem un laimīgi brauc ar daudz lētākajiem Huyndai auto. Kā saka - pakapeniski lielai daļai Latvijas autobraucēju izdotas atradināties no kompleksiem, ka TIKAI audi,mersis un bembis uzskatāmi par auto. Var teikt arī, ka kļūstam gaudrāki.

Nu par santa fe kvalitāti ir dzirdētas labas atsauksmes. Arī Sonate sevi pierādījusi. Bet ne jau tāpēc visi pārkāps no BMW vai MB uz Matrix vai Getz.

Diemžēl arī jauna auto pirkšana ir laimes spēle. Brāķi gadās visiem un tur arī rodas tās sliktās atsauksmes par BMW un MB un arī par Korejiešiem un japāņiem. Tiem, kam viss ir OK, daudz nebļaustās, bet savukārt tiem, kam nav kārtībā, gan bļauj. Nu un tad arī rodas tāds iespaids.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

edzulis rakstīja: Ikdienas viesi, kur ir ~ 5-10 gadus vecie hyundai? Neredz nevienu... tie ir labāki par 5-10 gauds vecu MB?

Domāju, ka tik vecus šīs markas auto nevar redzēt, jo 1) normālas kvalitātes un izskata auto Huyndai sāka ražot salīdzinoši nesen (aptuveni pirms 3-4 gadiem); 2) toreiz vēl nebija tik spēcīga Huyndai markas auto dīleru tīkla Latvijā. Lūk arī atbilde.

Tad jau spēcīga pagātne tiem Hjundajiem. Trīs gadus ražo kaut cik jēdzīgu auto ,vareni.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Tad jau spēcīga pagātne tiem Hjundajiem. Trīs gadus ražo kaut cik jēdzīgu auto ,vareni.

Skaidrs, ka pagātnes šīs markas auto bija pilnīgas kakas, ko nevar teikt par tagadējiem. Jebkurai auto markai ir bijuši laiki, kad tā bijusi ne tika kvalitatīva un arī tās ziedu laiki. Kā par piemeºu vaēru minēt Fiat. Nu ko mēs te vēl diskutēsim - vienam patīk māte, citam - meita, bet vēl citam - kleita! Katrs iegādājas tādu auto, kādu vēlas un var atļauties (lai gan, ja tā padomā, liela daļa LV (ne)pilsoņu iegādājas tādus auto, kādus nevar atļauties, toties viņiem ir AUTO!!!). Šķiet, ka diskusija tika izveidota, lai padalītos pieredzē par'konkrēto subjektu - Huynday Matrix, nevis, lai katrs staipītu ādiņu un lielītos, kuram garāks.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Okey, tad ir jautājums cik daudz % strādājošs cilvis no sava ģimenes gada budžeta atvēl dranduleta iegādei, ar kuru teiksim viņš brauc 5 gadus? 10-15% man šķiet. Pie mums lielākajai daļai 30-60 % . Tas man šķiet par kaut ko liecina. tā teikt nevajag lekt augstāk par savu dibenu, a mums tikai smadzenes skalo pērciet, pērciet.

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Okey, tad ir jautājums cik daudz % strādājošs cilvis no sava ģimenes gada budžeta atvēl dranduleta iegādei, ar kuru teiksim viņš brauc 5 gadus? 10-15% man šķiet. Pie mums lielākajai daļai 30-60 % . Tas man šķiet par kaut ko liecina. tā teikt nevajag lekt augstāk par savu dibenu, a mums tikai smadzenes skalo pērciet, pērciet.

Tiesa, gan tas cilvēku segments, kas tērē 10..20% automašīnai, to neiteks, jo no tā varēs diezgan viegli noteikt ineākumu līmeni, kas parasti ir nevēlama informācija.

Reti kurš autovadītājs Latvijā, kuram ir personīgasi auto (nevis dienesta), tērē automašīnai mazāk par 10%

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja: Reti kurš autovadītājs Latvijā, kuram ir personīgasi auto (nevis dienesta), tērē automašīnai mazāk par 10%

Ja skaita arī līzinga, degvielas un visas pārējās izmaksas, tad es nekautrējoties varu teikt, ka mūsu mājsaimniecībā šim nolūkam tiek tērēts aptuveni 15 % no kopējiem ienākumiem. ja kādam (piemēram VWfanam) ir kāriens sarēķināt mūsu ienākumus, tad to droši var darīt un man no nekā nav jākaunās, jo mūsu mājsaimniecībā visi ienākumi ir 100% legāli iegūti un par tiem ir veiktas pilnīgi visi nodokļu maksājumi!

1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..20
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti