Hyundai Matrix :)

Vigants Reģ.: 28.11.2002

Nu nedēļu ir iehavots viens tāds. LV tādu nav daudz, bet man domāt, ka nepamatoti nenovērtēts auto.

Paceļ rokas, kas bija par šo dzirdējuši agrāk?

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..20
Daniel Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

shearer rakstīja:

Ozz rakstīja:

Daniels_Reebuss rakstīja: Es pašlaik pārvietojos ar Fiat Doblo.

Baigi kruts auto,galvenais-lēts. Un kāda apdare,kāds dizains!! (mēsls)

Bet varētu tak es stāstīt,ka superubertrupercoolais dampis

Suuds tas fiats ir...nopietni...

Bet atkritumu paarvadaasanai pasaa laikaa.

lohi starp miskastem fiats ir labaks par getzu.

To fiatu es nopirku darbam,neteikšu,par cik,smiesieties

Bet Getz man neviens nepierunās pirkt,nevienu Hjundaju,Ševroletu ( Tipa aveo) un KIA,...fui.

Tomēr atļaušos nepiekrist. Izteikti stereotipiska domāšana, kas par "normālām" mašīnām uzskata tikai jau tirgū sevi apliecinājušas markas. Piemēram, pats lietoju Hyundai Coupe facelift, aptuveni 6 mēnešus vecs (ap 20kEur maksā), un esmu braucis arī ar vācu un amerikāņu sportiniekiem. Nesūdzos.

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: nestastiet pekstinjus, ka vecu auto uzturet sanak dargak nekaa jaunu. tas ir pilnigas mulkjibas.

jaunus auto perk turigi cilveki un mulkji. mulkji perk visadus getzveidiigos.

parasti ir ta ka mulkji pamanaas nopirkt nojaatus lietotus auto. un tad nu vinjiem vienreiz apriebjaas vinjus remontet, vinji sakasa pedejo kapeiku un noperk kaukadu getzu uz lizingu. un tad domaa ka viss ir ljoti ljoti labi, jo vairs nav jachakarejas pa servisiem. getzisti - cilveki, kuri nekad muzha neko saldaku par burkanu nav eedushi, tapec vinjiem tas auto liekas tik labs...

nu jā... stereotipi...

Ar Hyundai bieži vien brauc cilvēki, kas var atļauties arī jaunu mersi... tikai viņi saprot, ka viņiem NEVAJAG vairāk kā viņiem vajag... ja vajag pārvietoties, nopērku Matrixu un braucu bez bēdu... i kādu kapeiciņu ietaupīju... ieinvestēju ietaupīto naudiņu un pēc pāris gadiem skat esmu jau nopelnījis 10 tūkst LS!

vot tā domā cilvēki, kas ekonomē!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

shearer rakstīja: nestastiet pekstinjus, ka vecu auto uzturet sanak dargak nekaa jaunu. tas ir pilnigas mulkjibas.

jaunus auto perk turigi cilveki un mulkji. mulkji perk visadus getzveidiigos.

parasti ir ta ka mulkji pamanaas nopirkt nojaatus lietotus auto. un tad nu vinjiem vienreiz apriebjaas vinjus remontet, vinji sakasa pedejo kapeiku un noperk kaukadu getzu uz lizingu. un tad domaa ka viss ir ljoti ljoti labi, jo vairs nav jachakarejas pa servisiem. getzisti - cilveki, kuri nekad muzha neko saldaku par burkanu nav eedushi, tapec vinjiem tas auto liekas tik labs...

nu jā... stereotipi...

Ar Hyundai bieži vien brauc cilvēki, kas var atļauties arī jaunu mersi... tikai viņi saprot, ka viņiem NEVAJAG vairāk kā viņiem vajag... ja vajag pārvietoties, nopērku Matrixu un braucu bez bēdu... i kādu kapeiciņu ietaupīju... ieinvestēju ietaupīto naudiņu un pēc pāris gadiem skat esmu jau nopelnījis 10 tūkst LS!

vot tā domā cilvēki, kas ekonomē!

turigi cilveki neko neekonomee. mulkji brauc ar getziem, turigi cilveki ar mershiem. nez vai tu varetu pavilkt 400ls-500 menesi + kasko, lai brauktu ar jauno E klasi. un tie kas to var atljauties, ar getzu nebrauks NEKAD!

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

... njā... ja vien saprotat starpību starp vārdiem taupīt un ekonomēt?

taupīt nozīmē - tērēt mazāk uz vienu lietu, lai iztērētu uz otru. Tjipa nopirku lētāku desu, lai šņabim sanāk.

Ekonomēt nozīmē - tērēt mazāk, lai pārpalikumu investētu. tjipa nopirku sardeles, bet starpību aizdevu kārlim uz procentiem. Kārlis nopirka šņabi - izdzērām kopā, bet no nākamās algas kārlis man atdeva parādu + procentus.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Te jau paraadaas tiiri profesionaalas nianses...

Ne Daniels, ne es papiirus necaukstinaam, tikai naudas ziimes

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja: ... njā... ja vien saprotat starpību starp vārdiem taupīt un ekonomēt?

taupīt nozīmē - tērēt mazāk uz vienu lietu, lai iztērētu uz otru. Tjipa nopirku lētāku desu, lai šņabim sanāk.

Ekonomēt nozīmē - tērēt mazāk, lai pārpalikumu investētu. tjipa nopirku sardeles, bet starpību aizdevu kārlim uz procentiem. Kārlis nopirka šņabi - izdzērām kopā, bet no nākamās algas kārlis man atdeva parādu + procentus.

tu man paradi kaut vienu sabiedriba pazistamu turigu cilveku kursh brauktu ar getzu tad runasim taaalaak par shito tavu desu teoriju

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Vigants rakstīja:

shearer rakstīja: nestastiet pekstinjus, ka vecu auto uzturet sanak dargak nekaa jaunu. tas ir pilnigas mulkjibas.

jaunus auto perk turigi cilveki un mulkji. mulkji perk visadus getzveidiigos.

parasti ir ta ka mulkji pamanaas nopirkt nojaatus lietotus auto. un tad nu vinjiem vienreiz apriebjaas vinjus remontet, vinji sakasa pedejo kapeiku un noperk kaukadu getzu uz lizingu. un tad domaa ka viss ir ljoti ljoti labi, jo vairs nav jachakarejas pa servisiem. getzisti - cilveki, kuri nekad muzha neko saldaku par burkanu nav eedushi, tapec vinjiem tas auto liekas tik labs...

nu jā... stereotipi...

Ar Hyundai bieži vien brauc cilvēki, kas var atļauties arī jaunu mersi... tikai viņi saprot, ka viņiem NEVAJAG vairāk kā viņiem vajag... ja vajag pārvietoties, nopērku Matrixu un braucu bez bēdu... i kādu kapeiciņu ietaupīju... ieinvestēju ietaupīto naudiņu un pēc pāris gadiem skat esmu jau nopelnījis 10 tūkst LS!

vot tā domā cilvēki, kas ekonomē!

turigi cilveki neko neekonomee. mulkji brauc ar getziem, turigi cilveki ar mershiem. nez vai tu varetu pavilkt 400ls-500 menesi + kasko, lai brauktu ar jauno E klasi. un tie kas to var atljauties, ar getzu nebrauks NEKAD!

varētu atļauties ... un vēl man paliktu ēšanai un citām lietām.

Bet vai vaajag? Vai tas ir tā vērts?

Tu pirktu Vertu mobilo telefonu pa 8000Ls? Nepirktu? kapēc?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

shearer rakstīja:

Vigants rakstīja:

shearer rakstīja: nestastiet pekstinjus, ka vecu auto uzturet sanak dargak nekaa jaunu. tas ir pilnigas mulkjibas.

jaunus auto perk turigi cilveki un mulkji. mulkji perk visadus getzveidiigos.

parasti ir ta ka mulkji pamanaas nopirkt nojaatus lietotus auto. un tad nu vinjiem vienreiz apriebjaas vinjus remontet, vinji sakasa pedejo kapeiku un noperk kaukadu getzu uz lizingu. un tad domaa ka viss ir ljoti ljoti labi, jo vairs nav jachakarejas pa servisiem. getzisti - cilveki, kuri nekad muzha neko saldaku par burkanu nav eedushi, tapec vinjiem tas auto liekas tik labs...

nu jā... stereotipi...

Ar Hyundai bieži vien brauc cilvēki, kas var atļauties arī jaunu mersi... tikai viņi saprot, ka viņiem NEVAJAG vairāk kā viņiem vajag... ja vajag pārvietoties, nopērku Matrixu un braucu bez bēdu... i kādu kapeiciņu ietaupīju... ieinvestēju ietaupīto naudiņu un pēc pāris gadiem skat esmu jau nopelnījis 10 tūkst LS!

vot tā domā cilvēki, kas ekonomē!

turigi cilveki neko neekonomee. mulkji brauc ar getziem, turigi cilveki ar mershiem. nez vai tu varetu pavilkt 400ls-500 menesi + kasko, lai brauktu ar jauno E klasi. un tie kas to var atljauties, ar getzu nebrauks NEKAD!

varētu atļauties ... un vēl man paliktu ēšanai un citām lietām.

Bet vai vaajag? Vai tas ir tā vērts?

Tu pirktu Vertu mobilo telefonu pa 8000Ls? Nepirktu? kapēc?

pirktu ja varetu atljauties... ja varetu atljauties brauktu ar jaunu brabus mersi, dzivotu apzeltita maajaa un dibenu slauciitu ar 20niekiem.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Paga, paga....

Vertu , taapat kaa tie zhelejsunji zhurkas lielumaa, utml izvirtiibas ir luksuspreces...

hjundajs nav luksusprece.

Vieniigais hjundajs, kas man patiik ir coupe, un ij tad tiiri vizuaali...

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Vigants rakstīja: ... njā... ja vien saprotat starpību starp vārdiem taupīt un ekonomēt?

taupīt nozīmē - tērēt mazāk uz vienu lietu, lai iztērētu uz otru. Tjipa nopirku lētāku desu, lai šņabim sanāk.

Ekonomēt nozīmē - tērēt mazāk, lai pārpalikumu investētu. tjipa nopirku sardeles, bet starpību aizdevu kārlim uz procentiem. Kārlis nopirka šņabi - izdzērām kopā, bet no nākamās algas kārlis man atdeva parādu + procentus.

tu man paradi kaut vienu sabiedriba pazistamu turigu cilveku kursh brauktu ar getzu tad runasim taaalaak par shito tavu desu teoriju

Ar to arī Latvija atšķiras...

Viens zviedrs atbraucis ciemos uz LV no lidostas uz ofisu ar taksti brauca un komentēja - Vot dzīvojat takš ļoti kruta - tik dārgaas mašīnas... tik daudz... vieni džipi....

Kad izstāstīja, ka tie džipi visbiežāk uz līzingu, tad viņam grūti bija saprast kā var pirkt luksus preces uz līzingu?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tie dzipi ir sapirkti pa daljai lai naudinjas mazgaatu, un uz firmu,lai pamatkapitaalu celtu

zviedram to gruuti saprast...

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

tur jau tā lieta -Hyundais ir parasta, lēta mašīna ikdienas braukšanai... pie tam jauna.

Var jau arī second-handu (mazlietotās, lietotās utt) , bet tomēr gribējās jaunu ar garantiju...

Uzvalku takš arī parasti nepērk second-handu...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja: tur jau tā lieta -Hyundais ir parasta, lēta mašīna ikdienas braukšanai... pie tam jauna.

Var jau arī second-handu (mazlietotās, lietotās utt) , bet tomēr gribējās jaunu ar garantiju...

Uzvalku takš arī parasti nepērk second-handu...

salidzinaji gan uzvalku ar hjundaju. hjundaju varetu salidzinat ar leetaam trenushkaam

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja: tur jau tā lieta -Hyundais ir parasta, lēta mašīna ikdienas braukšanai... pie tam jauna.

Var jau arī second-handu (mazlietotās, lietotās utt) , bet tomēr gribējās jaunu ar garantiju...

Uzvalku takš arī parasti nepērk second-handu...

un par ko ne, ja jau dziivojam ekonomiski?

Ir arii labas kumpalas ar nelietotaam mantaam, kuras ir leetaakas, un razhotas ne prieks Baltijas regjiona...

Viennoziimiigi, ja gribi atrast uzvalku, kurs atskjiras, tad duj uz kumpalu.

Jo pie mums apgjeerbu tirgus ir ljoti nabadziigs asortimentaa, par kuru nav saprotams, kurš te nosaka saagada modes tendences...

VPP Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

shearer rakstīja:

Vigants rakstīja: ... njā... ja vien saprotat starpību starp vārdiem taupīt un ekonomēt?

taupīt nozīmē - tērēt mazāk uz vienu lietu, lai iztērētu uz otru. Tjipa nopirku lētāku desu, lai šņabim sanāk.

Ekonomēt nozīmē - tērēt mazāk, lai pārpalikumu investētu. tjipa nopirku sardeles, bet starpību aizdevu kārlim uz procentiem. Kārlis nopirka šņabi - izdzērām kopā, bet no nākamās algas kārlis man atdeva parādu + procentus.

tu man paradi kaut vienu sabiedriba pazistamu turigu cilveku kursh brauktu ar getzu tad runasim taaalaak par shito tavu desu teoriju

Ar to arī Latvija atšķiras...

Viens zviedrs atbraucis ciemos uz LV no lidostas uz ofisu ar taksti brauca un komentēja - Vot dzīvojat takš ļoti kruta - tik dārgaas mašīnas... tik daudz... vieni džipi....

Kad izstāstīja, ka tie džipi visbiežāk uz līzingu, tad viņam grūti bija saprast kā var pirkt luksus preces uz līzingu?

A tie cūkveidīgie lexusi un landkruizeri 99% ir reģistrēti juridiskām

personām un tās mūsu viedās, elegantās nodokļu politikas rezultāts.

hack11 Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Vigants rakstīja:

shearer rakstīja: nestastiet pekstinjus, ka vecu auto uzturet sanak dargak nekaa jaunu. tas ir pilnigas mulkjibas.

jaunus auto perk turigi cilveki un mulkji. mulkji perk visadus getzveidiigos.

parasti ir ta ka mulkji pamanaas nopirkt nojaatus lietotus auto. un tad nu vinjiem vienreiz apriebjaas vinjus remontet, vinji sakasa pedejo kapeiku un noperk kaukadu getzu uz lizingu. un tad domaa ka viss ir ljoti ljoti labi, jo vairs nav jachakarejas pa servisiem. getzisti - cilveki, kuri nekad muzha neko saldaku par burkanu nav eedushi, tapec vinjiem tas auto liekas tik labs...

nu jā... stereotipi...

Ar Hyundai bieži vien brauc cilvēki, kas var atļauties arī jaunu mersi... tikai viņi saprot, ka viņiem NEVAJAG vairāk kā viņiem vajag... ja vajag pārvietoties, nopērku Matrixu un braucu bez bēdu... i kādu kapeiciņu ietaupīju... ieinvestēju ietaupīto naudiņu un pēc pāris gadiem skat esmu jau nopelnījis 10 tūkst LS!

vot tā domā cilvēki, kas ekonomē!

turigi cilveki neko neekonomee. mulkji brauc ar getziem, turigi cilveki ar mershiem. nez vai tu varetu pavilkt 400ls-500 menesi + kasko, lai brauktu ar jauno E klasi. un tie kas to var atljauties, ar getzu nebrauks NEKAD!

nu aizd*rsies!

par piemēru minēšu savu radagabalu. būvfirmas īpašnieks. īkmēnesi tīrā peļņa, kas nonāk jau viņā kabatā tuvojas ciparam ar 4 nullēm. bet brauc ar Peugeot Partner! jau otro gadu.

nevienu no saviem auto, ko ir pircis pēdējos gados nav pircis uzreiz naļikā. tikai līzingā un tikai jaunus, jo neizmantoto naudu var ieguldīt.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Opliizee, vai ne

un ar taadu apreekjinu, ka beigaas atdos luuznju kaudzi, jo masiina darbam nav tas pats kas masiina tirzas paarvietosanai...

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

da pofig tā atlikusī vērtība... visu izšķir mēneša maksājums operatīvajā līzingā...

ta ko tad jaunie BMW nav lētāki operat līzingā, ja jau viņiem tik milzīgas tās atlikušās vērtības?

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

pie mums lielākajai daļai galvenais ir tas, ko citi teiks tāpēc pasarg' dies' nopirkt KIA vai HYUNDAI tāpēc sakož zobus un pērk uz līzinga džipus u.tml. Rietumeiropā tas nav nekas neparasts, ja vidēji liela uzņēmuma īpašnieks ikdienā pārvietojas ar vienkāršu, lētu auto... tā fiška ir galvās, nevis tehnikā

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Vigant!

Esmu iestājies Tavu atbalstītāju pulciņā

Ļoti labi saprotu, ko nozīmē lauzt stereotipus attiecībā par "nepareiziem" auto. Es joprojām uzskatu, ka labāk ir braukt zemākas klases, bet pilnīgi jaunā auto, nekā piecgadīgā, bet klasi un kvalitāti augstākā auto.

Visiem "pareizo" auto īpašniekiem: Visas šīs diskusijas garumā neviens no Huyndai īpašniekiem nav apgalvojis, ka tas ir ūberauto un neviens auto nav par to pārāks. Nav šaubu par to, ka MB, AUDI, OOOO, BMW, etc ir labākas kvalitātes auto, bet viņi arī maksā ievērojami vairāk. Savukaºt visai apšaubāmas ir tžes par to, ka 10 gadīgs MB ir labāks mekā pilnīgi jauns, piemēram, Matrix. 1) tam, kurš iegādājas Matrixu, ir pilnīgi citas prasības pret auto, ar kuru vēlas braukt; 2) pilnīgi atšķirīgi ir uzskati par to, ar kādu auto brauc "īsti džeki". Es pat teiktu tā, ka nepopulāru jeb sabiedrībā nemīlētu auto īpašniekiem nav nepieciešamības sevi apliecināt, izmantojot sava auto ārieni, jo tas vienkārši NAV NEPIECIEŠAMS. Man, piemēram, absolūti nekāduas starpības nav, ar cik vecu mašīnu braucu, bet tā apziņa, ka tu vari braukt un braukt, bet vienīgais, par ko ir jārūpējas, ir logu šķidruma pieliešana, tomēr ir spēcīgāka nekā apziņa, ka nekad nezini,kad būs jāapmeklē serviss.

Protams, var gadīties, kad arī vecs, bet labi kopts auto, prakstiski nelūzt, tomēr LV autoparkā tādu gadījumu nav, jo lielākā daļa šādu auto nāk "tikko no Vācijas, viens īpašnieks (sievasmāte vai mācītājs) un ar oriģinālu nobraukumu ne vairāk kā 110 000 km".

Baigi gari sanāca, bet cerams, ka spējāt ideju uztvert.

Ko es ar to gribēju teikt - katram pircējam ir savas vēlmes attiecībā uz preci, ko vēlas iegādāties. Cits Saulītē pērk leišu krējumu, bet cits - SKY-jā "Daugavas" ražojumu. Cits BM auto iegādājas MBW, bet tajā pašā laikā cits - Skandi auto - Getz. Ne visiem ir vienādas vēlmes un iespējas. Tāpēc jau arī tiek ražoti tik daudz un dažādi auto un pieprasījums faktiski ir pēc visiem auto.

Tomēr tas, ko nevar noliegt neviens, ir fakts, ka Huyndai Eiropas tirgu ir iekarojis ļoti strauju un veiksmīgi. Neviens nepirks auto, ja tas būs pilnīgs s...., bet konkrēti šajā gadījumā pārdošanas apjomi ir tādi, ka jāsāk domāt, ka s.... ir tieši citas markas auto.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja: da pofig tā atlikusī vērtība... visu izšķir mēneša maksājums operatīvajā līzingā...

ta ko tad jaunie BMW nav lētāki operat līzingā, ja jau viņiem tik milzīgas tās atlikušās vērtības?

Izskataas, ka Tu ar JAUNU zazu arii baruktu, ja tam meenesa maksaajums buutu 10 lati???

Tad visu izsaka maksaajuma summa???

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Vigants rakstīja: da pofig tā atlikusī vērtība... visu izšķir mēneša maksājums operatīvajā līzingā...

ta ko tad jaunie BMW nav lētāki operat līzingā, ja jau viņiem tik milzīgas tās atlikušās vērtības?

Izskataas, ka Tu ar JAUNU zazu arii baruktu, ja tam meenesa maksaajums buutu 10 lati???

Tad visu izsaka maksaajuma summa???

kapeikp|seeja filozofija

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Vigants rakstīja: da pofig tā atlikusī vērtība... visu izšķir mēneša maksājums operatīvajā līzingā...

ta ko tad jaunie BMW nav lētāki operat līzingā, ja jau viņiem tik milzīgas tās atlikušās vērtības?

Izskataas, ka Tu ar JAUNU zazu arii baruktu, ja tam meenesa maksaajums buutu 10 lati???

Tad visu izsaka maksaajuma summa???

Brauktu, ja viņam būtu man nepieciešamās lietas - garantija 3...5 gadi, dzinējs daudz maz normāls, automātiskā kārba, mūzika, un vidējs komforts (elektriskie logi, apsildāmie beņķi, kondiška utt)

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Ozz rakstīja:

Vigants rakstīja: da pofig tā atlikusī vērtība... visu izšķir mēneša maksājums operatīvajā līzingā...

ta ko tad jaunie BMW nav lētāki operat līzingā, ja jau viņiem tik milzīgas tās atlikušās vērtības?

Izskataas, ka Tu ar JAUNU zazu arii baruktu, ja tam meenesa maksaajums buutu 10 lati???

Tad visu izsaka maksaajuma summa???

kapeikp|seeja filozofija

LAtvieša filozofija - ja tu neesi gatavs tērēt naudu vipendronam tad esi kapikp.sējs... tas mārketings takš ir izskalojis smadzenes...

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Labāk kapeikp.sējs, bet ar naudu kabatā un bez parādiem visām bankām pēc kārtas, 10 tukšām kredītkartēm un regulāriem ielūgumiem uz tiesu no Creditreformas...

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..20
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti