Hyundai Matrix :)

Vigants Reģ.: 28.11.2002

Nu nedēļu ir iehavots viens tāds. LV tādu nav daudz, bet man domāt, ka nepamatoti nenovērtēts auto.

Paceļ rokas, kas bija par šo dzirdējuši agrāk?

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..20
gintss Reģ.: 14.09.2004
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: OK,lai dažiem paliek labi. Getz un Matriks rullē bezjēgā. Krietni labāks par visādiem Audi un BMW kopā ņemtiem!!!

Nu,ir labi?

aizmirsi pony pieminēt

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: OK,lai dažiem paliek labi. Getz un Matriks rullē bezjēgā. Krietni labāks par visādiem Audi un BMW kopā ņemtiem!!!

Nu,ir labi?

Tu esi no tiem kategoriskajiem tipiem...

Nav labākie un sliktākie... ir vieni un ir otri.

Es saku, ka Hyundai nav tik slikti kā par viņiem domā.

Audi, BMW ir LABĀKS, bet dārgāks... un to ko ku dabū par savu naudiņu ( value for money) tad tur nu gan Matrix varētu būt solīti priekšā Vācu izstrādājumiem.

Ja tu ņem value for money un salīdzinu JAunu Matrixu ar lietotu Subaru, tad protams, ka strīdēties var ilgi, jo katrs spēlējas savā lauciņā... viennozīmīgi moskvičss par 40 Ls (vai 80, ja pilna bāka) ir lielāks "value for money" nekā Porsche vai Ferrari!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Es pašlaik pārvietojos ar Fiat Doblo.

Baigi kruts auto,galvenais-lēts. Un kāda apdare,kāds dizains!! (mēsls)

Bet varētu tak es stāstīt,ka superubertrupercoolais dampis

natirs....

gan jau vakaros, kamēr visi pārējie guļ, atvelc ar audīkvatru

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Neviens jau neapgalvo, ka santa Fe ir labāka par BMW X5 ..

Starp citu, man darbā kolēģim is uz laiku MB Aklases mašīna. Stāv blakus manējai.

Izmērs abām ir vienāds - gan augstumā, gan platumā, gan garumā... abas ir sarkanas, abām ir nelieli dzinēji (1.6)... principā es pat teiktu, ka mašīnas ir vienādas.

Bet A klases mersis ir dārgāks... tiesa gan salona apdare ir labāka... un arī kvalitāte vispār iespējams ir augstākā līmenī...

Savukār Matrix ir lētāks, ar garāku garantiju un nedaudz plašāku salonu...

vot.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Zini Viigant , naudaa man nau mln., bet pagaajusho gadu sapraatiigaaksai value for price man nelikaas H@#$%^^ ,konkreeti apluukojot SUVus , un un tie 100eur kas jaamaxaa vairaak nekaa par H#$%^^ mani neizputina .

P.S. neviens mans draugs mlnaars NEKAD nau lietojis H@#$%^^ , pirms ieguut pirmo mln. seu visi pirka mazlietotus OOOO , BMW,VOLVO etc . bet gjimeneem - sievaam , mammeem, teetiem ,jaunus VW vaj Opel. tas taa , par mln. ietaupiishanu pljurkstot.

tarantuls Reģ.: 30.03.2004
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja: Bet šobrīd prioritāte ir Pirmais Miljons. Kan nopelnīšu, tad nopirkšu kaut ko arī lai pazīmētos.

un tāpēc tu iepērcies super neto, pīpē ... droši vien ka nepīpē, saldējumu neēd....

un ko tu darīsis ar to miljonu?

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

tarantuls rakstīja:

Vigants rakstīja: Bet šobrīd prioritāte ir Pirmais Miljons. Kan nopelnīšu, tad nopirkšu kaut ko arī lai pazīmētos.

un tāpēc tu iepērcies super neto, pīpē ... droši vien ka nepīpē, saldējumu neēd....

un ko tu darīsis ar to miljonu?

Nē. Neiepērkos Superneto... arī ne saulītē...

Nesmēķēju gan, bet vairāk tādēļ, ka negribu...

Nedzīvoju pārāk ekonomiski... bet neļauju sabiedrībā valodšajiem uzskatiem noteikt, kur un kā izlietot savus sūri pelnītos līdzekļus!

tarantuls Reģ.: 30.03.2004
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Eu,es saldējumu ar neēdu. Bet ne jau tāpēc,ka žēl naudas.Ko man tagad darīt?

vai tiešām tu gribi lai es tev to pasaku??? skaļi?

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

tarantuls rakstīja:

Vigants rakstīja: Bet šobrīd prioritāte ir Pirmais Miljons. Kan nopelnīšu, tad nopirkšu kaut ko arī lai pazīmētos.

un tāpēc tu iepērcies super neto, pīpē ... droši vien ka nepīpē, saldējumu neēd....

un ko tu darīsis ar to miljonu?

Eu,es saldējumu ar neēdu. Bet ne jau tāpēc,ka žēl naudas.Ko man tagad darīt?

ko darīt ar miljonu?

Aiziešu pensijā, nopirkšu sev māju meža vidū, izrakšu sev ezeru un sēdēšu savā mazajā motorlaivā, dzeršu alu un ķeršu zivis visu dienu...

A ko tu?

tarantuls Reģ.: 30.03.2004
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:... bet neļauju sabiedrībā valodšajiem uzskatiem noteikt, kur un kā izlietot savus sūri pelnītos līdzekļus!

šobrīd sabiedrībā valdošais uzskats ir braukt ar jaunu līzinga auto!

tikai daži dinozauri nezkāpēc te spurojas pretī.

laikam tāpēc, ka ir tik atpalikuši, ka mārketinga aktivitātes neņem pretī

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

tarantuls rakstīja:

Vigants rakstīja:... bet neļauju sabiedrībā valodšajiem uzskatiem noteikt, kur un kā izlietot savus sūri pelnītos līdzekļus!

šobrīd sabiedrībā valdošais uzskats ir braukt ar jaunu līzinga auto!

tikai daži dinozauri nezkāpēc te spurojas pretī.

laikam tāpēc, ka ir tik atpalikuši, ka mārketinga aktivitātes neņem pretī

Te nu es tev piekrītu. mārketings latvijā strādā.

Bet nu līzingā ņem, manuprāt, tādēļ, ka nevar vēl šodien 'tādu summu izlikt uzreiz... nav , bet ekspluatēt vecu mašīnu izmaksā dārgi (it sevišķi, ja daudz jāpārvietojas)... neskaitot remontus vēl izdevumus tomēr rada arī dīkstāve.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nevajag lja lja, ka veca masiina izmaksaa daargi....

Braukt ar jaunu ir attaisnojami tikai tad, ja dresscode savaadaak neljauj...

tarantuls Reģ.: 30.03.2004
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

tarantuls rakstīja:

Daniels_Reebuss rakstīja: Eu,es saldējumu ar neēdu. Bet ne jau tāpēc,ka žēl naudas.Ko man tagad darīt?

vai tiešām tu gribi lai es tev to pasaku??? skaļi?

Jā,pasaki gan. Dikti gribas zināt,ko darīt tiem,kas neēd saldējumu.

PN! tev šeit viens no garākajiem kakliem

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Nevajag lja lja, ka veca masiina izmaksaa daargi....

Braukt ar jaunu ir attaisnojami tikai tad, ja dresscode savaadaak neljauj...

Nu uzvalks, protams, pats pa sevi uzliek nelielas prasības... bet Uzvalkam labāk piestāv BMW7XX, vai MB S Class vai Chrysler 300C... vai Bentley!

Bet nu...

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

un cik laika iztērēji? Cik dienas dīkstāvē auto stāvēja?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Tas gan....

Trennuuzeneem ar 3 striipaam pienaakas BMW

malinovij pidzak MB

Fufaikai un kerzavniekiem-vw passaķ un fiat doblo

palmu skjiedru brunciisiem-hjundajs...

hihihi-sorrii!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

A4 96. gads. 2 gadi un nobraukti 80 000. Nomainīti 2 amortizatori aizmugurējie. klimas displeja remonts ( 5Ls) un ģeneratora oglītes+gultņi (25 Ls). Nomainīts akumulators.Viena pusass,jo bija pārplēsta gumija (35 Ls)

Daudz? Baigi lielie remonti,ne?

darbs vienai dienai, ja pats taisa...

ar nianseem-pats skruuveeji, pats zini, ka viss kaartiibaa...diileru centros pa lielaakai daljai liikroci straadaa, jo normaalie meistari savas kundes pasi pienjem...

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

nja...

Vipendronu domāšana - pirkt dārgi, tas ir kruta?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Man domāt-ir dažādi cilvēki ar dažādām prasībām pret dzīvi,pret sevi un to,kas viņiem apkārt. Ko ēst,kā ģērbties,ar ko braukt. Dažs pērk sardeli par 0,96 Ls kg, cits pērk pa 2,80 Ls. Viss normāli.

vot sardeli es gan peerku pa 2,80 ls

Jo sardelee ir jaabuut galjai.un galja maksaa ls2.

sardelee pa 0,96 ls nevar buut tikpat daudz galjas kaa sardelee pa 2,80 ls...

sardele pa 0,96 ls ir erzacsardele...

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: A4 96. gads. 2 gadi un nobraukti 80 000. Nomainīti 2 amortizatori aizmugurējie. klimas displeja remonts ( 5Ls) un ģeneratora oglītes+gultņi (25 Ls). Nomainīts akumulators.Viena pusass,jo bija pārplēsta gumija (35 Ls)

Daudz? Baigi lielie remonti,ne?

darbs vienai dienai, ja pats taisa...

ar nianseem-pats skruuveeji, pats zini, ka viss kaartiibaa...diileru centros pa lielaakai daljai liikroci straadaa, jo normaalie meistari savas kundes pasi pienjem...

nu re.

Tu taisi pats. Bet es kapotu atveru tikai lai logu šķidrumu ielietu!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Un par sardeleem runaajot-

kaa reiz hjundajs ir taa leetaa gala sardele, kura imitee normaalu sardeli, tikai galjas vietaa ir izmantota soja, un paarstraadaats tualetes papiirs...

Nu nevar masiina muusdienaas maksaat 10-15 eiroja vien nerazho boputacvaanaa ar ikp 3 eiro uz degunu

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Un par sardeleem runaajot-

kaa reiz hjundajs ir taa leetaa gala sardele, kura imitee normaalu sardeli, tikai galjas vietaa ir izmantota soja, un paarstraadaats tualetes papiirs...

Nu nevar masiina muusdienaas maksaat 10-15 eiroja vien nerazho boputacvaanaa ar ikp 3 eiro uz degunu

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

Ozz rakstīja: A4 96. gads. 2 gadi un nobraukti 80 000. Nomainīti 2 amortizatori aizmugurējie. klimas displeja remonts ( 5Ls) un ģeneratora oglītes+gultņi (25 Ls). Nomainīts akumulators.Viena pusass,jo bija pārplēsta gumija (35 Ls)

Daudz? Baigi lielie remonti,ne?

darbs vienai dienai, ja pats taisa...

ar nianseem-pats skruuveeji, pats zini, ka viss kaartiibaa...diileru centros pa lielaakai daljai liikroci straadaa, jo normaalie meistari savas kundes pasi pienjem...

Pats neskrūvēju. Tik vienreiz,vairs negribu. Ir cilvēks,kurš to dara,es daru ko citu.

Man tas ir hobija liimenii...patiik.

ja nav laika, tad dodu citam skruuveet...

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

Vigants rakstīja: un cik laika iztērēji? Cik dienas dīkstāvē auto stāvēja?

2..3. neatceros. Ilgāk stāvēja dēļ bleķu remontiem. Toč zinu,ka neviens Getz nebūtu izturējis manu režīmu. Kā Getz uz gruntenes turās pie 140?? Audi stabili. Pofig,ka vecs,kad pirku,bija 8 gadi.

un tad pārējais ir atkarīgs no tā cik tu pelni un cik vērts ir tavs brīvais laiks....

Es savu brīvo laiku vērtēju ļoti augsti tādēļ neķēpājos pats...

A to cik vērts ir tavs brīvasi laiks ir viegli aprēķināt - darba samaksa x 4. Ja pelni stundā kādus 5 ls tad viena diena pie mašīnas čakarēties = 160 Ls

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nestastiet pekstinjus, ka vecu auto uzturet sanak dargak nekaa jaunu. tas ir pilnigas mulkjibas.

jaunus auto perk turigi cilveki un mulkji. mulkji perk visadus getzveidiigos.

parasti ir ta ka mulkji pamanaas nopirkt nojaatus lietotus auto. un tad nu vinjiem vienreiz apriebjaas vinjus remontet, vinji sakasa pedejo kapeiku un noperk kaukadu getzu uz lizingu. un tad domaa ka viss ir ljoti ljoti labi, jo vairs nav jachakarejas pa servisiem. getzisti - cilveki, kuri nekad muzha neko saldaku par burkanu nav eedushi, tapec vinjiem tas auto liekas tik labs...

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..20
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti