Honda F-RV vs Toyota Corolla Verso

nomiks Reģ.: 30.10.2002

Sveiciens pavasarī!!!

Esmu nonācis visai sarežģītas izvēles priekšā - kādu auto izvēlēties sev kā nākamo?

Tā nu izvēle bija apstājusies jau pie Honda F-RV. Principā pat ir veikta rezervācija, bet te uzpeldēja labs piedāvājums par Corolla Verso.

Tātad, lūdzu forumiešu viedokli par abiem šiem pretendentiem!

p.s. Pieņemam, ka abiem cena un aprīkojums ir visnotaļ līdzīgi.

p.p.s. Izštukojot mājaslapās pieejamo informāciju, nākas secināt, ka, neraugoties uz to, ka Corollai biežāk jāveic apkopes (ik pa 15 k km), tomēr uz 120 000 km kopā izmaksas sanāk lētākas nekā F-RV (ik pa 20 k km), vidēji gadā pa 50 LVL.

Jau iepriekš apzinos, ka spams būs, bet tomēr atālāvos šādu topiku izveidot!

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..19
nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja:

Uggga rakstīja:

nafigators rakstīja:

ibio rakstīja: cik tad viņi piedāv'ja un uz cik pats esi novērtējis savu picassu

Cik vērta, tik ar piedāvā! Gomiks protams pārvērtējis savu šrotu un vēl paziņo, ka Beņka nefiga nefuričet!

nafigators sāk atgādināt dexteru sliktā noskaņojumā

Tak šitas ir tīnis, kurš nupat ir iemācijies bakstīt taustiņus un visiem visos topikos izrāda savu vienu rievu, kura zem jostas ...

Bams tu vēl neesi ar to savu bē em vē nosities????

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Ir aizdoma, ka nafigators ir tas pat _PN_, tikai kļuvis bik agresīvāks

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Ir aizdoma, ka nafigators ir tas pat _PN_, tikai kļuvis bik agresīvāks

Nezinu, kas ir _PN_, bet nafigators ir nafigators un viņš nav tas pats ar kaut ko!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Bet, ja paskatās Xsaras Picasso tiešo konkurentu Ford C-MAX, tad jāatzīst, ka tas ir jūtami mazāk ekonomisks, jo patērē 6,42 litrus dīzeļdegvielas uz 100 km:

www.spritmonitor.de/...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Bet, ja paskatās Xsaras Picasso tiešo konkurentu Ford C-MAX, tad jāatzīst, ka tas ir jūtami mazāk ekonomisks, jo patērē 6,42 litrus dīzeļdegvielas uz 100 km:

www.spritmonitor.de/...

Fan, bet šis minivens arī samērā labus rezultātus uzrāda, vai ne?

www.fueleconomy.gov/...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

VWfans rakstīja: Bet, ja paskatās Xsaras Picasso tiešo konkurentu Ford C-MAX, tad jāatzīst, ka tas ir jūtami mazāk ekonomisks, jo patērē 6,42 litrus dīzeļdegvielas uz 100 km:

www.spritmonitor.de/...

Fan, bet šis minivens arī samērā labus rezultātus uzrāda, vai ne?

www.fueleconomy.gov/...

Oi ļevais links kkāds sanāca!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: cik tad viņi piedāv'ja un uz cik pats esi novērtējis savu picassu

Vidējā tirgus cena šādam aparātam ir ap 6500 EUR.

Es par savu Picasso vēlos saņemt naudņas, kas ir zem vidējā, bet arī ne par sviestmaizi.

Konkrētu cenu nesaukšu, jo tā vienmkēr ir runājama un to darīšu tikai tad, ja būs konkrēts interesents uzradies. Vienkārši tāpat intereses pēc - neteikšu. Tāpat jau spama pietiek. Tiešī šī iemesla pēc iauto arī netiks ievietots sludinājums.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Tāpat katru rītu tiek ķemmēti sludinājumi pa visām malām. Šaubos, vai kaut kur noslēpsies!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Tāpat katru rītu tiek ķemmēti sludinājumi pa visām malām. Šaubos, vai kaut kur noslēpsies!

Ja kāds vēlas meklēt, lai meklē!

Nākošnedēļ Picasso tiks dzīts uz Kuldīgu un tur tiks tirgots Citroen /Toyota dīlera (autosalona) lietoto auto placī.

Par manis vēlamo ciparu solījās pāris nedēļu laikā notirgot!

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Man jau liekas, ka notirgot citroenu būs bāaaaigis gemarojs. Ja nu vienīgi kādam neko nesaprotošam pāķim no provinces, kas nopirksies uz to, ka dīzelis, 200* gads un maksā 6 štukas.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Man jau liekas, ka notirgot citroenu būs bāaaaigis gemarojs. Ja nu vienīgi kādam neko nesaprotošam pāķim no provinces, kas nopirksies uz to, ka dīzelis, 200* gads un maksā 6 štukas.

Nav, nav tik traki!

Picasso ir auto na ļubitjeļa. Tieši tāds pats biju arī es. Tāpat personīgi pazīstu vairākus, kas meklēja sev tieši Picasso.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Man jau liekas, ka notirgot citroenu būs bāaaaigis gemarojs. Ja nu vienīgi kādam neko nesaprotošam pāķim no provinces, kas nopirksies uz to, ka dīzelis, 200* gads un maksā 6 štukas.

Bet šis tiešām ir nenojāts dīzelis, nobraukums laikam ap 130-140 tūkstošiem km. Vai tad labāk ieberzties uz 350 tūkstošus km nobraukušu Opel-Vectru dīzeli?

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: solījās pāris nedēļu laikā notirgot!

O, cilvēk, Tev laikam vēl nav bijusi darīšana ar autotirgotājiem

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Man jau liekas, ka notirgot citroenu būs bāaaaigis gemarojs. Ja nu vienīgi kādam neko nesaprotošam pāķim no provinces, kas nopirksies uz to, ka dīzelis, 200* gads un maksā 6 štukas.

PRECĪZI PA PIRI!!! Gluži vai vārdus no mutes izvilki!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Bet šis tiešām ir nenojāts dīzelis, nobraukums laikam ap 130-140 tūkstošiem km. Vai tad labāk ieberzties uz 350 tūkstošus km nobraukušu Opel-Vectru dīzeli?

nepilni 128 000 km. Pie tam visi 100% oriģināli!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

VWfans rakstīja: Bet šis tiešām ir nenojāts dīzelis, nobraukums laikam ap 130-140 tūkstošiem km. Vai tad labāk ieberzties uz 350 tūkstošus km nobraukušu Opel-Vectru dīzeli?

nepilni 128 000 km. Pie tam visi 100% oriģināli!

100% Gomika oriģināli vai tomēr arī fana nopelniņš kāds ar ir ( pie pārdošanas tas būs ļoooooti svarīgi! )

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Bet šis tiešām ir nenojāts dīzelis, nobraukums laikam ap 130-140 tūkstošiem km. Vai tad labāk ieberzties uz 350 tūkstošus km nobraukušu Opel-Vectru dīzeli?

Vektru vismaz var cik necik pārdot.

Cilvēku ar tādu domāšanas veidu kā Tev, vwfan, ir galīgi maz, bet lielais vairums nevadās pēc tādiem kritērijiem kā Tu.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: [O, cilvēk, Tev laikam vēl nav bijusi darīšana ar autotirgotājiem

Ja nezinātu par iespējām notirgot savu auto Kuldīgā, tad arī nedzītu uz turieni.

Tas autotirgotājs ir neviens cits kā mans ļoti labs draugs, kas vienlaikus ir arī SIA "REZERVE" valdes priekšsēdētājs!

Citroenus gan jaunus, gan vecus Kuldīgā tirgo jau gadus 6-7 un Kurzemē tie ir lielā cieņā, sevišķi ar dīzeļdzinējiem!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: 100% Nomika oriģināli vai tomēr arī fana nopelniņš kāds ar ir ( pie pārdošanas tas būs ļoooooti svarīgi! )

Diemžēl VWfanu nekad dzīvē neesmu saticis!

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Napalms rakstīja: [O, cilvēk, Tev laikam vēl nav bijusi darīšana ar autotirgotājiem

Ja nezinātu par iespējām notirgot savu auto Kuldīgā, tad arī nedzītu uz turieni.

Tas autotirgotājs ir neviens cits kā mans ļoti labs draugs, kas vienlaikus ir arī SIA "REZERVE" valdes priekšsēdētājs!

Citroenus gan jaunus, gan vecus Kuldīgā tirgo jau gadus 6-7 un Kurzemē tie ir lielā cieņā, sevišķi ar dīzeļdzinējiem!

Nu re! Es tak teicu, ka tikai pāķiem viņu var nogrūst, kam svešš jēdziens "tālākpārdošanas iespējas"! Atzīsties, vai Tava cena ir stipri virs 6K eiro?

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Bams tu vēl neesi ar to savu bē em vē nosities????

iebāz pirkstu pak**ā, izvelc un nolaizi-būs tev saldējums!

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Diemžēl VWfanu nekad dzīvē neesmu saticis!

Vo, vo, man ar gribētos viņu redzēt live...

A nafigators ar deksteru laikam vienkārši taščītos no tādas iespējas

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Citroenus gan jaunus, gan vecus Kuldīgā tirgo jau gadus 6-7 un Kurzemē tie ir lielā cieņā, sevišķi ar dīzeļdzinējiem!

Nezinujā, ka dažus auto vieglāk notirgot atsevišķos novados

Šitais jāiegaumē, ja nu kādreiz izdomāju savu Citroen pārdot....

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

nafigators rakstīja: 100% Nomika oriģināli vai tomēr arī fana nopelniņš kāds ar ir ( pie pārdošanas tas būs ļoooooti svarīgi! )

Diemžēl VWfanu nekad dzīvē neesmu saticis!

TAD KĀ VIŅŠ ZIN, KA TEV TAS MOTORS IR NENOJĀTS????

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja:

Bams tu vēl neesi ar to savu bē em vē nosities????

iebāz pirkstu pak**ā, izvelc un nolaizi-būs tev saldējums!

MUTI AIZVER KROPLAIS!

1 2 3 4 5 6 7 8 ..19
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti