Visatļautība

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Uz šosejām valda visatļautība. Vakar ap plkst.17 braucu pa Ventspils šoseju uz Rīgas pusi, sākot no Talsu pagrieziena stipri palielinājās satiksmes intensitāte. Kā vēlāk sapratu, tas bija dulno rallija apmeklētāju dēļ - uz Rīgas pusi praktiski mašīnas gāja vienā kolonnā. Lielais vairums (ap 80% vadītāju) turēja ap 95 km/h (protams, arī tas ir pārkāpums, tomēr tas ir neliels) tomēr no Talsu pagrieziena līdz Tukuma pagriezienam pusstundas laikā atradās vairāk kā desmit kretīnu un deģenerātu, kuri plūsmu, kas jau gāja uz 95 km/h, ņēmās apdzīt. Piemēram, tādi kretīni brauca ar jauno Toyota-Landcruiser, iepriekšējās paaudzes Honda-CR-V, 90.gadu beigu Audi-A4, ceturto Golfu, Audi-100 cigāru, iepriekšējās paaudzes Mercedes S klasi, Subaru-Impreza, trešo Golfu, BMW 3.sēriju.

Un lai tie skrējēji tagad nepārmet, ka vainīgi ,,sēnes,, , kas lēni brauc un viņiem traucē. Braucot ar 95 km/h, vakar nepanācu nevienu lēnāk braucošu. Manā skatījumā tā šķendēšanās par ,,sēnēm,, ir stipri pārspīlēta.

 
DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

DM rakstīja:

Tad sanāk, ja es savam vienkārši melnam auto uz jumta uzlieku bākuguni ar skaņu signālu, mani visiem ir jālaiž, bet sodīt nevar jo manam auto nav speciāla krāsojuma (op.trans.)

Nesanāk gan. Bākugunis kopībā ar speciālo krāsojumu jāskata tikai saistī'bā ar operatīvajiem transporta līzekļiem. Ja tu uz sava personīgā auto uzliksi bākugunis, tas a priori nenozīmē to, ka tas iegūst operatīvā transportlīdzekļa statusu, līdz ar to tevi varēs sodīt jau vienkārši par to, ka ir prettiesiski uzlikta bākuguns.

Prettiesiski arī ir tonēti logi priekšā un dažādu lielumu neoriģinālie miglas lukturi, tād kas tur bākuguns

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

Prettiesiski arī ir tonēti logi priekšā un dažādu lielumu neoriģinālie miglas lukturi, tād kas tur bākuguns

Tas ta skaidrs, es vienkārši gribēju pakomentēt to tevis citēto normu, kas paredz sodīt par bākuguņu neatļautu lietošanu.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

deksters rakstīja: Pietiktu ar to, ka beidzot Zivtiņa akļautībā esošā iestādes sāktu darīt DARBU. Nevis ar radariem tikai niekoties un pavadīt delegācijas, aurojot uz pilsoņiem.

Nu nevienmēr.

Piemeºam, šorīt braucu uz darbu maršrutā Olaine - Rīga. Pie Olaines mežniecības sev jau iemīļotā vietā virzienā uz Rīgu STRĀDĀJA ceļu policijas ekipāža. Apzināti šo vārdu rakstīju ar lielajiem burtiem, jo abas rindas brauca līdzīgā satiksmes plūsmā ~110 km/h un nevienu no šīs plūsmas CP nestādināja, kaut arī "fēns" pret mums visiem bija izliets. Ceļa malā stāvēja vien sudrabkrāsas 7.sērijas BMW, kuram, acīmredzot, šāds plūsmas ātrums ir licies pārāk lēns.

Es tur šorīt gāju plūsmā uz 100 km/h

un nešāva nemaz viņš pa visiem, bet tikai pa dažiem exemplaariem (kaut gan feenu paceelis bija vislaik)

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

Es tur šorīt gāju plūsmā uz 100 km/h

un nešāva nemaz viņš pa visiem, bet tikai pa dažiem exemplaariem (kaut gan feenu paceelis bija vislaik)

Es kaut kur ap 7.20 tur braucu garām un tad bija 110 km/h. Varbūt citā laikā plūsma bija lēnāka.

Esmui novērojis, ka arī vakarpusē, kad braucu uz mājām, tad arī līdz 110 km/h nekad neviens netiek turēts. Prātīgi darīts!

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

subaru rakstīja:

Es tur šorīt gāju plūsmā uz 100 km/h

un nešāva nemaz viņš pa visiem, bet tikai pa dažiem exemplaariem (kaut gan feenu paceelis bija vislaik)

Es kaut kur ap 7.20 tur braucu garām un tad bija 110 km/h. Varbūt citā laikā plūsma bija lēnāka.

Esmui novērojis, ka arī vakarpusē, kad braucu uz mājām, tad arī līdz 110 km/h nekad neviens netiek turēts. Prātīgi darīts!

Piekrītu.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

atgriezhoties pie teemas.

oficiaalais viedoklis shoriit, tvnet zinjaas.

"E. Zivtiņš uzsvēra, ka ne vienmēr agresīvi ir tie šoferi, kuri brauc, pārsniedzot atļauto ātrumu. Šogad sodīts kāds autobraucējs, kurš pa Jūrmalas šosejas kreiso joslu "čunčinājis" ar ātrumu 20 kilometru stundā."

seenju aizstaavji. voprosi estj?

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: atgriezhoties pie teemas.

oficiaalais viedoklis shoriit, tvnet zinjaas.

"E. Zivtiņš uzsvēra, ka ne vienmēr agresīvi ir tie šoferi, kuri brauc, pārsniedzot atļauto ātrumu. Šogad sodīts kāds autobraucējs, kurš pa Jūrmalas šosejas kreiso joslu "čunčinājis" ar ātrumu 20 kilometru stundā."

seenju aizstaavji. voprosi estj?

Nesen tepat bija pieņemts "aplikt" Zivtiņa kungu no visām pusēm. Tagad viņa viedoklis pēkšņi tiek pasniegts kā labs un pareizs

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

atshkiriibaa no tevis es pasauli neredzu tikai melnu vai baltu - katrs var dziivee reiz kko logisku pateikt.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

bl, bet tu iedomaajies - 20km/h pa juurmalenes kreiso joslu... vai taa gadiijumaa nebija 1.7 diizeljmeriva?

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

whoops, sorry, fanam laikam tak bija 1.3... jo 1.7 bija paaraak jaudiigs.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: bl, bet tu iedomaajies - 20km/h pa juurmalenes kreiso joslu... vai taa gadiijumaa nebija 1.7 diizeljmeriva?

VWfans jau iepriekš rakstīja, ka cenšas iekļauties plūsmā. Tāpat viņš ir viens no tiem, kas brauc, nevien diomājot par sevi, bet arī pārējiem satiksmes dalībniekiem. Kad pats viereiz uz jelgavas šosesejas sastapu viņu braucam, tad ātrums bija aptuveni 95 km/h.

Līdz ar to apšaubu versiju par agresīvo fanu!!!

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

vilhelms_tills rakstīja:

Nesen tepat bija pieņemts "aplikt" Zivtiņa kungu no visām pusēm. Tagad viņa viedoklis pēkšņi tiek pasniegts kā labs un pareizs

kādu argumentu tu vēl izdomāsi, lai oponētu tautai ? neliekas, ka tas ir smieklīgs mēģinājums aizstāvēties ?

tev uzdeva jautājumu, runā par lietu, nevis buldurē par citām tēmam!

Ak tad par lietu? OK, ja par lietu, tad par lietu. Bet uzmanies, jo mana lieta taisna un cieta

Tas nabaga 20km/h braucējs tika tikai _apturēts_un_sodīts_ (droši vien mežonīgas pakaļdzīšanās rezultātā), neviens no tā nenomira un neko daudz nezaudēja.

Tagad paskatieties lūdzu, cik avāriju ir izraisījuši tajā paša dienā bezatbildīgie ātrumpārkāpēji?

Un vispār, 20 km/h sanāk -80km/h no atļautā uz Jūrmalas šosejas. Un kas, ar +80 (180km/h) braucošie uz Latvijas ceļiem nav sastopami? Šādi slepkavas redzami pietiekoši bieži diemžēl.

Reģ.: 03.05.2024
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja: Šādi slepkavas redzami pietiekoši bieži diemžēl.

Piebremzē, urbi. Lielāks pārkāpējs esi tu, tormoz.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

Un vispār, 20 km/h sanāk -80km/h no atļautā uz Jūrmalas šosejas. Un kas, ar +80 (180km/h) braucošie uz Latvijas ceļiem nav sastopami? Šādi slepkavas redzami pietiekoši bieži diemžēl.

nja... 180 veel nebij bet no busaacija 170(peec shiltes) gan uzraavu bet stingri apsolos dabuut arii 180 (sukaans talaaki naff saziimeets)

fan: vareeji jau nu ar taadu pashu degsmi ciiniities par nelaapiitajiem celjiem un riseem.. jo.. pljin.. pie 170 ne paaraak stabila jushana bij uz celja staigaa pa risiiteem...

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

vilhelms_tills rakstīja:

Un vispār, 20 km/h sanāk -80km/h no atļautā uz Jūrmalas šosejas. Un kas, ar +80 (180km/h) braucošie uz Latvijas ceļiem nav sastopami? Šādi slepkavas redzami pietiekoši bieži diemžēl.

nja... 180 veel nebij bet no busaacija 170(peec shiltes) gan uzraavu bet stingri apsolos dabuut arii 180 (sukaans talaaki naff saziimeets)

. pie 170 ne paaraak stabila jushana bij uz celja staigaa pa risiiteem...

Ja man jāizvēlas starp uz-20km/h-braucošu-idiotu un nestabilu-pa-risēm-lēkājošu-170km/h-idiotu, es izvēlos to pirmo. Faktiski, ja pirms tam man tas pirmais likās diezgan kaitinošs, tad tagad tas sāk izskatīties pēc baltas un pūkainas aitiņas.

Reģ.: 03.05.2024
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

Ja man jāizvēlas starp uz-20km/h-braucošu-idiotu un nestabilu-pa-risēm-lēkājošu-170km/h-idiotu, es izvēlos to pirmo.

Vienīgais, ko tu vari izvēlēties, ir meriva.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

vilhelms_tills rakstīja: Bet uzmanies, jo mana lieta taisna un cieta

no kā man ir jāuzmanās ? paskaidrosi plašāk savu asprātīgo joku ? nu tā, lai es arī varu pasmaidīt vismaz ?

1) Jāuzmanās no skarbās patiesības. 2) Nē, nepaskaidrošu.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Vienīgais, ko tu vari izvēlēties, ir meriva.

Paldies, bet jau esmu savu izvēli izdarījis un tuvākajā laikā mainīt auto negrasos. Nekas personīgs, bet Meriva neatbilst manām šībrīža vajadzībām no auto. Pārāk liela. Bez tam man patīk 95km/h ātrumu (ārpus apdzīvotām vietām) sasniegt iespējami ātri.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

shoriit viena taada agresiivaa pie zaljaa signaala, kas tikko kaa saacis mirgot, deelj, manaa SAABpakaljaa gandriiz ietesa laikam BORA liidz krustam palicis metri 5 maximums kad saak mirgot zaljais, priekshaa braucoshais laikam golps bija, nometa pa nazhiem, es ar, ar paarsteigumu sejaa, bet BORA vispaar ar kaucoshiem ielidoja preteejaa virziena joslaa, ja nebuutu taa dariijis, buuru savu purnu pret manu pakalju sagarmonizeejis... dusmiigi bijaam visi es tik priecaajos, ka labas bremzes...

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

vilhelms_tills rakstīja: Bez tam man patīk 95km/h ātrumu (ārpus apdzīvotām vietām) sasniegt iespējami ātri.

Agresīvais ? skaidrs......negadies man ceļā, es pārvietojos ar ceļa rulli, var sanākt sāpīgi

Cerams, ka vismaz Jus padarāt savu darbu kārtīgi, lai Latvijā būtu labi ceļi

Žēl, ka šorīt neredzēju, kā Jūsu vadītais ceļa rullis apdzina ar 25km/h braucošo "sēni", droši vien bija labs skats. Diezgan neticams, gan.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

ba ba !

Ak tad Dilberts cieņā? Labāk palasiet CSN.

Reģ.: 03.05.2024
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

Ideots rakstīja:

ba ba !

Ak tad Dilberts cieņā? Labāk palasiet CSN.

Izēd ateju, loh.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Izēd ateju, loh.

Dāmām priekšroka. Lūdzu, te būs sudraba karotīte!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

losi: busaacijs uz rub septinjdesmit taapat taisni iet par leekaashanu nav ne runas...ja nu vieniigi par pietaisiitaam biksheleem tadiem topiku cepeejiem kaa tev...

iedomaajies pats asinis stindzinoshu un veederu shkjidrinoshu ainu: pleskavene...buss 2.70 augstumaa...planee pa pleskavas shoseju baidiidams miermiiliigas merivas... kas sho skatu manot lec graavjos kokos un paari seetaam

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Busus neapbizojat. Pats esmu "vilcies" ar Nissan Primastar uz 170 pa labo joslu, noskatoties, ka Caravelles iet garam ka stavosam.

Un ipasi tillam, fanam & co - neko neparkapu - darbibas vietu varat pasi izdomat.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti