Visatļautība

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Uz šosejām valda visatļautība. Vakar ap plkst.17 braucu pa Ventspils šoseju uz Rīgas pusi, sākot no Talsu pagrieziena stipri palielinājās satiksmes intensitāte. Kā vēlāk sapratu, tas bija dulno rallija apmeklētāju dēļ - uz Rīgas pusi praktiski mašīnas gāja vienā kolonnā. Lielais vairums (ap 80% vadītāju) turēja ap 95 km/h (protams, arī tas ir pārkāpums, tomēr tas ir neliels) tomēr no Talsu pagrieziena līdz Tukuma pagriezienam pusstundas laikā atradās vairāk kā desmit kretīnu un deģenerātu, kuri plūsmu, kas jau gāja uz 95 km/h, ņēmās apdzīt. Piemēram, tādi kretīni brauca ar jauno Toyota-Landcruiser, iepriekšējās paaudzes Honda-CR-V, 90.gadu beigu Audi-A4, ceturto Golfu, Audi-100 cigāru, iepriekšējās paaudzes Mercedes S klasi, Subaru-Impreza, trešo Golfu, BMW 3.sēriju.

Un lai tie skrējēji tagad nepārmet, ka vainīgi ,,sēnes,, , kas lēni brauc un viņiem traucē. Braucot ar 95 km/h, vakar nepanācu nevienu lēnāk braucošu. Manā skatījumā tā šķendēšanās par ,,sēnēm,, ir stipri pārspīlēta.

 
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

nafigators rakstīja: Vispār jau tevis pieminētajos CSN ir teikts, ka nedrīkst arī braukt ar pazeminātu ātrumu, ja tas kavē satiksmi!!!! Tiesa gan, nav noteikts cik, kā utt. Tātad arī uz 85km/h braucot pa šoseju TU KAVĒ SATIKSMI, jo braucot uz atļautajiem 90km/h apdzīt tevi nevar, un turpināt uz 90km/h ar ne, tad nākas vilkties uz taviem 85!

Tagad Jums vienkāršs aritmētikas uzdevums: par cik sekundēm un minūtēm atšķirsies laiks, kurā tiks nobraukti 100 km attiecīgi uz 85 ("vilkšanās") un 90 km/h.

tev arii elementaars uzdevums: cik stundas es papi.s.īšu ja gada laikaa nobraucu ~65 000km

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

mes esam lemingu bars,bet tu vilhelm esi auns kas nostajies pret lemingiem.Sanak ka tu esi dumaks.Jo tevi visi lama un gaana a mums lemingiem barina labi.Esmu es egoists un brauksu tapat uz saviem 140 un atrak ja gribešu un lamašu senes utt.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

atrai braukšanai ir daudz plusu ta ir laika ekonomija un cik par ieekonometo laiku var daudz naudiņas nopelnit.Un vel man patik atri braukt tatad plus vel vaļas prieks

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

vilhelms_tills rakstīja:

nafigators rakstīja: Vispār jau tevis pieminētajos CSN ir teikts, ka nedrīkst arī braukt ar pazeminātu ātrumu, ja tas kavē satiksmi!!!! Tiesa gan, nav noteikts cik, kā utt. Tātad arī uz 85km/h braucot pa šoseju TU KAVĒ SATIKSMI, jo braucot uz atļautajiem 90km/h apdzīt tevi nevar, un turpināt uz 90km/h ar ne, tad nākas vilkties uz taviem 85!

Tagad Jums vienkāršs aritmētikas uzdevums: par cik sekundēm un minūtēm atšķirsies laiks, kurā tiks nobraukti 100 km attiecīgi uz 85 ("vilkšanās") un 90 km/h.

tev arii elementaars uzdevums: cik stundas es papi.s.īšu ja gada laikaa nobraucu ~65 000km

Jūs neticēsiet, bet man pilnīgi vienalga. Tik ilgi, kamēr netiek apdraudēta droša kustība pa koplietošanas ceļiem.

Būtībā, profesionālie autovadītāji nav īsti manu izteikumu auditorija - kaut kā tā sanāk, ka viņi ar jebkuru ātrumu rada samērā maz problēmu uz ceļiem.

Visvairāk nepatikšanas rada no-darba-uz-darbu-a-tagad-davai-pa-šoseju tipa braucēji, kas iedomājušies braukt "plūsmās" ar viņu autovadīšans spējām neadekvātu ātrumu, kas pārsniedz atļautos 90 km/h.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja: Visvairāk nepatikšanas rada no-darba-uz-darbu-a-tagad-davai-pa-šoseju tipa braucēji, kas iedomājušies braukt "plūsmās" ar viņu autovadīšans spējām neadekvātu ātrumu, kas pārsniedz atļautos 90 km/h.

PSC,...vo loģika

Jāiet pamīzt

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: ... un sevi apdziit spiezjot pakljauj riskam mani

Ejot pa trotuāru jebkurš cits gājējs pakļauj tevi riskam - neredzēt bedri peļķi, pakrist paklupt, saskrieties ar pierēm ar kādu citu, iebakstīt sev acī kādas dāmītes lietussarga spieķi.

Un vai tāpēc tie kas pa trotuāru pārvietojas lēnāk ir sēnes?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Vai tad citiem jāvelkas malā tāpēc ka kāds skrien uz trolejbusu?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

uz tas pašas pleskavenes divjoslam sen vareja atļaut braukt ar 130- 150 kmh.Drusku vajadzetu šo to sakartot un vesa miera un nekadu apdraudejumu tas neraditu izņemot vilhelma sirdslekmi

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: mes esam lemingu bars,bet tu vilhelm esi auns kas nostajies pret lemingiem.

Es esmu nevis PRET lemingiem, bet PAR racionāli domājošiem saprātīgiem AUTOVADĪTĀJIEM. Izjūti atšķirību!

batka rakstīja:

Jo tevi visi lama un gaana

Pagaidām šeit neesmu pamanījis viedokļus, kas argumentēti un pamatoti pierādītu, ka manis propogandētais braukšanas stils nav pareizs. Līdz ar to mani neviens negāna un nelamā. Daži gan kaut ko mēģināja, bet nu diezgan neveikli sanāca, nav vērts pat pieminēt.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: uz tas pašas pleskavenes divjoslam sen vareja atļaut braukt ar 130- 150 kmh.Drusku vajadzetu šo to sakartot un vesa miera un nekadu apdraudejumu tas neraditu izņemot vilhelma sirdslekmi

A tagad tur pat 100 neliek

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: uz tas pašas pleskavenes divjoslam sen vareja atļaut braukt ar 130- 150 kmh.Drusku vajadzetu šo to sakartot

Jā, sakārtot vajadzētu - ierīkot netālu no šosejas kapiņus, lai nav lieki jādedzina degviela līķīšus pārvadājot.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sekošana vesalai virknei noteikumu un ierobežojumu kā arī sevis iegrožžošana ar visādām normā padara dzīvi par eksistenci bez dzirkstelēm, adrenalīna un jautrībām tā nograujot pašu svarīgāko - interesi par dzīvi.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

ka tad liķišus, ta jau visi vacijas baņi ir ar kapiem gar malam.Racionali domajoš auns tu esi.Sac domat loģiski nevis racionali.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Es aizstāvu lēnāk braucošos - nebariet viņus.

Es esmu PRET Tramvajiem Rīgā - nost ar tramvajiem.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

vilhelms_tills rakstīja:

nafigators rakstīja: Vispār jau tevis pieminētajos CSN ir teikts, ka nedrīkst arī braukt ar pazeminātu ātrumu, ja tas kavē satiksmi!!!! Tiesa gan, nav noteikts cik, kā utt. Tātad arī uz 85km/h braucot pa šoseju TU KAVĒ SATIKSMI, jo braucot uz atļautajiem 90km/h apdzīt tevi nevar, un turpināt uz 90km/h ar ne, tad nākas vilkties uz taviem 85!

Tagad Jums vienkāršs aritmētikas uzdevums: par cik sekundēm un minūtēm atšķirsies laiks, kurā tiks nobraukti 100 km attiecīgi uz 85 ("vilkšanās") un 90 km/h.

tev arii elementaars uzdevums: cik stundas es papi.s.īšu ja gada laikaa nobraucu ~65 000km

Jūs neticēsiet, bet man pilnīgi vienalga. Tik ilgi, kamēr netiek apdraudēta droša kustība pa koplietošanas ceļiem.

Būtībā, profesionālie autovadītāji nav īsti manu izteikumu auditorija - kaut kā tā sanāk, ka viņi ar jebkuru ātrumu rada samērā maz problēmu uz ceļiem.

Visvairāk nepatikšanas rada no-darba-uz-darbu-a-tagad-davai-pa-šoseju tipa braucēji, kas iedomājušies braukt "plūsmās" ar viņu autovadīšans spējām neadekvātu ātrumu, kas pārsniedz atļautos 90 km/h.

Piekrītu daļēji, jo 90 % profesionālu šoferu ziepes uz ceļa netaisa, bet ir arī taksisti, mikriņu šoferi, kuri citreiz izstrādā TĀDAS lietas

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Sekošana vesalai virknei noteikumu un ierobežojumu kā arī sevis iegrožžošana ar visādām normā padara dzīvi par eksistenci bez dzirkstelēm, adrenalīna un jautrībām tā nograujot pašu svarīgāko - interesi par dzīvi.

Ir ļoti daudz veidu, kā gūt adrenalīnu, neapdraudot nejaušu līdzcilvēku dzīvības. Patiešām ļoooti daudz! Gribas apdraudēt dzīvību? Apdraudi pats savējo, svešas neaiztiec.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: mikriņu šoferi, kuri citreiz izstrādā TĀDAS lietas

Mikriņu vadītāji vispār ir atsevišķa kategorija, kura kategorizēšanai nepakļaujas

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Vis lielakos sudus savara senotaji bij gadijums ka onka izgrieza uz pleskavenes priekša nemaz neskatoties un ducinaja pa priekšu.par mata tiesu ,pateicoties labai rekcijai, izdevas izvairities no kraša.Apdzinu onku un mazliet pabaidiju piebremzeju priekša un lai šis pabrinas.Varbut paliks uzmanigaks citreiz.Un tadu gadijumu ir daudz kad tauriņskaititaji apskurbuši no skaistas dabas degunu urbinadami purpina pa ceļu un skaita pienenes pļava

Ar kādu ātrumu Jūs tajā brīdī braucāt, kad "onka izgrieza uz pleskavenes priekša"?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Vis lielakos sudus savara senotaji bij gadijums ka onka izgrieza uz pleskavenes priekša nemaz neskatoties un ducinaja pa priekšu.par mata tiesu ,pateicoties labai rekcijai, izdevas izvairities no kraša.Apdzinu onku un mazliet pabaidiju piebremzeju priekša un lai šis pabrinas.Varbut paliks uzmanigaks citreiz.Un tadu gadijumu ir daudz kad tauriņskaititaji apskurbuši no skaistas dabas degunu urbinadami purpina pa ceļu un skaita pienenes pļava

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Un vilhelm ka tu iegusti adrenalinu???Braucot eko rallija???Es piemeram ar krosa moci gažu pa mežu ka traks.baigi patik

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

man bij ap 100 kaut kur pat zem drusku precizi nezinu neluru nepartraukti spidometra

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: man bij ap 100 kaut kur pat zem drusku precizi nezinu neluru nepartraukti spidometra

Būtu braucis uz 90, tad varbūt izdotos izvairīties no nevis par mata, bet par divu matu tiesu.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

bet varbut bija 89.....teicu ka precizi nezinu.Tas onka tocna bij potencials slepkava

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

jaaklausa sava ieksheejai balsij.

nebuutu es vinju klausiijis un braucis ar+- atljauto aatrumu buutu auto SASITIS.

bet uz 160km/h paskreeju garaam stirninjai ,kuru pamaniija pasazieri-bet es atpakaljgaitas spogulii,kad shii jau bija uz shosejas(Birži-Viesīte).

shoseja tiira-bez auto un satiksmes. a ko nepaskriet?

tarantuls Reģ.: 30.03.2004
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

batka rakstīja: mes esam lemingu bars,bet tu vilhelm esi auns kas nostajies pret lemingiem.

Es esmu nevis PRET lemingiem, bet PAR racionāli domājošiem saprātīgiem AUTOVADĪTĀJIEM. Izjūti atšķirību!

un kāda tad ir tava attieksme par? lemingiem?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti