Visatļautība

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Uz šosejām valda visatļautība. Vakar ap plkst.17 braucu pa Ventspils šoseju uz Rīgas pusi, sākot no Talsu pagrieziena stipri palielinājās satiksmes intensitāte. Kā vēlāk sapratu, tas bija dulno rallija apmeklētāju dēļ - uz Rīgas pusi praktiski mašīnas gāja vienā kolonnā. Lielais vairums (ap 80% vadītāju) turēja ap 95 km/h (protams, arī tas ir pārkāpums, tomēr tas ir neliels) tomēr no Talsu pagrieziena līdz Tukuma pagriezienam pusstundas laikā atradās vairāk kā desmit kretīnu un deģenerātu, kuri plūsmu, kas jau gāja uz 95 km/h, ņēmās apdzīt. Piemēram, tādi kretīni brauca ar jauno Toyota-Landcruiser, iepriekšējās paaudzes Honda-CR-V, 90.gadu beigu Audi-A4, ceturto Golfu, Audi-100 cigāru, iepriekšējās paaudzes Mercedes S klasi, Subaru-Impreza, trešo Golfu, BMW 3.sēriju.

Un lai tie skrējēji tagad nepārmet, ka vainīgi ,,sēnes,, , kas lēni brauc un viņiem traucē. Braucot ar 95 km/h, vakar nepanācu nevienu lēnāk braucošu. Manā skatījumā tā šķendēšanās par ,,sēnēm,, ir stipri pārspīlēta.

 
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

deksters rakstīja:

Izēd ateju, loh.

Dāmām priekšroka. Lūdzu, te būs sudraba karotīte!

mudacinj pats tu i daama.. paluuri savas salidojuma bildes... nevaru atshkjirt kura tu iisti esi

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: jebšu neatceries ?

tu ebal... eti vrodje tozje... a ata borodataja.. hren jego znajet... choto pa pjanje bilo... www.frype.com/...

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

pēča nu ir atmaskots?!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

vilhelmiines patiesaa buutiiba un dzimums toch i atmaskoti

piedod Peeteriite

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: losi: busaacijs uz rub septinjdesmit taapat taisni iet par leekaashanu nav ne runas...

Kindzuli, visu cieņu busiem, bet:

Kindzulis rakstīja: jo.. pljin.. pie 170 ne paaraak stabila jushana bij uz celja staigaa pa risiiteem...

Paldies, komentāri par stabilajiem busiem vairs nav nepieciešami.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Vilhelmiiniit: atslaabsti i saac spamot par teemu: kaadeelj valsts iestaadee straadaajoshss dunduks MANU nodoklju naudinju teeree seezjot ieksh iauto un glupiibas raxtot

a par busu stabilitaati utttt es jau nu tavaa vietaa pa pleskavas...juurmalas jelgavas ogres tallinas shosejam vairs nebrauktu jo busa aatrums tiek regulaari ietesteets un braucu regulaari pa visaam mineetajaam

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

Kindzulis rakstīja: losi: busaacijs uz rub septinjdesmit taapat taisni iet par leekaashanu nav ne runas...

Kindzuli, visu cieņu busiem, bet:

jo.. pljin.. pie 170 ne paaraak stabila jushana bij uz celja staigaa pa risiiteem...

Paldies, komentāri par stabilajiem busiem vairs nav nepieciešami.

ja taa nopietni .. tad radaas doma ka vajadzeetu riepinjaas iepleest spiedieninju par 0.5 lielaaku un 400-500kg svarinju iemest.. liiganaaka braukshana buutu

staigaashana i normaala paraadiiba ar riepeleem 225/70 R15

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: Vilhelmiiniit: atslaabsti i saac spamot par teemu: kaadeelj valsts iestaadee straadaajoshss dunduks MANU nodoklju naudinju teeree seezjot ieksh iauto un glupiibas raxtot

Skauž vai sirdsapziņa ierunājās?

Kindzulis rakstīja: a par busu stabilitaati utttt es jau nu tavaa vietaa pa pleskavas...juurmalas jelgavas ogres tallinas shosejam vairs nebrauktu jo busa aatrums tiek regulaari ietesteets un braucu regulaari pa visaam mineetajaam

Esmu racionāls un saprātīgs, nevis bailīgs.

ja taa nopietni .. tad radaas doma ka vajadzeetu riepinjaas iepleest spiedieninju par 0.5 lielaaku un 400-500kg svarinju iemest.. liiganaaka braukshana buutu

Kā būtu, ja nevis gvelztu te pa tukšo, bet ietu un pamēģinātu? Varētu, gribētu, vajadzētu... Izvelciet korķi.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

neskauzj bet zjeel taadam kaa tu kaut santiimu atveeleet... ja nu vieniigais tavas invaliditaates gadiijumaa maksas iiszinju nosuutiitu.. lai smadzenju implantus sagaadaatu

un par tuksho runaashanu: nesatraukaajies.. tiek dariits

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

baac.. . tev tak pasham sirdsapzinjai vajadzeetu pamosties iedomaajies pat cik cilveekus tu app.is te drukaadams... taa vietaa lai atstraadaatu savu eksperta aldzinju(preemijas un piemaksas peec valdiibas liiguma) no zvana liidz zvanam

un vari neturpinaat.. kaa cilveeks kam ir svariigi likumi..principi utt (itkaa) peec shii te aiz garaa laika veiktaa copy/paste ieksh vid.gov ... tu esi nulle ...tukshss muldeetaajs un laika zaglis.

esmu runaajis.. hau

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis teica: [izlaists, jo dīvains teksts]

Bez komentāriem. Man personīgi nekas nav pret, ja uzskatāt mani par "valsts iestādes" darbinieku, un vēl nez ko. Man vienalga. Tikai nedomāju, ka kādam ir interesanti lasīt tamlīdzīgus fantāzijas lidojumus. Kaut gan, no otras puses

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

kura gada tavs vr6 bija? 93'

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

Ideots rakstīja:

vilhelms_tills rakstīja:

Nesen tepat bija pieņemts "aplikt" Zivtiņa kungu no visām pusēm. Tagad viņa viedoklis pēkšņi tiek pasniegts kā labs un pareizs

kādu argumentu tu vēl izdomāsi, lai oponētu tautai ? neliekas, ka tas ir smieklīgs mēģinājums aizstāvēties ?

tev uzdeva jautājumu, runā par lietu, nevis buldurē par citām tēmam!

Ak tad par lietu? OK, ja par lietu, tad par lietu. Bet uzmanies, jo mana lieta taisna un cieta

Tas nabaga 20km/h braucējs tika tikai _apturēts_un_sodīts_ (droši vien mežonīgas pakaļdzīšanās rezultātā), neviens no tā nenomira un neko daudz nezaudēja.

Tagad paskatieties lūdzu, cik avāriju ir izraisījuši tajā paša dienā bezatbildīgie ātrumpārkāpēji?

Un vispār, 20 km/h sanāk -80km/h no atļautā uz Jūrmalas šosejas. Un kas, ar +80 (180km/h) braucošie uz Latvijas ceļiem nav sastopami? Šādi slepkavas redzami pietiekoši bieži diemžēl.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu vilis te ar to cieto lietu ne taja topika ietrapijis.Par praidu bij citur kaut kur.Un nelielies ar savu taisno un cieto

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: Vilhelm Tilli.....

nomazgāsi manam auto diskus ? vienā vietā netīrs, nezinu, vai tas neietekmēs Satiksmes drošību un vai tas manī neradīs tieksmes pārkāpt ātrumu....

Ikviens racionāli domājošs un saprātīgs kaut vai ar nelielu saprātu apveltīts autovadītājs spētu pareizi atbildēt uz jautājumu, kuram Jūs nerodat atbildi.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

atbildes sen atrastas muļķi,vajag tik gazt...

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

meitenes atkal striidaas

Bet vispaabaa man liekas ka ir sadaliitas dienas kad brauc lidotaaji un kad seenjotaaji. Piem pag nedeelj (5dien) braucu uz Valmieru ar bik nokrautu (paarkrauts nebija) busu. Tad nu naacaas kaadus 10 vagjilas apdziit jo vinji aarpus apdziivotas vietas brauca uz 70-80km/h citreiz uzdodot liidz 90km/h. Tad veel viens umnijs onka kas cauri straupei izdomaaja braukt uz 20km/h. Viskaitinoshaakais visaa shinii procesaa ir tas ka dalja sho seenju vai nu on..anee pie stuures vai nezin ko dara un kad ir kulminaacija tad uzdod aatrumu, bet uzdodot aatrumu laikam aiz baileem nevar beigt taapeec atkal met nost to aatrumu.

Ezis2f Reģ.: 16.10.2006
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: meitenes atkal striidaas

Bet vispaabaa man liekas ka ir sadaliitas dienas kad brauc lidotaaji un kad seenjotaaji. Piem pag nedeelj (5dien) braucu uz Valmieru ar bik nokrautu (paarkrauts nebija) busu. Tad nu naacaas kaadus 10 vagjilas apdziit jo vinji aarpus apdziivotas vietas brauca uz 70-80km/h citreiz uzdodot liidz 90km/h. Tad veel viens umnijs onka kas cauri straupei izdomaaja braukt uz 20km/h. Viskaitinoshaakais visaa shinii procesaa ir tas ka dalja sho seenju vai nu on..anee pie stuures vai nezin ko dara un kad ir kulminaacija tad uzdod aatrumu, bet uzdodot aatrumu laikam aiz baileem nevar beigt taapeec atkal met nost to aatrumu.

Tu ar savu busu vinus vareji apdzit. Ko lai saku es kurs brauc ar LT 28 2,4D??? Es sadus P.... nevaru ar kravu apdzit. Besi ara braucu + - 95km. Tads p... izgriez prieksa un brauc sava eko rezima tipa. Apdzit netaisos, bet gravi kadu varetu but ka iestumsu. Tas nav tiem kas atrak nevar pabraukt. Tie parasti parada labo pagriezienu un palaiz.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

nu es tad paarvietojos ar LT35 1.9TDI Maxi Long, kas piekrauts ar metaala, gumijas un veelvinjzin ko mistrojumu ko sauc par kjerraam. Smaguminjsh pietiekams. Tur jau taa lieta ka iipashi viegli apdziit nebija iespeejams (5dienas vakars virzienaa uz riigu ir vispaar vakars uz ezera, jo apdziit ir ljoti gruuti deelj pluusmas kas naak no Riigas)

Ezis2f Reģ.: 16.10.2006
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: nu es tad paarvietojos ar LT35 1.9TDI Maxi Long, kas piekrauts ar metaala, gumijas un veelvinjzin ko mistrojumu ko sauc par kjerraam. Smaguminjsh pietiekams. Tur jau taa lieta ka iipashi viegli apdziit nebija iespeejams (5dienas vakars virzienaa uz riigu ir vispaar vakars uz ezera, jo apdziit ir ljoti gruuti deelj pluusmas kas naak no Riigas)

Es parsvara braucu pa Liepajas soseju. Plusma apm vienada. Es uzskatu ta tas kas skrien tas aizskrien un nemaisas.Nevis ka viens otrs kas te komente. Ari kad pats braucu ar vieglo respekteju tos kam ir grutak uzsakt un apdzit. Ja ir bail no 90 tad uz cela nav ko list. Tapat ja nevar ieliet to litru vairak baka. Tad jabrauc ar sab t.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu tur jums puiši pilniga taisniba,bet ir te daži aži kas uzskata ka seņotaji ir svetas govis kas butu jaciena

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

obanaa te jau vesela armaada ar busaaciju shofereeniem

Ezis2f Reģ.: 16.10.2006
0 0 Atbildēt

ooPIS rakstīja: obanaa te jau vesela armaada ar busaaciju shofereeniem

Un opjiem.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Šorīt pa ausu galam dzirdēts, ka sākuši pielietot netrafarētos CP auto - esot 40 ātruma pārkāpēji aizturēti. Kāds var apstiprināt?

Skumīga ziņa - pāris procentu neapzinīgu ceļu satiksmes drošību apdraudošu autovadītāju dēļ tiek tērēta valsts budžeta nauda netrafarētajiem policijas auto - ja pareizi sapratu (ziņām nesanāk sekot), tādi tiek iepirkti vairāki

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja: Šorīt pa ausu galam dzirdēts, ka sākuši pielietot netrafarētos CP auto - esot 40 ātruma pārkāpēji aizturēti. Kāds var apstiprināt?

Skumīga ziņa - pāris procentu neapzinīgu ceļu satiksmes drošību apdraudošu autovadītāju dēļ tiek tērēta valsts budžeta nauda netrafarētajiem policijas auto - ja pareizi sapratu (ziņām nesanāk sekot), tādi tiek iepirkti vairāki

Šobrīd esot viens getcs, kas fiksē ātrumu un pa rāciju nodod info citai ekipāžai, kas pārkāpēju stādina.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti