Visatļautība

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Uz šosejām valda visatļautība. Vakar ap plkst.17 braucu pa Ventspils šoseju uz Rīgas pusi, sākot no Talsu pagrieziena stipri palielinājās satiksmes intensitāte. Kā vēlāk sapratu, tas bija dulno rallija apmeklētāju dēļ - uz Rīgas pusi praktiski mašīnas gāja vienā kolonnā. Lielais vairums (ap 80% vadītāju) turēja ap 95 km/h (protams, arī tas ir pārkāpums, tomēr tas ir neliels) tomēr no Talsu pagrieziena līdz Tukuma pagriezienam pusstundas laikā atradās vairāk kā desmit kretīnu un deģenerātu, kuri plūsmu, kas jau gāja uz 95 km/h, ņēmās apdzīt. Piemēram, tādi kretīni brauca ar jauno Toyota-Landcruiser, iepriekšējās paaudzes Honda-CR-V, 90.gadu beigu Audi-A4, ceturto Golfu, Audi-100 cigāru, iepriekšējās paaudzes Mercedes S klasi, Subaru-Impreza, trešo Golfu, BMW 3.sēriju.

Un lai tie skrējēji tagad nepārmet, ka vainīgi ,,sēnes,, , kas lēni brauc un viņiem traucē. Braucot ar 95 km/h, vakar nepanācu nevienu lēnāk braucošu. Manā skatījumā tā šķendēšanās par ,,sēnēm,, ir stipri pārspīlēta.

 
1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..43
rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

tuk$a dir$ana

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

vai vākt parakstus CSN izmainīšanai.

Tu saki, ka satiksmes dalībnieki var veikt izmaiņas savācot parakstus?

Ok.

Kā to veikt un cik jāsavāc, lai mēs tiktu uzklausīti?

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: tuk$a dir$ana

Tieši tā. Jau augstāk minētie racionālie autovadītāji brauc, ievērojot CSN, un ne par ko neuztraucas. Ja tā darītu visi, tā vietā lai pielūgtu Plūsmu un izdomātu kaut kādas nejēdzīgas "avareiku" mirkšķināšanas shēmas, visiem būtu daudz labāk. Samazinātos gan autoavāriju, gan arī uz ceļiem bojāgājušo un ievainoto skaits.

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

vilhelmam ir zināma līdzība ar.......

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

Un kas tad notiek, ja pa Salu tiltu brauc ar atļauto ātrumu +5km/h pa vidējo joslu? Aizmugurē piebrauc milzīgs Hummer's un sāk stumt?

Jeb skaudības asaras sariešas acīs un traucē redzamību, kad atsarpē starp priekšā braucošo potenciālo bezatbildīgo ātrumpārkāpjošo slepkavu un normāli braucošo transportlīdzekli kāds atļaujas iekārtoties?

Problēma ir tajā, kad sāk apdzīt pa labo joslu, lien priekšā un strauji bremzē.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

Un kas tad notiek, ja pa Salu tiltu brauc ar atļauto ātrumu +5km/h pa vidējo joslu? Aizmugurē piebrauc milzīgs Hummer's un sāk stumt?

Jeb skaudības asaras sariešas acīs un traucē redzamību, kad atsarpē starp priekšā braucošo potenciālo bezatbildīgo ātrumpārkāpjošo slepkavu un normāli braucošo transportlīdzekli kāds atļaujas iekārtoties?

Problēma ir tajā, kad sāk apdzīt pa labo joslu, lien priekšā un strauji bremzē.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

rt rakstīja: tuk$a dir$ana

Tieši tā. Jau augstāk minētie racionālie autovadītāji brauc, ievērojot CSN, un ne par ko neuztraucas. Ja tā darītu visi, tā vietā lai pielūgtu Plūsmu un izdomātu kaut kādas nejēdzīgas "avareiku" mirkšķināšanas shēmas, visiem būtu daudz labāk. Samazinātos gan autoavāriju, gan arī uz ceļiem bojāgājušo un ievainoto skaits.

Agrāk pilsētā bija 60, kad pārlika uz 50 avāriju skaits pilsētās būtiski samazinājās?

Bet izdarīja to tāpēc, lai ES pa.kaļā ielistu bez ziepēm.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

rt rakstīja: tuk$a dir$ana

Tieši tā. Jau augstāk minētie racionālie autovadītāji brauc, ievērojot CSN, un ne par ko neuztraucas. Ja tā darītu visi, tā vietā lai pielūgtu Plūsmu un izdomātu kaut kādas nejēdzīgas "avareiku" mirkšķināšanas shēmas, visiem būtu daudz labāk. Samazinātos gan autoavāriju, gan arī uz ceļiem bojāgājušo un ievainoto skaits.

Agrāk pilsētā bija 60, kad pārlika uz 50 avāriju skaits pilsētās būtiski samazinājās?

Bet izdarīja to tāpēc, lai ES pa.kaļā ielistu bez ziepēm.

markuz Reģ.: 12.07.2003
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja: vilhelmam ir zināma līdzība ar.......

Ar kādu "maigu" personu, kura leksikā 70% vārdi ir deminotīvā?

markuz Reģ.: 12.07.2003
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja: vilhelmam ir zināma līdzība ar.......

Ar kādu "maigu" personu, kura leksikā 70% vārdi ir deminotīvā?

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

rt rakstīja: tuk$a dir$ana

Tieši tā. Jau augstāk minētie racionālie autovadītāji brauc, ievērojot CSN, un ne par ko neuztraucas. Ja tā darītu visi, tā vietā lai pielūgtu Plūsmu un izdomātu kaut kādas nejēdzīgas "avareiku" mirkšķināšanas shēmas, visiem būtu daudz labāk. Samazinātos gan autoavāriju, gan arī uz ceļiem bojāgājušo un ievainoto skaits.

Agrāk pilsētā bija 60, kad pārlika uz 50 avāriju skaits pilsētās būtiski samazinājās?

Bet izdarīja to tāpēc, lai ES pa.kaļā ielistu bez ziepēm.

markuz Reģ.: 12.07.2003
0 0 Atbildēt

Tfu... aizņemtais serveris...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

forši. visi posti parādās 2-3 reizes!!!

markuz Reģ.: 12.07.2003
0 0 Atbildēt

Nieks par postiem

Bet fakts, ka Fans un Vilhelms vienā laika posmā vienā un tai pašā vietā neparādās...tiešām ir interesants

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

markuz rakstīja: Nieks par postiem

Bet fakts, ka Fans un Vilhelms vienā laika posmā vienā un tai pašā vietā neparādās...tiešām ir interesants

Es tepat esmu.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

Bet izdarīja to tāpēc, lai ES pa.kaļā ielistu bez ziepēm.

Neko nesaprotu

Kādēļ TU p/-kaļā līdi, un kam, un vēl bez ziepēm? Un kāds tam sakars ar CSN mainīšanu?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja: Zivtiņam vajadzētu iepūst alkometrā.....

Viņš laikam būs dabūjis uzpīpēt to pašu zālīti ko Pilsums kad nāca klajā ar priekšlikumu nelaist pāri vanšu tiltam mašinas kurās nav pasažieru.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

Siksparnis rakstīja:

Bet izdarīja to tāpēc, lai ES pa.kaļā ielistu bez ziepēm.

Neko nesaprotu

Kādēļ TU p/-kaļā līdi, un kam, un vēl bez ziepēm? Un kāds tam sakars ar CSN mainīšanu?

Daži jefiņi nesaprot, ka 50 km/h ātruma ierobežojums pilsētā tika ieviests mūsu pašu drošības labad, un ar Eiropas savienību tam nebija nekāda sakara.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Daži jefiņi nesaprot, ka 50 km/h ātruma ierobežojums pilsētā tika ieviests mūsu pašu drošības labad, un ar Eiropas savienību tam nebija nekāda sakara.

Dēļ tādiem locekļiem uz Lokomotīves ielas arī noņēma 70 zīmi, tādēļ ka pamanījās taisnā posmā iespraust palmās savus ne visai jaudīgos agregātus. Pēdējais piliens bija viena mērce, kura sausā laikā pamanījās trāpīt porcelāna rūpnīcas sienā un nākamjā dienā zīme 70 pazuda kā nebijuse.

markuz Reģ.: 12.07.2003
0 0 Atbildēt

Vo vo, un dēļ tādiem jefiņiem, man tagad katru dienu ir jāmēro ilgāks ceļš un/no darba, tādā veidā patērējot vairāk degvielas, tādā veidā veicinot globālās sasilšanas draudus...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Dēļ tādiem locekļiem uz Lokomotīves ielas arī noņēma 70 zīmi, tādēļ ka pamanījās taisnā posmā iespraust palmās savus ne visai jaudīgos agregātus. Pēdējais piliens bija viena mērce, kura sausā laikā pamanījās trāpīt porcelāna rūpnīcas sienā un nākamjā dienā zīme 70 pazuda kā nebijuse.

Vakar uz Lokomotīves ielas (pretī trolejbusa pieturai "Šķirotava") vakar skats bija vēl iespaidīgāks - blondīne (gan tiešā gan pārnestā nozīmē) ar MB ML džipu griezās aºā no pagalam un aiz troļļuka nepamanīja motorolleri, kas ar pilnu hodu ietesās mesim sānos. Labākais skats bija tāds, ka no rollera nokāpa džeks ar džusi, paņēma viņu pie rokas un aizmuka, a blondīne šoka stāvoklī tā arī neko neierubīja!

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

vilhelms_tills rakstīja:

Siksparnis rakstīja:

Bet izdarīja to tāpēc, lai ES pa.kaļā ielistu bez ziepēm.

Neko nesaprotu

Kādēļ TU p/-kaļā līdi, un kam, un vēl bez ziepēm? Un kāds tam sakars ar CSN mainīšanu?

Daži jefiņi nesaprot, ka 50 km/h ātruma ierobežojums pilsētā tika ieviests mūsu pašu drošības labad, un ar Eiropas savienību tam nebija nekāda sakara.

Ja būtu aptauja, tad tie nebūtu daži. Un jefiņš esi Tu, nevis visi apkārtējie.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Pirmdienis rakstīja: bet visumā tā gan ir- ko līdz ātruma 100% ievērošana, ja citās situācijās nejēdz izlemt un rīkoties ?

varbūt ir jēga DRASTISKI sabardzināt autovadītāju sagatavošanu ? Vai nav pārāk viegli (un arī lēti) iegūt tiesības pie mums ?

varbūt problēmai jāpievēršas cēlonī nevis saknē ?

Brīžiem izskatās, ka pēdējos 5 gados tiesības saņēmušos autovadītājus vajadzētu sūtīt uz atkārtotiem autovadīšanas kursiem.

Es uzskatu, ka tad kad tiesībām beidzas termiņš visiem vadītājiem būtu jāpārliek gan terija gan arī braukšana, it sevišķi tiem kam pāri 50.gadiem. Bieži esmu saskāries ar vecāka gada gājuma vadītājiem, kuri no noteikumiem atceras labi ja 10% (tapēc arī velkas kā sēnas ar domu, lai tik nesvārītu kādas ziepes).

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Ja nemaldos - ceļu satiksmes noteikumuus harmonizē 1968.gada Vines konvencija par ceļu satiksmi. Šai konvencijai ir aptuveni 100 dalībvalstis. šī konvencijas nav izdota ES ietvaros.

Šī konvencija, nosaka, ka dalībvalstīm ir pienākums noteikt maksimālo braukšanas ātrumu, bet nonosaka, kādu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

deksters rakstīja:

Pirmdienis rakstīja: bet visumā tā gan ir- ko līdz ātruma 100% ievērošana, ja citās situācijās nejēdz izlemt un rīkoties ?

varbūt ir jēga DRASTISKI sabardzināt autovadītāju sagatavošanu ? Vai nav pārāk viegli (un arī lēti) iegūt tiesības pie mums ?

varbūt problēmai jāpievēršas cēlonī nevis saknē ?

Brīžiem izskatās, ka pēdējos 5 gados tiesības saņēmušos autovadītājus vajadzētu sūtīt uz atkārtotiem autovadīšanas kursiem.

Es uzskatu, ka tad kad tiesībām beidzas termiņš visiem vadītājiem būtu jāpārliek gan terija gan arī braukšana, it sevišķi tiem kam pāri 50.gadiem. Bieži esmu saskāries ar vecāka gada gājuma vadītājiem, kuri no noteikumiem atceras labi ja 10% (tapēc arī velkas kā sēnas ar domu, lai tik nesvārītu kādas ziepes).

gan pienāks brīdis, kad arī tevi ar ragaviņām vilks uz mežu!

vecīt, dažiem vecuma marasms ir piemeties jau no dzimšanas, ar vecumu tur maz saistības!

1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..43
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti