Trakie tramvaji! :D

joop Reģ.: 21.04.2006

Katru dienu braucot pie stūres esmu redzējis daudz un dažādus satiksmes negadījumus,bet šī rīta cirks uz Maskavas ielas kad divi tramvaji nesadala ,nevis ceļu,bet sliedes...INDIJA

 
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: uupi, nestādies priekšā cik automašīnās nav nedz ugunsdzēšamā nedz aptieciņas, vēljoprojām tādas lietas mēdz aizņemties no citiem uz skati...

un jā - pasažieru lidmašīnās nav parašūtu! nemaz nav!

Skatīt video 234 lapas apakšā.

Tā būs ar katru, kam nav aptieciņas…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sivēni – izdzēsuši…

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Rīgas Satiksmes genocīds pret mierīgiem iedzīvotājiem turpinās -www.apollo.lv/...

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Rīgas Satiksmes genocīds pret mierīgiem iedzīvotājiem turpinās -www.apollo.lv/...

Vajag atbildēt

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Izskatās, ka šajā gadā ši iauto lapa - joprojām viena no populārākajām. Tas ir apliecinājums, ka tramvaji joprojām ir iecienīti transporta līdzekļi ne tikai to pasažieriem, bet arī autovadītājiem. Arī sevi uzskatu par tramvaju atbalstītāju - jau kopš bērnības man tie man ir likušies interesanti braucamie. Arī šodien, teju jau 55 gadu vecumā, ar interesi sekoju līdzi procesiem, kas saistīti ar tramvaju vēsturi un attīstību. Ja būtu iespēja, labprāt uzkādu brīdi vēlētos piesēsties pie tramvaja vadības pults.... Paldies lasītājam Bamam, kas šajā sakarā ir sniedzis daudz interesantas un konkretas informācijas. Visiem šis lapas interesentiem - Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu ! Nākamgad turpināt tāpat un pat vēl aktīvāk!

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Brieži laikam karantīnā www.delfi.lv/...

briedisunrepshe Reģ.: 19.07.2013
0 0 Atbildēt

Ziemassvētku noskaņās salūzis jaunais tramvajs

www.youtube.com/watch?v=ftZZzvENisw

Kas tad šim noticis?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ot, šitā ir kārtīga prāta samuķīšanas un sačakarēšanas pērle...

www.tvnet.lv/zinas/latvija/492110-dazados_rigas_sabiedriska_transporta_veidos_japerk_dazadas_biletes

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Ot, šitā ir kārtīga prāta samuķīšanas un sačakarēšanas pērle...

www.tvnet.lv/zinas/latvija/492110-dazados_rigas_sabiedriska_transporta_veidos_japerk_dazadas_biletes

jus beigsiet čakarēt cilvēkus ar TAX FREE biļetēm? Kur ir teikts ka man ir jāparaksta līgums ar kontrolieri??

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Ot, šitā ir kārtīga prāta samuķīšanas un sačakarēšanas pērle...

www.tvnet.lv/zinas/latvija/492110-dazados_rigas_sabiedriska_transporta_veidos_japerk_dazadas_biletes

jus beigsiet čakarēt cilvēkus ar TAX FREE biļetēm? Kur ir teikts ka man ir jāparaksta līgums ar kontrolieri??

Nu man šķiet, ka tas varētu vairāk būt saistīts ar to, ka pērkot biļeti un sākot to izmantot Tu piekrīti līgumam, kura parakstīšana ir uzskatīama par brīdi, kad sāc lietot pakalpojumus. Ar noteikumiem vari iepazīties, ja pakalpojums neapmierina - vari nodot atpakaļ biļeti un pasākumu neizmantot...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

HIPPY rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Ot, šitā ir kārtīga prāta samuķīšanas un sačakarēšanas pērle...

www.tvnet.lv/zinas/latvija/492110-dazados_rigas_sabiedriska_transporta_veidos_japerk_dazadas_biletes

jus beigsiet čakarēt cilvēkus ar TAX FREE biļetēm? Kur ir teikts ka man ir jāparaksta līgums ar kontrolieri??

Nu man šķiet, ka tas varētu vairāk būt saistīts ar to, ka pērkot biļeti un sākot to izmantot Tu piekrīti līgumam, kura parakstīšana ir uzskatīama par brīdi, kad sāc lietot pakalpojumus. Ar noteikumiem vari iepazīties, ja pakalpojums neapmierina - vari nodot atpakaļ biļeti un pasākumu neizmantot...

Pirmkārt kur ir līgums?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

HIPPY rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Ot, šitā ir kārtīga prāta samuķīšanas un sačakarēšanas pērle...

www.tvnet.lv/zinas/latvija/492110-dazados_rigas_sabiedriska_transporta_veidos_japerk_dazadas_biletes

jus beigsiet čakarēt cilvēkus ar TAX FREE biļetēm? Kur ir teikts ka man ir jāparaksta līgums ar kontrolieri??

Nu man šķiet, ka tas varētu vairāk būt saistīts ar to, ka pērkot biļeti un sākot to izmantot Tu piekrīti līgumam, kura parakstīšana ir uzskatīama par brīdi, kad sāc lietot pakalpojumus. Ar noteikumiem vari iepazīties, ja pakalpojums neapmierina - vari nodot atpakaļ biļeti un pasākumu neizmantot...

Pirmkārt kur ir līgums?

Biļete!

Tik pat labi biļete uz jebkuru pasākumu ir Tavs līgums un tas līgums tiek uzskatīts par parakstīu tiklīdz Tu sāc izmantot pakalpojumu...

Vismaz juridiski tā tas sanāk.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kāzuss ar sabtransu. Viens kursabiedrs ir izpīpējis, ka patiesībā kontrolieri neko bezbiļetniekiem nevarot izdarīt. Jo noteikumi paredz - iekāpjot sabtransā, NEKAVĒJOTIES ir jāiet kompostrēt vai iegādāties biļeti. Bet nekur neesot definēts, cik ilgs laiks ir "nekavējoties". Pēc šī sanāk, ka, ja klients iet biļeti pirkt tad, kad iekāpj kontrole, to arī var uzskatīt par "nekavējoties".

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Kāzuss ar sabtransu. Viens kursabiedrs ir izpīpējis, ka patiesībā kontrolieri neko bezbiļetniekiem nevarot izdarīt. Jo noteikumi paredz - iekāpjot sabtransā, NEKAVĒJOTIES ir jāiet kompostrēt vai iegādāties biļeti. Bet nekur neesot definēts, cik ilgs laiks ir "nekavējoties". Pēc šī sanāk, ka, ja klients iet biļeti pirkt tad, kad iekāpj kontrole, to arī var uzskatīt par "nekavējoties".

Tam čalim var iznākt uztrāpīties uz kāda mediķa, kam pienākums nekavējoties glābt pacienta dzīvību var iestāties tad, kad morga pataloganatoms sāk aizpildīt veidlapu...

Ja cilvēkam nav skaidra vārda "nekavējoties" jēga, tad, manuprāt, ir jāapšauba viņa spējas uztvert jelkādu teksta informāciju jau pēc noklusējuma.

Abavsableable Reģ.: 08.06.2011
0 0 Atbildēt

6. tramvaja maršrutā vakar brauca 4 vecie tramvaji, šodien jau 5, pie tam vēl šodien brīvdienā. Ārprāts ir tas, ka 6. tramvaja maršrutā brīvdienās izbrauc 12 tramvaju sastāvi un gandrīz puse bija vecie tramvaji. Murgs! Vai tad jaunie tramvaji trūkst, ka nevar visi braukt 6. maršrutā! Saprastu, ja 11. maršrutā brauc vēl vecie tramvaji, jo jaunie tramvaji tikai pāgājušogad tika palaisti un ka var nepietikt, lai visi jaunie 11. maršrutā brauktu, bet ka 6. maršrutā brauc vēl vecie tramvaji, pie tam vēl 5 un brīvdienā vēl ir kaut kāds murgs. Laikam jau Rīgas satiksme slikti strādā, ka nevar visus jaunos tramvajus 6. maršrutā laist, jo jauno tramvaju nav tik maz, ka nevar visus palaist 6. maršrutā. Vai tad tik daudz jauniem tramvajiem ir problēmas? Nav jau sniegs.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Tak brauca tāpēc, ka nebija sakārtoti biļešu automāti jaunajos tramvajos. Plus, tas,ka pērkot pie vadītāja ir 100% lielāka cena, nekā automātos.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Ja cilvēkam nav skaidra vārda "nekavējoties" jēga, tad, manuprāt, ir jāapšauba viņa spējas uztvert jelkādu teksta informāciju jau pēc noklusējuma.

Tieši tāpat kā jums vārdiņš »priekšroka« – visur citur strādā, bet Dzīvojamā zonā skaitās tīša traucēšana…

Sakārtosiet savā saimniecībā vārdiņu priekšroka – tad arī citi sakārtos vārdiņu nekavējoties…

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

GB12 rakstīja: Kāzuss ar sabtransu. Viens kursabiedrs ir izpīpējis, ka patiesībā kontrolieri neko bezbiļetniekiem nevarot izdarīt. Jo noteikumi paredz - iekāpjot sabtransā, NEKAVĒJOTIES ir jāiet kompostrēt vai iegādāties biļeti. Bet nekur neesot definēts, cik ilgs laiks ir "nekavējoties". Pēc šī sanāk, ka, ja klients iet biļeti pirkt tad, kad iekāpj kontrole, to arī var uzskatīt par "nekavējoties".

Tam čalim var iznākt uztrāpīties uz kāda mediķa, kam pienākums nekavējoties glābt pacienta dzīvību var iestāties tad, kad morga pataloganatoms sāk aizpildīt veidlapu...

Ja cilvēkam nav skaidra vārda "nekavējoties" jēga, tad, manuprāt, ir jāapšauba viņa spējas uztvert jelkādu teksta informāciju jau pēc noklusējuma.

Viņam jau ta' ir skaidra jēga, bet kontrolei atliekot tikai rokas noplātīt vai, kā vienā gadījumā esot bijis, 3. pirkstu, izslietu pret debesīm, parādīt...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vajag līdzi vienu beigtu/tukšu etalonu. ar to var vispirms paņemties gar lasītāju, pēc tam sabēdāties un paiet maliņā, apdomāt situāciju, sākt grabināt sīceni ....

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: vajag līdzi vienu beigtu/tukšu etalonu. ar to var vispirms paņemties gar lasītāju, pēc tam sabēdāties un paiet maliņā, apdomāt situāciju, sākt grabināt sīceni ....

Tikko pārskaitīju - atvilktnē kaudzītē jau glabājas 60 gab tukšie taloni - varu iebērt somā un tad mēģināt lēnā garā pa vienam pārlasīt brauciena laikā...

Bet atvilktnē tie glabājas, jo virsū rakstīts, ka "Šī karte ir RP SIA "Rīgas satiksme" īpašums ... - es respektēju svešu īpašumu, tāpēc nebojāju to, izmetot miskastē.. būs laikam jāraksta aicinājums RS ierasties un savākt savu īpašumu, vai arī jāieslēdz "skaitītājs" par uzglabāšanu kondicionētos apstākļos.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Bet atvilktnē tie glabājas, jo virsū rakstīts, ka "Šī karte ir RP SIA "Rīgas satiksme" īpašums ... - es respektēju svešu īpašumu, tāpēc nebojāju to, izmetot miskastē.. būs laikam jāraksta aicinājums RS ierasties un savākt savu īpašumu, vai arī jāieslēdz "skaitītājs" par uzglabāšanu kondicionētos apstākļos.

Bet tieši tā. Glabāšanas un (vai) utilizācijas izmaksas, jo nodod to tavās rokās RS automātiski piekrīt taviem glabāšanas un utilizācijas noteikumiem un cenrādim. Viss ir tikai loģiski.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Skatos, ka daudziem ir talonu problēmas, tad jau aktīvi izmantojat to penšu transportu

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja: Skatos, ka daudziem ir talonu problēmas, tad jau aktīvi izmantojat to penšu transportu

Vispār "penšu transports" tas tāds skaitās tādu aizspriedumainu un padomijā iesprūdušu ļautiņu kā tu dēļ...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Ja cilvēkam nav skaidra vārda "nekavējoties" jēga, tad, manuprāt, ir jāapšauba viņa spējas uztvert jelkādu teksta informāciju jau pēc noklusējuma.

Tieši tāpat kā jums vārdiņš »priekšroka« – visur citur strādā, bet Dzīvojamā zonā skaitās tīša traucēšana…

Sakārtosiet savā saimniecībā vārdiņu priekšroka – tad arī citi sakārtos vārdiņu nekavējoties…

Klausie, uupiit, ja tev švaki ar pielekšanu - es neapšaubu terminu priekšroka, un neapšaubu ka gājējiem UZ BRAUKTUVES ir priekštoka, es apšaubu vai gājējiem ir priekštoka uz SLIEŽU KLĀTNES! Ja pagrūti ar saprašanu lasi kamēr pielec. Saprtotu grūti, bet vismaz pamēģini!

P.s

ka jau rakstīju - ja tramvajs atrodas uz brauktuves (ne uz sliežu klātnes) es gājēja tiesības uz priekšroku pret tramvaju nemaz ij nemēģinu apšaubīt. Kamēr tytamvajs kustas pa sliežu klātni, nevis pa brauktuvi - tikmēr - var pastāvēt!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Muahahā - sauju ar etaloniem tāpat vajadzēs. Un vēl folijas rullīti līdz, kurā ietīt nevajadzīgos -www.apollo.lv/...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti