Jaunie sodi par džerumu

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
 
1 2 3 4 5 6 ..8
Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

sorry par kļūdaino virsrakstu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Džerums

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

atbalstiic, ar visaam 5 par

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

veel. Tie kas noliek autinju invaliidu staavvietaas, bet kuriem tas nepienaakas, sodu vareetu uzlikt ne mazaaku kaa 200Ls.

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

nu tādā gadījumā katram CP jāpieliek pa novērošanas kamerai, citādi pārāk jau liels kārdinājums radīsies

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

buldozers sācis rēķināt, 5000 x 10000 ir 50 000 000, ohoho, kāda summiņa. Un cik tad maksās kukuļus jau tā no bada uzpampušajiem cpistiem?

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

No vienas puses pareizi.

No otras puses - diez vai tas mainīs situāciju, jo daudzi nemaksā jau tos esošos sodus, nosēž savas diennaktis, nopērk par 50-100 Ls nākošo lamatu un brauc atkal pālī. Tiesību nav jau sen, atņemt par sodu nemaksāšanu arī nav ko - ko tādam vispār reāli var padarīt? Reģionos šādas situācijas ir sastopamas cik uziet, pilsētās mazāk, bet arī ir.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Es domāju, ka 5000 ir tikai aprēķins 500Ls x 10, jo "Šlesers, iesakot sodus desmitkāršot"

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Nošaut uz vietas. Sanāks lētāk.

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Ja tādus sodus pieņems, tad stipri izdevīgāk būs nestāties. Viņiem tāpat nebūs ko zaudēt.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Jaa jaa shloser, "uz visu muuzhu", piecas shtukas u sjo, kaartiiba ielaas Izklausas ka kkaads zives radinieks shis likuma miilis

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: Atbalstu.

Un sodu par parkošanos invalīdu stāvvietās ls 1000

Jaa! Un veel... un veel miljons par aatruma paarsniegshanu

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

atbalstu.

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja: Ja tādus sodus pieņems, tad stipri izdevīgāk būs nestāties. Viņiem tāpat nebūs ko zaudēt.

Pilniigi pareizi ! un cik nevainiigas dziviibas un liktenji tiks sakropljoti beegot no polichiem ??? Tika shaurpieriites var patiesi domaat ka ar mezhoniigiem sodiem shiet kaut kas tiks atrisinaats. Vai arii neigliitoti aaksti kuri nevar peetiiti peedeeju paaris tuukstoshu gadu civilizaacijas veesturi un atrast tur desmitiem un simtiem gadiijumu kur vienmeer izmantojot nezheeliiga un parmeeriiga soda metodes nekad neviens nav panaacis meerkjus un visi agraak vaeelaka sabraukushi pilniigakaas auzaas ...

Bess Reģ.: 27.11.2007
0 0 Atbildēt

Atbalstu lielu sodu piemērošanu + cietumsodu.Par bēgšanu vel nopietnākus sodus. Un katrā patruļas mašīna on-line kameru ar skaņas ierakstu ,lai mazāks kārdinājums cp .

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

UN vai man buus jamekee zinaatnieku ilgi un ruupipgi veiktie peetiijumi ka a;lkohols iedarbojas uz katru cilvekeu ljoti induvidaali un atshkjiriigi - pie tam vienadas devas ar iedarboties dazhaadi uz to pashu cilvekeu atkariibaa no vinja noguruma, kad u ncik vinjsh ir eedis un guleejis ut.t. Ne pa velti shtatos ir zinaams vienkaarsh kuistiibu kompleks ko policis liek izpildiit vadiitajam lai adekvaati novertetu nevis vinja promiles bet vinja speeju reagjeet uz apkaarteejo pasauli !

Es varu iziet uz deriibaam ka es 1,25 promilees automashiinas vadiishanas precizitaatee, aatrumaa un drushuma aizdraaziihu 90% vaditaajus kuriem ir mazaaka nekaa gadu pieredze piestuures. Es shiniis promilees esmu gatavs seesties pie datorspeelem un jebkluraam simulaacijaam untestiem un izpogaat vairaak nekaa 67% (2/3) no nejaushi atlasiitiem pilniigi skaidriem cilceekiem ! UN par to tagad man buus jaamkasaa 5 shtukas un jaatdod tiesiibas uz visu dziivi !?!? Iditisko likumu zinjaa Latvija jau tapatas ienjem vienu no pirmajama vietaam Eiropaa man taa shkjiet ...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

par nestāšanos arī vajag vienkāršot procedūru - ir taču ežu jostas

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Galīgi sapiedušies tie mūsu ministri....

Tauta muks no mentiem un būs līķi. Jo pie tāda soda tikai retais nemēģinās mukt. Vai tiešām visi ir aizmirsuši cik cilvēki nesen gāja bojā pateicoties mentu pakaļdzīšanām?

Ja sunim nav ko darīt, viņš laiza savas olas.....

Šlesers būtu labāk aizbraucis izpētīti kādu "labumu" satiksmes uzlabošanai ir devuši pēdējie ceļu remonti..... Piemēram mūkusalas aplī.....

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kad beidzot saks normali narkomanus ķerstit pie stures.Brauc te visadi sapipejušies zali ibio

Gastonz Reģ.: 26.08.2008
0 0 Atbildēt

A nez kapēc nepaaugstina par nesprādzēšanos, stāvēšanu neatļautās vietās un ātruma pārsniegšanu? Vai tik tie nebija paša Šlesera mīļākie pārkāpumi!?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: Atbalstu.

Un sodu par parkošanos invalīdu stāvvietās ls 1000

+kutūzī uz 15sutkām , tos 'smadzeņu invalīdu scukas

ZZXX Reģ.: 14.03.2006
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja: UN vai man buus jamekee zinaatnieku ilgi un ruupipgi veiktie peetiijumi ka a;lkohols iedarbojas uz katru cilvekeu ljoti induvidaali un atshkjiriigi - pie tam vienadas devas ar iedarboties dazhaadi uz to pashu cilvekeu atkariibaa no vinja noguruma, kad u ncik vinjsh ir eedis un guleejis ut.t. Ne pa velti shtatos ir zinaams vienkaarsh kuistiibu kompleks ko policis liek izpildiit vadiitajam lai adekvaati novertetu nevis vinja promiles bet vinja speeju reagjeet uz apkaarteejo pasauli !

Es varu iziet uz deriibaam ka es 1,25 promilees automashiinas vadiishanas precizitaatee, aatrumaa un drushuma aizdraaziihu 90% vaditaajus kuriem ir mazaaka nekaa gadu pieredze piestuures. Es shiniis promilees esmu gatavs seesties pie datorspeelem un jebkluraam simulaacijaam untestiem un izpogaat vairaak nekaa 67% (2/3) no nejaushi atlasiitiem pilniigi skaidriem cilceekiem ! UN par to tagad man buus jaamkasaa 5 shtukas un jaatdod tiesiibas uz visu dziivi !?!? Iditisko likumu zinjaa Latvija jau tapatas ienjem vienu no pirmajama vietaam Eiropaa man taa shkjiet ...

Nezinu ko Tev likt pretī derībās,bet uz pohām ar 1,25 Rīgas satiksmē ar noteikumu ,ka jābrauc normāli ,nevis pa pirmo rindu uz 60 Tu zaudēsi. Ja svaigi ierāvis,tad protams par visiem simts piekrītu. p.s. nerunāju uz dullo-ir kartu trasēs braukts dažādos stāvokļos un redzēti apļa laiki,nu dažreiz gadījies arī pilsētā.

Bess Reģ.: 27.11.2007
0 0 Atbildēt

Nevajag dzerstīties un nebūs jābaidās no iespējamā soda .Pēc nelielas dzeršanas otrā dienā pat netuvojos auto.Sab.transports un taksis aizved visur bez stresa.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nu bet tiesi tiesi tà!kur ir problèma izvéléties!a tos,kuriem viss ir po,kuri brauc smigà un nestàjas,manis pèc tos varètu shaut nost.

maxgroup Reģ.: 26.03.2004
0 0 Atbildēt

Netaisos tā darīt, bet iedomājos kā poliči ķers mani, kad muksu ar EVO pat pieļaujot, ka viņi skries ar Subaru, kas ir bišku švakāks+ viņam iekšā ir aprīkojums, kas kaut ko sver un ir divi darboņi, kas, cik esmu redzējis, sver vismaz 100kg katrs.

P.S. Kāpēc viņiem vispār nopirka tos Subārus - viņiem ir jānoķer pārkāpējs un jāriskē ar visu dzīvībām, vai jāpiefiksē pārkāpums?

1 2 3 4 5 6 ..8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti