Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 26.06.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja: Tiem, kas ielās, der atgādināt satiksmes noteikumus, kurus viņi ik pa laikam aizmirst, nevis par CP darbības koncepciju kā tādu

Starp citu, ir tāda lieta, ka CSN ar laiku šis tas pamainās - tā ka ir vērts tos pa laikam pārlasīt.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja:

P.S. Tiem, kas ielās, der atgādināt satiksmes noteikumus, kurus viņi ik pa laikam aizmirst, nevis par CP darbības koncepciju kā tādu

To nu tu pateici precīzi. Tiem, kas "aizmirst", vajag atgādināt. Bet ne tiem, kas NEKO nav pārkāpuši!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Vasjas rīkojums attiecas uz CP-istu, neko vairāk.

Es ta par ko? Seene te uzstājas ar to, ka jāprasa apturēšanas iemesls, bet man ir skaidrs, ka no tā nav jēgas, jo katrs CP var aizbildināties, ka redz' šefa rīkojums. Un ko tālāk? Iet kasīties pie priekšniekiem? Rakstīt ierakstītas vēstules, lai šefs apstiprina, ka tik tiešām bija devis rīkojumu?

Redzi, ja katrs prasīs nosaukt apturēšanas iemeslu. Un katram policistam nāksies to katru reizi nosaukt, tad pēc kāda laika pat tupu policistu galvās arī ieviesīsies apjausma par to, vai ir vērts apturēt katru, ko sagribas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Man kaut kā 99% gadījumos tiek nosaukts apturēšanas iemesls bez prasīšanas.

Kurš? Dokumentu pārbaude, kas NAV iemesls?

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Vasjas rīkojums attiecas uz CP-istu, neko vairāk.

Es ta par ko? Seene te uzstājas ar to, ka jāprasa apturēšanas iemesls, bet man ir skaidrs, ka no tā nav jēgas, jo katrs CP var aizbildināties, ka redz' šefa rīkojums. Un ko tālāk? Iet kasīties pie priekšniekiem? Rakstīt ierakstītas vēstules, lai šefs apstiprina, ka tik tiešām bija devis rīkojumu?

Redzi, ja katrs prasīs nosaukt apturēšanas iemeslu. Un katram policistam nāksies to katru reizi nosaukt, tad pēc kāda laika pat tupu policistu galvās arī ieviesīsies apjausma par to, vai ir vērts apturēt katru, ko sagribas.

Tik pat iespējams ir, ka tupiem u.c. policistiem to priekšnieki ieskaidros, ka uz šādu jautājumu ir jāatbild, ka apturēšana notikusi "pēc policijas pārvaldes priekšnieka norādījuma".

47.2.1. lai aizturētu personas, kas izdarījušas noziedzīgus nodarījumus;

47.2.2. lai aizturētu personas, kas izbēgušas no apcietinājuma (apvidos, kuros iespējama šo personu atrašanās);

47.2.3. lai atklātu personas, kas vada transportlīdzekļus atrodoties alkoholisko dzērienu, narkotisko vai citu apreibinošo vielu ietekmē;

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

tas aptureshana arii kaitina. parasti tad uzsit asinis, un izvershas asu vardu apmainja. dazhi aaksti pamanaas pateikt ka iemeslu tuliit pat izdomaas uz vietas. uz argumentu ka pasaulee gadaas cilveki kam viss ir kartibaa un neko pieshuut nevar, policis tik pasmiin. shodien gadijaas paskriet garaam vienam kas velkaas, gadijaas tas uz gaeju parbrauktuves, gajeis arii figureja ielas malaa, apmeram 6m no manis. kaa reiz iereednis lec araa ar zizli. prieciigs bez gala. pec apsudziibas un aizstavamaa viedoklju apmainjas, shams saka buus sodinsh jasamaksaa. mans breec ka ies parsudzeet, shams aizskrien uz auto, bet beec 1 min atgriezhas un saka ka piedeva man....! vienkaarshi psc!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

47.2.1. lai aizturētu personas, kas izdarījušas noziedzīgus nodarījumus;

47.2.2. lai aizturētu personas, kas izbēgušas no apcietinājuma (apvidos, kuros iespējama šo personu atrašanās);

47.2.3. lai atklātu personas, kas vada transportlīdzekļus atrodoties alkoholisko dzērienu, narkotisko vai citu apreibinošo vielu ietekmē;

Lieliski - pirmajā gadījumā lūdzu skaidrāku pamatojumu - fotogrāfiska līdzība, izmantots tādas pašas markas/krāsa auto u.tml

Pārējos - tam jābūt REIDAM ar visu transportlīdzekļu kontroli, nevis CP subjektīvam teroram pret sev personīgi nepatīkamiem subjektiem.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pārējos - tam jābūt REIDAM ar visu transportlīdzekļu kontroli, nevis CP subjektīvam teroram pret sev personīgi nepatīkamiem subjektiem.

Tev gribētos gan.

Lai kāds uzraksta "Reidu likumu priekš seenēm".

Tomēr šāda prasība (lai pārbauda visus) vismaz alko gadījumā ir balstīta tikai uz viena subjekta untumiem. Jo - aprakstīto darbību var veikt arī izlases kārtībā, vai arī tik lielā apjomā, cik atļauj cilvēkresursi - jebkurā gadījumā tas tiek darīts minētā mērķa vārdā.

Likumā "par policiju" nav nekas minēts, ka būtu šī mērķa īstenošanai būtu jāaptur pilnīgi visi.

12. pants:

Policijas darbiniekam, pildot viņam uzliktos pienākumus atbilstoši dienesta kompetencei, ir tiesības:

1 pēc Valsts policijas vai teritoriālās policijas pārvaldes priekšnieka norādījuma plānotu pasākumu izpildes laikā apturēt transportlīdzekļus un izdarīt to apskati (izņemot diplomātisko un konsulāro pārstāvju transportlīdzekļus), lai aizturētu meklēšanā izsludinātas personas un transportlīdzekļus vai atklātu transportlīdzekļu vadītājus, kuri vada transportlīdzekli alkohola reibumā, narkotisko vai citu apreibinošu vielu ietekmē vai bez transportlīdzekļu vadīšanas tiesībām;

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Visa problēma ir faktā, ka ir daži policisti, kuris sevi uzskata par karaļiem pār citiem pilsoņiem, bet ir arī daži pilsoņi, kuri uzskata sevi par karaļiem pār policistiem.

Es policistu uztveru kā tādu pašu cilvēku, kā es, kurš dara savu darbu. Man nav grūti apstāties uz divām minūtēm, uzrādīt dokumentus, saņemt laimīga ceļa novēlējumu un braukt tālāk. Nekad nav nācies sastapt policistu, kurš gribētu piesiet izzīstu pārkāpumu. Divas reizes apturēja par pamatotiem pārkāpumiem, bet, kad izskaidroju situāciju no sava redzes punkta, palaida vaļā pat bez administratīvā brīdinājuma, tikai mutiski aizrādot.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

juha rakstīja: Es policistu uztveru kā tādu pašu cilvēku, kā es, kurš dara savu darbu. Man nav grūti apstāties uz divām minūtēm, uzrādīt dokumentus, saņemt laimīga ceļa novēlējumu un braukt tālāk. Nekad nav nācies sastapt policistu, kurš gribētu piesiet izzīstu pārkāpumu.

abiem teikumiem +1

un labdien un paldies utt. man vienmer ir teikts. varbūt sākat ar sevi vispirms ?

Piekrītu, bet ar atrunām.

Es nekad neesmu meklējis kašķi ar CP, biežāk esmu dzirdējis laipnu attieksni, retāk laipnu attieksmi ar paldies un lūdzu. Pareizu priekšā stādīšnos ar konkrēti uzreiz nosauktu pārkāpumu esmu dzirdējis tikai dažas reizes... Retākļoti jocīgi formulētu pārkāpumu, bet nekad apturēšanas iemeslu, kad interesē mani dokumenti...

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Varat atvērt www.tiesas.lv un aplūkot, cik liels daudzums CP protokolu tie apstrīdēti. Un tad kaut ko vervelēt par to,kas patiesībā notiek.

Labākais bij pēdējais publiskotais atceltais protokols, kurā milicis rakstījis 'trīzdesmit'...nepareizu personas kodu, adrese Liepāja 32-16..., nav nosaucis savu amatu

Labi jums favorīti,kaksi un idiņ Fanojiet vien tālāk

Un cik protokoli ir sastādīti pareizi? Kad iedosi pilnu statistiku, cik procenti no visiem sastādītajiem protokoliem ir nepamatoti un ir atcelti, tad varēs par kaut ko spriest.

Un nesatraucies tik ļoti. Tagad pareizās partijas cilvēks ir iekšlietu ministre, tad jau viss rullēs. Cik atceros, tad šīs ministres pirmais darbs bija izstrādāt nolikumu, cik garam matu griezumam ir jābūt policistam, tā kā lietas jau virzās uz pareizo pusi.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: ir viena milzīga atšķirība.

policists ir amatpersona, un amatpersonai tiesa ticēs vairāk. Visur tā ir, ne tikai Latvijā -kāpēc to nevar saprast?

Amatpersona pārkāpa savas pilnvaras ? Rīkojies- sūdzi tiesā, raksti priekšniecībai, bet notikuma Vietā nav tev kā pilsonītim parastajam nekāda mandāta nepakļauties.

Un ja sāk ar kašķi un jautājumiem, kāpēc atļāvies mani apturēt, tad atkārtoju- tas ir nonsenss- VIPi atradušies, nabadziņus pat apturēt nedrīkst.

Kurš te vēl ir iedomājies sazin ko

Kādēļ neuzraksti šīs atšķirības līdz galam?

1) Kādas ir sekas amatpersonas ļaunprātīgai rīcībai Latvija un citās valstīs?

2) Prasība amatpersonai izpildīt savus pienākumus NAV nepakļaušanās.

3) Apturēt drīkst - bet likumā paredzētajā kārtībā. Un kašķi sāk amatpersona, pārkāpjot savas pilnvaras.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Seene rakstīja:

1) Kādas ir sekas amatpersonas ļaunprātīgai rīcībai Latvija un citās valstīs?

nenoliegšu, atšķirības ir un palielas.

Piemēram, ja valsts ierēdnis tiek pieķerts (un tas tiek pirādīts) korupcijā- viņš zaudē ne tikai visu mantu, bet arī sapelnīto pensiju.

Un liekas, bet neesmu drošs, ka pārrakstīšana uz radiem tur ar neglābj.

protams, ir jādomā no abām pusēm, tur valsts darbiniekiem nav jādomā, kā izvilkt līdz nākamajai algai, pie kura ārsta iet, kur'bērnus skolā sūtīt utt.

Jā - tur arī NE-valsts darbiniekiem nav jādomā, kā samaksāt valstij 70% no nopelnītā vai arī jāmeklē veidus, kā optimizēt nodokļu samaksu...

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Kā ta! Es tak visu laiku saku, ka jābalso par JL. Nu jau CP darboņi ir smuki saķemmēti un pēc reglamenta nosmiņķējušies. Tad vēl liekēžu pensionāru iepirkšanās maniakālisms ir nedaudz piebremzēts, kā arī lielāko autoceļu huligānu motociklistu maciņš arī patukšots. Nevajag būt pieticīgam. Gada laikā ir padarīts pat ļoti daudz!

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Da kur jūs atrodiet kašķīgus mentus tādos daudzumos? Vai tas ir no teiciena, "Tāds tādu atrod"

Ir gadijies sastapt stulbus, kašķīgus, bet tie ir izņēmumi. Nu reizi pāris gados uz tādiem uzraujos.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Tās ir no teiciena "Tāds tādu atrod", un kā vēl ir. Ja palasa visus mentu topikus, tad ir tikai divi cietēji - deksters un sēne.

Precizēsim - ir tikai divi, kas nesamierinās ar līšanu uz vēdera jebkura ierēdņa vai policista priekšā. Visi pārējie ir noveduši valsti līdz tai ierēdņu patvaļai un tai sekojošajai vispoārējai krīzei, kurā nu esam.

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Tās ir no teiciena "Tāds tādu atrod", un kā vēl ir. Ja palasa visus mentu topikus, tad ir tikai divi cietēji - deksters un sēne.

Precizēsim - ir tikai divi, kas nesamierinās ar līšanu uz vēdera jebkura ierēdņa vai policista priekšā. Visi pārējie ir noveduši valsti līdz tai ierēdņu patvaļai un tai sekojošajai vispoārējai krīzei, kurā nu esam.

Nav jau uzreiz uz vēdera jālien. Nevajag arī, tūlīt kā aptur, ar krānu gaisā viņam virsū mesties. Policists apjūk... Normāli esi ar viņiem kādreiz mēģinājis runāt?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uge rakstīja:

Nav jau uzreiz uz vēdera jālien. Nevajag arī, tūlīt kā aptur, ar krānu gaisā viņam virsū mesties. Policists apjūk... Normāli esi ar viņiem kādreiz mēģinājis runāt?

Es NEKAD neesmu kādam meties virsū. Un atsevišķos gadījumos ir bijusi arī iespēja runāt normāli. Kas zīmīgi - TIKAI ar specrotu, izņemor VIENU gadījumu, kad arī parastais CP darbinieks ir spējis adekvāti uzvesties. Savukārt ar specrotu nav bijis NEVIENA konflikta. Vai no tā nevar kaut ko tomēr secināt?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

No tā var secināt, ka daži tēli prot tā izrādīties, ka viņus 'apkalpo' specrota.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: No tā var secināt, ka daži tēli prot tā izrādīties, ka viņus 'apkalpo' specrota.

No tava teksta var secināt, ka vispār nepievērs uzmanību tam, ka CP stādās vai nestādās priekšā. Specrota VIENMĒR skaidri nosauc savu vārdu un amatu. Bet ar izrādīšanos tam nav nekāda sakara - specrotu neesmu saticis nekādos īpašos apstākļos, vien kā kārtējo patruļu.

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Nu pēc viena otra domām, par CPistu ir jāstrādā "Tautas lepnumam".

Ar gaišām domām apveltītam, labsirdīgam, gudram,izglītotam, izpalīdzīgam, bet jābūt nesaudzīgam pret mūsu ienaidniekiem, nu īstam ārietim.

Īstenībā viņš ir tieši tāds pats, kā lielails vairākums no mums.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uge rakstīja:

Īstenībā viņš ir tieši tāds pats, kā lielails vairākums no mums.

Pag,nu šo es nesapratu. Lielais vairums no jums ? Nu, tāpēc jau tā ir, ka tādi policisti,kas rodas no tādiem,kā mēs ar seeni , ir mazāk un ir normāli

Tieši tā! Tādu policistu ir maz. Visi līdz šim sastaptie ir pieklājīgi, nelieto cietumnieku leksiku un izpildās likuma noteiktajā kārtībā. Uz tādiem, kā deksteris, uzrauties sanāk reti!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

Tieši tā! Tādu policistu ir maz. Visi līdz šim sastaptie ir pieklājīgi, nelieto cietumnieku leksiku un izpildās likuma noteiktajā kārtībā. Uz tādiem, kā deksteris, uzrauties sanāk reti!

Kas nu kuram... Laikam jau tev visi ir pieklājīgi palūguši pagriezt dupsīti, tādēļ vienmēr ar prieku esi to izpildījis.

Man tomēr ir maziet savādāka izpratne par to, kas ir pieņemami un atbilstoši likumā noteiktajai kār'tibai.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: No tā var secināt, ka daži tēli prot tā izrādīties, ka viņus 'apkalpo' specrota.

No tava teksta var secināt, ka vispār nepievērs uzmanību tam, ka CP stādās vai nestādās priekšā. Specrota VIENMĒR skaidri nosauc savu vārdu un amatu. Bet ar izrādīšanos tam nav nekāda sakara - specrotu neesmu saticis nekādos īpašos apstākļos, vien kā kārtējo patruļu.

Pareizi secini!

Uz ceļa policists dara savu darbu - aptur transporta līdzekļus un pārbauda, es daru savu darbu - vadu apturamo transporta līdzekli. Es zinu, ka policists mani neapturēs tāpēc, lai skaļā balsī pa visu šoseju stādītos priekšā un piedāvātu kopīgi notiesāt kanēļmaizīti. Nu, vismaz līdz šim tāds uzaicinājums nav bijis. Es zinu, ka viņš gribēs redzēt manus dokumentus. Tāpēc, lai lieki netērētu laiku, kamēr viņš saka savu sakāmo, es meklēju pa kabatām attiecīgos papīrus un tik tiešām nepievēršu uzmanību policista lingvistiskajām dotībām. Piebildīšu, ka neatceros gadījumu, kad būtu apturēts bez iemesla (dokumentu, apdrošināšanas, TA esamības pārbaude manuprāt ir pietiekams iemesls). Tāpat nekad neesmu ticis sodīts bez iemesla, ir bijuši gadījumi kad pēc laipnas aprunāšanās policists ir izrādījis sapratni un palaidis mani, izsakot tikai mutisku aizrādījumu.

Bet, ja tev patīk iejusties Dailes teātra aktieru studijas uzņemšanas komisijas locekļa ādā - manispēc, lūdzu.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Nja, nu krutaa diskusija Es pat no krievu laikiem nevaru atmineetnevienu reizi, kad policis (milicis) uz celja / ielas nebuutu bijis ja ne izteikti pieklaajiigs, tad vismaz sausi lietishkjs, buutu lietojis "burvju vaardus" vai kaa citaadi izgaazies ... Kur juus vinjus visus atrodat? Es jau agraa jauniibaa secinaaju, ka ar varas paarstaavjiem ir taa; kaa es vinjam taa vinsh man Metode lieliski attaisnojas arii shobaltdien Un , kaa man vienreiz puspiecos no riita teica pogainiits Salu tilta galaa Laachpleesja ielas saakumaa: Skaidraa? Shinii stundaa? Un uz shii marshruta? Zheel , ka vairs nav rajonu Goda deelju... . Un tad korii visi kaartiigi izreecaamies Izraadaas, vinjiem tonakt peec pusnakts ik otrais bijis ar min. 1.00 ppm, dazhi nav speejushi pat no kjerraam izraapties. Naksniigaas Juurmalas valdzinaajums, saproties ...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti