Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 17.06.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

nu vispār....

1. ja ticēt kartei - Rīgas iela nekrustojas ar Gāles ielu...

2. STOP zīme visticamāk stāv kopā ar 840. ceļa zīmi - kura apzīmē krustojumu un to, kurš virziens krustojumā ir galvenais... līdz ar to pastāv iespēja, kā pie šīs kombinācijas uzskatīt ka krustojuma priekšā nav un STOP zīme attiecas uz kaut ko citu... nu nu

3. No CSN - 281.5. 207.zīme "Neapstājoties tālāk braukt aizliegts". Aizliegts braukt tālāk, neapturot transportlīdzekli tieši pirms stoplīnijas (929.apzīmējums), bet, ja tās nav, - tieši pirms šķērsojamās brauktuves malas.

Tātad teorētiski pastāv iespēja ka cilvēks kuru apturēja ir apstājies pirms nogriešanas trajektorijas, kas jau ir aiz tas vietas kur jāapstājas pēc CSN....

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

kas ir nogriešanas trajektorija?

Kaapeec Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Nezini, vai iAuto tas jau ir apspriests, vai ne, bet gribu brīdināt tos, kuri brauc Salaspilī gar dzelzceļa pārbrauktuvi Rīgas ielā, vai nu no Miera ielas puses un griežas uz Rīgas ielu, vai arī no Rīgas ielas puses un griežas uz Miera ielu, NEŠĶĒRSOJOT dzelzceļa pārbrauktuvi. Pēdējās nedēļās tur rosās CP, ķerot tos, kuri pie šādiem manevriem "apbrauc kolonnu", pat tad ja šī kolonna ir tikai 1-2 mašīnas. Slēpjas viņi 100 m iekšā Miera ielā vai Rīgas ielā, un piesien visu buķeti pārkāpumu, ieskaitot agresīvu braukšanu.

Man vēl stāv priekšā skaidrošanās Gaujas ielā, bet iebildu pret protokolu, jo uzskatīju, ka viņi 100 m tālāk nevar redzēt, vai es aiz stūra apbraucu kolonnu, vai ne.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Igauņu robežsargiem ir jauns apturēšanas veids. Jaunums visā eiropā… Kreisajā rokā augstu pacelts jātur sarkans lukturītis. Ar labās rokas rādītājpirkstu jārāda uz sarkano lampiņu un pēc tam ar to pašu labo roku jāaicina piestāt malā. Zizlis nav vadzīgs nekāds.

Vienīgais mīnuss – uz jautājumu: «a gde devochki» – šamais atbildi nezināja…

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Vajadzēja braukt uz Rīgu sīcim pasi pirmo gādāt. Tagad Pisloņu un Migrantu departaments ir jaunajā Pentagonā, Čiekurkalna līnijas sākumā. Braucu. Pilnssar sniegu. Ir tā līnija, ir tas Pentagons, bet iebrauktuvē zīme - tikai ar atļaujām. Gan jau tālāk būs stāvvieta - ir ar'. Liels P redzams, griežu iekšā. Stāvvieta pilna ar sniegu un auto. Lēnām braucu uz tālāko stūri, tur mazāk mašīnu. Apstājos. Pentagons milzīgs, kur tas Pisloņu departaments? Prasu vienam, kas slāj garām, prasu otram, tad jauka meitene man atklāj patiesību - ap stūri un otrā mājas galā. Slāju turp, uzreiz mans numuriņš, viss tip top, pase būs, slāju atpakaļ.

Še tev - uz loga plāksteris! Jopt***! Kā tā? Sāku skatīties apkārt - jā, ir zem P zīmes vēl kaut kādas plāksnītes. Ar atļaujām nr 11 - 20... No tās puses kur atbraucu tām priekšā stāv busiņš... Pamanīt grūti, un i prātā neienāca ka iebraucot it kā lielā laukumā kādā tā malā būtu īpaši noteikumi... Neko, vainīgs protams. Bet vienalga, tāda jopcik sajūta. Sēž tur kārtībnieks pie video un vēro. Atbrauca kaut kāds... Aizgāja prom... Tagad fiksi, fiksi, plāksterītis jāskricelē un jāskrien uzlipināt. Bet kamēr tur grozījos un prasīju kur pasu daļa - neviens pats nevarēja uzrasties un aizrādīt, ka neesmu apstājies tur, kur drīkst.

PN - viņi pat uz plāksteriem savu milzumgaro videovērotāju departamenta lūriķu nodaļas nosaukumu pamanījušies iespiest tipogrāfijā - tātad rūpals ar labi iesistu roku un robu...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: Vajadzēja braukt uz Rīgu sīcim pasi pirmo gādāt. Tagad Pisloņu un Migrantu departaments ir jaunajā Pentagonā, Čiekurkalna līnijas sākumā. Braucu. Pilnssar sniegu. Ir tā līnija, ir tas Pentagons, bet iebrauktuvē zīme - tikai ar atļaujām. Gan jau tālāk būs stāvvieta - ir ar\'. Liels P redzams, griežu iekšā. Stāvvieta pilna ar sniegu un auto. Lēnām braucu uz tālāko stūri, tur mazāk mašīnu. Apstājos. Pentagons milzīgs, kur tas Pisloņu departaments? Prasu vienam, kas slāj garām, prasu otram, tad jauka meitene man atklāj patiesību - ap stūri un otrā mājas galā. Slāju turp, uzreiz mans numuriņš, viss tip top, pase būs, slāju atpakaļ.

Še tev - uz loga plāksteris! Jopt***! Kā tā? Sāku skatīties apkārt - jā, ir zem P zīmes vēl kaut kādas plāksnītes. Ar atļaujām nr 11 - 20... No tās puses kur atbraucu tām priekšā stāv busiņš... Pamanīt grūti, un i prātā neienāca ka iebraucot it kā lielā laukumā kādā tā malā būtu īpaši noteikumi... Neko, vainīgs protams. Bet vienalga, tāda jopcik sajūta. Sēž tur kārtībnieks pie video un vēro. Atbrauca kaut kāds... Aizgāja prom... Tagad fiksi, fiksi, plāksterītis jāskricelē un jāskrien uzlipināt. Bet kamēr tur grozījos un prasīju kur pasu daļa - neviens pats nevarēja uzrasties un aizrādīt, ka neesmu apstājies tur, kur drīkst.

PN - viņi pat uz plāksteriem savu milzumgaro videovērotāju departamenta lūriķu nodaļas nosaukumu pamanījušies iespiest tipogrāfijā - tātad rūpals ar labi iesistu roku un robu...

Varbūt, pastāsti to Lindai Mūrniecei - eku šī izsakās par sodu piemērošanas būtību:

Es te mazliet atļāvos no tvitera izkopēt Lindas Mūrnieces (LM) twitter.com/... un Edgara Zvejas (EZ) twitter.com/... saraksti:

EZ 12:17 AM Feb 1st

Man arī seko policija, vakar Siguldā aizturēja ar bākugunīm, saka, ka jau 2 dienas zinot, ka beigusies apdroš., baigie operi

12:20 AM Feb 1st

tai vietā, lai pabrīdinātu - sods 60 Ls, fuj rigas raj.polic. jaunākajam insp.J.Lūsim, grūti bija bērniem paskaidrot, kāpēc man dzenas pakaļ

LM 12:20 AM Feb 1st

mums jauns pakalpojums - brīdināt, ka apdrošināšana beigusies, lai pagarini nevis sodīt nopietni

LM 12:27 AM Feb 1st

tad tomēr sodīja par braukšanu 2 dienas bez tās apdrošināšanas?!!

EZ 12:43 AM Feb 1st

Sodīja gan un likās, ka no tā gūst baudu.Skumjākais tas, ka 2 dienas jau bija noskatījuši pie veikala, nesās pakaļ bākugunīm

LM 12:46 AM Feb 1st

nepareizi, tiešām. Pārrunāšu ar VP. Jo doma tiešām ir brīdināt cilvēkus, nevis sodīt

LM 5:07 AM Feb 1st

Mēģināju uzzināt, vai CP nevar sodu atcelt, bet datubāze rāda, ka kavējums tomēr ir nedaudz lielāks par 2 dienām

EZ 5:31 AM Feb 1st

lielāks bija,piekrītu, bet 2 dienas šie mani ganīja pa Siguldu, būtu aizrādinājuši uzreiz nokārtotu, bet nejau ar bakugunīm

LM 5:46 AM Feb 1st

Par bākugunīm piekrītu, CP pārspīlēja. Šo gadījumu ar viņiem pārrunāju. CP ir svarīgākas lietas, ko risināt.

EZ 5:49 AM Feb 1st

Paldies par atsaucību

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

man arī reiz siguldā dzinās palaķ ar bākugunīm - jo bija aizdomīgi, viņuprār, ka apgriezos un aizbraucu atpakaļ - to darīju jo aizmirsu atslēgas, bet tie ar ugunīm dzinās pakaļ...

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

smaidiigais rakstīja: Vajadzēja braukt uz Rīgu sīcim pasi pirmo gādāt. Tagad Pisloņu un Migrantu departaments ir jaunajā Pentagonā, Čiekurkalna līnijas sākumā. Braucu. Pilnssar sniegu. Ir tā līnija, ir tas Pentagons, bet iebrauktuvē zīme - tikai ar atļaujām. Gan jau tālāk būs stāvvieta - ir ar'. Liels P redzams, griežu iekšā. Stāvvieta pilna ar sniegu un auto. Lēnām braucu uz tālāko stūri, tur mazāk mašīnu. Apstājos. Pentagons milzīgs, kur tas Pisloņu departaments? Prasu vienam, kas slāj garām, prasu otram, tad jauka meitene man atklāj patiesību - ap stūri un otrā mājas galā. Slāju turp, uzreiz mans numuriņš, viss tip top, pase būs, slāju atpakaļ.

Še tev - uz loga plāksteris! Jopt***! Kā tā? Sāku skatīties apkārt - jā, ir zem P zīmes vēl kaut kādas plāksnītes. Ar atļaujām nr 11 - 20... No tās puses kur atbraucu tām priekšā stāv busiņš... Pamanīt grūti, un i prātā neienāca ka iebraucot it kā lielā laukumā kādā tā malā būtu īpaši noteikumi... Neko, vainīgs protams. Bet vienalga, tāda jopcik sajūta. Sēž tur kārtībnieks pie video un vēro. Atbrauca kaut kāds... Aizgāja prom... Tagad fiksi, fiksi, plāksterītis jāskricelē un jāskrien uzlipināt. Bet kamēr tur grozījos un prasīju kur pasu daļa - neviens pats nevarēja uzrasties un aizrādīt, ka neesmu apstājies tur, kur drīkst.

PN - viņi pat uz plāksteriem savu milzumgaro videovērotāju departamenta lūriķu nodaļas nosaukumu pamanījušies iespiest tipogrāfijā - tātad rūpals ar labi iesistu roku un robu...

Varbūt, pastāsti to Lindai Mūrniecei - eku šī izsakās par sodu piemērošanas būtību:

Es te mazliet atļāvos no tvitera izkopēt Lindas Mūrnieces (LM) twitter.com/... un Edgara Zvejas (EZ) twitter.com/... saraksti:

EZ 12:17 AM Feb 1st

Man arī seko policija, vakar Siguldā aizturēja ar bākugunīm, saka, ka jau 2 dienas zinot, ka beigusies apdroš., baigie operi

12:20 AM Feb 1st

tai vietā, lai pabrīdinātu - sods 60 Ls, fuj rigas raj.polic. jaunākajam insp.J.Lūsim, grūti bija bērniem paskaidrot, kāpēc man dzenas pakaļ

LM 12:20 AM Feb 1st

mums jauns pakalpojums - brīdināt, ka apdrošināšana beigusies, lai pagarini nevis sodīt nopietni

LM 12:27 AM Feb 1st

tad tomēr sodīja par braukšanu 2 dienas bez tās apdrošināšanas?!!

EZ 12:43 AM Feb 1st

Sodīja gan un likās, ka no tā gūst baudu.Skumjākais tas, ka 2 dienas jau bija noskatījuši pie veikala, nesās pakaļ bākugunīm

LM 12:46 AM Feb 1st

nepareizi, tiešām. Pārrunāšu ar VP. Jo doma tiešām ir brīdināt cilvēkus, nevis sodīt

LM 5:07 AM Feb 1st

Mēģināju uzzināt, vai CP nevar sodu atcelt, bet datubāze rāda, ka kavējums tomēr ir nedaudz lielāks par 2 dienām

EZ 5:31 AM Feb 1st

lielāks bija,piekrītu, bet 2 dienas šie mani ganīja pa Siguldu, būtu aizrādinājuši uzreiz nokārtotu, bet nejau ar bakugunīm

LM 5:46 AM Feb 1st

Par bākugunīm piekrītu, CP pārspīlēja. Šo gadījumu ar viņiem pārrunāju. CP ir svarīgākas lietas, ko risināt.

EZ 5:49 AM Feb 1st

Paldies par atsaucību

tai LM laikam nav ko darbā darīt, ka var čivinat kujiterī ar EZ.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: PN - viņi pat uz plāksteriem savu milzumgaro videovērotāju departamenta lūriķu nodaļas nosaukumu pamanījušies iespiest tipogrāfijā - tātad rūpals ar labi iesistu roku un robu...

Tas jau sen tā ir…

Sodu sistēma vairs nav lai atturētu cilvēku no pārkāpuma, bet lai ieraustu naudu. Šāda politika jau kļuvisi par plānveida pasākumu un ieņēmumi budžetā tiek plānoti (!!!) no soda naudām – tātad uzstādīts ir mērķis cik jāiekasē. Plāna izpilde nenozēmē maigāku policijas attieksmi, jo plāns taču jāpārpilda, lai būtu kārtējā īstermiņa uzslava…

Nedrīkst plānot soda naudas – tad arī manīsies pārkāpuma izvērtēšanas kritēriji uz vietas…

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Es te mazliet atļāvos no tvitera izkopēt Lindas Mūrnieces (LM) twitter.com/... un Edgara Zvejas (EZ) twitter.com/... saraksti:

LM 5:07 AM Feb 1st

Ja nezinātu, ka reģistrējas kaut kāds ne-laiks (visticamākais, USA laiks), tad varētu padomāt, ka EZ ar LM twitero cauru nakti

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

akujeķ....

točno ministriem nav ko darīt?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Skaisti!

www.tvnet.lv/...

Sanāk, ka milicis drīkst aizliegt bildēt sevi, kad tas dienesta pilnvaras veicot tās pārkāpj vai nodarbojas ar nelikumībām...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

"Taču Latvijā policistam, tāpat kā jebkuram sabiedrības loceklim, ir tiesības gadījumā, ja viņš uz ielas tiek fotografēts, noskaidrot iemūžināšanas iemeslu un mērķi. Un, ja nevēlas, aizliegt to"

Tātad, ja viņš tiek pielīdzināts jebkuram sabiedrības loceklim, tad viņš šo aizliegšanu var īstenot griežoties ar iesniegumu iecirknī, nevis ķerot aiz rokas, sēdinot dienesta auto un kaut kur vedot...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: "Taču Latvijā policistam, tāpat kā jebkuram sabiedrības loceklim, ir tiesības gadījumā, ja viņš uz ielas tiek fotografēts, noskaidrot iemūžināšanas iemeslu un mērķi. Un, ja nevēlas, aizliegt to"

Tātad, ja viņš tiek pielīdzināts jebkuram sabiedrības loceklim, tad viņš šo aizliegšanu var īstenot griežoties ar iesniegumu iecirknī, nevis ķerot aiz rokas, sēdinot dienesta auto un kaut kur vedot...

Nē, nē - brīdī, kad tas ķer - tas jau ir valsts amatpersona, kura rīkojas savu pilnvaru ietvaros...

Vācijā ir viens sīkums - tur situācija - negodīgs policists, pēc definīcijas ir gandrīz neiespējama...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Šito nevarēja klasificēt kā terorismu. Ķipa fotografēti potenciālie uzbrukuma mērķi. Tāpat kā to lohu, kuru paņēma par kaušanos ar mentu, varēja pārkvalificēt par uzbrukumu valsts amatpersonai.

Un ša izbīdīs likumu, ka mašīnas atpakaļskata kamera ir stratēģiskas nozīmes izstrādājums, kurš vai nu speciāli jālicencē un jāsertificē vai jāizņem...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Yetti rakstīja: "Taču Latvijā policistam, tāpat kā jebkuram sabiedrības loceklim, ir tiesības gadījumā, ja viņš uz ielas tiek fotografēts, noskaidrot iemūžināšanas iemeslu un mērķi. Un, ja nevēlas, aizliegt to"

Tātad, ja viņš tiek pielīdzināts jebkuram sabiedrības loceklim, tad viņš šo aizliegšanu var īstenot griežoties ar iesniegumu iecirknī, nevis ķerot aiz rokas, sēdinot dienesta auto un kaut kur vedot...

Nē, nē - brīdī, kad tas ķer - tas jau ir valsts amatpersona, kura rīkojas savu pilnvaru ietvaros...

Vācijā ir viens sīkums - tur situācija - negodīgs policists, pēc definīcijas ir gandrīz neiespējama...

Tad vēl jo vairāk, kāds tad ir likuma pārkāpums pret kuru tiek vērstas šīs amatpersonas pilnvaras? Ja pareizi saprotu, tad šis "pārkāpums" neparedz aizturēšanu...

Man taču, esot "sabiedrības loceklim", nav tiesību ķert cilvēku, kurš mani fotogāfējis, ķert aiz rokas un kaut kur vest...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Yetti rakstīja: "Taču Latvijā policistam, tāpat kā jebkuram sabiedrības loceklim, ir tiesības gadījumā, ja viņš uz ielas tiek fotografēts, noskaidrot iemūžināšanas iemeslu un mērķi. Un, ja nevēlas, aizliegt to"

Tātad, ja viņš tiek pielīdzināts jebkuram sabiedrības loceklim, tad viņš šo aizliegšanu var īstenot griežoties ar iesniegumu iecirknī, nevis ķerot aiz rokas, sēdinot dienesta auto un kaut kur vedot...

Nē, nē - brīdī, kad tas ķer - tas jau ir valsts amatpersona, kura rīkojas savu pilnvaru ietvaros...

Vācijā ir viens sīkums - tur situācija - negodīgs policists, pēc definīcijas ir gandrīz neiespējama...

Tad vēl jo vairāk, kāds tad ir likuma pārkāpums pret kuru tiek vērstas šīs amatpersonas pilnvaras? Ja pareizi saprotu, tad šis "pārkāpums" neparedz aizturēšanu...

Man taču, esot "sabiedrības loceklim", nav tiesību ķert cilvēku, kurš mani fotogāfējis, ķert aiz rokas un kaut kur vest...

Nu bet Tu taču esi normāls cilvēks, nevis milicis ar pārprastu važnumu... Tāpēc ir grūti iebraukt situācijas būībā un vajadzībā opi ķert, aizturēt, vest, pratināt...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: ...varēja pārkvalificēt par uzbrukumu valsts amatpersonai.

nevarēja... tāpat nesaprotu kā tas izspruka cauri ar rājienu...

pie lielveikala, kur cilvēku kā biezs, šaudīties... tur ir pārkāpts vesels lērums gan iekšējo instrukciju, gan likumu...

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Nu ja tas Zveja ir tas, par ko es domaaju, tad ar vinju tomeer Muurniecei ir laiks papljaapaat... lai vai kaa, bet cilveeks no mass medijiem, i kaut kaadus auto raidiijumus ir veidojis. Panjems veel Lindu savadak izvazaas par saviem makskjernieku raidiijumiem ar seju pa uudeni

Baidos ka ar lielaako vairumu no mums vinja nepljaapaatu..

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Skaisti!

www.tvnet.lv/...

Sanāk, ka milicis drīkst aizliegt bildēt sevi, kad tas dienesta pilnvaras veicot tās pārkāpj vai nodarbojas ar nelikumībām...

Fantastisks komentārs, kaut ko tik labu sen nebiju lasījis Varbūt arī 18.novembra parādē katram milicim, zaldātiņam utt. jāprasa vai šo gadījumā ne/drīkst iemūžināt savā kamerā? Murgs kaut kāds, mazāk vajag amerikāņu filmas Liepājas miličiem.. Vienīgais pamatojums varētu būt nefilmēt VP, MP vai ko tamlīdzīgu, aizbildinoties ar valsts drošību, bet nu šitie jau miliči parasti.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

www.kasjauns.lv/...

Interesanti gan kā skaidrojams, ka pēc pirmā pāļa aizturēšanas mašīna netika obezjaņņikā?

Huligaans Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

jaizbanojaas.. da pizdu blja nahuj

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Huligaans rakstīja: jaizbanojaas.. da pizdu blja *******

re ka nesanāca - pozitīvais reitings pieauga

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Vai nav skaists apliecinājums tam, ka \"tagad ir uzdevums\" pildīt soda naudas iekasējuma budžetus?

www.tvnet.lv/...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Vai nav skaists apliecinājums tam, ka "tagad ir uzdevums" pildīt soda naudas iekasējuma budžetus?

www.tvnet.lv/...

Uzdevums ir audzināt lohus...

Nezkāpēc agrāk tāda uzdevume nebija un visiem bija pajāt kā ku kas parkojas (nomet auto) veikalu parkingos.

Un vienmēr bija atbilde, ka tā ir privāta teritorija un īpašnieks regulē kārtību tajā...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti