Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 26.06.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Protams, es jau kilometru pirms posteņa savelku seju verga grimasē . Mani tas galīgi neuztrauc, un vēl mazāk mani uztrauc ka kaut kādam lepnam pažarnieku šoferītim nav patīkami dzīvot tādu vidū. Šoferītis mierīgi drīkst izvēlēties sev citu dzīves vidi.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Skaidraa? Shinii stundaa? Un uz shii marshruta? Zheel , ka vairs nav rajonu Goda deelju...

Atvaino, bet tā jau ir klaja ņirgāšanās. Vēl kompensāciju par to, ka neved viņa badā mirstošajiem bērniem piecīti, nepaprasīja?

Ja es esmu pie stūres puspiecos no rīta, tad noteikti ne tādēļ, lai tērētu savu laiku CP ākstu izkalidēšanai.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

cik var noprast, lielakaa dalja domaa ka CP sutiiba shajaa valstii ir iedzivotaju dokumentu aplukoshana? nez kapeec viesojoties ojropaa tur gan taa nedomaa. varbuut tad ir jalauj tos dokjus personalizeet, nu ar pukjeem visadaam, musturiem,plikaam babaam, lai shamiem nav tik garlaiciigi. tas NAV normali ka kautkaadi aksti uz celja aptur peec SAVAS domashanas cilvekus ar noluuku aplukot papiirus. redz ieksh USA, kaa dazhi smejas var nobraukt pusdziivi bez pravaam, ja labi uzvedies un nelec acii, vai netraapi uz reidu. ojropaa arii ir taa pat. bet mums redz viss savadaak. ne reizi neesmu dzirdeejis stadishanos priekshaa pilnaa apmeraa. vienmeer nomurmuljo kaut ko. arvien biezhaak redzu CP stavam aizlietaas vietaas bez bakuguniim, uz Jurmalanes ljoti biezhi naktii staav shosejas VIDU!!! uz sadaloshaas joslas... vai tur pat, slegtaa pieturaa, kur var tikt tikai pa zali un krumiem. kadas triis reizes Jurmalas munjiki no tilta skreja man pakalj ar sirenaam, un peec tam atshuuti, jo neesmu gatavs katru reizi staaties lai tas tirlinsh beidzot ierauga manu caurlaidi, iisaak sakot, man arii saak patikt vinjus azeet, taa pat kaa viniem patiik azeet muus. turpinaasim sho baudamo speliiti kungi.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked

Krankshaft, bet protams,ka vairums tur ir normāli cilvēki,kuri spēj smaidīt un būt korekti, cilvēcīgi.

=====================

Nu a ko es saku? Man kaut kaa taadi vien ir gadiijushies...

Bet gadās totāli ambīļi...kas nav spējīgi 3 vārdus pareizi salikt kopā. Un,ja tāds sāk braukt augumā, ko vienīgo viņš spēj, nu tad ko viņam,zemoties ??

=====================

Noteikti nee, tikai, kaa jau teicu, visaa manaa vadiitaaja muuzhaa man taadi nav gadiijushies Ne Riigaa, ne aarpus Riigas. Krievijaa gan taa ir standarta iztureeshanaas - sak, es te kings, a tu ko uz mana maksas celja dari (zemteksts skaidri saprotams). Baltieshu numuri - sliktaakais variants, bet vinji draazh arii, piemeeram, cita apgabala vadiitaajus. Maskavaa draazh iebrauceejus, aarpus Maskavas ar redzamu baudu draazh maskavieshus Taada mentalitaate (mentalitaate = menta domaashanas veids ).

Kā domā, tas CP darbonis,kurš pārdzina to zagto X5 ir mega paraugzēns ??

====================

Kaa krievi saka "Nav gjimenes bez kroplja). Turklaat visus siikumus jau veel nezinaam. Taa jau var atcereeties kaadreizeejo baleriinas Zitas Errsas viiru - chekas virsnieku. Visaadi priekshziimiigs darbinieks bijis, goda raksti, ordenis, medaalji, preemijas ... Vienkaarshi paraugvirsnieks! Aizko maajaas vinjsh, izraadiijaas, piedzeeraas lopaa, dauziija Zitu kaa pelavmaisu utt..

Viss naaca klajaa, kad , buudams deliirijaa, vinjsh vannas istabaa saaka shaut uz sievu no dienesta ierocha un kaiminji izsauca miliciju ...Paldies Dievam, neviena no 4 lodeem netraapiija meerkjii... Luuk jums arii paraugzeens Bet man domaat, ka tas driizaak bija iznjeemums, nevis tradiicija - tie, kuri mani pratinaaja, nebuut nevicinaaja naganus un nedraudeeja acis izdurt

Seene

Crankshaft rakstīja: Skaidraa? Shinii stundaa? Un uz shii marshruta? Zheel , ka vairs nav rajonu Goda deelju...

Atvaino, bet tā jau ir klaja ņirgāšanās. Vēl kompensāciju par to, ka neved viņa badā mirstošajiem bērniem piecīti, nepaprasīja?

======================

Kaada njirgaashanaas, es pilniigi saprotu vinja paarsteigumu, kad peec vesela bara stuureszhuupu peekshnji viens skaidrs kaa stiklinjsh Un, kaa jau teicu, man nekad muuzhaa neviens celjakrukjis neko nav prasiijis, es arii uzprasiijies vai piedaavaajis neesmu

Ja es esmu pie stūres puspiecos no rīta, tad noteikti ne tādēļ, lai tērētu savu laiku CP ākstu izkalidēšanai.

=====================

Nuuuu ... tavs teksts neliecina par liimeni - vinji ir izsuutiiti uz shtraases un dara savu darbu. Tu laikam nepiefikseeji - ap sho laiku publika bariem jaaj maajaas no visaadiem Juurmalas kazino un citaam priecas vietaam, riits ta bija sveetdienas Un skaidraa meedz buut ljoti nedaudzi, es starp citu esmu tikai pateiciigs par katru acis aizleejusho - no trases nonjemto. Tieshi taads savulaik veelaa stundaa ietriecaas saanos manai mashiinai, kuraa pie stuures bija mana jaunaakaa meita ...vien izraadiijaas prokurors un mediciiniskaas paarbaudes dati kaut kur pazuda , un vispaar kljuva neskaidrs, kursh kuraa iebrauca, utt.. Paldies dievam, visi dziivi, vien meitai smadzenjtriice (vinja ar galvu izsita 240 logu), volvo remonts par Ls500,- bet Audi A6 uz norakstiishanu

Ja tu domaa, ka tie "aaksti' tur baisi izklaideejas, es taa nedomaaju...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja:

Ja tu domaa, ka tie "aaksti' tur baisi izklaideejas, es taa nedomaaju...

Pārlasi pats savu uzrakstīto... Un vai tiešām pēc tā, kad netiek sodīts pat jau avāriju izraisījis dzērājšoferis, tev vēl liekas, ka visas šis aktivitātes tiek veiktas satiksmes drošības uzlabošanas vārdā, nevis personīgu materiālu interešu dēļ...

Nevis vienkārši āksti, bet korumpēti un savu varu izrādīt alkstoši neveiksminieki, kas dzīvē neko labāku nav spējuši sasiegt. Tie, kas patiešām savu darbu dara kārtīgi un nav pilnīgi deģenerāti arī ļoti ātri tiek nopietnākos amatos par parastu patruļdienesta ierindnieku - kaut vai tajā pašā specrotā.

Diemžēl tāda ir mūsu sabiedrība. Un laikam vēl ilgi jāmācās būs to attieksmi pret darbu, kāda pastāv citur Eiropā - savstarpējo cieņu un apzinīgu attieksmi, neraugoties uz statusa atšķirībām.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Nu, neaptur poliči tāpat aiz neko darīt. Nu, gadās starp nejauši apturētiem arī noziedznieki, šmigotāji utt. Zinu daudz tādus stāstus, jo pašam radagabals un viens draugs ceļu policijā strādā.

Redz, ikdienā pareizu mietpilsoni, kas brauc 8:00 uz darbu un 17:00 mājās, varbūt arī ne. Bet man sanāk relatīvi bieži braukāt naktī. Un tad regulārā uzskatīšana par noziedznieku jau pieņem citus apmērus.

Par tiem šmigotājiem un noziedzniekiem vari droši likt uzsvaru uz vārdu GADĀS. Satrp citu - varbūt iesaki likumdevējiem ieviest jaunu kārtību - lai arī gājējus pašvaldībnieki pārbauda regulāri. Un par nesmukām saulesbrillēm aiztur uz 3h personības noskaidrošanai... Vai TĀDA kārtība tev neliekas vilinoša? Varēsi tak vēl dziļāk un biežāk kādam pakaļā ielīst! Bet toties cik daudzi narkomāni, kabatzagļi un valsts ienaidnieki gadītos. Nespētu vien jaunus cietumus būvēt. vai ne tā?

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Sēne, nu nepārspīlē. Vienreiz mūžā uzrāvies uz sliktā poliča, tad nu tagad Tev sāpe uz visu mūžu un visi ir sliktie. Redz deksteris vēljoprojām nespēj sagādāt statistiku, cik tad procentus no visiem sastādītajiem protokoliem tiesas ir atcēlušas, kā nepamatotus, no kā var secināt, ka ne viņam, ne Tev nav objektīvas informācijas par patieso policijas sliktumu, tik vien kā emocijas un aizskartas ambīcijas.

PN. Ar to pakaļu u.c. orgānu regulāro pieminēšanu Tu izklausies pēc totāla pāķa. Nu tāda pāķa, kurš strādā ceļu policijā, neskaidri stādās priekšā apturētam šoferītim un bez redzama iemesla lūdz iepūst trubā.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked

Vai Tu vari tā,roku uz sirds liekot pateikt- tici tam, ka viņi visus,kuri bija šmigā,sodīja pēc likuma panta ?

======================

Domaaju, ka taa to nenjemtos apgalvot pat Prezidents vai Gjeneraalprokurors. Diemzheel shaads mantojums no padomjlaikiem ir saglabaajies, un pie mums (domaata LV) veel

taa situaacija nav taa sliktaakaa, ir postpadomju valstis , kur taa ir neizsakaami sliktaaka. Vakar bija teicama paarraide krievu TV par kukuljnjemshanu Krievijaa. Vispaar baisi - 2008. gadaa kukulju (tikai naudisko!) apjomu veertee uz 110 MILJARDIEM $$$. Shogad sagaida jau vismaz 130 miljardus ... Un tur nav iekljauti citi 'veicinaashanas" veidi - amati, celjojumi, veertiigas daavanas, automobilji, savrupmaajas, dziivoklji ...

Jebkuraa gadiijumaa es atbalstu pat to, ja tie menti, kaut par naudu, aizgadaatu shmigotaaju maajaas. Manam pazinjam taa gadiijaas - traapiija ar 0.6 ppm, menti pashi piedaavaaja aizgaadaat. Viens ments ar vinja auto, otrs nopakalj, fix un fertig. Maksaaja tas vinjam 30 Ls, bet puisis bija laimiigs. Arii shii lieta iisti likumiiga nav, bet labaak, nekaa nedariit neko

Seene

Redz, ikdienā pareizu mietpilsoni, kas brauc 8:00 uz darbu un 17:00 mājās, varbūt arī ne. Bet man sanāk relatīvi bieži braukāt naktī. Un tad regulārā uzskatīšana par noziedznieku jau pieņem citus apmērus.

====================

Es arii biezhi un daudz esmu braucis naktiis, arii tagad GADAAS Un nekad neesmu jutis, ka mani uzskatiitu par noziedznieku. Rupjaakais jautaajums, ko esmu dzirdeejis, ir bijis " Vai shovakar neesat lietojis alkoholu?"

Par tiem šmigotājiem un noziedzniekiem vari droši likt uzsvaru uz vārdu GADĀS. Satrp citu - varbūt iesaki likumdevējiem ieviest jaunu kārtību - lai arī gājējus pašvaldībnieki pārbauda regulāri. Un par nesmukām saulesbrillēm aiztur uz 3h personības noskaidrošanai... Vai TĀDA kārtība tev neliekas vilinoša? Varēsi tak vēl dziļāk un biežāk kādam pakaļā ielīst! Bet toties cik daudzi narkomāni, kabatzagļi un valsts ienaidnieki gadītos. Nespētu vien jaunus cietumus būvēt. vai ne tā?

=======================

Tu preciizi apraksti situaacijas, kaadas gadiijaas visai biezhi agraakajaa PSRS Un pilsoni, kursh liekas aizdomiigs, policistam ir jaapaarbauda, un labi, ja vinjsh to dara. Taa nu tas ir jebkuraa pasaules valstii

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: jā, biju.

Jo ideja nav slikta, bet jau pašā sākumā bija aizdomas, ka tas viss domāts tikai un vienīgi dažu personu personīgajai cīņai ar CP, nevis vispārējā bardaka novēršanai.

Par CP daudz bīstamāki ir ceļi, nekvalitatīca ceļu būve, nesaprotami un neloģiski CSDD normatīvi, ceļa zīmju izvietojumi utt.

Un kā tad paliek ar CP atbildību šajā? Objektīvi uzrādīt ceļu stāvokli, nevis "nepareizu ātruma izvēli", kā avārijas cēloni? Kā oficiālai kārtību sargājošajai iestādei konstatēt un iesniegt prasības mainīt nepareizus normatīvus un līki uzstādītas ceļa zīmes? Tā visas ir CP funkcijas normālā valstī - nevis tikai klaji komerciāla (un korumpēta) represīva darbība, kas nepamatoti ierobežo arī likumpaklausīgo iedzīvotāju tiesības.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: +100 jugasvilli

radies iespaids, ka te tiešām uzturās VIPi, kurus nedrīkst apturēt, pārbaudīt, kur nu vēl uzrunāt.

Jo vairāk kontroles būs, jo drošāk būs.

Nu nav šī sabiedrība tāda, lai varētu palaist pašplūsmā visu. Pagājušonedēļ biju Latvijā uz pāris dienām un jau uz Jūrmalenes redzēju izpildāmies 7er bumeri, kurš pēc tam pie sarkanā pa logu izbēra uz ielas savas miskastes saturu.... nu var iedomāties apmēram, ko tāds radījums dara vēl.....un pie stūres!

Vertrauen ist gut, Kontrolle besser! (uzticēšanās ir labi, bet kontrole vēl labāk! )

Redz problēma jau ir tieši tajā, ko uzrakstīji. Šāda izpildīšanās NETIEK kontrolēta. CP nodarbojas ar slazdu izlikšanu ar mērķi noķert pēc iespējas vairāk nejaušu pārkāpēju peļņas nolūkos, nevis iegulda ievērojamu darbu individuālu rupju, apzinātu pārkāpēju izķeršanā.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Nolaidies no saviem augstumiem un saproti beidzot, ka neesi tik smuks, lai poliči tikai un vienīgi, speciāli, ar nolūku turētu tevi un censtos komunicēt. Cilvēki vienkārši dara savu darbu un besī ārā šitie izlēcēji, kas kādu cilvēku (vienalga, CP, pārdevēju, sētnieku, dajebko) uzskata par zemas šķiras cilvēku tāpēc, ka nav tik tālu ticis kā sēne, kam savs bizness u.tml. Nabadziņš, logs jāatver bija un dokumenti jāparāda. Jau smieklīgs sāc palikt...

Es jau iepriekš rakstīju, ka tieši sāda attieksme ir mūsu sabiedrības problēma. Tikai manā gadījumā, nevis no manas puses, bet gan CP. Lietojot tavu terminu, uzskatu par "zemas škiras" cilvēkiem tos, kas nespēj ar cieņu izturēties pret citiem līdzcilvēkiem, neatkarīgi no viņu sabiedriskā statusa. Runājot par CP - mazvērtības kompleksu mocītus cilvēkus, kas sev piešķirto varu izmanto sevis pašapliecināšanai, pazemojot citus, nevis tās paredzētajiem mērķiem.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Seene rakstīja: Tā visas ir CP funkcijas normālā valstī - nevis tikai klaji komerciāla (un korumpēta) represīva darbība, kas nepamatoti ierobežo arī likumpaklausīgo iedzīvotāju tiesības.

jā, bet to visu nenosaka patruļa uz ceļa, viņi pilda tikai priekšniecības pavēles, vai tas nav tiešām saprotams

Ja tev priekšnieks pavēlēs iet zagt - vai tu to darīsi? Nez kādēļ patruļas ar prieku izpilda pretlikumīgas priekšniecības pavēles...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: CP nodarbojas ar slazdu izlikšanu ar mērķi noķert pēc iespējas vairāk nejaušu pārkāpēju peļņas nolūkos, .

Ak, Nabaga Nejaušais Pārkāpējs.....kā viņu drāž, pilnīgi nejauši....

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Vai Satiksmes noteikumos rakstīts, ka autovadītājam jāpārbauda katras zīmes uzstā'dišanas likumība? Vai ka uzstādīto zīmju esamība jātraktē pēc sava prāta un labāk par citiem jāzin - aizmirsta tā zīme vai nē?

Un tā tava poza - tevi par 'pārkāpumu soda, policiju nesoda, jādibina SO....davai esi godīgs līdz galam. Tevi soda tikai tad, ja pieķer. Kad nepieķer - tad tu neesi pārkāpis???

'Pievienojos Crankšaftam - tāds tādu atrod.

Ja Sretskeda kungs sarunā ar policistu lieto to pašu leksiku ko internetā, tad nav jābrīnās, ka viņu izvazāja 3 reizes pa tiesu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Tu jau pats nespēj ar cieņu izturēties pret citiem. Ko tad gaidi to pašu no CP u.c.? Sāc ar sevi un tad vari cerēt, ka kaut kas mainīsies. Pats esi mazvērtības kompleksu mocīts cilvēks, kuram jācenšas par visām varēm pierādīt, ka, redzies, zemais CP aizskāris visaugstākā sēnes pašcieņu, pārliecinoties, ka šis nebrauc pālī un bez tiesībām.

No kā šādi secinājumi? No tā, ka man nav bijušas problēmas komunicēt ar sava vārda cienīgiem policistiem un spēju atšķirt tos, kuri tādi nav. No tā, ka nepieļauju necienīgu izturēšanos pret mani? Vai not tā, ka man ir savs viedoklis, ko esmu gatavs aizstāvēt, nevis pakļauties pūļa psiholoģijai?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Jūs te laikam braucat 500 km gadā,ja nekas tāds nav piedzīvots.

Pagājušie Jāņi. Braucu naktī (vēl tumsā), miglā mājās no svinībām pie draugiem. Kā tad - CP uzdarbojas - pārbaude tiek veikta, apturot mani uz dzelzceļa pārbrauktuves (!), jo aiz tās jau stāv iepriekšējais "upuris". Divas patruļmašīnas novietotas krustojuma VIDŪ, bez JEBKĀDĀM ugunīm, nemaz jau nerunājot par tādu ekstru kā bākugunīm (atgādināšu - tumsā un miglā). Pirmais smirdoša policista (cigarete tika nomesta zemē pa ceļam, iepūšot pēdējos dūmus man automašīnā) jautājums - "kur tad braucam?". Vai ir kāds CP aizstāvis, kas vēlas šādu situāciju pakomentēt un atzīt par labu esam?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Gadījums- braucu, pārsniedzu ātrumu uz apvedceļa pirms Ķekavas. Brauc pretī CP...ieslēdz uguņus, es laicīgi apstājos, pienāk inspektors. Jau laicīgi zinu,par ko būs saruna, esmu sagatavojis dokumentus...pienāk inspektors...Labdien, Rīgas raj tādas un tādas nodaļas inspektors XX . Jūs vadījāt auto ar ātrumu tik un tik, tas ir fiksēts ar policijas mašīnā esošu ātruma mērīšanas ierīci, lūdzu jūsu dokumentus. Iedodu..... Teksts tālāk-Lūdzu uzgaidiet, jums tiks sastādīts AP protokols ...un aiziet.

Viss smuki un korekti.

Nevis,kā ir gadījies.... '' Nu, vadītājs...ko darīsim...''' Nu,nezinu,ko darīsim, jūs tak policists.. ''nu,jūs tak pārkāpāt''..... nu nezinu, kas jādara,to dariet...stāv pie loga un meņģējas.....

Jūs te laikam braucat 500 km gadā,ja nekas tāds nav piedzīvots.

Varu tikai piemetināt, ka pat, ja zinu, ka ir neliels ātruma pārkāpums un esmu apturēts tā meņģēšanās var ilgt ilgi...

Meņģēšanās laiku strauji samazina satiksmes plūsma, kur i/u "ceļu policists" redz un dzird, ka aiz muguras pabrauc ne viens vien ar jūamu ātruma pārkāpumu, un kurš uz praktiskās pieredzes balstoties būtu ar mieru finansiālā veidā apmierināt uznākušo mendeli...

Līdz ar to es palieku nesodīts ne oficiāli, ne neoficiāli, ar niknumu sejā tiek novēlēts - laimīgu ceļu un es varot turpināt savu braucienu. Jautājums - kāpēc stādināja, ja esmu pārkāpis, bet oficiāli sodīt nav vēlmes un laika?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Jautājums - kāpēc stādināja, ja esmu pārkāpis, bet oficiāli sodīt nav vēlmes un laika?

Nu tak tev te vesels bars jau atbildēja - tapēc ka tā CP dara savu darbu. Un šajā procesā viņus nedrīkst traucēt.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Jautājums - kāpēc stādināja, ja esmu pārkāpis, bet oficiāli sodīt nav vēlmes un laika?

Nu tak tev te vesels bars jau atbildēja - tapēc ka tā CP dara savu darbu. Un šajā procesā viņus nedrīkst traucēt.

Viņu darbs ir apstādināt autobraucēju un meņģēties?

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Kad, pie vella, būs tā statistika? Dekster un Sēne, saskaitiet tak vismaz visas savas reizes attiecībās ar ceļu policiju, cik bija labie poliči, cik sliktie un izrēķiniet procentu sliktajiem. Procentu rēķina, dalot slikto gadījumu skaitu ar labo gadījumu skaitu un pareizinot to ar 100. Nu izdariet to, tīri intereses pēc un ierakstiet šeit. Kamēr nebūs šādu datu, tikmēr uzskatu, ka abi jūs gvelžat emocijas, kuras radušās dažu atsevišķu gadījumu rezultātā. Dabīgi, ka neatcerēsieties precīzi, cik reizes policija jūs apstādinājusi, šo skaitu paņemiet aptuveno. Sliktos gadījumus, gan cilvēks parasti atceras labi, tos saskaitīt nebūs problēma. Tad vismaz būs kaut pietuvināti dati, lai par kaut ko reāli spriestu.

Un vēl dažas pārdomas par morāles aspektiem. Ir man viens attāli pazīstams cilvēks ar jurista izglītību. Viņš pārvietojas tikai pākāpdams atļauto braukšanas ātrumu. Un pārkāpj tā pamatīgi. Viņu arī bieži noķer poliči, bet kādas 2/3 no visiem sodiem viņš nemaksā, jo izmantodams savas labās likumu zināšanas šos aktus pārstrīd, jo policis nav ievērojis kaut kādus procedūras punktus. Kurš ir lielāks noziedznieks - tas, kurš apzināti pārkāpj likumu, vai tas, kurš pārkāpēja priekšā nav paklanījies, kamēr aizpildījis pārkāpuma protokolu?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

juha rakstīja: Dabīgi, ka neatcerēsieties precīzi, cik reizes policija jūs apstādinājusi, šo skaitu paņemiet aptuveno. Sliktos gadījumus, gan cilvēks parasti atceras labi, tos saskaitīt nebūs problēma. Tad vismaz būs kaut pietuvināti dati, lai par kaut ko reāli spriestu.

Ja gribi konkrētu ciparu (kaut subjektīvu) - varētu teikt 50% šobrīd. ir atsevišķi gadījumi, kad viss ir kārtībā (kā ar jau minēto specrotu), un apmēram tikpat daudz CP klajas rupjības (kā iepriekš aprakstītajā gadījumā). Pārējie ietilpst kaut kur starp melnu un baltu, savā attieksmē arī sadaloties puslīdz vienlīdzīgi. Šis cipars laika gaitā ir uzlabojies, un esmu pilnībā pārliecināts, ka ne jau CP pašu iniciatīvas dēļ, bet gan tādēļ, ka ir vadītāji, kas ir gatavi savas tiesības aizstāvēt.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Seene rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Jautājums - kāpēc stādināja, ja esmu pārkāpis, bet oficiāli sodīt nav vēlmes un laika?

Nu tak tev te vesels bars jau atbildēja - tapēc ka tā CP dara savu darbu. Un šajā procesā viņus nedrīkst traucēt.

Viņu darbs ir apstādināt autobraucēju un meņģēties?

Nu tā tak te tauta apgalvo.

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Juha, procentu drīzāk jārēķina, dalot slikto gadījumu skaitu ar kopēja (labo+slikto gad.) skaitu

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked

Un,redz, paņemt 30 latus no cilvēka ar 0,6 promilēm ir labi

======================

1. Nu izmestu vinju no auto, nu sastaadiitu protokolu, cik veerts buutu protokols?

2. Cik man zinaams, taxi nakts stundaa vai 'dzeeraajserviss"

no marshruta saakumpunkta liidz maajaam vareetu maxaat krietni daargaak

3. Jaa, shinii gadiijumaa "uzvaariijaas' polichi, tomeer varianti bij visaadi iespeejami. Pats notikuma varonis, kaa jau teicu, bija apmierinaats

Cilvēki-mazohisti vienkārši attaisno jebko,ko izveic cilvēks formā Super sabiedrība.

=========================

Mazohisti? IMHO tu par sevi runaa - tev dikti patiik, ka kaads reagjee uz taviem spriedumiem Neesi tu, draudzinj, Rietumos , naktii, tureets - tieshi , lai paarbaudiitu, vai nav shmiga Tur shaada piedaavaashana nogaadaat maajaas ir pirmais piedaavaajums peec shmigas konstateeshanas. Tiesa, dod cheku, toties cenniks ir oioioi ... bet ljaudis vienalga prieciigi - piem. vaacieshi, ka Flensburgas reekjinaa punkti gaajushi secen

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

edgars80 rakstīja: Juha, procentu drīzāk jārēķina, dalot slikto gadījumu skaitu ar kopēja (labo+slikto gad.) skaitu

Nē, nē. Policistiem mēra savādāk

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti