Moto braucēju pikets 30.11.09.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 28.03.2024

novēlu daudz baltu dūmu deputātiem

 
1 2 3 4 5 6
Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Iešu uz ar fotokameru atbalstīšu Jūs. (Moča nav)

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Es esmu pret šo piketu un atbalstu valdības iniciatīvu piemērot nodevu motocikliem 50 latu apmērā. Vienreiz taču kaut ko jāpaņem arī no biezajiem!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

zinu vairākus motobraucējus, kuriem mocis+auto kopā maksā mazāk nekā 3 gadus veca meriva. kurš tad ir biezais?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es esmu pret šo piketu un atbalstu valdības iniciatīvu piemērot nodevu motocikliem 50 latu apmērā. Vienreiz taču kaut ko jāpaņem arī no biezajiem!

Tu pats kaut sajēdz ko esi uzrakstījis???

Minska 40 gadu veca 125 cm3 = biezais??? Tad jau visi kam īpašumā ir da jeb kāds auto, ieskaitot kupraino ZAZu ir vēl biezāki!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Antīkie spēkrati ir dārgi.....

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es esmu pret šo piketu un atbalstu valdības iniciatīvu piemērot nodevu motocikliem 50 latu apmērā. Vienreiz taču kaut ko jāpaņem arī no biezajiem!

Nu ja, tas taču ir normāli, ka no 125 cm3 ķīniešu rollera īpašnieka prasa vairāk, kā no 1.8t smaga auto īpašnieka, vai ne?

Tevi pašu nemaz neuztrauc, ka arī tava auto ceļa nodeva palielināsies par 66% un nauda nonāks nevis ceļu uzturēšanā, bet gan nevajadzīgās ierēdņu armijas uzturēšanai?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Gerhards vainīgs?

Un jaunā laika valdība nav?

Paši vainīgi, nevis valdība.

Sarullē to veco minsku un iebāz.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Gerhardam tiks pasniegta dāvana- veca minska ,zelta krāsā, ar uzrakstu 'ekskluzīvs transporta līdzeklis' un ,iespējams, numuru uz tā 'GERHARDS""

sulīgu pendeli viņam pasniegt, ne minsku.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Sakarīgi argumenti par likumprojektu, bet, diemžēl, citi deputāti redz tikai $$

tv.delfi.lv/...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

50 LVL jau nu vairs nav 100 LVL. Ja vēl to nodokli ieviestu diferencētu atkarībā no jaudas, vecuma vai kāda cita objektīva kritērija vispār būtu normāli.

Līdz šim bija 3 LVL ? Tas jau nu gan ir pamaz. Motocikls dēļ svara varbūt mazāk nolieto ceļu, bet ceļu infrastruktūru tas izmanto tāpat kā citi satiksmes dalībnieki.

Ja jau visam nepiekrīt, tad jau auto braucējiem arī vajadzētu rīkot demonstrācijas, jo tiem arī nodoklis tiek par ievērojamu % pacelts...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ja es pareizi atceros, tad savulaik Repše bija tas kurš nolikvidēja autoceļu fondu.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es esmu pret šo piketu un atbalstu valdības iniciatīvu piemērot nodevu motocikliem 50 latu apmērā. Vienreiz taču kaut ko jāpaņem arī no biezajiem!

www.ss.lv/...

Reku Tev viens šausmīgi biezais!!

UTE, vai gnīda... kā gribi tā pieņem!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Gerhards vainīgs?

Un jaunā laika valdība nav?

Paši vainīgi, nevis valdība.

Sarullē to veco minsku un iebāz.

Tā nav JL valdība, tā ir vienkārši valdība. Gerhards ar Lukstiņu to nodevu lolojis.

Ministru prezidents, Finansu ministrs un Ekonomikas ministrs ir no JL. Kas vēl tiešāk nosaka valsts nodokļu politiku, ja ne šie trīs kungi?

Laikam jau ideālo zēnu partija ir apkakājusies, ja pat kvēlākais atbalstītājs Sretsked sit plaukstiņas priekā par gaidāmo pretvaldībasnodokļupolitiku piketu. Ies piketēt pret personīgi pazīstamo ministru...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es esmu pret šo piketu un atbalstu valdības iniciatīvu piemērot nodevu motocikliem 50 latu apmērā. Vienreiz taču kaut ko jāpaņem arī no biezajiem!

Nemaz Minsku nevajag meklēt, tev šķiet, ka, piemēram, šis ir kaut kas ekskluzīvs: www.ss.lv/... ???

Kaut kur varbūt cilvēks ar tādu pārvietojas ikdienā - kas tur ekskluzīvāks kā tava meriva, par ko maksāji desmitiem reižu vairāk? A davai īpašo nodokli merivām - 3kLs gadā? Ko tad teiksi?

Par ko ir runa- lielajiem, dārgajiem močiem tiešām vajadzētu lielāku nodokli, bet mazajiem varētu diferencētu- līdz 125cm vienu, līdz 500 citu klasi utml.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Līdz šim bija 3 LVL ? Tas jau nu gan ir pamaz. Motocikls dēļ svara varbūt mazāk nolieto ceļu, bet ceļu infrastruktūru tas izmanto tāpat kā citi satiksmes dalībnieki.

Kā kurš.. endūristiem būtu pofig tā visa infrastruktūra.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Ministru prezidents, Finansu ministrs un Ekonomikas ministrs ir no JL. Kas vēl tiešāk nosaka valsts nodokļu politiku, ja ne šie trīs kungi?

Vēl jau ir šie: www.saeima.lv/...

Viena no svarīgākajām komisijām Saeimā ir Finanšu komisija, norāda U. Zemturis, bet tās sastāvā ir «slavens bārmenis, TV diktore un cienījams komponists,» ironizē eksperts. www.db.lv/...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Vajag ieviest "Jaunā viļņa" nodokli. Katrs, kas apmeklē to pasākumu - iemaksā valsts budžetā 1000 LVL. Visus budžeta caurumus neizlāpītu, bet nu tomēr...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Luksus preču nodoklis būtu atbalstāma lieta - dārgiem konjakiem, jahtām, cigāriem, dārgām mašīnām (sākot no 50 000 LVL) utt. Gan jau vēl kaut ko varētu izdomāt...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: pats būtu uz mieru maksāt kaut trīskārt vairāk par auto, ja arī šie nodokļi aizietu vajadzīgajam mērķim -

Pirms apmēram 2 nedēļām LR-1 par kaut kādu eiropas naudu saistībā ar izglītību: eiropa piešķīrusi 12 miljonus, no kuriem šo līdzekļu administrēšanai aiziešot 10 miljoni, atlikušos 2 dabūs tie, kam tā nauda paredzēta.

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Neej galējībās - plakanais TV nav luksus prece, parastos teļļukus -lampeniekus vairs nemaz nopirkt nevar.

Ko tu man prasi par to luksusa nodokli? Prasi saviem čomiem no JL. Es tādu ar visām četrām atbalstītu.

Un gan jau esi dzirdējis, kāpēc progresīvais ienākumu nodoklis nav ieviests. Uzskatu, ka ir jāievieš, bet tai pašā laikā tam tiešām drīzāk uz patēriņu vajadzētu darboties, lai pēkšņi 2000 pelnošs nesāku pelnīt 180. Līdz ar to nodokli būtu lietderīgāk likt uz precēm, ko šie nopērk, nevis ienākumiem.

Es saprotu, ka ir 2 veidu preces. Nepiecieshamaas un luksuspreces jeb preces, bez kuraam var iztikt.

Mashiina, mocis un TV (vienalga, lampu, plazmas vai plakanais) ir luksuspreces. Maize un piens nav. Ikri ir.

Luksuspreceem vareetu veidot iznjeemumu un nepiemeerot nodokli, ja shii prece ir razhota Latvijaa. Un vispaar visaam Latvijaa importeetajaam preceem vareetu buut par paaris % lielaaks nodoklis.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja: Maize un piens nav.

Pieaugušam cilvēkam organismā nav nepieciešams piens = lux-us!

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Sretsked rakstīja: Par to jau arī ir runa, ka mocis nav 100% luksusa prece. Daudziem tas patiešām ir pārvietošanās līdzeklis. Es arī vasarā darba lietās braucu ar moci, jo tā pa pilsētu ir ātrāk, pa ceļu lētāk...esu braucis pat 500 km kārtot darīšanas. Silts laiks, maz degvielas patērē. Atraduši baigo luksusu.

Kā te jau teica, manas 2 mašīnas un mocis maksā kopā mazāk nekā jauna fana meriva.

Nav runa par harlejiem vai ko tamlīdzīgu... cik baiki Latvijā varētu saukties 'ekskluzīvi' ?? 2-3 , ne vairāk. Kādas Agustas, dārgā jaunā Aprilia pa 30-50 000 eur.. tāda nez vai kāda Latvijā ir, parasti baiks maksā ap 2-3 tk eur.

Kopš kura laika gadīgs klubmans maksā mazāk kā 4 gadus veca meriva?

Tas klubmans nav viņa personīgais tr.līdz.

Sretsked rakstīja: Es braucu ar fiat kabluku, ar audi quattro vecu mizu, ar pontiac trans sport,kad lielā piekabe jāvelk, ar Mini Cooper Clubman sestdienās svētdienās un ar Aprilia baiku ,kad gribas pavizināties. Nu ?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

es personīgi atbalstu tādu modeli, ka palielina akcīzes nodokli degvielai, bet neiekasē šo ikgadējo nodevu.

Kurš vairāk brauc (lej degvielu), tas arī vairāk padalās ar valsti.

Un arī es bez šaubām uzskatu, ka šādam nodoklim 100% jāiet ceļu uzturēšanai nevis ierēdniecības uzpūstajam aparātam.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja:

Luksuspreceem vareetu veidot iznjeemumu un nepiemeerot nodokli, ja shii prece ir razhota Latvijaa. Un vispaar visaam Latvijaa importeetajaam preceem vareetu buut par paaris % lielaaks nodoklis.

par šito varam aizmirst, jo esam ES... nekādas iekšējā tirgus aizsardzības nemaz nevar būt. vismaz ne tāda veida.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: es personīgi atbalstu tādu modeli, ka palielina akcīzes nodokli degvielai, bet neiekasē šo ikgadējo nodevu.

Kurš vairāk brauc (lej degvielu), tas arī vairāk padalās ar valsti.

Un arī es bez šaubām uzskatu, ka šādam nodoklim 100% jāiet ceļu uzturēšanai nevis ierēdniecības uzpūstajam aparātam.

tieši tā. vienīgi būtu jāizravē degvielas ievešana no rus un blr bez akcīzes.

bet nu...mūsējiem ka tik sarežģīt visu.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti