Ziema un idiņi

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..25
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: nu ir mazliet slidenāk, kā citos brīžos

vienīgi tas lietus saldē ciet priekšējo logu prāvi apgrūinot redzamību, jo pat pečka uz max nespēj to atkausēt

(vienīgā reize, kad apskaudu fordistus ar priekšējā stikla apsildi)

Bet jautajums - brauca kādu brīdi pa priekšu jocīgs idiņš piebremzēja pirms katra pretīmbraucēja īsu brīdi pirms notika samainīšanās ar pretīm braucošo - priekš kam tāds manevrs???

braucu no slēpošanas(mani veda),līst lietus. NEKO nevar redzēt ja nāk pretī ar uguņiem.Viņš gan nebremzēja, bet ātrumu katreiz nometa.

Blakus sēdot redzamība neapskaužama.Apgaismotos ceļa posmos(Rīgā) viss bija redzams. un tas neskatoties ka Mondeo ir un strādā apsildāmais stikls. Tam,kas bremzēja varbūt bija daudz sliktāk?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: nu ir mazliet slidenāk, kā citos brīžos

vienīgi tas lietus saldē ciet priekšējo logu prāvi apgrūinot redzamību, jo pat pečka uz max nespēj to atkausēt

(vienīgā reize, kad apskaudu fordistus ar priekšējā stikla apsildi)

Bet jautajums - brauca kādu brīdi pa priekšu jocīgs idiņš piebremzēja pirms katra pretīmbraucēja īsu brīdi pirms notika samainīšanās ar pretīm braucošo - priekš kam tāds manevrs???

braucu no slēpošanas(mani veda),līst lietus. NEKO nevar redzēt ja nāk pretī ar uguņiem.Viņš gan nebremzēja, bet ātrumu katreiz nometa.

Blakus sēdot redzamība neapskaužama.Apgaismotos ceļa posmos(Rīgā) viss bija redzams. un tas neskatoties ka Mondeo ir un strādā apsildāmais stikls. Tam,kas bremzēja varbūt bija daudz sliktāk?

braucot garām pavirši uzmetot aci stiklam - krutajam leksusam priekšējais stikls bija tīrs kā vitrīna...

nu ir sliktāka redzamība kad ir nokrišņi, bet ja logs aizaudzis vai slotiņas ir ledus stieņi - drīkst ik pa mirklim piestāt un attīrīt stiklu ar skrāpīti un atdauzīt no slotiņām ledu...

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Bet jautajums - brauca kādu brīdi pa priekšu jocīgs idiņš piebremzēja pirms katra pretīmbraucēja īsu brīdi pirms notika samainīšanās ar pretīm braucošo - priekš kam tāds manevrs???

nejūt mašīnas gabarītus un bik bail no labajā pusē esošās kupenas. a jau nu samet un pretimbraucošajam purnā trāpa?

vēl kādus iemeslus?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Bet jautajums - brauca kādu brīdi pa priekšu jocīgs idiņš piebremzēja pirms katra pretīmbraucēja īsu brīdi pirms notika samainīšanās ar pretīm braucošo - priekš kam tāds manevrs???

nejūt mašīnas gabarītus un bik bail no labajā pusē esošās kupenas. a jau nu samet un pretimbraucošajam purnā trāpa?

vēl kādus iemeslus?

Moš tad jāpaliek mājās? Vai jāmācās braukt?

Mēs taču necenšamies labot zobus paši sev, cept kūku, ja nemākam, mūrēt kamīnu, ja pat nezinam kādu meteriāli nepieciešami...

bet kāpēc spītīgi mēģinam braukt sarežģītos laika apstākļos, ja nejūtam auto gabarītus, nezinam auto uzvedību uz ceļa, neesam gatavi reaģēt uz negaidīiem pavērsieniem?

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Šodien tika braukts Rīga - Ventspils - Rīga. Tīrītāji, kasītāji netika manīti, lai gan Ventspils novadā putināja pat ļoti pamatīgi. Priecēja,ka satiksme maza un avārijas nevienas. Turp- 1:55h, atpakaļ - 1:45h

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

kalfonso rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Bet jautajums - brauca kādu brīdi pa priekšu jocīgs idiņš piebremzēja pirms katra pretīmbraucēja īsu brīdi pirms notika samainīšanās ar pretīm braucošo - priekš kam tāds manevrs???

nejūt mašīnas gabarītus un bik bail no labajā pusē esošās kupenas. a jau nu samet un pretimbraucošajam purnā trāpa?

vēl kādus iemeslus?

Moš tad jāpaliek mājās? Vai jāmācās braukt?

Mēs taču necenšamies labot zobus paši sev, cept kūku, ja nemākam, mūrēt kamīnu, ja pat nezinam kādu meteriāli nepieciešami...

bet kāpēc spītīgi mēģinam braukt sarežģītos laika apstākļos, ja nejūtam auto gabarītus, nezinam auto uzvedību uz ceļa, neesam gatavi reaģēt uz negaidīiem pavērsieniem?

A moš pašam labāk mājās pasēdēt (vai braukt ar sabiedrisko), ja reiz tā viss kas krīt uz nerviem un traucē?? Šāda nestabīla nervu sistēma varbūt vēl vairāk apdraud pārējos satiksmes dalībniekus!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja: Šodien tika braukts Rīga - Ventspils - Rīga. Tīrītāji, kasītāji netika manīti, lai gan Ventspils novadā putināja pat ļoti pamatīgi. Priecēja,ka satiksme maza un avārijas nevienas. Turp- 1:55h, atpakaļ - 1:45h

no robežas līdz robežai?

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Peec manaam domaam ziniet, kas ir lielaakie idinji un nervozaakie tipinji, liidz ar to arii biistamaakie uz slidenajiem ziemas celjiem? Tie, kas uzskata, ka paareejie vinjiem traucee. Katram cilveekam ir savs iemesls braukt taa kaa vinjsh brauc, un ljoti reti ir cilveeki, kas tieshaam ir idioti un galiigie neprashas uz celja. Pat blondiine krutaa dzhipaa vai opis 20-gadiigaa audjikaa ir tieshi taadi pat satiksmes daliibnieki kaa tu savaa vaagjii ar krutajaam ziemeneem un ideaalo brauktprasmi Par krutajaam ziemeneem un ideaalo brauktprasmi atljaavos pasmaidiit! Absoluuti nekaa personiiga

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Par "idiotiem" kādu apsaukāt, kas apledojuma laikā brauc 2-tik prātīgi, kaut kā "neceļas roka". Gan riepas katram savādākas, gan vajadzības, gan ceļa apstākļi nav prognozējami ( ir pašam gadījies normāli "vilkt" pa Pleskavas "štrasi" līdz priekšā kaut kāda avārija, apstājos un secināju ka ne vairs no vietas iesākt pret kalnu varu ne ar kājām pa to segumu normāli paiet). Tā kā mājās šādā gadījumā labāk pasēdēt vispār jebkuram kuram ir iespējams savus braucienus atlikt. Tad nebūs iAuto jāraksta visāda kuiņa !!!!

P.S. bieži vien ir labāk nonāk galā 20 min vēlāk, nekā tur nenonākt vispār vai uz evakuatora.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

P.S. Man vispār pēdējā laikā ( nekāda sakara gan ar ziemu) ja ne kur nav jāsteidzas tad ātrumu turu robežās no 80 līdz 95 km/h. Džipakam parasti tuvāk 80 km/h, vieglajam parasti ap 90 ( tad vismaz sīkais un sieva paspēj vēl pa ceļam izgulēties - tik pašam besīgi kad visi apkārt guļ)

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex

nejūt mašīnas gabarītus un bik bail no labajā pusē esošās kupenas. a jau nu samet un pretimbraucošajam purnā trāpa? vēl kādus iemeslus?

Moš tad jāpaliek mājās? Vai jāmācās braukt?

====================

Mājās palikt būtu ideāli, tikai ne vienmēr iespējams

Un par mācīšanos ...neesmu mūžā sastapis cilvēku, kurš būtu iemācījies braukt sēžot ar alus pudeli rokā pie televizora

bet kāpēc spītīgi mēģinam braukt sarežģītos laika apstākļos, ja nejūtam auto gabarītus, nezinam auto uzvedību uz ceļa, neesam gatavi reaģēt uz negaidīiem pavērsieniem?

======================

Tieši tāpēc, kā jau augstāk uzrakstīju. Vispār, šī iemesla dēļ visi mani bērni autovadīšanas kursos gāja un eksāmenus lika ziemā Bet gabarītu jušana, "uzreizēja"

auto uzvedības sajušana, reaģēšana - viss tas ir tieši tas, ko var iegūt tikai ... braucot!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Velomens rakstīja: Šodien tika braukts Rīga - Ventspils - Rīga. Tīrītāji, kasītāji netika manīti, lai gan Ventspils novadā putināja pat ļoti pamatīgi. Priecēja,ka satiksme maza un avārijas nevienas. Turp- 1:55h, atpakaļ - 1:45h

no robežas līdz robežai?

Latvijas valsts ceļu mājas lapas maršrutu kalkulators braucienam Rīga-Ventspils paredz 2 stundas 41 minūti. Acīmredzot domāts no centra līdz centram. Ziemas apstākļos derētu papildus rezervēt 10% laika jeb 16 minūtes, un tādējādi secinu, ka šādam maršrutam būtu saprātīgi atlicināt 2 stundas un 57 minūtes.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Un vēl - Klau, bet mācīies braukt var un vajag ne tikai braucot ikdienas satiksmē. Drīkst arī aizbraukt uz nomaļāku vietu un papildus ĀRPUS SATIKSMES pamācīties un saprast savu auto.

Es neesmu pieskaitāms ne Tuvu pie lidotājiem!

Ja pa priekšu vārda vistiešākajā nozīmē velkās auto uz 70 un uz katru pretīmbraucēju BŪTISKI piebremzē, tad tas nav normāli, jo uz slidena ceļa šis cilvēks sarausta plūsmas ātrumu un kā reizi šāda - tik strauja piebremzēšana var samest šī vēl nedrošā iesācēja vadīo transporta līdzekli.

Es neesmu pieskaitāms ne Tuvu pie lidotājiem!

Es nesaku, ka visi ir asi un man vēl oi cik daudz jāmācās braukt, bet cienīsim tad citus, ja aiz Tevis rodas gara rinda ar mašīnām, tikai tāpēc, ka tev Vasaras riepas, mašīna par platu, tad esi tik laipns un pa laikam iebrauc ceļmalas tankštellē un palaid garām tos, kuri var, grib spēj mazliet ātrāk kustēties. Es saprotu, ja cilvēks brauc +/- ar plūsmas ātrumu, bet kad meistarība ir par mazu un tas ir -20 līdz -30 zem plūsmas ātruma, tad tā nav īštā vieta un laiks kur mācīies braukt.

Un tomēr ir vērts ņēmt vērā šādas rekomendācijas -> www.tvnet.lv/...

Pie kam Kur no Siguldas šodeja pārvēršas par 4 joslu šoseju ar sadalošo joslu īdz apmēram Sēnītei pilnīgi visi brauc pa otro joslu. Kāpēc??? Tiem, kuri brauc mazliet ātrāk jātiek garām pa pirmo joslu. Un vienalga - tur pa to 2. joslu brauc arī tādi, kuri reāli brauc uz 50...

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Un vēl - Klau, bet mācīies braukt var un vajag....

sava taisnība tev ir.

es runāju par situāciju uz mazākas nozīmes štrāsēm, kur, pēc nakts snigšanas, vakar bija izbrauktas 3 špūres (vietām pat tikai divas), un samainīties bija visai problemātiski, jo pa malām bija visai daudz mīksta sniega, kurā kaut uz 90 raut iekšā nebija vēlmes pārāk lielas.

un nav jau grūti pamirkšķināt labo pagriezienu un palaist garām, ja redz, ka aizmugurē braucošais var pabraukt ātrāk. pie nosacījuma, ka indivīds nav "iekodies" stūrē un redz arī to, kas apkārt notiek...

bet pa lielajām šosejām gan... iztīrīts bija gana labi, lai nevajadzētu raustīties no pretimbraucošajiem

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Un vēl - Klau, bet mācīies braukt var un vajag ne tikai braucot ikdienas satiksmē. Drīkst arī aizbraukt uz nomaļāku vietu un papildus ĀRPUS SATIKSMES pamācīties un saprast savu auto.

Es neesmu pieskaitāms ne Tuvu pie lidotājiem!

Ja pa priekšu vārda vistiešākajā nozīmē velkās auto uz 70 un uz katru pretīmbraucēju BŪTISKI piebremzē, tad tas nav normāli, jo uz slidena ceļa šis cilvēks sarausta plūsmas ātrumu un kā reizi šāda - tik strauja piebremzēšana var samest šī vēl nedrošā iesācēja vadīo transporta līdzekli.

Es neesmu pieskaitāms ne Tuvu pie lidotājiem!

Es nesaku, ka visi ir asi un man vēl oi cik daudz jāmācās braukt, bet cienīsim tad citus, ja aiz Tevis rodas gara rinda ar mašīnām, tikai tāpēc, ka tev Vasaras riepas, mašīna par platu, tad esi tik laipns un pa laikam iebrauc ceļmalas tankštellē un palaid garām tos, kuri var, grib spēj mazliet ātrāk kustēties. Es saprotu, ja cilvēks brauc +/- ar plūsmas ātrumu, bet kad meistarība ir par mazu un tas ir -20 līdz -30 zem plūsmas ātruma, tad tā nav īštā vieta un laiks kur mācīies braukt.

Un tomēr ir vērts ņēmt vērā šādas rekomendācijas -> www.tvnet.lv/...

Pie kam Kur no Siguldas šodeja pārvēršas par 4 joslu šoseju ar sadalošo joslu īdz apmēram Sēnītei pilnīgi visi brauc pa otro joslu. Kāpēc??? Tiem, kuri brauc mazliet ātrāk jātiek garām pa pirmo joslu. Un vienalga - tur pa to 2. joslu brauc arī tādi, kuri reāli brauc uz 50...

otrajai joslai līdz sēnītei tur ir labāks segums, pēc sēnītes atkal pirmajai joslai ir labāks segums.

Es nevienam nevaru pārmest braukšanu pa otro joslu ja tai ir labāks segums ( ne jau es viņu mašīnas uzturu un remontēju, tāpēc arī nevaru prasīt pārējiem vadītājiem braukt pa bedrēm)

Un galu galā, nav jau grūti apbraukt kādu lēnaku pa pirmo joslu

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kalfonso - es jau nerunāju par mazākas nozīmes ceļiem, kuri pustīrīti, knapi tīrīti vai netīrīt vispār. Tur nu tiešām, ļoti jāuzmanās kur un kā tiek braukts, reizēm uz tiem ir patiešām trīs vai pat tikai divas špūres...

Bet tas bremze ar to biezo lexi brauca šādi pa pleskaveni! Pa visai notīrītu un salīdzinoši lietojamu ceļu.

Par to jau cepiens. Es nezinu vai ļoti nevietā ir cepšanās par braukšanu uz 70 un strauju bremzēšanu uz visai noledojošas pleskavenes pirms maiņas ar katru pretīmbraucēju???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ir jau tāda braucēju kategorija, kas bremzē katru reizi, kad ierauga kādu pretībraucēju.....

kā man viena pazīstama blondīne teica " kāpēc mirušiem autovadītājiem izsniedz tiesības?"

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ir jau tāda braucēju kategorija, kas bremzē katru reizi, kad ierauga kādu pretībraucēju.....

kā man viena pazīstama blondīne teica " kāpēc mirušiem autovadītājiem izsniedz tiesības?"

vēl ir kategorija, kura, ieraugot CP ekipāžu, vēl no 75km/h dzēšās

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Peec manaam domaam ziniet, kas ir lielaakie idinji un nervozaakie tipinji, liidz ar to arii biistamaakie uz slidenajiem ziemas celjiem? Tie, kas uzskata, ka paareejie vinjiem traucee. Katram cilveekam ir savs iemesls braukt taa kaa vinjsh brauc, un ljoti reti ir cilveeki, kas tieshaam ir idioti un galiigie neprashas uz celja. Pat blondiine krutaa dzhipaa vai opis 20-gadiigaa audjikaa ir tieshi taadi pat satiksmes daliibnieki kaa tu savaa vaagjii ar krutajaam ziemeneem un ideaalo brauktprasmi Par krutajaam ziemeneem un ideaalo brauktprasmi atljaavos pasmaidiit! Absoluuti nekaa personiiga

Piekrist!

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Pēc šodien redzētā sākšu anekdotes par blondīnēm uztvert nopietni.

Dāmīte pagalmā iestigusi ar savu auto, mēgina braukt tikai uz priekšu (atpakaļ padeva tikai pēc mana padoma). Toties pēc katra mēģinājuma pabraukt uz priekšu kāpa ārā un ar sniega lāpstu paraka sniegu BLAKUS savam auto. kaut ko tādu redzēju pirmo reizi.

piegāju, palūdzu lai pabrauc nedaudz atpakaļ un tad uz priekšu - ar manu piestumšnu tā lieta aizgāja.

Bet tā sniega rakšana... To es laikam vēl ilgi kā anekdoti varēšu stāstīt.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Novērojumi liecina, ka vidējais ātrums uz šosejām ir 75km/h. Nu nav tik traki tie braukšanas apstākļi, lai tā vilktos. Ja ir vasarenes un (vai) nemācēšana braukt, tad gan labāk sēdēt mājās.

Nevajag skriet slidenos līkumos, bet kas gan traucē braukt pa taisnu ceļu vismaz uz 90km/h.

Vai nu neprotam braukt vai taupam degvielu...

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Kalfonso - es jau nerunāju par mazākas nozīmes ceļiem...

nu, no tava komenta nevarēja uzminēt, pa kurieni esi braucis

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Eye rakstīja: ... Toties pēc katra mēģinājuma pabraukt uz priekšu kāpa ārā un ar sniega lāpstu paraka sniegu BLAKUS savam auto. kaut ko tādu redzēju pirmo reizi....

Pats kā tāda "blondīne" - tas taču lai viņa varētu izkāpt un paskatīties cik tālu tikusi nesasmērējot zābaciņus, nu vai kas nu viņai tur kājās, tas viens un otrs - viņa taču negribēja izbraukt pati - viņa gaidīja palīdzību !!!

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Eye rakstīja: ... Toties pēc katra mēģinājuma pabraukt uz priekšu kāpa ārā un ar sniega lāpstu paraka sniegu BLAKUS savam auto. kaut ko tādu redzēju pirmo reizi....

Pats kā tāda "blondīne" - tas taču lai viņa varētu izkāpt un paskatīties cik tālu tikusi nesasmērējot zābaciņus, nu vai kas nu viņai tur kājās, tas viens un otrs - viņa taču negribēja izbraukt pati - viņa gaidīja palīdzību !!!

Par palidzibu pateica niknu "Spasibo!", un sniegu raka blakus auto priekšgalam.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Būtu paņēmis to šķipeli savās rokās.

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti