CP pretrunas

Dugass Reģ.: 10.05.2003

Labdien!

Vēlos padalīties ar novērojumiem.

26.03.2012. no rīta braucu pa Kaivas ielu no Biķernieku ielas Lubānas ielas virzienā. Priekšā ieraudzīju ceļu poiciju aktīvā darbībā. Turēja ciet visus pēc kārtas. Divi zaļās vestēs tērptie policisti apturēja priekšā braucošos auto, kas lika man nopriecāties, ka nebūs jāstājas, bet nekā – 20m tālāk mani apturēja zilā policijas mētelītī tērpts policists.

Pienāca klāt:

CP-Labdien! Vadītāja apliecību un reģistrācijas dokumentus.

Es- Labdien! Tūliņ. Vai kaut kas noticis?

CP-Vadītāja apliecību un reģistrācijas dokumentus.

Es- Dzirdēju. Prasu vai kas noticis?

CP- Nē nē, nekas.

Es- Kamdēļ apturējāt? Vai man kaut kas nav kārtībā? (dodu dokumentus)

CP- Nē, viss labi. Tāpat vien.

Es- Kā – tāpat vien!?

CP- Nu .... redziet, mums te ir reids uz alkoholu, bet abi aparāti ir pie kolēģiem, tāpēc es jums testu nevarēšu veikt. (aiziet aplūkot TA uzlīmi) Paldies, visu labu.

Aizbraucu un domāju...

No rīta rūpīgi rūpīgi izplānoju savu maršrutu, laikus, vietas, lai nekur nekavētu un visur paspētu ar atļauto ātrumu braucot. Te mani aptur uz alkohola reidu, bet testu veikt nevar, jo aparāti aizņemti – tātad aptur – „TĀPAT VIEN” kā jau policists pats teica un šajā brīdī, dēļ šīm piecām minūtēm viss mans plāns sāk jukt un brukt un es sāku kavēt. Pavisam nedaudz pārsniedzu atļauto ātrumu un – mani aptur ceļu policija un uzdod savu pirmo visiem zināmo jautājumu – Kur steidzamies? Saku, ka steidzos pie zobārsta. Un policists izsaka savu otru visiem labi zināmo frāzi – Vajag plānot savu laiku, lai nebūtu jākavē un jāpārkāpj ātrums!

Bet es taču izplānoju. Visu kārtīgi izplānoju. Vienīgi man nav zināms – cik „TĀPAT VIEN” situācijas man dienas laikā ir jāieplāno???

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Diivaini te zeeni reizeem tusee! Te vinjam 5 minuutes truukst, te gatavs iesliigt bezaugliigaa diskusijaa, piesaucot vells zin kaadus tur paragraafus! Nav taisniiba, ka pakljaushanaas policista prasiibaam ir lieciiba verdziskai dveeselei, tas ir latviesha tikums - cieniit cita cilveeka darbu. Nu un, ja pateica ne peec likuma burta - tu ko, ziimuliiti pameetaaji, cik gudrs esi? Muljkjiigi!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Seene, rupjību izraisi tu ar savu idiotisko kvankšķēšanu. Bik piegriežas jau tavas sazvērestības teorijas, kuras, nez kāpēc,saskati tikai tu un vēl daži līdzrējēji.

Tie džeki no CP dara savu darbu,lai mums visiem būtu drošāka braukšana. Ja nu kādreiz šiem kas noiet greizi, var saprast, jo galu galā visi mēs esam vienas zemes iedzīvotāji un ne jau nu tu vai es esam bez grēka, lai tagad baisi viņiem pieprasītu ievērot katru vissīkāko Likuma niansīti.

Kā jau teicu agrāk, arī man ir nācies uz totālu CP idiotismu atbildēt ar adekvātu pretdarbību, bet to situāciju paliek arvien mazāk, neprovocēsim arī paši negatīvu noskaņu no to džeku puses.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

tas, ka lielākā daļa mentu nestādās priekšā un pat nesveicinās autovadītājiem ir pieņemams, jo pa lielam tas taupa autovadītāja laiku

Ir nesen mainījusies kārtība - šobrīd vairs nav obligāti pienākot pie auto jāstādās priekšā un jānosauc apturēšanas iemesls. Tagad tas ir jādara tikai pēc vadītāja lūguma. Diemžēl lielākā daļa mentu šīs izmaiņas interpretē tā, ka atsakās to darīt arī saņemot šadu lūgumu. Pa retam gadās arī policisti, kas tomēr zin likumus un kārtību.

huļiš tu tā kā tāds ments mani citē tikai daļēji??????

******* tu esi, tāds pats kā visi tie menti

Kāpēc daļēji? Lai nav tik gari - mans komentārs bija tikai par šo rindkopu. Piedod, ja tu biji domājis kaut kādus zemtekstus saistībā ar visu pārējo, ko neesmu uztvēris. Es tikai par to, ka priekšā nestādīšanās šobrīt in ne tik vien pieņemama, bet arī visnotaļ likumīga.

un kur Pirmais apgalvoja, ka "priekšā nestādīšanās ir nelikumīga"

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Seene, rupjību izraisi tu ar savu idiotisko kvankšķēšanu. Bik piegriežas jau tavas sazvērestības teorijas, kuras, nez kāpēc,saskati tikai tu un vēl daži līdzrējēji.

Tie džeki no CP dara savu darbu,lai mums visiem būtu drošāka braukšana. Ja nu kādreiz šiem kas noiet greizi, var saprast, jo galu galā visi mēs esam vienas zemes iedzīvotāji un ne jau nu tu vai es esam bez grēka, lai tagad baisi viņiem pieprasītu ievērot katru vissīkāko Likuma niansīti.

Kā jau teicu agrāk, arī man ir nācies uz totālu CP idiotismu atbildēt ar adekvātu pretdarbību, bet to situāciju paliek arvien mazāk, neprovocēsim arī paši negatīvu noskaņu no to džeku puses.

Tikai piekrist!

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Diivaini te zeeni reizeem tusee! Te vinjam 5 minuutes truukst, te gatavs iesliigt bezaugliigaa diskusijaa, piesaucot vells zin kaadus tur paragraafus! Nav taisniiba, ka pakljaushanaas policista prasiibaam ir lieciiba verdziskai dveeselei, tas ir latviesha tikums - cieniit cita cilveeka darbu. Nu un, ja pateica ne peec likuma burta - tu ko, ziimuliiti pameetaaji, cik gudrs esi? Muljkjiigi!

A šo diskusiju es risinu pie kafijas krūzes. Apvienoju patīkamo ar lietderīgo.

Nē, zīmulīti mētāt, ja būtu gribējis, būtu uz vietas bojājis pucālim dienu. Bet es uz vietas pieklājīgi atvadījos. Izlasi rūpīgāk, ko es rakstīju. Nevienam neko nebojāju, nevienam augumā nebraucu. Vienkārši ir darbs jādara rūpīgi un pareizi. Un policista darbs ir saistīts ar īpašu rūpību un pareizību! Nemāki/negribi darīt savu darbu pareizi, nedari nemaz! Pavisam vienkārši.

Tev nez - nebūs arī iebildumu, ka vilciena mašīnists nesāks bremzēt, kad vajag, bet, kad atceras vai kāds īpaši pieprasa?

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Nezinu, kas notiktu, ja kaads iedomaatos pamaaciit vilciena mashiinistu vai lidmashiinas pilotu! Bet policistu jau var, tas taads truls viirs zaljaa vestee, kursh gan nezin, kaa striipainais zizlis jaavicina!

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Seene, rupjību izraisi tu ar savu idiotisko kvankšķēšanu. Bik piegriežas jau tavas sazvērestības teorijas, kuras, nez kāpēc,saskati tikai tu un vēl daži līdzrējēji.

Tie džeki no CP dara savu darbu,lai mums visiem būtu drošāka braukšana. Ja nu kādreiz šiem kas noiet greizi, var saprast, jo galu galā visi mēs esam vienas zemes iedzīvotāji un ne jau nu tu vai es esam bez grēka, lai tagad baisi viņiem pieprasītu ievērot katru vissīkāko Likuma niansīti.

Kā jau teicu agrāk, arī man ir nācies uz totālu CP idiotismu atbildēt ar adekvātu pretdarbību, bet to situāciju paliek arvien mazāk, neprovocēsim arī paši negatīvu noskaņu no to džeku puses.

Varētu padomāt, ka katra pārkāpēja aizturēšana CP inspektoram ir atsevišķs notikums, kur katru reizi nākas improvizēt un meklēt individuālu pieeju. Cik aprobežotam ir jābūt, lai neatcerētos vienkāršu shēmu Labdien! Jūs esat apturēts šāda/tāda iemesla dēļ, lūdzu jūsu dokumentus viss.

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Nezinu, kas notiktu, ja kaads iedomaatos pamaaciit vilciena mashiinistu vai lidmashiinas pilotu! Bet policistu jau var, tas taads truls viirs zaljaa vestee, kursh gan nezin, kaa striipainais zizlis jaavicina!

Nu ar šitik īsām zināšanām stingri vien nepietiek.

Ai, labi. Kā teica viens vecs vīrs - tas viss i' tukšs!

Ir cilvēki, kas uzskata, ka pucālim savs darbs jādara pareizi, ir cilvēki, kas ir ar mieru pakļāuties jebkuram un jebkā....

Cilvēki ir dažādi. Ar to arī pasaule ir interesanta.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Dugass rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Diivaini te zeeni reizeem tusee! Te vinjam 5 minuutes truukst, te gatavs iesliigt bezaugliigaa diskusijaa, piesaucot vells zin kaadus tur paragraafus! Nav taisniiba, ka pakljaushanaas policista prasiibaam ir lieciiba verdziskai dveeselei, tas ir latviesha tikums - cieniit cita cilveeka darbu. Nu un, ja pateica ne peec likuma burta - tu ko, ziimuliiti pameetaaji, cik gudrs esi? Muljkjiigi!

A šo diskusiju es risinu pie kafijas krūzes. Apvienoju patīkamo ar lietderīgo.

Nē, zīmulīti mētāt, ja būtu gribējis, būtu uz vietas bojājis pucālim dienu. Bet es uz vietas pieklājīgi atvadījos. Izlasi rūpīgāk, ko es rakstīju. Nevienam neko nebojāju, nevienam augumā nebraucu. Vienkārši ir darbs jādara rūpīgi un pareizi. Un policista darbs ir saistīts ar īpašu rūpību un pareizību! Nemāki/negribi darīt savu darbu pareizi, nedari nemaz! Pavisam vienkārši.

Tev nez - nebūs arī iebildumu, ka vilciena mašīnists nesāks bremzēt, kad vajag, bet, kad atceras vai kāds īpaši pieprasa?

Ja jau tu esi tik ļoti principiāls un pareizs, pastāsti, ko pats dari un kādi ir sasniegumi. Vai visu visu izdari līdz pēdējam perfekti? Poda malu ne reizi neesi apčurājis publiskā tualetē? Un kā ar papīru izmešanu no mašīnas? Un izsmēķa? Vecākus cilvēkus un dāmas vienmēr palaid pa priekšu,palīdzi tantiņām pāriet ielu?

Tev ir soda punkti?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Nezinu, kas notiktu, ja kaads iedomaatos pamaaciit vilciena mashiinistu vai lidmashiinas pilotu! Bet policistu jau var, tas taads truls viirs zaljaa vestee, kursh gan nezin, kaa striipainais zizlis jaavicina!

Mašīnists vai lidmašīnas pilots drīkst tevi apturēt, pārbaudīt tavus doķus jeb vienu vārdu sakot, līst tavā dzīvē?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Seene, rupjību izraisi tu ar savu idiotisko kvankšķēšanu. Bik piegriežas jau tavas sazvērestības teorijas, kuras, nez kāpēc,saskati tikai tu un vēl daži līdzrējēji.

Tie džeki no CP dara savu darbu,lai mums visiem būtu drošāka braukšana. Ja nu kādreiz šiem kas noiet greizi, var saprast, jo galu galā visi mēs esam vienas zemes iedzīvotāji un ne jau nu tu vai es esam bez grēka, lai tagad baisi viņiem pieprasītu ievērot katru vissīkāko Likuma niansīti.

Kā jau teicu agrāk, arī man ir nācies uz totālu CP idiotismu atbildēt ar adekvātu pretdarbību, bet to situāciju paliek arvien mazāk, neprovocēsim arī paši negatīvu noskaņu no to džeku puses.

Varētu padomāt, ka katra pārkāpēja aizturēšana CP inspektoram ir atsevišķs notikums, kur katru reizi nākas improvizēt un meklēt individuālu pieeju. Cik aprobežotam ir jābūt, lai neatcerētos vienkāršu shēmu Labdien! Jūs esat apturēts šāda/tāda iemesla dēļ, lūdzu jūsu dokumentus viss.

Tu arī esi vismaz sers vai firsts ? Kas ir, aizvainojums tik liels, ka nestāv , jo policists ne tā izteicās??

Kāda nu mums sabiedºība ir, tāda ir policija un mēs paši. Nevajag tēlot tāpēc uzreiz rozā beibītes .

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Dugass rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Diivaini te zeeni reizeem tusee! Te vinjam 5 minuutes truukst, te gatavs iesliigt bezaugliigaa diskusijaa, piesaucot vells zin kaadus tur paragraafus! Nav taisniiba, ka pakljaushanaas policista prasiibaam ir lieciiba verdziskai dveeselei, tas ir latviesha tikums - cieniit cita cilveeka darbu. Nu un, ja pateica ne peec likuma burta - tu ko, ziimuliiti pameetaaji, cik gudrs esi? Muljkjiigi!

A šo diskusiju es risinu pie kafijas krūzes. Apvienoju patīkamo ar lietderīgo.

Nē, zīmulīti mētāt, ja būtu gribējis, būtu uz vietas bojājis pucālim dienu. Bet es uz vietas pieklājīgi atvadījos. Izlasi rūpīgāk, ko es rakstīju. Nevienam neko nebojāju, nevienam augumā nebraucu. Vienkārši ir darbs jādara rūpīgi un pareizi. Un policista darbs ir saistīts ar īpašu rūpību un pareizību! Nemāki/negribi darīt savu darbu pareizi, nedari nemaz! Pavisam vienkārši.

Tev nez - nebūs arī iebildumu, ka vilciena mašīnists nesāks bremzēt, kad vajag, bet, kad atceras vai kāds īpaši pieprasa?

Ja jau tu esi tik ļoti principiāls un pareizs, pastāsti, ko pats dari un kādi ir sasniegumi. Vai visu visu izdari līdz pēdējam perfekti? Poda malu ne reizi neesi apčurājis publiskā tualetē? Un kā ar papīru izmešanu no mašīnas? Un izsmēķa? Vecākus cilvēkus un dāmas vienmēr palaid pa priekšu,palīdzi tantiņām pāriet ielu?

Tev ir soda punkti?

Nu tad tā.

Publiskā tualetē čurāju pisuārā. Tur apčurāt malu ir vajadzīgas īpašas iemaņas, kuru man nav.

Papīrus u.c. miskasti NEKAD nemetu uz zemē. Braucot uz mežu sēnēs, vienmēr no meža kopā ar sēnēm izvedu maisu ar savāktiem atkritumiem.

Izsmēķi.... ok. Pieķēri. Tā ir vienīgā lieta, ko metu zemē, JA tuvumā nav miskastes, jo kabatā iebāzts, tas drausmīgi smird. Bet smēķēju es vienu cigareti dienā.

Vecākus cilvēkus un dāmas palaižu pa priekšu. Ielu palīdzēt pāriet neviena nav prasījusi. Ja prasītu, palīdzētu. Jā - pats nestāvu ielas malā, gaidot, ka kādai/kādam vajadzēs palīdzēt.

Pats. Pats agrāk 6 gadus strādāju TV. Darīju savu darbu max labi. Kad darbs apnika, sāku haltūrēt un tuliņ pat tiku atlaists. Pēc tam strādāju celtniecībā. Jā, darīju savu darbu perfekti. 7 gadus. Tad izbesīja pēckrīzes pasūtītāju nelogiskais piekasīgums (atsevišķa saruna), lai tikai būtu iemesls nemaksāt un aizgāju no tā darba, jo man NAV pieņemami darīt savu darbu slikti. Šobrīd strādāju par apkures speciālistu. Daru savu darbu ar pilnu atdevi, rūpējoties par katru centimetru, kas saistīts ar manis aprūpēto apkures sistēmu un tās darbību. Pie tam darot daudz, ko kas man pēc amata apraksta pat nebūtu jādara.

Jā, neiebilstu - dzīvē ir visādi, bet, kas attiecas uz darbu - es savu darbu daru perfekti. Līdz brīdim, kad apnīk. Un tad eju strādāt citur.

Tā ka vienīgais, kur vari man pārmest, ir nedēļā 2-3 izsmēķu izmešana uz ielas.

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Dugass rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Diivaini te zeeni reizeem tusee! Te vinjam 5 minuutes truukst, te gatavs iesliigt bezaugliigaa diskusijaa, piesaucot vells zin kaadus tur paragraafus! Nav taisniiba, ka pakljaushanaas policista prasiibaam ir lieciiba verdziskai dveeselei, tas ir latviesha tikums - cieniit cita cilveeka darbu. Nu un, ja pateica ne peec likuma burta - tu ko, ziimuliiti pameetaaji, cik gudrs esi? Muljkjiigi!

A šo diskusiju es risinu pie kafijas krūzes. Apvienoju patīkamo ar lietderīgo.

Nē, zīmulīti mētāt, ja būtu gribējis, būtu uz vietas bojājis pucālim dienu. Bet es uz vietas pieklājīgi atvadījos. Izlasi rūpīgāk, ko es rakstīju. Nevienam neko nebojāju, nevienam augumā nebraucu. Vienkārši ir darbs jādara rūpīgi un pareizi. Un policista darbs ir saistīts ar īpašu rūpību un pareizību! Nemāki/negribi darīt savu darbu pareizi, nedari nemaz! Pavisam vienkārši.

Tev nez - nebūs arī iebildumu, ka vilciena mašīnists nesāks bremzēt, kad vajag, bet, kad atceras vai kāds īpaši pieprasa?

Ja jau tu esi tik ļoti principiāls un pareizs, pastāsti, ko pats dari un kādi ir sasniegumi. Vai visu visu izdari līdz pēdējam perfekti? Poda malu ne reizi neesi apčurājis publiskā tualetē? Un kā ar papīru izmešanu no mašīnas? Un izsmēķa? Vecākus cilvēkus un dāmas vienmēr palaid pa priekšu,palīdzi tantiņām pāriet ielu?

Tev ir soda punkti?

Ā un vēl - nē, man nav soda punkti.

Kapēc? Tapēc, ka man ir divi dēli, kuriem es cenšos iemācīt dzīvot pareizi. Un, kad man dēls jautā kāpēc tu, tēt, brauc ātrāk nekā iratļauts, man NAV ko atbildēt un esmu spiests samazināt ātrumu līdz atļautajam. Un mazākais dēls rūpējas apr to, ai es vienmēr būtu piesprādzējies. Tas reizēm izbesī. Bet neko darīt. Uztaisu smaidu un aplieku jostu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Dugass rakstīja:

Tā ka vienīgais, kur vari man pārmest, ir nedēļā 2-3 izsmēķu izmešana uz ielas.

Nu redzi...neesi perfekts, pat atlaists esi.

Es gan neesmu atlaists, nekad Tad jau sanāk, ka darbu es daru labāk par tevi, bet policistus tik traki nemēģinu audzināt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Dugass rakstīja:

Ā un vēl - nē, man nav soda punkti.

Kapēc? Tapēc, ka man ir divi dēli, kuriem es cenšos iemācīt dzīvot pareizi. Un, kad man dēls jautā kāpēc tu, tēt, brauc ātrāk nekā iratļauts, man NAV ko atbildēt un esmu spiests samazināt ātrumu līdz atļautajam. Un mazākais dēls rūpējas apr to, ai es vienmēr būtu piesprādzējies. Tas reizēm izbesī. Bet neko darīt. Uztaisu smaidu un aplieku jostu.

Tu centies dēliem iemācīt dzīvot pareizi,kā pats lielies, bet viens dēls tev aizrāda par ātrumu, bet otrs piespiež uzlikt drošības jostu.

Tad jau sanāk, ka tu pats esi pieskatāms, policistu mācītāj.

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Dugass rakstīja:

Tā ka vienīgais, kur vari man pārmest, ir nedēļā 2-3 izsmēķu izmešana uz ielas.

Nu redzi...neesi perfekts, pat atlaists esi.

Es gan neesmu atlaists, nekad Tad jau sanāk, ka darbu es daru labāk par tevi, bet policistus tik traki nemēģinu audzināt.

Nu - kā jau teicu - dzīvē visādi gadās. Tā bija pirmā darba vieta pēc videnes. Tas bija dikti sen. Un tagad nekas tāds vairs nav pat iedomājams! Bet 6 gadus es savu darbu darīju pefekti.

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Dugass rakstīja:

Ā un vēl - nē, man nav soda punkti.

Kapēc? Tapēc, ka man ir divi dēli, kuriem es cenšos iemācīt dzīvot pareizi. Un, kad man dēls jautā kāpēc tu, tēt, brauc ātrāk nekā iratļauts, man NAV ko atbildēt un esmu spiests samazināt ātrumu līdz atļautajam. Un mazākais dēls rūpējas apr to, ai es vienmēr būtu piesprādzējies. Tas reizēm izbesī. Bet neko darīt. Uztaisu smaidu un aplieku jostu.

Tu centies dēliem iemācīt dzīvot pareizi,kā pats lielies, bet viens dēls tev aizrāda par ātrumu, bet otrs piespiež uzlikt drošības jostu.

Tad jau sanāk, ka tu pats esi pieskatāms, policistu mācītāj.

Es ne brīdi neesmu lielījies. Es CENŠOS dzīvot pareizi. Nevienu brīdi neesmu teicis, ka esmu vispreizākais un nekad neko nepareizu nedaru.

BET, ja man aizrāda es ņemu vērā. Izvērtēju un reagēju.

Sevišķi, ja to dara mani bērni.

Lūdzu piemērs. Ja mana sieva saka, lai piesprādzējos - ignorēju. Bet, ja pucālis mani aptur un soda, necepos.

Ja mans bērns saka, lai piesprādzējos, daru to tai pašā momentā ar smaidu sejā un pateicību viņam par atgādinajumu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Dugass rakstīja:

Lūdzu piemērs. Ja mana sieva saka, lai piesprādzējos - ignorēju. .

Nu skaidrs, tas par tevi pasaka daudz.

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Dugass rakstīja:

Lūdzu piemērs. Ja mana sieva saka, lai piesprādzējos - ignorēju. .

Nu skaidrs, tas par tevi pasaka daudz.

Skaidrs, ka daudz.

Tas pasaka, ka mans saprāts cīnās ar egoismu. Un audzināma bērna priekšā saprāts viennozīmīgi ņem virsroku.

Tas pasaka arī to, ka arī es esmu tikai cilvēks...

P.S. Visam pa vidu esmu pusgadu strādājis poicijā. Krimināl policijā, ne ceļu. Nebija tas mans toreiz. vot i nestrādāju.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Seene, rupjību izraisi tu ar savu idiotisko kvankšķēšanu. Bik piegriežas jau tavas sazvērestības teorijas, kuras, nez kāpēc,saskati tikai tu un vēl daži līdzrējēji.

Tie džeki no CP dara savu darbu,lai mums visiem būtu drošāka braukšana. Ja nu kādreiz šiem kas noiet greizi, var saprast, jo galu galā visi mēs esam vienas zemes iedzīvotāji un ne jau nu tu vai es esam bez grēka, lai tagad baisi viņiem pieprasītu ievērot katru vissīkāko Likuma niansīti.

Kā jau teicu agrāk, arī man ir nācies uz totālu CP idiotismu atbildēt ar adekvātu pretdarbību, bet to situāciju paliek arvien mazāk, neprovocēsim arī paši negatīvu noskaņu no to džeku puses.

Varētu padomāt, ka katra pārkāpēja aizturēšana CP inspektoram ir atsevišķs notikums, kur katru reizi nākas improvizēt un meklēt individuālu pieeju. Cik aprobežotam ir jābūt, lai neatcerētos vienkāršu shēmu Labdien! Jūs esat apturēts šāda/tāda iemesla dēļ, lūdzu jūsu dokumentus viss.

Precīzi! Nu nav skaidrs, kur rodas ībļi, kam tik elementāras standarta procedūras ievērošana rada problēmas. Un pēc tam vēl citi ībļi, kas atsaldeņus ar ieroci aizstāv.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Ja jau tu esi tik ļoti principiāls un pareizs, pastāsti, ko pats dari un kādi ir sasniegumi. Vai visu visu izdari līdz pēdējam perfekti? Poda malu ne reizi neesi apčurājis publiskā tualetē? Un kā ar papīru izmešanu no mašīnas? Un izsmēķa? Vecākus cilvēkus un dāmas vienmēr palaid pa priekšu,palīdzi tantiņām pāriet ielu?

Tev ir soda punkti?

Nesalīdzini nesalīdzināmo. Ja ir gadījies apčurāt, paņemu papīru un noslauku. No mašīnas nekad un neko, atšķirībā no tevis, nav pat ienācis prātā izmest - nesprotu, kur vispār tādi cūkas (atvainojos dzīvniekiem) rodas... Nesmēķēju.

Palaišana pa priekšu ir diskutējams jautājums. Mūsu saimniekzemē Zviedrijā par to vari dabūt smagu sodu par diksrimināciju. Savas personīgās pieklājības izpratnes robežās tā rīkojos.

Jā/nē, man ir/nav soda punkts/punkti. Piekasoties jautājumam, atbilde ir nē, jo uzdevi daudzskaitlī. Jā ir - viens, par godu debīlai satiksmes organizācijai. Un saņemts visnotaļ patīkami padiskutējot ar CP pārstāvi, kas šo pasākumu nepārvērta par parodiju, bet korekti uzrakstīja protokolu, paralēli vienkāºši patīkami papļāpājot par nesaistītām tēmām.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Nezinu, kas notiktu, ja kaads iedomaatos pamaaciit vilciena mashiinistu vai lidmashiinas pilotu! Bet policistu jau var, tas taads truls viirs zaljaa vestee, kursh gan nezin, kaa striipainais zizlis jaavicina!

Salīdzināji... Ja tev būtu kaut mazākā nojausma, kas ir nepieciešams, lai kļūtu par pilotu un kas, lai kļūtu par policistu, tad diez vai ķertos pie tik jēliem salīdzinājumiem.

Policists Latvijas izpratnē ir bezatbildības piemērs. Pilots vai vilciena mašīnists ikdienā uzņemas atbildību par daudzu cilvēku dzīvībām. Apvienojot ar tavu viedokli - tu uzskati, ka cilvēka dzīvība ir nevērtīga. Ar to arī apsveicu.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Nezinu, kas notiktu, ja kaads iedomaatos pamaaciit vilciena mashiinistu vai lidmashiinas pilotu! Bet policistu jau var, tas taads truls viirs zaljaa vestee, kursh gan nezin, kaa striipainais zizlis jaavicina!

Salīdzināji... Ja tev būtu kaut mazākā nojausma, kas ir nepieciešams, lai kļūtu par pilotu un kas, lai kļūtu par policistu, tad diez vai ķertos pie tik jēliem salīdzinājumiem.

Policists Latvijas izpratnē ir bezatbildības piemērs. Pilots vai vilciena mašīnists ikdienā uzņemas atbildību par daudzu cilvēku dzīvībām. Apvienojot ar tavu viedokli - tu uzskati, ka cilvēka dzīvība ir nevērtīga. Ar to arī apsveicu.

Demagogjija! Ir dazhi taadi darbi, kuros visi bez iznjeemuma ir baigie speciaalisti. Deputaati, ministri, policisti - tur tikai stulbenji un kampeeji straadaa, nekas nav jaaprot, katrs muljkjis 5 minuutees to iemaaciitos. Neesmu ticis biezhi apstaadinaats, par aatrumu reizeem, vienreiz par krustojuma nepareizu shkjeersoshanu, reiz par ziimes neieveeroshanu. Nu veel reidi ar puushanaam vai dokumentu paarbaudeem. Nekad man neviens policists nav pieprasiijis neko nelikumiigu. Ja kaadreiz arii muusu attieciibas ir bijushas nelikumiigas, tad abpuseeji labpraatiigi Mani neuztrauc ne kaa reglamentaa pateiktas fraazes, jo zinu, ka policists arii ir cilveeks, ne robots. Kashkjeejaas cilveeki ar sliktu nervu sisteemu, trauceetu gremoshanu, veel dazhaam slimiibaam un veel taa deeveetie ziimulji. Slimajiem jaapiedod, ziimulji jaaizsmej un jaakritizee. Taada ir mana padomjlaiku audzinaashana. Ja policists tieshaam izraada nekompetenci, tad vienmeer ir iespeejas uz to noraadiit protokolaa un veelaak apstriideet piemeeroto sodu. Taa reiz izdariiju senos krievu laikos, kad taalaa ciemaa piekasiijaas kaads milicijas darbinieks, vadoshais rajona izmekleetaajs, atnjemot manu motocikla vadiitaaja aplieciibu. Uzrakstiiju suudziibu uz augstaakstaavoshu iestaadi, veelaak sanjeemu atvainoshanos no taa viira.

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja:

Seene rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Nezinu, kas notiktu, ja kaads iedomaatos pamaaciit vilciena mashiinistu vai lidmashiinas pilotu! Bet policistu jau var, tas taads truls viirs zaljaa vestee, kursh gan nezin, kaa striipainais zizlis jaavicina!

Salīdzināji... Ja tev būtu kaut mazākā nojausma, kas ir nepieciešams, lai kļūtu par pilotu un kas, lai kļūtu par policistu, tad diez vai ķertos pie tik jēliem salīdzinājumiem.

Policists Latvijas izpratnē ir bezatbildības piemērs. Pilots vai vilciena mašīnists ikdienā uzņemas atbildību par daudzu cilvēku dzīvībām. Apvienojot ar tavu viedokli - tu uzskati, ka cilvēka dzīvība ir nevērtīga. Ar to arī apsveicu.

Demagogjija! Ir dazhi taadi darbi, kuros visi bez iznjeemuma ir baigie speciaalisti. Deputaati, ministri, policisti - tur tikai stulbenji un kampeeji straadaa, nekas nav jaaprot, katrs muljkjis 5 minuutees to iemaaciitos. Neesmu ticis biezhi apstaadinaats, par aatrumu reizeem, vienreiz par krustojuma nepareizu shkjeersoshanu, reiz par ziimes neieveeroshanu. Nu veel reidi ar puushanaam vai dokumentu paarbaudeem. Nekad man neviens policists nav pieprasiijis neko nelikumiigu. Ja kaadreiz arii muusu attieciibas ir bijushas nelikumiigas, tad abpuseeji labpraatiigi Mani neuztrauc ne kaa reglamentaa pateiktas fraazes, jo zinu, ka policists arii ir cilveeks, ne robots. Kashkjeejaas cilveeki ar sliktu nervu sisteemu, trauceetu gremoshanu, veel dazhaam slimiibaam un veel taa deeveetie ziimulji. Slimajiem jaapiedod, ziimulji jaaizsmej un jaakritizee. Taada ir mana padomjlaiku audzinaashana. Ja policists tieshaam izraada nekompetenci, tad vienmeer ir iespeejas uz to noraadiit protokolaa un veelaak apstriideet piemeeroto sodu. Taa reiz izdariiju senos krievu laikos, kad taalaa ciemaa piekasiijaas kaads milicijas darbinieks, vadoshais rajona izmekleetaajs, atnjemot manu motocikla vadiitaaja aplieciibu. Uzrakstiiju suudziibu uz augstaakstaavoshu iestaadi, veelaak sanjeemu atvainoshanos no taa viira.

Nu ta beidzot viss noskaidrojās, no kurienes taviem uzskatiem saknes aug.

Tu gadījienā neesi tas, kas nepārtraukti uz radio zvanās un sašutis stāsta par to, cik padomjlaikos pasakaina dzīve bija?

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Jaa, man nebija materiaali slikti padomjlaikos, lai gan tagad vairaak pelnu! Toreiz braucu ar zhiguli, tagad ar bembi. Padomjlaiku audzinaashana man iemaaciijusi, ka nav neapshaubaamu autoritaashu, ka stulbi ir nosodiit savaadaaku viedokli(nu kaut vai ciinjaa pret fotoradariem), ka jaarespektee katra cilveeka gan domas, gan darbs. Un tukshas runas vai sava krutuma izraadiishana ir slikti. Siikumainiibu var piedot, jo raksturi cilveekiem tomeer atshkjiriigi. Taa kaa piedodu!

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti