Policijas kļūdas

KSI Reģ.: 29.10.2003
 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..12
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Protams, ka kļūdās! A pacienti, nekļūdās nemaz... neesi padomājis, ka >90% pacientu nonāk pie ārsta paša kļūdu dēļ...

Nu pagaidi - ja es savas neuzmanības dēļ izšauju cauri savam pirkstam skavu [pagājušonedēļ nejauši tā gadījās ] , tad es esmu gatavs par savu neuzmanību samaksāt - tā nu kopā man tas prieks izmaksāja 4,51 - a kāpēc man būtu jāmaksā par cita kļūdām? Es esmu ar mieru maksāt tikai par savējajām...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Protams, ka kļūdās! A pacienti, nekļūdās nemaz... neesi padomājis, ka >90% pacientu nonāk pie ārsta paša kļūdu dēļ...

Nu pagaidi - ja es savas neuzmanības dēļ izšauju cauri savam pirkstam skavu [pagājušonedēļ nejauši tā gadījās ] , tad es esmu gatavs par savu neuzmanību samaksāt - tā nu kopā man tas prieks izmaksāja 4,51 - a kāpēc man būtu jāmaksā par cita kļūdām? Es esmu ar mieru maksāt tikai par savējajām...

Par svešu kļūdām maksā apdrošinātājs, ja tas svešais savu atbildību ir apdrošinājis...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

KSI rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Protams, ka kļūdās! A pacienti, nekļūdās nemaz... neesi padomājis, ka >90% pacientu nonāk pie ārsta paša kļūdu dēļ...

Nu šis jau velk uz demagoģiju.

Pa lielam medicīna (tāpat kā advokāti) ir tikai tāpēc, lai labotu kāda kļūdas.

Ir pat dzirdēts viedoklis, ka medicīna ierobežo dabisko atlasi un cilvēces genofonda uzlabošanas nolūkā medicīniska iejaukšanās būtu jāaizliedz (izņemot lāpīšanu pēc traumām / negadījumiem utml, kam nav tieša sakara ar defektīviem gēniem)

Nu zināma taisnība (lai cik skarba neizklausītos) šajos vārdos ir.

Piemēram - kāpēc asinsvadu ķirurgam un kardiologam ir jācīnās par rūdīta smēķētāja dzīvību?

Kāpēc ļoti resnai tantei ir jāoperē ārā tauki un žultspūslis, tā vieta liekot tai beidzot ēst atbilstoši organisma prasībām nevis iegribām?

Utt...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Par svešu kļūdām maksā apdrošinātājs, ja tas svešais savu atbildību ir apdrošinājis...

Nu labi - tad kāpēc policistu un politiķu atbildība nav apdrošināta?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Nu zināma taisnība (lai cik skarba neizklausītos) šajos vārdos ir.

Piemēram - kāpēc asinsvadu ķirurgam un kardiologam ir jācīnās par rūdīta smēķētāja dzīvību?

Kāpēc ļoti resnai tantei ir jāoperē ārā tauki un žultspūslis, tā vieta liekot tai beidzot ēst atbilstoši organisma prasībām nevis iegribām?

Nelien auzās!! Esi ārsts vai??

Viens mans vectēvs nomira pēc gripas 94 gadu vecumā un no 12 gadiem pīpēja tā ka paciņas dienā nekad nepietika. Bet pāris mēnešus pirms miršanas atmeta.

Otrs pat pamēģinājis nebija, bet mira ar infarktu 60 gadu vecumā. UN alkoholu principā nelietoja, ja tik vien kā paprovēt alu ko pats uzbrūvēja uz kādiem augstiem svētkiem reizi pa pāris gadiem.

Krustmātei bija 180 kg, bet gadiem ilgi ēda tik pat cik viņas kaķis!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Nu zināma taisnība (lai cik skarba neizklausītos) šajos vārdos ir.

Piemēram - kāpēc asinsvadu ķirurgam un kardiologam ir jācīnās par rūdīta smēķētāja dzīvību?

Kāpēc ļoti resnai tantei ir jāoperē ārā tauki un žultspūslis, tā vieta liekot tai beidzot ēst atbilstoši organisma prasībām nevis iegribām?

Nelien auzās!! Esi ārsts vai??

Viens mans vectēvs nomira pēc gripas 94 gadu vecumā un no 12 gadiem pīpēja tā ka paciņas dienā nekad nepietika. Bet pāris mēnešus pirms miršanas atmeta.

Otrs pat pamēģinājis nebija, bet mira ar infarktu 60 gadu vecumā. UN alkoholu principā nelietoja, ja tik vien kā paprovēt alu ko pats uzbrūvēja uz kādiem augstiem svētkiem reizi pa pāris gadiem.

Krustmātei bija 180 kg, bet gadiem ilgi ēda tik pat cik viņas kaķis!

I-edgar, man dakteri gana tuvos rados, es zinu par ko runāju

Ja netici - tad atradīsi arī dažus gadījumus, kad parašūtisti, izlekuši no 2 km augstuma, neatveroties parašūtam, izdzīvo pēc mauciena pret zemi, bet nezkāpēc tāpēc nav novērota masveida lēkšana bez parašūtiem...

Redzi, krustmātei BIJA 180 kg, bet vairs viņas nav un viņa nepiedzima ar 180 kg uz špendeles. Atvaino par šādu tiešu piezīmi.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Redzi, krustmātei BIJA 180 kg, bet vairs viņas nav un viņa nepiedzima ar 180 kg uz špendeles.

Šķiet, ka atkal jāraksta - izlasi 2 reizes!!

Tie 180 kg nebija no pārmērīgas rīšanas!!

Es nosaucu visus trīs piemērus no savu tuvu radu loka, kas ir pretrunā ar Taviem apgalvojumiem.

1. Ne vienmēr pīpmaņi mirs ar sirds un asinsvadu slimībām.

2. Nepīpētāji arī mirst no tā un daudz.

3. Ne visi resnie ir rijmas. Tā pat kā ne visi rijmas ir resni!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Redzi, krustmātei BIJA 180 kg, bet vairs viņas nav un viņa nepiedzima ar 180 kg uz špendeles.

Šķiet, ka atkal jāraksta - izlasi 2 reizes!!

Tie 180 kg nebija no pārmērīgas rīšanas!!

Es nosaucu visus trīs piemērus no savu tuvu radu loka, kas ir pretrunā ar Taviem apgalvojumiem.

1. Ne vienmēr pīpmaņi mirs ar sirds un asinsvadu slimībām.

2. Nepīpētāji arī mirst no tā un daudz.

3. Ne visi resnie ir rijmas. Tā pat kā ne visi rijmas ir resni!

Vēlreiz atgādinu, ja pašam nepielec:

1. Izņēmumi tikai apstiprina likumsakarības!

2. Lasi kamēr pielec - 180 kg viņai neradās kopš dzimšanas, iespējams jau to sasniegusi tā sāka knābāt kā cālis, bet savulaik izdarīja visu, lai šādu svaru un tik "lielisku" vielmaiņu dabūtu!

3. 90% gadījumu ārsti "nedrīkstot kļūdīties" ar ilgākā/īsākā posmā vai senākā/nesenākā pagātnē pašu pacientu izdarītajām kļūdām.

No tā izriet, ka, ja cilvēkam nav iedzimtas pataloģijas (pie tā bieži vainojami vecāki vai to genofonds) un tas domā līdzi ko dara, kā dzīvo - vizītēm pie ārsta (dēļ slimības) jābūt pa mūžu mazāk kā pirkstu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Krustmātei bija 180 kg, bet gadiem ilgi ēda tik pat cik viņas kaķis!

pa dienu pie galda, protams

bet cik jamā izrija pa nakti pie ledusskapja?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Krustmātei bija 180 kg, bet gadiem ilgi ēda tik pat cik viņas kaķis!

pa dienu pie galda, protams

bet cik jamā izrija pa nakti pie ledusskapja?

A, cik viņas kaķis ēda? Moš tas bija affigennijs rīma?

ts4.mm.bing.net/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tā krustmāte bija policiste?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

bet cik jamā izrija pa nakti pie ledusskapja?

Savu glupību vari nerādīt! Sen jau visi zina kas tu esi!

Palaidniex rakstīja:

2. Lasi kamēr pielec - 180 kg viņai neradās kopš dzimšanas, iespējams jau to sasniegusi tā sāka knābāt kā cālis, bet savulaik izdarīja visu, lai šādu svaru un tik "lielisku" vielmaiņu dabūtu!

Pirms nācās bieži piestaigāt pie ārstiem bija normāls svars!! Kā sāka "ārstēt", tā svars burtiski uzbrieda pa pāris gadiem.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Tā krustmāte bija policiste?

Neuzminēji - pastniece. Tā ka ar fizkultūru viss bija kārtībā!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nē,es vienkārši nesaprotu,kāds sakars tavai 180 kg smagajai krustmātei ar policijas kļūdām.

Mister 'no malas skatītāj'

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

iņčiņers izgudrojis 180kg smagu mūžīgo dzinēju...

Piegādā pastu par nieka 12 bigmakiem (ar kartupelīšiem on kolu) dienā...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Piegādā pastu par nieka ...

Atkal sagribējās paspīdēt ar kārtējo glupību??

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

bet cik jamā izrija pa nakti pie ledusskapja?

Savu glupību vari nerādīt! Sen jau visi zina kas tu esi!

Palaidniex rakstīja:

2. Lasi kamēr pielec - 180 kg viņai neradās kopš dzimšanas, iespējams jau to sasniegusi tā sāka knābāt kā cālis, bet savulaik izdarīja visu, lai šādu svaru un tik "lielisku" vielmaiņu dabūtu!

Pirms nācās bieži piestaigāt pie ārstiem bija normāls svars!! Kā sāka "ārstēt", tā svars burtiski uzbrieda pa pāris gadiem.

Tad ko gāja pie tiem dakteriem?

Ja kaut kas labi strādā - NETRAUCĒ TAM!

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Nekļūdās tikai i-edgars!

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Gauss rakstīja:

Es kāreiz tagad pilnīgi atklāti lieku mīksto virsū visam! Tikai nedēļ vēl atliek līdz jaunās dzīves sākumam, tāpēc jāpaspēj sadirst veco...

Ja jau tā plāties, tad ap dūšu ir visai dumji....

Teikšu tā - kur ir labi, tur esmu es. Vismaz tuvākos 5 gadus noteikti.

Jāsāk mācīties himmna, lai vai uz svētkiem uzraut.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Piegādā pastu par nieka ...

Atkal sagribējās paspīdēt ar kārtējo glupību??

pļā, nu tu takš te visiem stāsti, ka fiziku esi skolā mācījies

pastāsti kā ir iespējams katru dienu fiskulturējot ar 20kg somu, neko neēdot uzrīties līdz 180kg

mūžīgais latvijas dzinējs

ārsti vainīgi

da tur drīzāk ie pie vainas skurstenī kāpšana ar pliku galviņu

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Tad ko gāja pie tiem dakteriem?

Ja kaut kas labi strādā - NETRAUCĒ TAM!

Infarktu mājās neārsta!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

pastāsti kā ir iespējams katru dienu fiskulturējot ar 20kg somu, neko neēdot uzrīties līdz 180kg

Ko Tu te bāzies??? Tampeksa lomā iejūties!!

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Laikam pāris dienas līdz inčeniera penzijai/algai/pabalstam būs šams jāpacieš.

Izskatās, ka tabletītes beigušās, a naudiņas jaunām naf....

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Tad ko gāja pie tiem dakteriem?

Ja kaut kas labi strādā - NETRAUCĒ TAM!

Infarktu mājās neārsta!!

Ārstē gan! Protams, ja vari to atļauties... Var pat skorpī ārstēt.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

i_edgars nekļūdās!!!!!!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 ..12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti