Vernons un distance

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Tātad, kaut kā dažiem sasāpējis jautājums.

Es no ģirtiem un Vernona gribētu paskaidrojumu - kāds ir loģisks pamatojums uz ceļa, kur atļautais ātrums virs 50km/h (par apdzīvotām vietām vēlāk) NEIETURĒT normālu vismaz 50m distanci līdz priekšā braucošajam? Vai īsumā - kāpēc ir jālien citam dibengalā?

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..18
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Tādas, ka lēnāk ir drīkst braukt tivāk ceļa labajai malai, bet uz pēdējo jautājumu spītīgi negribas atbildēt?

Un kurš punkts norāda ka aiz muguras braucējs drīkst piespiest neko nepārkāpjošu pa priekšu braucēju kaut ko tomēr pārkāpt?

Konuss Reģ.: 10.02.2015
0 0 Atbildēt

Es pieņemu, ka stāsta galvenajai varonei Irinai automašīna bija tehniskā kārtībā (nav jau nekāds kamazs), un reizē ar bremzēšanas uzsākšanu ieslēdzās bremzēšanas gaismas signāls Irinas automašīnas aizmugurē, vismaz 4 sekundes brīdinot par Irinas izpildīto manevru.

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt

Katru dienu palaižu gājējus un laicīgi bremzēju. Kaut kā "pakaļā" man neviens neskrien!

Nāk ziema, paliks slidens, spogulī ieraugot tālo gaismu un dzirdot skaņās signālu vari laist vaļā bremzes, lai saudzētu savu pēcpusi! Gājēji paliks uz trotuāra un atturesies iziet uz brauktuves! Es Tev uzzīmēju ekstrēmu situāciju, vai saprati.

CSN 38.4 nav korekts kopā ar 38.8! CSN 159. un 160. jāskatās kopā ar CSN 24 un 25. punktiem. Un to visu apvieno viens vienīgs CSN 10. punkts! Bet Tu par katru cenu gribi lai CSN pildītu tikai katrs otrais! (CSN ir vēl viens kāzuss 27. un 161. punkti!)

Irīna ir vainīga! Gribi nodarboties ar labdarību, par katru cenu, tad atbrīvo vietu ātruma pārkāpējam, paņem pa kreisi, atstāj vietu kur tam sabremzēties! Vieta bija!

Vispār CSN ir spēkā pie noteiktiem ātruma limitiem!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Tātad - atbalstam ātruma pārkāpējus, bezkauņas un ņeķerpilas?

Pareizi sapratu?

Jāpārkāpj dajebkas, kaut jāsabrauc gājējs uz pārejas, lai tik augstāk minētie dorņi neaptaisās?

Bravo, vernon, bravo!

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Vernons

Katru dienu palaižu gājējus un laicīgi bremzēju. Kaut kā "pakaļā" man neviens neskrien!

............

Vispār CSN ir spēkā pie noteiktiem ātruma limitiem!

****************************

Bet ja kāds ieskries pakaļā, vernoniņš nolieks galvu un klusi un kautri nočukstēs- piedod esmu vainīgs? Vai tomēr ar putām uz lūpām, rokas vicinādams sāks citēt CSN un vainot pakaļā skrējēju....?

Nu otra frāze ir pērle visam...... Karoč, pārkāpjam ātrumu (viena alga pats vai cits) un pārējie CSN punkti automātiski vairs nav spēkā..... vernoniņ par šādiem vārdiem vien tev tiesības jāliek plauktā un jātur šāviena attālumā no citu mācīšanas.....

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Un kurš CSN punkts pie kādiem kā ātrumiem un kuram atceļ CSN darbību?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Te nu, manuprāt, vernons ir gana "atklājis" par sevi, lai "noziedzīgais" CSDD jau tagad nopietni apsvērtu esošās vadītāja apliecības anulēšanu...

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt

Kur Tu rāvi ka es atbalstu ātruma pārkāpējus? Ja Tu "nefiltrē" situāciju uz ceļa nav mana vaina. Neesmu es policists un policista vietā nebūs arī mans auto!

Sāc macīties no galvas CSN šādā secībā 4., 6., 10.,119., 113., 118.4., 70., 73., 77.! Nav daudz, lai atcerētos!

Pēc Tavas teorijas jau tos gājējus arī nobrauc biezā slānī. Agrāk katrai skolas burtnīcai uz vāka bija CSN gājējiem, tagad tukšs. CSDD viss "tvaiks" aiziet uz svilpi, reāli nekas nenotiek.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Vernon, kā gājējs vai tas kas apstājies pie pārejas tos laist, var būt vainīgi pie tā ka pēc divām (!!!) sekundēm ir bums????

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Labdien!

Ieteiktu Jums palasīt diskusiju portālā iauto.lv. Šajā diskusijā Jūsu darbinieks, kurš nodarbojas ar Jūsu uzņēmuma autobusu vadītāju apmācību, popularizē CSN pārkāpšanu, ignorēšanu. Un lepni stāsta, ka to visu mācot un stāstot Jūsu uzņēmuma autobusu vadītājiem. Ja tā ir taisnība, tad man un daudziem citiem autovadītājiem ir skaidrs, kādēļ tieši Jūsu uzņēmuma autobusi "izpildās" vairāk kā dīvaini uz ielām un ceļiem, klaji ignorējot CSN n izraisot avārijas situācijas.

Saite uz diskusiju: www.iauto.lv/forums/topic/26197-vernons-un-distance?pnr=1

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Aizsūtiju uz vernoņa darbavietu....

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt

Pie viena galda sēžot Jūs, kungi, divus vārdus nevarēsiet jēdzīgi salikt kopā, bet tagad anonīmie "varoņi" baida kaķi ar pūsli!

Vēlu veiksmi!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

CRDI, uz CSDD un Policiju arī derētu...

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Vernoniņ es aizsūtīju ar savu vārdu un uzvārdu un e-pastu.....

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt

Paldies!

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Palaidniex.... Sāksim ar mazumiņu.... Un ja nu arī tā Nordekas vadība atbalsta šitādu marazmu, tad varbūt varonis dabūs pa biksēm par sēdēšanu internetā darba laikā.....

P.S. Mani darba pienākumi man atļauj šādu vaļību dažreiz.....

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Vernons un attieksme pret padotajiem:

"...Pie piketētājiem iznāca arī „Nordekas” administrācijas pārstāvis Vernons Kiesners, bet nevis lai sēstos pie galda ar protestētājiem, bet gan lai tiem uzbļautu, ka esot par skaļu. Jo augšā guļot šoferi, kuriem naktī būšot jābrauc. Viņu gan neviens neuzklausīja. "

Avots www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/nordeka-streiks-paraug-skalja-piketa-uznjemums-atsakas-runat.a105739/

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt

Edgar! Vai Tu vispār zini, kas ir gods un cieņa?

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Zinu.... Un kā tad esmu aizskāris Tavu godu, ziņojot Tavai darbavietai par to, ka Tu aicini un sludini neievērot pastāvošo likumdošanu un normatīvos aktus?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Laikam kādam jau apvaicājās - kas tie par murgiem un pekstiņiem... Ja jau radās goda un cieņas aizskārums...

Konuss Reģ.: 10.02.2015
0 0 Atbildēt

Runājot par godu un cieņu, manuprāt, ja Vernons būtu Putins, tad mēs - "revolucionāri" un nožēlojamie oponenti jau sen būtu ieslodzīti vai citādi izolēti.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Mums jau aizspogulijā ir piespriests ĀSM

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

iEdgaru jau šitā piebeidza.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Nu es jau tā saudzīgi.... Tikai šo diskusiju.... Ir jau vēl otra par 127. punktu.... Un komentāri pie rakstiem...

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Līdz šim brīdim nebiju sapratis, kāpēc Vernon vēlas, lai bremžu signāls ir brīdinājuma signāls.

It kā brīdinājuma signāls ir dzeltena(oranžā) krāsā, attiecīgi brīdina jeb informē, bet lietotājam nedod nekādu priekšrocību.

Savukārt bremžu uguns ir sarkanā krāsā. Attiecīgi šāda krāsa nozīmē aizliegumu.

Sarkans - braukt nav atļauts, neatkarīgi no uguns veida luksofors, bremžu uguns, gabarītuguns, sarkanā bākuguns utt.

Tad kādā brīgī nāca apskaidrība.

Vernon ir ceļu satiksmes seksuālais maniaks. Pie tam ar tieksmi pēc anālā sex, iespējams ka pat homoseksuāls, jo citādi nav izskaidrojama tieksme pēc citu, kaut arī transporta līdzekļu, pakaļu samīcīšanas. Legālas samīcīšanas. Protams ka ir problēma - sarkanās lampiņas un 119.punkts to legāli neļauj.

Tāpēc arī meklē dažādus CSN interpretācijas veidus, lai legalizētu vai vismaz attaisnotu savu tieksmi samīcīt priekšā braucošo dzelzs dupsi.

Bet, ja nopietni, tad, Vernon, esi tik čakls un pasaki, kura gada noteikumos, vēlams ar visu nodaļas un punkta Nr., bremžu signāli ir bijuši brīdinājujma signāli. Derēs ar PSRS vai Vīnes konvencija. Taču precīzi. Vai vari?

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..18
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti