Krievijas iebrukums Ukrainā!

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Aktuālā diskusija. Kas var notik un kāpēc?

 
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: 400 diez vai. 24 padevušies. Drošvien tikpat pusdzīvi vai nepavisam.

Cik es sapratu tad tur kopumā ir 400 un no tiem 24 padevušies.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/8043594/foto-putina-vizite-ziemelkoreja-diktatori-slave-viens-otru

Nabaga vova... tik izmisis, ka jāziepējas un jālien pakaļā atpalikušākās valsts dižajam vadonim...

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
1 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: >Nu, paskaidro lūdzu, kā pēc tavām domām, tā krievu karošana ar NATO izskatītos no militāri operatīvās un taktiskās puses.

Kā, kā izskatītos. Pēkšņi nakts aizsegā iebrauktu Daugavpilī zaļo cilvēciņu desanta grupa un tur arī paliktu. Pēc tam jau klusi un nemanāmi sabrauktu pārējie. 

Tālāk referendums un aicinājums NATO atzīt iekarojumus. NATO ņemot vērā referenduma rezultātus nospriež, ka laikam jau tiešām vairums ir par palikšanu Krievijā, ja jau nepretojās tātad karošanu atliekam.

Uztaisi referendumu savā vasarnīcā. Un izveido savu valsti. Varēsi pieņemt likumu par alkohola tirgošanu diennakti. Vai ar mazu degvielas akcīzi un uztaisi tur DUS.

 Tas tā nedarbojas.

Referendumiem nav nekāda juridiska spēka.

 Nevajag malt krievu propagandu un melus

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Referendums darbojas un kā vēl. Tas ka juridiski neskaitās tas nekas, bet Rietumi uz šādu referenduma pamata Krimu īsti vairs par Ukrainu neuzskata. Neviens taču nepretojās, tātad likumīgi. Sudetijas gadījums. 

Laiks atgūt iskeeno lattishkuju salu - Roņu salu, ko anektējuši igauņi.

Ezits Reģ.: 25.03.2019
1 1 Atbildēt

Vai nav tā, ka tomēr baltkrievijas loma ir nedaudz nenovērteta tālākajā konflikta attīstībā, jo šī brīža Ukrainas fronte ir diezgan nemainīga un stabila ar tendenci tāda arī saglabāties tuvākā gada laikā (ja vien Z-koreja neatsūtīs pāris 100 tk.karotāju palīga Putleram).

Scenārijs pie baltkrievu iebrukuma Suvalku koridora likvidēšanai ir diezgan iespējams, jo īpaši mācības un kara bāzi, ko veido pie pašas robežas šajā vietā b-krievi. Kāpēc tā - putleram joprojām neveicas ar Ukrainu un izskatās, ka nauda un cilvēki karošanai arī sāk beigties, tātad pastāv liela varbūtība Ukrainas uzvarai, kas putleram faktiski nozīmētu nāves spriedumu pašā krievijā. Seko kaut kāds incidents uz robežas ar b-krieviju (b-krievu izraisīts, bet kurā vaino Lietuvu un Nato), b-krievi dodas iekšā Lietuvā ap 20 tk. ar tehniku, kur pretī ir tikai pāris tk. lietuviešu un citu Nato vienību. b-krievi paziņo, ja kāds iesasitīsies no Polijas vai citām Nato valstīm dabūs pretī tektisko kodolraķeti, kas viņiem tagad ir. Skaidrs, ka tas viss tiktu vadīts no maskavas, taču ar b-krievu rokām, lai putlers atkal varētu paziņot, ka tie neesam mēs, bet mūsu brāļu tauta cīnās ar rietumu ļaunumu, tāpēc mēs aizstāvēsim b-krievus.

Viens ir jebkurā gadījumā fakts, ka putleram ir tie kodolieroči un daudz, un ja viņu (žurku) iedzīs stūrī, tad ar pēdējiem spēkiem tā sāks uzbrukt cik vien spēj un kā vien spēj.

Tiek izteiktas prognozes, ka šāds iebrukums no b-krievijas varētu notikt rudenī, kad ASV viss būs īpaši nestabili.

Kāds citiem viedoklis par šo? Varbūt kādam ir informācija, ka Nato ir pilnībā gatavi šādam scenārijam...?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Man šķiet, ka nē. BY jau diezgan izvairās no kara UA, kur nu vēl ar NATO. Es domāju, ka lukašs nav tik stulbs, lai nesaprastu, ka šāds izgājiens būtu beigas viņam un nekāds putlers viņu nespētu (un arī negribētu) pasargāt.

Ezits Reģ.: 25.03.2019
2 1 Atbildēt

Te šķiet ir mazliet kompleksāk jāskatās, ja krievijā nav putlera, tad b-krievijā nav lukaša, attiecīgi, ja putlers būs iedzīts stūrī, tad arī lukaš tur būs un abiem kopā būs jārīkojas. Reāli jau skaidrs, ka šādu uzbrukumu organizētu putlers, bet lukašam nekas cits jau neatliktu, kā pakļauties, jo viņš ir pilnīga putlera marionete - viens pats viņš nespēj neko. Pat pareizāk būtu teikt, ka nevis b-krievija iebruktu, bet faktiski to visu darītu krievija, jo b-krievijas kā tādas neatkarīgas valsts vairs nav.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Un, kas notiktu, ja to taktisko kodolraķeti notriektu ? Visi nez kāpēc aizmirst, ka taktisko kodolraķešu nesēji ir tie paši, kas tagad tiek izmantoti Ukrainā un notriekti masveidā. 

Kodolsprādziens tādā gadījumā nenotiktu, jo inerciālās sistēmās ir iebūvēti drošinātāji pirms laika nesprāgt. Citādi jau būtu risks kaujas galviņu ar visu kodolsprādzienu dabūt pašiem uz galvas neveiksmīgas palaišanas gadījumā.

Tātad, defekts būtu šausmīgs bez efekta, jo pēc atlūzām momentāni saprastu, kas par lietu.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Galvenās bažas maza mēroga kodoluzbrukuma gadījumā ir, ka tas varētu neizdoties. Resp, vajag izšaut nevis vienu raķeti, bet vismaz 3 un tās "iemaisīt starp 50 parastajām raķetēm.

Kinžali varētu iziet cauri, bet nez vai Lukašam tie ir.

Katrā ziņā BY kļūst par mērķi varbūt pat preventīvam triecienam, ja tikai izlūkošana pamanīs nopietnu gatavošanos kodolieroču pielietošanai.

Ezits Reģ.: 25.03.2019
0 0 Atbildēt

Precīzi nevaram zināt kas lukašam tieši ir vai nav, tāpēc jārēķinās ar sliktāto - ka ir kādas 10.

Galvenais jau, ka uz "b-krievu" iebrukumu vajadzētu vairākas dienas nevis dažas stundas, lai kāda reāla palīdzība paspētu ierasties.

Ezits Reģ.: 25.03.2019
0 0 Atbildēt

Viss pareizi, ka nešautu jau tikai vienu raķeti, jo skaidrs, ka maza varbūtība sasniegt mērķi, bet vai šobrīd polijā tiešām ir pietiekoša gaisa telpas aizsardzība, lai garantētu, ka viņi nedabuj kaut ko uz galvas - diez vai. Nevajag arī aizmirst, ka tikpat labi arī mūsu virzienā var tikt kas tāds izšauts, ko tad, ja pirmais patriots pie mums ieradīsies labi ja 26. vai 27.gadā? Mums vispār nav reālas aizsardzības pret ko tādu, jo pāris munūšu laikā nevar pagūt pacelt gaisā iznīcinātājus un vēl arī notriekt kādu raķeti, ko labi parāda arī polijas gadījums ar ielidojušo krievu raķeti viņu gaisa telpā.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Nupat jau izskatās, ka arī kvēlais nelokāmais patriots Dmitrijs Hitrijs Gordons pamazām gatavojas pārmest/ādu.Apsstākļi, tāteikt,.. nra.lv/pasaule/460940-dmitrijs-gordons-par-zelenski-es-nezinu-ka-vins-var-izklut-no-sis-situacijas.htm

Arī visu zinošais misters Ždānovs runā/Par! tādām itin nepatīkamām lietām- musars/kossmiskaiss varot nejauši uzkrist uz dajebkuras (gudrās) galvas: tsn.ua/ru/exclusive/kosmicheskoe-oruzhie-rossii-chem-ugrozhayut-u-putina-i-v-chem-ego-glavnaya-opasnost-zhdanov-obyasnil-2604270.html

Arī iepriekš pārliecinātie visuredzošie Gaiš Reģi nezko ira ssaminstinājušies.Sak,davai (vispirms) izbeigsim šhito garlaicīgo karu, un ta jau redzēs,- če/pa/čem un kad un vai un ko: tsn.ua/ru/tsikavinki/yasnovidec-predskazal-vernet-li-ukraina-vse-okkupirovannye-territorii-2604312.html

Ps., ui,aizmirsu savilkt kopssavilkumu- tātad misters B-dens gatavojas vēlēšanām (vēlas atkal izvēlēties), un līdz tam "mums" ir: a) jāizvairās no augstām bencīn cenām, b) jāvienojas/par 3šā (vai nu jau 4tā) WW atlikšanu (līdz nākamajām vēlāšanām) un/vai 3)... uttt. Jā.

Ezits Reģ.: 25.03.2019
2 0 Atbildēt

Nevēlos nevienu aizskart, taču Gordons ir tipisks žīdu kantoris, kuram interesē tikai kā no visa tā nopelnīt... un tieši tā, ja būs izdevīgi, tad ātri vien pārmetīs ādu par labu putleriešiem, tā ka viņa "pareģojumiem" īsti neticu, jo tie ir tendenciozi.

Trakākais, ja tagad piekāpties putleram, tad tieši atkal atkārtotos notikumi pirms 2.WW, kad rietumi mēģināja izlīgt ar hitleru, kas biegās finalizētos ar tālākajiem putlera uzbrukumiem, jo visdrīzāk ASV uzvarēs Trams vai arī sāksies pamatīgas nekārtības, kas paralizēs šīs valsts lemtspēju un atbalstu Ukrainai.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Gordons ir viens/no visu laiku  "autoritatīvākajiem" ukraiņu žurnālistikas pārstāvjiem.Reāli zinošs, labi informēts/Par! notikumiem un perspektīvām.Bet (vai) visam viņa paustajam var "ticēt"- nu tak protams ka nē.Pa lielam viņš ir diezgan vērienīgs nekustamo īpašumu biznesmenis un viņa "personīgajās" interesēs nu nekādi neietilpst jēdziens "padrirst/Visu".

Cits gan reāls jautājums- ta "kam" diez te šodien vispār var kko "ticēt"..Tā vien izskatās, ka "reāli iedarbīgo" jautājumu izkārtošana ir tīšām tikusi pieskaņota mistera B (pār)vēlēšanām.Visi "gaišredzošie" un "reālredzošie" ir vienisprātis par to, ka viens no tie misteriem gan jau to karu "izbeigs"- vai nu pārvēlētais, vai jaunievēlētais.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Gordons ir tāda pat Latiņina ar pautiem. 90% patiesības atjauktas ar 10% melu. Tipiska krievu aģentu taktika. Noderīgie pamuļķi tādus saklausās un tad sāk veikt tālejošas analīzes.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Nujajā, te visdrīzāk pilnīgi visi klātesošie (ieskaitot klāt neesošos) ira krieva aģenti.Vai nu vismaz dabaijoēbi/končennijie (pamuļķi/galējie). 

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tie kas piedalās tajos krievu TV šovos toč ir aģenti. Kā Mamikins vai Andris Lielais.

Kur ziņņeša 650 sašutums par mobilizācijas metodēm Maskavas tirgū? Ko tev tās ziņas tādas selektīvas?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Ta kāda man daļa- vai tu domā ka es kā galīgi ebannutijs vislaik tur visur sēžu klāt, vai ko? Kāds te sakars ar kādiem tv šovu aģentiem? Tirgū/iesaukt- ok,nu to jā.Tak reku ir- 3časa naZad- sorī, biju/dārzā, nepamannīju ;p www.moscowtimes.ru/2024/06/22/vsled-zasledkomom-ipolitsiei-kverbovke-obvinyaemih-navoinu-podklyuchili-mchs-fsb-tamozhnyu-ipristavov-a134714

Tev tik ļoti imponē šistass viss (gan tur gan tur) notiekšais? ka tu ar savu to vecomāti un/vai viņas maz mazbērnu aizietu uz tirgu pēc tomātiem, bet tur tev viņu visu acupriekšā (vai pakaļā) kārtīgi iedotu pa galvu un "iesauktu" cīnities/Par? Par ko??? Par tiem, kuri šo situāciju pieļāva vai pat tīši noorganizēja- varbūt (iespējams) lai gūtu kādu savu "patieso" labumu vai vienkārši šauru aprindu interesēs iegūtu iespēju šķiesties ar (kopējājājajiem!)miljoniem vai pat miiljardu simtiem? Kamēr viņi 2g "karoja"- tavi tie mazmaz tomātēdāji tagad visā 3šajā vai pat 6tajā paraaudzē maksās par "izcīnīto"- par visu ""paveikti izšķērdēto"- dzelzceļu, droniem,raķetēm,zārkiem, etc. Jā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 2 Atbildēt

Klāt biji, ka zini par ko, kur un kāpēc kādu tajos video no Ukrainas aiztur? Daļa aizturēto ir meklēšanā esošie vai dezertieri. Ja nezināji kara apstākļos mobilizācija ir piespiedu pasākums tā kā beidz gvelzt. 

Pastāsti kā var izšķērdēt miljardus? Kas kapā tos miljardus paņems līdzi? Tepat Latvijā vien tie paliek. Esi no tiem pajoļiem, kam lidojumi kosmosā ir miljardu šķērdēšana, jo taču maksā miljonus raķeti uztaisīt, tas nekas, ka metālūžņos tas maksā vien pārdesmit tūkstošus. Jā.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Nenē, draudziņ, tu pats pafiltrē savus skanīgos epitetus.Tur krietnā daļā gadījumu bija radikāli citāda situācija.Pie kam, aizturēšana notika ar klaji demonstratīvām bandītu metodēm, par ko tur ir ierosināta ne viena vien tā dēvētā "izmeklēšana".Turklāt,daļā gadījumu tie aizturētājbandīti nekautrējās pieņemt pat "izpirkuma maksu".Kā arī, derētu izvērtēt- kā viņiem "kara laikā" tā varēja sagadīties, ka daļa to iesaucamo pa iesmērētu taciņu massveidīgi nokļuva ārzemēs. 

Nelido uzreiz kosmosā, pavirši pieskatīti "miljardi" reku mētājas tepat uz dzelzceļa!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 10 Atbildēt

Nu tad pis no Latvijas prom kamēr neesi mobilizēts, citādi vēl nokavēsi un žogs būs priekšā.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

Va Tu iesi reiz 1reiz dr.st?? Es no Latvijas nekur nevienu soli ilgāk par 3ned neesmu bijis aispi/sis, mūlāp ;p -man tepat ir bijis "ko darīt",aiz atbildības pret darāmo neesmu varējis atļauties.To visādi tādi miišļi pusppi/ssēji aizlaidās, tikko te drusku grūtāk palika.Pirdarasi pa lielam, nevis "pātrioti". Cerams, ka LValsts "atradīs" iespēju viņus "atsaukt",ja nu kass.Atšķirībā no pērkamās Uhha-holu lohparadīzes,kur prokurori tevis piessauktajā "kaŗa" laikā pērk jaunus x5/7 un vojenkomi būvē sev ("kara laikā") 3st mājokļus.Jā.Noderīgie dalbaijoēbi tik sit plaukstass un gavilē- klippu klapu,trattatā,tā gribam arī Latvijā, jājā, jā. 

Kā arī,neuztraucies/Par! ,jo visdrīzak "mani" nemobilizēs, pietiekoši jau esmu passpējis atmobibilizēties.Tu izskatās ka pat Svētkos neesi spējīgs savu gaiļa peni nolaist līdz normālai sarunai.🐓

1984 Reģ.: 30.11.2021
3 0 Atbildēt

To visādi tādi miišļi pusppi/ssēji aizlaidās, tikko te drusku grūtāk palika.Pirdarasi pa lielam, nevis "pātrioti".

Ar ko šamie ekonomiskie bēgļi atšķiras no tā komunisma cēlāju bara, kuri te sabrauca no 1944.nogales līdz 80to beigām....? Laikam tikai ar ikdienā lietoto saziņas valodu....

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt
imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Bet ar nosacījumu: "Iespējas atklāt pretuguni - lūk uz ko vērsta šī politika (..). Kad redzam, ka Krievijas karaspēks šauj pār robežu, Ukraina var atklāt pretuguni uz šiem sauszemes spēkiem, izmantojot ASV piegādāto munīciju," norādīja Raiders.

T.i. šī atļauja ir tikai atbildei uz uzbrukumu konkrētā frontes sektorā. Bet neizskatās, ka drīkst šaut, piemēram,  uz krievu armijas kazarmām kādā patlaban "klusā vietā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Tā ir diplomātiskā/publiskā atļauja un savādāku gaidīt nav pamata. NEVIENS, izņemot militāristus, nezin, kas un kur šauj un nevar publiskajā telpā apstrīdēt konkrētu mērķu izvēli.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
4 1 Atbildēt

Visa Krievijas ārpolitika vienā attēlā:

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Ā, šereku, cien.Patriōti/noderīgie var (atkal) interesantumus palassīt- kas (un kā) patiesībā notiek "Kaŗa laikā"- Rōģina/iesauc lohus, aber zakonnijie činavnieki,narodnijie depuputāti un/vai ģeneOrāl porkurori tik zeļ un plaukst: tsn.ua/ru/ukrayina/skandal-s-tischenko-nabiraet-oboroty-chto-ostalos-za-kadrom-novye-podrobnosti-2607402.html ..."В четверг была остановлена ​​мошенническая деятельность крупнейшего колл-центра в Украине. Во время обыска мошеннического офиса правоохранителям было изъято: более 400 компьютеров, около 400 наушников, серверы, тысячи украинских сим-карт (чтобы мошенники звонили по телефону на украинские номера), больше 700 мобильных телефонов. А вы и дальше можете вестись на проплаченные телеграмм-каналы....

..Ну и не можем не напомнить, что Тищенко был одним из немногих депутатов, голосовавших против открытия деклараций чиновников. Кроме того, официально бывшая супруга Тищенко подарила ему 12,6 млн. грн. Впрочем, судя по расследованию журналистов, эксдружина нардепа не такая уж и бывшая. Что это за деньги – непонятно, но очевидно, что нардеп строит в Ужгороде небольшую бизнес-империю. В частности, с Тищенко и его окружением связывают апартаменты, салон красоты, похоронное бюро, пятизвездочный парк-отель. Также можно припомнить сомнительные голосования Тищенко в парламенте....Тищенко был единственным нардепом, кто открыто встал на защиту заместителя генпрокурора Дмитрия Вербицкого после скандала. Напомним, девушка Вербицкого в этом году обзавелась элитным имуществом на сумму не менее 52 миллионов гривен.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 4 Atbildēt

Un atkal ko ar šo ziņu gribēji pateikt? Kāds ir tava ārvalstu aģenta uzdevums? Kas tā par viltus ideju, ka kara laikā deputātiem jāiet ierakumos. 

Kā jau teicu kā redzi tā nauda vien turpat valstī vien ir palikusi.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Jā, vismaz daļēji esmu kādas ārvalsts aģents.Kopš pagājušā gadusimteņa cieši sadarbojos ar kompetentām kādas NATO valsts iestādēm, praktiski ne reizi neesmu tām neko samelojis.Jautājumi vēl ir? ;p

-ir nevis ideja, ka deputātiem/jāiet, bet gan ka KAŖA LAIKĀ (depupoutāti un porkuārori) nedrīkstētu zagt un/vai savu personīgo meēērgļa kabatu uz notiekošo procesu rēķina uzpildīt!

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

650 rakstīja: Ā, šereku, cien.Patriōti/noderīgie var (atkal) interesantumus palassīt- kas (un kā) patiesībā notiek "Kaŗa laikā"- Rōģina/iesauc lohus, aber zakonnijie činavnieki,narodnijie depuputāti un/vai ģeneOrāl porkurori tik zeļ un plaukst: tsn.ua/ru/ukrayina/skandal-s-tischenko-nabiraet-oboroty-chto-ostalos-za-kadrom-novye-podrobnosti-2607402.html ..."В четверг была остановлена ​​мошенническая деятельность крупнейшего колл-центра в Украине. Во время обыска мошеннического офиса правоохранителям было изъято: более 400 компьютеров, около 400 наушников, серверы, тысячи украинских сим-карт (чтобы мошенники звонили по телефону на украинские номера), больше 700 мобильных телефонов. А вы и дальше можете вестись на проплаченные телеграмм-каналы....

..Ну и не можем не напомнить, что Тищенко был одним из немногих депутатов, голосовавших против открытия деклараций чиновников. Кроме того, официально бывшая супруга Тищенко подарила ему 12,6 млн. грн. Впрочем, судя по расследованию журналистов, эксдружина нардепа не такая уж и бывшая. Что это за деньги – непонятно, но очевидно, что нардеп строит в Ужгороде небольшую бизнес-империю. В частности, с Тищенко и его окружением связывают апартаменты, салон красоты, похоронное бюро, пятизвездочный парк-отель. Также можно припомнить сомнительные голосования Тищенко в парламенте....Тищенко был единственным нардепом, кто открыто встал на защиту заместителя генпрокурора Дмитрия Вербицкого после скандала. Напомним, девушка Вербицкого в этом году обзавелась элитным имуществом на сумму не менее 52 миллионов гривен.

Ēzelis Bendžamins - visi dzīvnieki (lohi) ir vienlīdzīgi, bet daži lohi (dzīvnieki) ir vienlīdzīgāki par citiem

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Nu tak kā gan citādi.Jākaro ira mirstīgajiem/parastajiem (lohiem),bat depouputātu atvassēm ir "kaŗa laikā" jāuzturas drošā vietā.Savādāk kuŗš tad mūs/glābs, kad/ja "vajadzēs". Jā.

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

Kāds no seno laiku gudrajiem esot teicis - var nopelnīt daudz naudas ceļot valsti, bet vēl vairāk naudas var nopelnīt valsti sagraujot

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Trampam būs kā Makronam. Sarunās ar Putinu un tad Putins uzmetīs un aizvainojumā sados ieročus cik vajadzēs.

"noslēgt pamieru, pamatojoties uz esošo frontes līniju"

Ģeniāls plāns, legalizēt iekarojumus. KBJ. Tas ir arī tas, kas mūs sagaida, kad zaļie cilvēciņi ieradīsies Daugavpilī vai Rēzeknē. Neavējoties pie sarunu galda un pamieru, lai NATO nav rokas jāsmērē.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nu, labi, ar NATO savādāk, Ukrainas tur nav. Bet, nu jā, tas par to esošo frontes līniju, ja ir taisnība, tad iespārda pamatīgi... Great America ļaus krieviem uzvarēt.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

2lohi satiekās, viens stāsta.Tā un tā, sēžu/vakarā, dzeru tēju, zvans pie durvīm.Veru vaļā, tur jautā.Tu par kuriem- sarkanajiem vai baltajiem? Es par sarkānajiem! Ok, bikses/nost, buc...

Nākamajā vakarā atkal zvans.Veru vaļā, a tur jautā- tu par kuriem.Padomāju, saku, es par Baltajiem! Ok, bikses/nost, buc...

Trrešajā vakarā sēžu, atkal tēju,atkal zvans/pie. Novelku bikses, eju atvērt.A (bet) tur izrādās kaimiņiene, atnākusi tēju/padzert.

Jā.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Nu, labi, ar NATO savādāk, Ukrainas tur nav. Bet, nu jā, tas par to esošo frontes līniju, ja ir taisnība, tad iespārda pamatīgi... Great America ļaus krieviem uzvarēt.

Nav tik viennozīmīgi. Situācija nav pārāk atšķirīga no 1939. gada Somijas. Zaudēja teritoriju, bet ne karu.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Bet Ukraina vienreiz jau zaudēja teritoriju 2014.gadā. Tikai Putinam ar to nebija diezgan. Kaut kā neatceros, ka Somija būtu zaudējusi teritoriju divas reizes.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 0 Atbildēt

39. un 45. gadā, ja neatceries. Bet tas nav būtiski šoreiz! Būtiski ir tas, ka, pat ja Krievija patur (nāvīgi sabombardētās un no ļaužiem iztukšotās) teritorijas, tad, ja Ukrainas valsts paliek neatkarīga, karš no Ukraiņu viedokļa ir izturēts, varētu būt labāk, bat varētu arī sliktāk. 

Somi izturēja. Somija palika.

Ezits Reģ.: 25.03.2019
1 0 Atbildēt

Bet ir viena svarīga nianse, ka runa ir par pamieru nevis kara beigām un jaunu robežu nospraušanu. Ja ir tikai pamiers, tad tas beigsies, un atkal atsāksies kara darbība no putlera puses, jo būs cītīgi atjaunojis armiju, lai būtu gatavāks un spēcīgāks un varētu iegūt vēl jaunas teritorijas.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Pamieram vēl vajag varēt noturēties. Diezgan problemātiski pie tik garas frontes līnijas. Bez tam dronu laikmetā arī privātie var uzlidināt savus dronus. Vēl viens aspekts, ka pamiera gadījumā taču uzreiz var sarīkot vēlēšanas Ukrainā, un Jermaka iespaids strauji kritīsies, ja viņš vairs nekūrēs prezidenta biroju. Īsumā: pamiers nav Jermaka interesēs.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Iedegums un adrenalīns. Tikai Krimā:

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Tie iedegušie tēviņi, kas tur tik braši skrien- tie noteikti ir invalīdi, kuriem piešķirta tā dēvētā "atsročka" no Valsts aizstāvēšanas pienākuma.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Te būs vietā teiciens par nebaidītajiem muļķiem. Kuri tā arī nav sapratuši, kas viņi ir un kur atrodas.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 1 Atbildēt

Nesen pavīdēja želabaina ziņa, ka šosezon tajā Kirmā esot samazinājiem atpuhtnieku skaits aš par kaut kādiem 10-15%

Jautājums, kas vispābā tur notiek.Pusnolīdzinātajā Harkokivā reku "kaŗa laikā" pie depotipa dārzapreču veikala stāvvieta pilna mašinu un veikalā 200 pircēju, te atkal (tajā pat kāra laikā) pilna pludmale labi iedegušu lohu- kaut kā tas īsti nelīmējas kopā.

1984 Reģ.: 30.11.2021
1 0 Atbildēt

Kā Puttainais teica - speciaļnaja vojennaja operacija. Speciaļistiem voina i operacija, pārējiem viss pa vecam

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 3 Atbildēt

Loh, kartē apskaties Ukrainas platību. Kara laikā cilvēki ātri saprot, ka iespēja iet bojā no bumbas ir tikpat liela kā satikt dinozauru. Nevajag pat karu, mums iet bojā no lāstekām, bet ziemā tāpēc ar ķiverēm apkārt nevazājamies.

Bet atkal jau ārvalstu aģents pilnīgi nejauši salīdzina nesalīdzināmos. Krimā atpūtnieki paši ierodās no Maskavas, kur tos steidzami atkal nogādāja atpakaļ, neies jau ārstēties Krimā. Kaut kā Eirovīziju Ukrainā tomēr neuzrīkoja, tad varētu salīdzināt.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 2 Atbildēt

Loh, apskaties ziņas par TO, kas vispār notiek Harkokikovā.Spriežot pēc ziņām, tai bija sen jābūt nolīdzinātai gar zemi, nevis ar gaišā dienas laikā mierīgi darbojošamies dārza preču veikaliem un labi piepildītām autostāvvietām ap tiem.Beidz tu vienreiz te pļuutīt, kropli!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Pļūtīzer, parādi ziņās, kur ir rakstīts, ka Harkova ir nobombardēta no vienas vietas līdz ar zemi. Ar Shahediem, Kinžaliem vai pat FAB planējošām bumbām pilsētu nenolīdzinās. Par to arī stāsts, ka izplati puspatiesības un kremļa naratīvu. Ne jau no Kijevas kāds brauc uz dārza preču veikalu iepirkties.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Tu slimais drirsēj, pievaldi emocijas un mazāk te mētājies ar piedēvējumiem! Es tev nekādu kremļa huyjarratīvu te neizplatu, vien tavai zināšanai publicēju ziņas no KRIEVIJĀ AIZLIEGTA portāla un no OFICIĀLAS pašu ukraiņu ziņuvietnes!

Plus vēl tas, ka tu itin labi saproti, ko "tev" gribēju ar to pateikt, taču vienalga mētājies ar suudiem un izplati dažādus sen dzirdētus nodrāztus pusdebilo interneta komentētāju "narratīvus". Pilsētu nenolīdzinās?- ā,jā,tu drošvien pats personīgi "kara laikā" brauksi uz Depo iepirkt aizsaules paneļus un/vai uz savas loha terasses tomātu plantāciju dēstīsi,vane,ko? Kādas 200gab mašīnas (itin labas,ne jau tādas, kā mēs/viņiem "ziedojam") "kara laikā" pie lielveikala gaišā dienas laikā mierīgi turēsim un 200 "pircēju" mierīgi ikdienā pa "karalaika" veikalu tagad mierīgi defilēs,ja? Tev tas loģiski "saiet kopā" ar visu to aprakstīto karašausmu situāciju,nekāda izbrīna, ne?

Tādi noderīgie idioti taču jūsmos par jebkuru tēmu- sākot no kovida un beidzot ar pakakaļas laizīšanu šiem te ukraiņu mahinatoriem, kuri uz kara rēķina sev "kara laikā" būvē pilis un pērk luksusa tranportlīdzekļus- tas tev (Loham) kāreiz ir tas "kremļa narratīvs".

Palasi (vai paklausies) vispār kas "Amērikā" notiek beidzamo pāris dienu laikā- kā tur tagad skaisti "piepildās" krietna daļa no iepriekš par "lohu sazvērestībām" nodēvētajiem kara pieklusināšanas scenārijiem.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Joprojām nav skaidrs ko tu ar to visu gribi pateikt. Kara laikā dzīve neapstājas. Un kāda tev daļa par to kur un ko ukraiņu mahinatori pērk? Tev no kabatas to auj ārā vai kā? 

Toč sasūcies esi kremļa naratīvu. Pasaki vēl, ka Zeļenskis ir narkomāns un nupat vēl Bugatti nopircis.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
3 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Referendums darbojas un kā vēl. Tas ka juridiski neskaitās tas nekas, bet Rietumi uz šādu referenduma pamata Krimu īsti vairs par Ukrainu neuzskata. Neviens taču nepretojās, tātad likumīgi. Sudetijas gadījums. 

Laiks atgūt iskeeno lattishkuju salu - Roņu salu, ko anektējuši igauņi.

roņu salai labāk ar igauņiem. 

Ja tā būtu latvijai, tad būtu aizdirsts, pamests, depresīvs nostūris. 

Tagad tur pat prāmis iet reizi nedēļā.

Redzēji kāda tur osta? Iegūglē. Labāka kā elitāros rīgas jahtklubos. Bet uz salas pastāvīgo iedzīvotāju skaits ir zem 100. 

Un kādi ceļi tur labi. Labāks kūrorts nekā jūrmala.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 2 Atbildēt

Esmu tur bijis, pačukstēšu, ka ziemā tā operācija jāveic, tad igauņu tur praktiski nav.

Bet kāpēc gan salu uzreiz vajag apdzīvot? Ideāli ja tā būtu pamesta un vientuļa.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
2 1 Atbildēt

650 rakstīja: Nesen pavīdēja želabaina ziņa, ka šosezon tajā Kirmā esot samazinājiem atpuhtnieku skaits aš par kaut kādiem 10-15%

Jautājums, kas vispābā tur notiek.Pusnolīdzinātajā Harkokivā reku "kaŗa laikā" pie depotipa dārzapreču veikala stāvvieta pilna mašinu un veikalā 200 pircēju, te atkal (tajā pat kāra laikā) pilna pludmale labi iedegušu lohu- kaut kā tas īsti nelīmējas kopā.

Ne visi pludmalē esošie ir atpūtnieki. 

tur taču ir daudz mobilizēto gaļas gabalu vai armijnieki ar savām ģimenēm.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

Izaanalīzē luudzu "man" to video- konkrēti kuri tur ir kuri, citādi es navaru iebraukt ;p

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Tie kurus pēc tam ar samaļotu pa taisno atpakaļ uz Maskavu neaizlidināja, bet atstāja turpat.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Rōģina/maķ nesmādē pilnīgi neko, visu un visus nah,sorī, nafront.Ura! www.moscowtimes.ru/2024/06/28/urossiyan-massovo-konfiskuyut-iotpravlyayut-navoinu-mashini-inoutbuki-a135365

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 0 Atbildēt

650 rakstīja: Rōģina/maķ nesmādē pilnīgi neko, visu un visus nah,sorī, nafront.Ura! www.moscowtimes.ru/2024/06/28/urossiyan-massovo-konfiskuyut-iotpravlyayut-navoinu-mashini-inoutbuki-a135365

подразумевающие возможность конфискации автомобилей за повторную езду за рулем в нетрезвом виде и за езду без прав.

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 0 Atbildēt

Par Kanje Vestu, to reperi, kurš bija Maskavā, tagad jau pareizticīgie un citi labi ļaudis uzrakstījuši sūdzību, ka viņa teksti bojājot jaunatni, neesot Krievijai draudzīgi un viņš kā persona Krievijā nevēlams. Šie pat izrakuši viņa liriku no albuma Vultures un pārtukojuši krieviski. Oriģinālā 'dzeja

She snottin' that P out that D

She want me to put some of this coke in her butt, ugh

She Russian, I beat up the pussy for Ukraine

Bought her a bag and I filled it with loose change

Just like my exes, she told me that "You changed, " yeah, yeah, yeah

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Pizda tam Vestam ir.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Ir un saucas Kima K.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Sen jau vairs nē...

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

poidjot na front miuzicirovats

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Tiem, kuri piemirsuši par Lukašenko dzimtas dzīvi un darbu, manuprāt, diezgan ticama analīze: За что путинские чекисты закопают Лукашенко и почему его Коля живет в Китае – топ-аналитик Демченко

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tanki pie Lietuvas robežas

youtu.be/SIqpTm16zUk?si=nc5CyZkW3Yd6nMz1

Petka Reģ.: 09.09.2001
0 0 Atbildēt

Bet jēga viņiem no tā koridora? Viņš tak vēl būs arī jānotur. Tad cik km buferjoslu vajag! Un kur uzradīsies nepieciešamais karavīru skaits tā noturēšanai?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jēga? Vajag ieganstu karam, tāda jēga. Padomā kā izcēlās otrais pasaules karš.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Šhitie te visi xpert-pirderi tā tik vien uz to velk, nupat jau pie jebkuras sarunas un kaut mazākās iespējas. Zb jau konkrēti. 

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Batjka savilcis savus dazus lūžņu ,kas viņam palikuši kurus krievi viņam nav atnēmuši un nosūtījuši uz Uklrainu tā sējot demogoģiju, tas taču vuiņu propogandas plāns sēt paniku ,kur nekā nav. Vispareizāk būtu šādas ziņa vispār ignnorēt.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Tur jau tā lieta, ka "tās" ziņas praktiski vairs nav iespējams ignorēt.Lielākā daļa pašu "ukraiņu" jūtuperu un "infokanĀlu" jau labu laiku to vien dara, kā tik liek abstraktus "klikšķu" visrakstus un pļūta visādu klaji tendenciozu lažu.Pateicības vietā no viņiem nāk nebeidzama draudēšana un bezmaz kādam tur ļoti gribētos beidzot to karadarbību izvērst visā europpā vai pat visā passaulē.Ar katru dienu kļūst grūtāk atšķirt,kur ir kaut daļa tā dēvētās Taisnības.Lohs baķka sapulcējis koka tankus, taču pašu ukraiņu lohs jakovīna pielieto klaji tendenciozu virsrakstu,pļjūta lažu un sēj paniku- buļbaši sākuši iebraukumu/koridorā un jau parītdien okupēs itāļus vai vismaz pusi Spānijas.  

Šis reku arī esot "aģents", tik figviņsazin kāds.Viņš kāreiz bija viens no pirkstos sasskaitāmajiem, kurš iepriekš par fufeli nosauca visas tās apzelētās teorijas par puttainā meergļa aizvietotājiem un līķiem ledusskapī un utt.Vēl nupat viņš "apstiprināja", ka tas meerglis ir dzīvs un vesels un savam vecumam atbilstoši itin lieliski rīcībspējīgs.To krivās krimass tiltu viņš gan cieti solīja nonest jau š.g. pirmajā pusgadā, taču nupat pēkšņi visur figurē pašu ukraiņu "viedokļi", ka tas neesot to vērts un ka tas jau īsti neko nemainīšot tagad un taa..  

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti