Krievijas iebrukums Ukrainā!

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Aktuālā diskusija. Kas var notik un kāpēc?

 
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

imzz rakstīja: Izskatās, ka ukraiņiem palielinājusies ugunsspēja un pēdējā laikā sākuši krievus vairāk apstrādāt:

Apm. 1000 kg bumbas sprādziens Hersonas apgabalā, iznīcinot krievu dronu nometni, izskatās pēc overkilla, bet varbūt tas bija bumbas tests un cita mērķa piemērota nebija:

youtu.be/Hpaw3Bu3nFY?t=55

Apm. 6 ATACMS vienlaicīgs starts, acīmredzot, triecienam pa Krimas pretgaisa aizsardzību:

youtu.be/7lo0W-QtaFI?t=66

Tad Gončarenko uztaisījis kopsavilkumu par pēdējo masīvo dronu uzbrukumu Rostovas apgabala lidlaukam u.c.

www.youtube.com/watch?v=sOtuToo4u4s

Un, protams, F-16, kuri esot Ukrainā nelielā skaitā vairākas dienas, pagaidām nav neko manāmi, tiek daudzināts cipars 6, bet attiecīgos reālos ciparus neviens, saprotams,  nezin. Ukraiņi nesen esot steigā taisījuši lidmašīnu maketus krievu maldināšanai.

Jūlija beigās esot ieradušies 10 F16 un līdz gada beigām to būs 20, pārējie no 79 atlidos nākamgad

t.me/combatfootageua/20030

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Pagaidām precīzākais viedoklis par trīs apmainīto krievu disidentu preses konferenci:

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 0 Atbildēt

ZSU ar kaujām laužas uz Kursku

youtu.be/xD70JtJ579o?si=7bTg2hd_TNXg_LL2

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Jātiek līdz Kurskas AES un jāiemaina pret Zaprižjes AES.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Jātiek līdz Kurskas AES un jāiemaina pret Zaprižjes AES.

Ja, tā daudzi domā, ka ukraiņi virzās uz Kurčatovu.

Ieņemti pāris ciemi un rajona centrs - Sudža evakuējies

t.me/Kirilovolodimirovich/10686

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Krievu galvenā strašilka ir ar kodolieročiem bruņoti F-16

youtu.be/K4XyWR__SpQ?t=14

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Esot nodots Putina vēstījums - šaušot lielo raķeti, ja šita 10 F16 iznes visu Kursku. Vairāk, lūdzu, nesūtiet

P.s. viena strima jau ziņoja, ka to Sužu arī jau kontrolējot

x.com/jurgen_nauditt/status/1821144760934924525?t=mFA_t45JRsp23AhGlXolmg&s=19

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Kuru tad viņš taisās šaut? To, kuru praporščiks pa kluso  sagrieza metāllūžņos un pārdeva? Vai otru, kura eksistē tikai uz papīra?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 2 Atbildēt

Volx rakstīja: Esot nodots Putina vēstījums - šaušot lielo raķeti, ja šita 10 F16 iznes visu Kursku. Vairāk, lūdzu, nesūtiet

P.s. viena strima jau ziņoja, ka to Sužu arī jau kontrolējot

x.com/jurgen_nauditt/status/1821144760934924525?t=mFA_t45JRsp23AhGlXolmg&s=19

pat ja izmantos visas tās, kuras it kā ir uz papīra, nekads pasaules gals neistāsies.

lūk aptuvenā simulacija. Sarkanos punktos bojā gājusie ap 90%

www.tiktok.com/@daugavpilchanin/video/7156802679954476294

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
0 0 Atbildēt

protams, pamuļķi domā ka var iznīcināt planētu 2 reizes....

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kodolieroči ir gauži neefektīvi. Bumbu patvertnēs tie klāt netiek, radiācija arī minimāla. Der tikai pret pilsētām, lai tās sagrautu, bet armijai no tā ne silts ne auksts.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Kurskā izpirkuši griķus un rīsus. Rindas pie DUS.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
7 1 Atbildēt

Tā tiem stulbeņiem arī vajag. Lai izjūt paši uz savas ādas, ko nozīmē viņu atbalstītā "atbrīvošana" un "denacifikācija".

msh Reģ.: 16.04.2007
0 6 Atbildēt

Un kā tad viņi to atbalsta, ja drīkst zināt?

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt
0pis Reģ.: 16.02.2023
1 0 Atbildēt

Vai tad plāns nav savākt teritorijas Krievijas pusē, cik vien spēj un turēt līdz pārrunāt novembrī, kad krievi izteiks vēlmi vilkt robežas tur, kur de facto atrodas karaspēks. Tikai krievi bija domājuši, ka tas būs vienos vārtos....

Un papildus tas, ka pamiera gadījumā Putins būs nevis vēsturisko zemju savācējs, bet prezis, kas trīs gadus bendēja krievus un apmainīja vienu teritoriju pret citu, nav gan diez ko izdevīgs darījums. Pat ja nāktos atdot tikai 10kv.km. Krievijai tas ir pīķis dirsā, nu kā tā, piekāpties Ukrainai, iet uz maiņu nevis ar spēku paņemt kā viņi tika radināti nam palagajetsa.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Izskatās samērā mīklaini.Varbūt tas P (beidzoot) taisās passludināt Kaŗa stāvokli.Nu ka tik (atkal) nav kāda vienošanās/Par. To Kurskas ātomstaciju arī neviens tā īsti neapssargājot, tur kopš neilga laika vienas pašas sievietes "strādājot".Bezmaz kā tāds aicinājums/ieņemt.

Nupat šajās dienās lasīju,ka atkal esot "apstiprināts" kārtējais plāns par krieva gāzes pārsūknēšanu caur ukraiņu teritoriju- joprojām tie paši apm 42milj kubOmetri dien naktī.Tajā tur Sudžā vai kāviņutur kāreiz atrodas svarīga sūkņu stacija, taču nezkāpēc visi "zinātāji" atrunājas šo faktu sasaistīt ar šo te "iebraukumu".Šodien jau ziņots, ka patssani vāgneroffci dodoties atspiest atpakaļ zaudētās territorijas.Viens skaidrs- mierīgajiem iedzīvotājiem no abām pusēm būs jāturpina maksāt/Par!

imzz Reģ.: 27.02.2015
4 0 Atbildēt

Tajā tur Sudžā vai kāviņutur kāreiz atrodas svarīga sūkņu stacija,

Pie kam krievi to staciju nevar atļauties bombardēt, jo tad Orbans paliks bez gāzes.

Viencexpercs Reģ.: 26.11.2023
3 0 Atbildēt

ukraiņi beidzot nolēma darīt to, ko vajadzēja darīt jau 2014.gadā.

Tikai tas ir ļoti riskants solis. Jo ja/kad ukraiņi kursku atstās, tur uzradīsies izdedzināti ciemi un pakārti bērni, ar vārdiem - ukrfašisti to izdarīja...

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Izskatās, ka referendumam briest arī Belgoroda.

Krievu blogeri ziņo par lielu ukraiņu spēku koncentrāciju  Belgorodas virzienā. Ta ka Kurska nebūs vienīgā, kas varēs izlauzties no Kremļa apskāvieniem.

x.com/igorsushko/status/1821756832848957614?t=QCVm_9LgjdKQltEe1sUltw&s=19

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Krievi Kurskas aizsardzībai noņemot vienības no Belgorodas, līdz ar to atsedzot atkal Belgorodas apgabalu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Pag, šī ir viena no tām četrām pusēm, par kurām Lukašenko teica, ka jāuzbrūk, jo ukraiņi gatavojas uzbrukt? 😂

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 1 Atbildēt
msh Reģ.: 16.04.2007
1 8 Atbildēt

Tu esi morāls kroplis - labākajā gadījumā tāds pats kā tie tur cilvēciņi tajos viģikos, vienīgi atbalsti "pareizo" pusi - jo tā saka tā propaganda, ko tu patērē [bet viņējā arī saka ka viņu puse ir pareizā]. Galvenais jautājums - ja mums te sāksies šitāda huiņa, kam tu te šitā brēksi - protams, ja būsi vēl dzīvs - ? Rinkevičam?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
6 1 Atbildēt

Morāls kroplis ir jebkurš vatņiks, tu tai skaitā. Tie pamuļķi, kurus tu tur aizstāvi, visu laiku ir atbalstījuši to, ko viņu vadonis dara ukrainā - visas slepkavošanas, izvarošanas, bērnu slimnīcu spridzināšanas un pārējo, līdz ar to šis ir mazākais, ko viņi ir pelnījuši. Tā ka, at3.14sies un ej tur, kur tavu mīļo krievu karakuģis un turpini vien būt par putina noderīgo idiotu. Viņam tādi kā tu šobrīd ir īpaši vajadzīgi. 

Bet par to, ko tu darīsi tajā situācijā gan jautājuma nav - bučosi krievu tankus tā, kā tu to tagad virtuāli dari.

Bet vispār šis ir smieklīgi, kā vatņikiem (nu, tev un līdzīgajiem) tagad caureja metas no tā, kas notiek... 😂

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 5 Atbildēt

Redzi, tas, ka kāds cits ir morālais kroplis, nekādi nepadara tevi par mazāku. Tieši tapat tas, ka normāli cilvēki nesaka, ka slepkavošana silda sirdi, nepadara viņus par vatņikiem.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Redzi, "normāli cilvēki" arī nebāžas ar saviem meliem virsū tiem, kuri jau n reizes ir teikuši, lai atpisās. Pats nupat parādīji, ka tev tikai slepkavošana prātā. Bet, ja nu tu nesaprati ar iepriekšējām reizēm, tad vēlreiz - ar mani apsēstais Berkmani, atpisies vienreiz no manis un beidz man bāzties virsū.

core Reģ.: 03.01.2017
2 0 Atbildēt

Kur tu tajos video redzēji kādu noslepkavotu?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 2 Atbildēt

Tu tā arī neatbildēji - kā tad tieši viņi ir atbalstījuši? Redzi, ja nolaižas līdz šitentajam sūdu bedres līmenim, kurā tu mīcies, viss paliek ļoti relatīvs - piemēram, kāds irākietis, iespējams, ar baudu noskatītos kā tev pārgriež rīkli, jo tu esi atbalstījis viņa dzimtās zemes iznīcināšanu. Nē, neesi atbalstījis? Pēc tavas loģikas - ja nav terorists vai sabotieris, tātad ir atbalstītājs.

Par to visu pārējo - no mums abiem noderīgais idiots esi tu - bet tas sadalījums "mēs un viņi" ir savādāks nekā tev šķiet - tu esi gobālistu noderīgais idiots, kurš šobrīd priecājas ka krievu civiliedzīvotājus šauj un viņu zemi sagrauj. Kāpēc priecājas - tāpēc ka pa televizoru tā teica - krievs slikts, ukrainis labs. Ja pa televizoru teiktu otrādi - tad tu priecātos par to kā uz Kijevu raķetes krīt - jo tak pa televizoru teica ka cieš tie, kam jācieš! Ja cilvēks, kas ir pret slaktēšanu bez šķidrošanas, ir "vatņiks", tad es to apzīmējumu pieņemu kā pagodinājumu  - tādi dzīvnieki kā tu pat neaptverat, kā jūs degradējat [tb izmaināt to nozīmi] sākotnēji sliktus apzīmējumus ar savām brīvajām šo apzīmējumu dalīšanām pa labi un kreisi.

Par "man mīļajiem krieviem" esmu jau kaut kad izteicies, bet caurām galvām varu atkārtot vēlreiz - man ir ieaudzināts naids pret krieviem un krievisko no bērna kājas - es vienkārši atšķirībā no tevis cenšos rīkoties loģiski, jo vadoties tikai pēc jūtām, nekas labs nevar sanākt nevienā jomā. Par kādu mīļumu ir runa, kad es to valodu knapi saprotu, un tikai tāpēc, ka man to pamatskolā vajadzēja mācīties - ?

core Reģ.: 03.01.2017
2 0 Atbildēt

Es nezinu kā jūs, pāķi, šķirojat info, bet, piemēram, es nevados pēc tā ko saka pa tv. Krievi ir slikti nevis tāpēc ka tā teica pa tv, bet tāpēc, ka viņi ir ielīduši citā valstī, un man pat neinteresē kādi ir viņu motīvi. Ja tavs kaimiņš ienāktu tavā mājā, sāktu to demolēt un slepkavot tavu ģimeni, tu arī meklētu iemeslus, lai viņu attaisnotu?

Un tajā otrajā video, viņi paši saka, ka esot tak atbalstījuši, lai nu atbalstot viņus

msh Reģ.: 16.04.2007
0 2 Atbildēt

Ja tavs kaimiņš atnāktu izdemolēt tavu māju, tad tas būtu pieņemami ja tu aizietu uz kaimiņa māju un izvarotu viņa sievu un nosistu bērnus? Man kaut kā liekas ka aiz restēm pēc tam sēdētu jūs abi, nevis tikai tavs kaimiņš.

Atrunas iebrukumam mani arī neinteresē, jo tāpat skaidrs ka tas ir pilnīgs bleķis - es tikai varu apbrīnot šī tofika histēriķus kas citus saukā par vateņiem, bet tajā pat laikā tic Krievijas propagandas mēdītājiem, kad ir runa par iemesliem, kāpēc Krievijas armija atrodas Ukrainā... 😂

Viģiku neskatījos, pārāk garš un bezjēdzīgs - bet joprojām labrāt uzzinātu kā tad tas atbalsts izpaudās.

core Reģ.: 03.01.2017
2 0 Atbildēt

Tu tak esi īsts vatņiks un krievu trollis. Tu tagad apgalvo, ka ukraiņi krievijā ir pastrādājuši daudz smagākus noziegumus kā krievi ukrainā? Vai vienkārši gribējās pārspīlēt, lai attaisnotu savus "varoņus"? Precīzāk būtu - ja tavs kaimiņš atnāktu izdemolēt tavu māju, tad pieņemami būtu ieiet kaimiņa mājā, un savākt kaut ko vērtīgu, un pateikt, kad atlīdzināsi man radītos zaudējumus, dabūsi atpakaļ.

Kurš ir tas, kas tic krievijas mēdītājiem? Un histēriķis esi tu, ar savu - nekaitinat krievus.

Nu ja interesē tad paskaties.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kur es tā apgalvoju? Tu vienkārši apgalvo ka esot pieņemami taisīt sūdus par atbidi citiem sūdiem. Un kā kārtīgs globālistu trollis lieto terminus "krievi" un "ukraiņi", lai arī ir runa par divu valstu armijām.

Kurš ir tas, kas tic Krievijas propagandas mēdītājiem? Jebkurš, kurš atsaucas uz to sludinātajiem kara mērķiem - kuri ir acīmredzams bleķis.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tad varbūt noskaties, pirms uzdod stulbus jautājumus...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kurā vietā ukraiņi varo krievu sievas un nosit viņu bērnus?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nu, tu tak esi pilnīgs auns, lai neteiktu vairāk. Noskaties to video, tur viņi paši saka, ka atbalstīja "speciālo militāro operāciju". Turklāt kādi bija pēdējie prezidenta vēlēšanu rezultāti RU? Pat pieņemot, ka vēlēšanas īsti godīgas nebija, tāpat nebija arī tā, ka par Putinu balsoja mazākums. Ja balso par Putinu, tātad atbalsta viņa politiku. Tik vienkārši.

Teikt tu vari, ko gribi, tikai pārējais teiktais liecina par pilnīgi pretējo - ne tikai šajā sakarā. Visa tā komunisma sludināšana, teksti par padomju savienību un viss pārējais liecina, ka tu esi prasts vatņiks, nekas tur nav piedomāts un "degradēts".

msh Reģ.: 16.04.2007
0 3 Atbildēt

Bet par "krievu tanku bučošanu" - es nebrīnos ka zābaklaiža no sava skatu punkta citos saskata tādus pašus. Es neesmu tava kopija, tikai nepareizajā pusē - es saprotu reālo stāvokli, un tāpēc kaut kāda "tanku bučošana" būtu diezgan pašnāvniecisks gājiens. Ja šeit ienāks krievu armija, tas būs tikai tāpēc, lai šai zemei uztaisītu tāda veida restartu, kā savulaik 1945. gadā - un tā kā man ir neliela apjausma par to, kas notiek Krievijā, ir skaidrs ka man tādā gadījumā vajadzētu slapstīties, jo būtu ļoti ticami ka pie manis mājās ierastos lai mani savāktu un uztaisītu no manis "orku", līdzīgi kā tas tagad notiek ar visādiem urālu iedzīvotājiem. Bet vispār jautājums bija - ko tu darītu tādā situācijā?  Ka vēl beigās pats nerodies par to tanku bučotāju...

Ā, un par to pēdējo rindkopu - caureja nemetas, bet šķērmi ap dūšu metas gan - jo "man un līdzīgajiem" kas akli netic propagandas mēdītājiem, ir spēcīgas aizdomas ka nākamie varam būt arī mēs.

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Vismaz beidzot sakarīgi izklāstīji savu pozīciju, tas apsveicami! Bet redzi, herņa jau ir tāda, ka nevar būt vienmēr pret visiem. Jāizvēlas sabiedrotie, pat ja viņi ne visai patīk. Ja mēs negribam atpakaļ zem Krievijas tupeles, tad mūsu sabiedrotie ir tie, kas ir pret Krieviju, tā nu tas sanāk.

Katra atsevišķa cilvēka nāve ir traģēdija, bet tūkstošu nāve ir statistika - neatceros, kurš šito teicis. Protams, ka nav jāpriecājas par neviena civiliedzīvotāja bojāeju, bet no otras puses... Jebkas, kas padara to no sliedēm noskrējušo valsti vājāku - tas nāk mums par labu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 2 Atbildēt

Negribam atpakaļ zem Krievijas tupeles? Mēs zem tās tupeles esam kopš 1945. gada! Tu pats to neredzi? Esi pavilcies uz lētiem propagandas saukļiem no valdības nopirktajiem masu mēdītājiem? Es atkārtošu to, ko esmu daudzreiz te rakstījis - LPSR administrācija sastāvēja no čekas aģentiem, tātad, Maskavai uzticīgiem cilvēkiem - šie te Maskavai uzticamie cilvēki 1990. gadā bez jebkādas jūtamas pretestības no Maskavas [ieroču žvadzināšana situācijas dramatizācijai neskaitās] pasludināja "Latvijas neatkarības atjaunošanu", nomainīja karogu, ģērboni, himnu, bik pamainīja likumus, un sazagās tautas īpašumus - tie, kas nav nomiruši, joprojām ir šeit, joprojām ir turīgi un ietekmīgi cilvēki - tev šķiet ka mēs esam neatkarīgi no Maskavas ar LPSR valdības aparātu un čekas aģentiem un to pēctečiem pie varas? Par kādiem sabiedrotajiem cīņā ar Krieviju tu runā, ja mūs uz to aicina Krievijas ielikteņi? Pats saproti par kādu cīņu ir runa? Jā, gaļasmašīnu, bezjēdzīgu slepkavošanu un graušanu. Kamēr nav runa par revolūciju, kuras laikā arī mūsu valdīkļi tiktu sakarināti no laternu stabiem, par kaut kādu jēdzīgu cīņu nav runas.

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

Tu daudzreiz esi rakstījis, bet tā arī neesi atbildējis, kuri ir tie, kas bija pie varas toreiz, un ir arī tagad. Sauci kaut kādus tēlus, kas toreiz nebija pie varas un pat dēļ sava vecuma nevarēja būt.

Tevi pašu vajadzētu pakarināt pie laternas, tāpat valstij no tevis nekāds labums nav.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Atrodi purnagrāmatā tādu Ruslanu Straķi - viņš agrāk mēdza publicēt aprakstus par politisko ķēķi, ar konkrētiem vārdiem un uzvārdiem - es tos uzvārdus galvā noturēt nespēju.

Mani vajadzētu pakārt? Es neesmu nevienu pašu miljardu notrallinājis un nevienu pašu fabriku vai sanatoriju nozadzis. Bet par "labuma trūkumu" - pie esošā nodokļu līmeņa pat es ar savu mazo aldziņu pabaroju vismaz trīs ierēdņus - tātad laikam labums tomēr ir

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Atrodi purna grāmatā tādu ar Mārtiņu no Nīcas ar pāršķeltu purnu. Šis morālais kroplis stāsta, ka Lukašenko visu pareizi dara, jo sadzinis imigrantus pie robežas, tas nekas ka ziemā tie apsalst nav jau cilvēki. Cik ironiski.

imzz Reģ.: 27.02.2015
3 0 Atbildēt

No Riļskas, ( 50 km uz Ziemeļrietumiem no Sudžiem ) uz Sudžiem devās papildspēku kolona, bez bruņas, 14 kravas auto ar karavīriem, brezenta furgoni. Laikam cerēja, ka piebrauks pietiekami tuvu gala mērķim nepamanīti. Tas, kurš deva attiecīgās pavēles, kļūdījās. Viņus pamatīgi apstrādāja, laikam ar Himars.

youtu.be/y3kact4ukD4?t=26

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Šos smuki apstrādāja. Vismaz puse beigti. Izskatās ka krievu komandieriem viņu ierastajā bardakā nav bijis skaidrs, kur tieši jābrauc. Piestājuši noskaidrot un tur viņus arī nohimarsoja. Ukraiņiem savā ziņā būs gandarījums par Ilovaisku. Tā turpināt.

0pis Reģ.: 16.02.2023
2 0 Atbildēt

Par Ilovaisku bija ZS vecītis ar Himarsa masku profenē uz veco/jauno gadu, neatceries?

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Šodien krieviem jubileja. Var svinēt. Putins pie varas tieši 25 gadus. Protams, neņemot vērā to formālo rokādi ar Medvedjevu.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Krievam augustā vienmēr ir bijuši kādi vidēji/valstiskie dižsuudi.Vietas pietrūks, lai to uzskaitītu,īpaši šajos tajos beidzamajos (pēdējos?) 25. 

Šaibu nav, panākumi garantēti arī nākamajos 25: istories.media/news/2024/08/09/lyudyam-s-ostroi-depressiei-okr-bipolyarnim-rasstroistvom-i-transpersonam-zapretyat-vodit-avtomobili-minzdrav/

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Šorit blogeri ziņo, ka ukraiņi esot ieņēmuši Plehovo ciemu, kas ir stipri uz dienvidiem no Sudžas un atrodas otrā upes pusē. Vislaik ukraiņu virzība bija uz ziemeļiem no Sudžas, Kurčatovas AES virzienā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Romāna Cimbaļuka apkopojums par Batjkas pozīciju:

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Vēl interesanta nianse ir, ka Krievija, resp. Putins izsludinājis Brjanskas, Kurskas, Belgorodas apgabalos KTO, pretterorisma operāciju ( kontr terorističeskaja operacija ), Līdz ar to klasificējot karu Krievijas teritorijā kā terorismu.

Šeit nozīmīgs tas, ka "KTO" gadījumā virsvadību pārņem FSB.nevis armija. Un tas krievu armijniekiem nepavisam nepatiks. Protams, Putinam ir iemesls neuzticēties armijai, jo Gerasimovs esot ignorējis izlūkdienesta ziņojumus par ukraiņu karaspēka koncentrāciju pie Kurskas apgabala robežas, kādi, izrādās, bijuši vēl pirms divām nedēļām.

core Reģ.: 03.01.2017
2 0 Atbildēt

msh rakstīja: Atrodi purnagrāmatā tādu Ruslanu Straķi - viņš agrāk mēdza publicēt aprakstus par politisko ķēķi, ar konkrētiem vārdiem un uzvārdiem - es tos uzvārdus galvā noturēt nespēju.

Mani vajadzētu pakārt? Es neesmu nevienu pašu miljardu notrallinājis un nevienu pašu fabriku vai sanatoriju nozadzis. Bet par "labuma trūkumu" - pie esošā nodokļu līmeņa pat es ar savu mazo aldziņu pabaroju vismaz trīs ierēdņus - tātad laikam labums tomēr ir

Neesmu feisbukā, nevaru pameklēt, bet nu atkal, visticamāk, kaut kas no sērijas, viena tante teica.

Tiešām? Var kaut kādu aprēķinu, kā tu pie tāda rezultāta nonāci? 😂

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Bija tāds āksts, kandidēja uz Saeimu no vateņu saraksta "Tautas kalpi Latvijai", pilnas sūdzības.lv par viņu. Solīja latu atjaunot un kaut kur bija video, kurā šis stāstīja, ka specdienesti mēģinot viņu noindēt. Bet šis tikai apliecina, kādā informatīvajā telpā tas Nīcas pajoliņš dzīvo - te uz padomju glorificētāju un alimentu nemaksātāju Kadišu atsaucas, te uz šitādu dīvainu Straķi, te uz vakcīnrealitātes Duņecu, kura apgalvo, ka, atrodoties blakus vakcinētam cilvēkam, sākas visādas veselības problēmas, ka mums uz galvas sazin ko kaisa un 5G vispār ir pizģēc... Un saka, ka citi dzīvo propagandas telpā... 😜

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Sektants jau no sektas tālu nevar aiziet. Ja atmet vienu sektu, tad pošas jau uz nākamo.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

www.facebook.com/ruslans.strakis.10/videos/798410875772494

Tas Straķis tak ir tāds pats vatenis kā msh. Ja tev nav facebook, īsumā - dzīvoju Nīderlandē, te krievus visi mīl, cenšas runāt krieviski, atbalsta putinu, necieš Zelenski un smejas par ukraiņiem, uzskata Baltiju par krievijas impērijas daļu...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti