Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002

Ierosinu te parunāties par visiem aktuālo tēmu

Pie malas stereotipus un pagātnes auras, autobūve kardināli mainījusies, vairs galīgi nav prātīgi salīdzināt 2016.gada un 1986.gada identiskas markas auto.

Kā Jūs domājat?

 
ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Vislabākais auto - darba auto 😀 Bet zinu lietotāju darba auto, kas rūpīgi kopj un seko līdzi veiktajām apkopēm. Pat dīlerī pamatīgu skandālu uztaisīja, jo tie bija pavirši apkopi veikuši. Kurš tad iedomāsies. ka klients uzvalkā ies tur pārbaudīt kā samainīti bremžu kluči. 

 Es gan to 1 maiņu eļļai ātrāk izveiktu....

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

ledzep rakstīja: Tolmets ir otrā īpašnieka problēma. Tāpēc jau pērk jaunu auto- lai 5 gadus/100 k km varētu tikai braukt un par neko nedomāt nevis taisīt apkopes domājot par resursu.

Ja tolmets ir otrais īpašnieks, tad tā ir pirmā īpašnieka problēma. Pēc 5 gadiem nedomāšanas pārdot auto tolmetam ir diezgan dārga cena par nedomāšanu. Bet nekā īpaša - nedomāšana vienmēr ir dārga.

ledzep Reģ.: 16.03.2017
0 0 Atbildēt

Nevienu tas neintersē. Vismaz puse Latvijā lietoto auto ir no uzņēmumu autoparkiem kur apkopes veic "pēc razotāja rekomendācijām" un visi pērk tāpat.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Ko nu tagad atkal lej izrauti no konteksta. Runa ir konkrētu par bezresursa nemotoriem, nevis visu otrreizējo tirgu.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

anoagask rakstīja: MK5 2002-2007, nezinu kas no aprīkojuma bija jaunums līdz ar 2006.g facelift, un domāju, ka bāzes versijā nekā no tā nebija. Lietus sensors, gaismas sensors ar coming home/aizturēto gaismu izslēgšanu, klimata kontrole, elektriski nolokāmi spoguļi (tie gan pilnīgi nelietojami - dizaina brāķis).

Tajā laikā nebija visādu glaudāmo ekrānu/televizoru spidometra vietā, kameru tālo gaismu asistentam, radaru automātiskajai bremzēšanai u.tml. Gaismas un lietus sensors ir salīdzinoši vienkārša padarīšana.

Un arī mīkstās plastmasas panelis uz augšu no ceļgala līmeņa, kas tagad laikam arī no lētā gala VAG pazudis.

Ir arī mīnusi - patēriņš līdzīgā maršrutā būtu kādi 8-9l benzīna, un pie šosejas ātruma vajag sarunu iekārtu, lai sarunātos ar pasažieri - motora skaņas izolācija ir nekāda, tā kā motoru klēpī turēt.

msh var izsmeļoši izstāstīt, kuras paaudzes polo šīs fīčas parādījās.

Kad šīs lietas paradījās Polo? Es domāju ka desmit gadu laikā, šī gadsimta pirmās dekādes laikā - klimats bija ieķeksējams jau mk3 feisliftam , lietus sensors droši vien bija jau pieejams mk4, bet kaut kādas automātiskās gaismas tik mk5, jo mk4 taupības nolūkos lukturi darbojas pa tiešo caur slēdzi. Viennozīmīgi jā, nekā sevišķa.

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 0 Atbildēt

Jūs kko nesapratāt par to Opeli?

Es ar to aprakstu gribēju pateikt, ka franči spējuši iedvest dzīvību tai Opelītī un vienlaicīgi saglabājuši lielisku ekonomiju. Perfekta kārbas un motora mijiedarbība. Pēc maniem pieņēmumiem tur kādā stāvā ā kalnā vajadzēja sākt pukšķināt un just kā kārba pārslēdzas uz zemākiem robiem. Nekā tāda nebija, uz info ekrāna tik lielāki patēriņa skaitļi parādījās. 

Otrs par tām fīčām. Pasēžiet jaunajās Dacia, tad jūs jutīsiet ekonomiju. Franči arī šeit iedevuši to labāko un to nevar dēvēt par pliku podžopņiku, kādi parasti sastopami šajā klasē. 

Šeit būs labs apraksts angliski. Tikai tur kkāds sportisks variants ar sarkanām šuvēm. Man bija parasti sēdekļi, tāds knibulītis tā ātrumkloķa vietā un displejā nekādi mehāniski ātruma, apgrieziena rādītāju nebija. Tā visam pārējam rakstītajam piekrītu. Vēl tik jāatceras, ka 50% es braucu pa šosejām, 40% pa kalnu ceļiem un tikai 10% pa pilsētu. 

www.autoclassmagazine.com/web/opel-corsa-test-drive/

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Nu un par ko pārsteigums? Tā jau nebija tava sēkla ar mazu atmosfērisku šujmašīnu - tas 1.2 ir turbiķis, attiecīgi spēciņa vairāk. Par aprīkojumu, atkal, nesalīdzini pirkstu ar krānu - dacīte ir budžeta renis kamēr opelis nu ir prēmiuma zvēru karalis - protams ka tur vajag ielikt kaut kādu aprīkojumu lai attaisnotu cenu kas noteikti ir lielāka nekā simt kurajam tur zvēru karalim. Nerunājot nemaz par to ka tevis piesauktie knibuļi ir - knibuļi. Vienīgais dzelziski nopietnais aprīkojums no tevis nosauktā ir tomāts un klimats, viss pārējais ir sīkumi, sastāvoši no dažām mazām detaļām, lai arī ražotājs reklāmas materiālos, protams, to pasniedz kā kaut ko ahūnu.

P.N. Tu pasniedzi vietas daudzumu kā kaut ko īpašu - manam opim pirms 15 gadiem bija A corsa - es ar saviem 1,95m tajā ietilpu labi, vienīgā sūdzība bija - fortačkas dēļ roku pa logu varēja izbāzt tikai vispirms salokot

ledzep Reģ.: 16.03.2017
1 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Ko nu tagad atkal lej izrauti no konteksta. Runa ir konkrētu par bezresursa nemotoriem, nevis visu otrreizējo tirgu.

Jā, bet kā motora resurs vispār var būt problēma, ja jaunai mašīnai ir tāda lieta kā garantija...

ledzep Reģ.: 16.03.2017
2 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Jūs kko nesapratāt par to Opeli?

Es ar to aprakstu gribēju pateikt, ka franči spējuši iedvest dzīvību tai Opelītī un vienlaicīgi saglabājuši lielisku ekonomiju. Perfekta kārbas un motora mijiedarbība. Pēc maniem pieņēmumiem tur kādā stāvā ā kalnā vajadzēja sākt pukšķināt un just kā kārba pārslēdzas uz zemākiem robiem. Nekā tāda nebija, uz info ekrāna tik lielāki patēriņa skaitļi parādījās. 

Otrs par tām fīčām. Pasēžiet jaunajās Dacia, tad jūs jutīsiet ekonomiju. Franči arī šeit iedevuši to labāko un to nevar dēvēt par pliku podžopņiku, kādi parasti sastopami šajā klasē. 

Šeit būs labs apraksts angliski. Tikai tur kkāds sportisks variants ar sarkanām šuvēm. Man bija parasti sēdekļi, tāds knibulītis tā ātrumkloķa vietā un displejā nekādi mehāniski ātruma, apgrieziena rādītāju nebija. Tā visam pārējam rakstītajam piekrītu. Vēl tik jāatceras, ka 50% es braucu pa šosejām, 40% pa kalnu ceļiem un tikai 10% pa pilsētu. 

www.autoclassmagazine.com/web/opel-corsa-test-drive/

Tur no Opel ir palicis tikai dizains un emblēma. Tehniski tā ir 100% franču mašīna. Pirmais ko pamanīju braucot ar jauno Corsu ir Peugeot raksturīgās problēmas jau vismaz 20 gadus- slikts atrumu pāslegšanas mehānisms un neērts sajūga lenķis.

Pati masīna jau ir OK, bet tajā klasē ir labāki piedāvājumi. Stellantis vismaz ir izdevies padarīt Opel par pelnošu uzņēmumu (nevis kā iepriekšējie 20 gadi zem GM) sobrīd pozicionējot Opel kā budžeta brendu un piedāvājot zemas cenas par auto ar "vācu" brendu.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

ledzep rakstīja:

Bradypus rakstīja: Ko nu tagad atkal lej izrauti no konteksta. Runa ir konkrētu par bezresursa nemotoriem, nevis visu otrreizējo tirgu.

Jā, bet kā motora resurs vispār var būt problēma, ja jaunai mašīnai ir tāda lieta kā garantija...

Izliecies vai tiešām? Problēma, būs, kad izrādīsies, ka tam auto pēc garantijas tālākpārdošanas vērtība ir tolmeta piedāvātā. Padārgs prieks sanāk "lēts" auto, kas pilnībā jāapmaksā dažos gados.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

ledzep rakstīja:

Volx rakstīja: Jūs kko nesapratāt par to Opeli?

Es ar to aprakstu gribēju pateikt, ka franči spējuši iedvest dzīvību tai Opelītī un vienlaicīgi saglabājuši lielisku ekonomiju. Perfekta kārbas un motora mijiedarbība. Pēc maniem pieņēmumiem tur kādā stāvā ā kalnā vajadzēja sākt pukšķināt un just kā kārba pārslēdzas uz zemākiem robiem. Nekā tāda nebija, uz info ekrāna tik lielāki patēriņa skaitļi parādījās. 

Otrs par tām fīčām. Pasēžiet jaunajās Dacia, tad jūs jutīsiet ekonomiju. Franči arī šeit iedevuši to labāko un to nevar dēvēt par pliku podžopņiku, kādi parasti sastopami šajā klasē. 

Šeit būs labs apraksts angliski. Tikai tur kkāds sportisks variants ar sarkanām šuvēm. Man bija parasti sēdekļi, tāds knibulītis tā ātrumkloķa vietā un displejā nekādi mehāniski ātruma, apgrieziena rādītāju nebija. Tā visam pārējam rakstītajam piekrītu. Vēl tik jāatceras, ka 50% es braucu pa šosejām, 40% pa kalnu ceļiem un tikai 10% pa pilsētu. 

www.autoclassmagazine.com/web/opel-corsa-test-drive/

Tur no Opel ir palicis tikai dizains un emblēma. Tehniski tā ir 100% franču mašīna. Pirmais ko pamanīju braucot ar jauno Corsu ir Peugeot raksturīgās problēmas jau vismaz 20 gadus- slikts atrumu pāslegšanas mehānisms un neērts sajūga lenķis.

Pati masīna jau ir OK, bet tajā klasē ir labāki piedāvājumi. Stellantis vismaz ir izdevies padarīt Opel par pelnošu uzņēmumu (nevis kā iepriekšējie 20 gadi zem GM) sobrīd pozicionējot Opel kā budžeta brendu un piedāvājot zemas cenas par auto ar "vācu" brendu.

Es tjipa nesapratu. Vai tas ir slikti, ka no opeļa tik palikusi emblēma? Iepriekš tak tā pat bija GM motori, man personīgi Ecotec motors bija. Šis ir labāks. Kur problēma?

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Bet tie Ecotec motori gāja pusmiljonu bez remontiem, izņemot dažas ne visai veiksmīgas modifikācijas vai arī ja braucējam bija izcili ekstrēms braukšanas stils. Vai šis motors ies?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Ecotec motoriem ir nosliece uz pārkaršanu no kā rodas vājprātīgs eļļas zudums. Mans gadījums.

Bet kopumā tur tak nekā tāda sevišķa nav. Nekāda degvielas ekonomija tur nestāv klāt, parasts amerikāņu motors. Lkm jau cilvēki īpaši nevēlējās braukt ar GM motoriem, bet izvēlējās tos pašus frančus, vāciešus, kas solījās būt par kādi 3-4 litri ekonomiskāki. Savādāk jau to zaudējumus nesošo Opeli nenāktos pārdot. 

Vai tad ar šiem motoriem, nobraukumu ir kādas problēmas? Tā kā viņi ir mazāki, pieņemu arī eļļas daudzums karterī mazāks, tad rūpīgāk jāuzmana, biežāk eļļa jāmaina. Kāpēc viņi nevarētu nobraukt to pašu, ko Ecotec? Darklight tad jau būtu jāmeklē mašīnas ar čuguna motoriem, tie gan jau vēl ilgāk var nobraukt. Kāpēc nebrauc ar čugunnieku?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Un es tak viņu iztestēju, tur nav nekāds slikts ātrumu pārslēgšanās, bet tieši otrādi - perfekti strādā tā franču 8 pakāpju kārba. Nekādas problēmas nemanīju. Frančiem īkšķis gaisā.

ledzep Reģ.: 16.03.2017
0 0 Atbildēt

Es nerunāju par automātu. Tas ir Aisin automāts un tur viss ir super. Es toreiz braucu ar manuālo.

ledzep Reģ.: 16.03.2017
1 0 Atbildēt

Atkal jau diskusija par resursu 2023 gada auto...

Garantijas laiku noties un tas ir galvenais.

Šeit diskusija par jauniem wuto nevis lietotiem.

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: WALA, laipni lūgts notestēt manējo CR-V Hybrid! Domāju, ka būsi patīkami pārsteigts. Kur mani satikt, zini

Paldies Nomiks par jaunā CR-V testu!

 Īsumā, stabili labāks par RAV4, un tiem kas CR-V citām paaudzēm braukuši iepriekš - ļoti labs iepriekšējo paaudžu turpinājums, un ja vispār ir doma par kaut ko šādu no japāņu "repertuāra" stabili iesaku.  Tas kas man ir "dīvaini" - pārnesumu izvēle ar pogām, kloķis iekš RAV4 (un Toyota vispār) tomēr šķiet intuitīvāks, uz šo man nācās kādu brīdi "pablisīties" lai mana "loģika" lejuplādētu updeitu ... Bet ātrumkārbas darbības režīmi tādi, ka man nebija nepieciešamība kaut ko pārregulēt, kur ar RAV4 hibrīdu es vispār nespēju rast kopīgu valodu, pat ne Sport režīmā.

Jaudas/uzrāviena ziņā es šo liktu starp iepriekšējās paaudzes jaudīgāko CR-V dīzeli un 2 litru benzīnnieku. Patēriņa ziņā - es laikam uzstādīju antirekordu 9+ litri, bet apstākļi bija specifiski, tā ka to pieminu tikai kā kuriozu faktu.

Katrā ziņā ir vērts pie šī auto atgriezties.

ledzep Reģ.: 16.03.2017
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja:

ledzep rakstīja:

Bradypus rakstīja: Ko nu tagad atkal lej izrauti no konteksta. Runa ir konkrētu par bezresursa nemotoriem, nevis visu otrreizējo tirgu.

Jā, bet kā motora resurs vispār var būt problēma, ja jaunai mašīnai ir tāda lieta kā garantija...

Izliecies vai tiešām? Problēma, būs, kad izrādīsies, ka tam auto pēc garantijas tālākpārdošanas vērtība ir tolmeta piedāvātā. Padārgs prieks sanāk "lēts" auto, kas pilnībā jāapmaksā dažos gados.

Tajā pašā laikā Longo tolmetus cilvēki pērk uz urrā. Nav valīds arguments.

Nav tie mūsdienu auto tā vērti lai tur kaut ko iespringtu. Norbauc garantiju un pērc nākošo.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
1 0 Atbildēt

ledzep rakstīja: Atkal jau diskusija par resursu 2023 gada auto...

Garantijas laiku noties un tas ir galvenais.

Šeit diskusija par jauniem wuto nevis lietotiem.

Ja joprojām ir auto, kas var nobraukt vismaz 200k, tad diskusija ir vietā. Savukārt, šis PSA 1.2 turbo dzinējs nav nekāds uzticamais.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

mefisto rakstīja:

ledzep rakstīja: Atkal jau diskusija par resursu 2023 gada auto...

Garantijas laiku noties un tas ir galvenais.

Šeit diskusija par jauniem wuto nevis lietotiem.

Ja joprojām ir auto, kas var nobraukt vismaz 200k, tad diskusija ir vietā. Savukārt, šis PSA 1.2 turbo dzinējs nav nekāds uzticamais.

No kurienes tāds info, pie dīlera stāv rinda ar 1.2turbo neejošiem autiņiem?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

mefisto rakstīja:

ledzep rakstīja: Atkal jau diskusija par resursu 2023 gada auto...

Garantijas laiku noties un tas ir galvenais.

Šeit diskusija par jauniem wuto nevis lietotiem.

Ja joprojām ir auto, kas var nobraukt vismaz 200k, tad diskusija ir vietā. Savukārt, šis PSA 1.2 turbo dzinējs nav nekāds uzticamais.

Vienīgais, kas dzirdēts, tad tā ir tā siksnas peldēšana motora eļļā. Par to jau šeit izteicās iepriekšējie spīkeri, bet tā tak nav vienīgi šī motora problēma. Nezinu, bet pieļauju, ka 80% vācu, franču autiņi no kāda 2010 gada lika visur tās siksnas un tikai konservatīvie japāņi saglabāja ķēdes. Tā ir tā brīža nodeva Eiro modei. Tagad, cik saprotu, franči ir pārgājuši atpakaļ uz ķēdi

Since 2013, the design of the belt has been altered multiple times. The most recent development occurred in June 2022. Theoretically, vehicles issued since this summer should be safe, but it has to be seen if the adjustments made yield fruit. Due to its timing chain, the third version of this EB engine will avoid this issue.

Timing belt for the Engine 1.2 PureTech PSA

Since the introduction of the 1.2 PureTech, the timing belt design has undergone a number of modifications. The last alteration made at the plant occurred in June of 2022.

1.2 Puretech 3rd generation engine

The belt is replaced by a chain on the 1.2 PureTech’s third version.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

darklight rakstīja: Bet tie Ecotec motori gāja pusmiljonu bez remontiem, izņemot dažas ne visai veiksmīgas modifikācijas vai arī ja braucējam bija izcili ekstrēms braukšanas stils. Vai šis motors ies?

Kurš šodien pērk jaunu auto, lai ar to brauktu pusmiljonu?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja:

mefisto rakstīja:

ledzep rakstīja: Atkal jau diskusija par resursu 2023 gada auto...

Garantijas laiku noties un tas ir galvenais.

Šeit diskusija par jauniem wuto nevis lietotiem.

Ja joprojām ir auto, kas var nobraukt vismaz 200k, tad diskusija ir vietā. Savukārt, šis PSA 1.2 turbo dzinējs nav nekāds uzticamais.

Vienīgais, kas dzirdēts, tad tā ir tā siksnas peldēšana motora eļļā. Par to jau šeit izteicās iepriekšējie spīkeri, bet tā tak nav vienīgi šī motora problēma. Nezinu, bet pieļauju, ka 80% vācu, franču autiņi no kāda 2010 gada lika visur tās siksnas un tikai konservatīvie japāņi saglabāja ķēdes. Tā ir tā brīža nodeva Eiro modei. Tagad, cik saprotu, franči ir pārgājuši atpakaļ uz ķēdi

Since 2013, the design of the belt has been altered multiple times. The most recent development occurred in June 2022. Theoretically, vehicles issued since this summer should be safe, but it has to be seen if the adjustments made yield fruit. Due to its timing chain, the third version of this EB engine will avoid this issue.

Timing belt for the Engine 1.2 PureTech PSA

Since the introduction of the 1.2 PureTech, the timing belt design has undergone a number of modifications. The last alteration made at the plant occurred in June of 2022.

1.2 Puretech 3rd generation engine

The belt is replaced by a chain on the 1.2 PureTech’s third version.

Ja nekļūdos, tad šitam 1.2 PureTech motoram arī ir ķēde...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Nu es 100% neko nevaru apgalvot, bet šos 1.2 motorus franči jau ražo no 2013.gada un viņi bija ar siksnu, kas arī radīja problēmas. Visus šos gadus viņi tur kko uzlabojuši, bet galu galā kopš 2022.gada liek ķēdi. Kāds bija manā poļu opelī, nezinu viņa ražošanas gadu, bet nobraucis tik 22k.Ļoti iespējams, ka tā ir 2022.g.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Nu es 100% neko nevaru apgalvot, bet šos 1.2 motorus franči jau ražo no 2013.gada un viņi bija ar siksnu, kas arī radīja problēmas. Visus šos gadus viņi tur kko uzlabojuši, bet galu galā kopš 2022.gada liek ķēdi. Kāds bija manā poļu opelī, nezinu viņa ražošanas gadu, bet nobraucis tik 22k.Ļoti iespējams, ka tā ir 2022.g.

pie 22k jau pilnīgi vienalga

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja:

ledzep rakstīja:

Volx rakstīja: Jūs kko nesapratāt par to Opeli?

Es ar to aprakstu gribēju pateikt, ka franči spējuši iedvest dzīvību tai Opelītī un vienlaicīgi saglabājuši lielisku ekonomiju. Perfekta kārbas un motora mijiedarbība. Pēc maniem pieņēmumiem tur kādā stāvā ā kalnā vajadzēja sākt pukšķināt un just kā kārba pārslēdzas uz zemākiem robiem. Nekā tāda nebija, uz info ekrāna tik lielāki patēriņa skaitļi parādījās. 

Otrs par tām fīčām. Pasēžiet jaunajās Dacia, tad jūs jutīsiet ekonomiju. Franči arī šeit iedevuši to labāko un to nevar dēvēt par pliku podžopņiku, kādi parasti sastopami šajā klasē. 

Šeit būs labs apraksts angliski. Tikai tur kkāds sportisks variants ar sarkanām šuvēm. Man bija parasti sēdekļi, tāds knibulītis tā ātrumkloķa vietā un displejā nekādi mehāniski ātruma, apgrieziena rādītāju nebija. Tā visam pārējam rakstītajam piekrītu. Vēl tik jāatceras, ka 50% es braucu pa šosejām, 40% pa kalnu ceļiem un tikai 10% pa pilsētu. 

www.autoclassmagazine.com/web/opel-corsa-test-drive/

Tur no Opel ir palicis tikai dizains un emblēma. Tehniski tā ir 100% franču mašīna. Pirmais ko pamanīju braucot ar jauno Corsu ir Peugeot raksturīgās problēmas jau vismaz 20 gadus- slikts atrumu pāslegšanas mehānisms un neērts sajūga lenķis.

Pati masīna jau ir OK, bet tajā klasē ir labāki piedāvājumi. Stellantis vismaz ir izdevies padarīt Opel par pelnošu uzņēmumu (nevis kā iepriekšējie 20 gadi zem GM) sobrīd pozicionējot Opel kā budžeta brendu un piedāvājot zemas cenas par auto ar "vācu" brendu.

Es tjipa nesapratu. Vai tas ir slikti, ka no opeļa tik palikusi emblēma? Iepriekš tak tā pat bija GM motori, man personīgi Ecotec motors bija. Šis ir labāks. Kur problēma?

Domāju, ka pižika lielākā problēma ir nevis dzelži bet elektrība. Esmu izvizinājies ar visvisādiem auto, bet tikai abiem diviem !!!! pižikiem, kas bijuši lietošanā (abi zem 40kkm) nedēļas laikā ir parādijušās elektronikas problēmas. IMO simptomātiski.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Vispār ieteiktu visiem mazlitrāžas turbo motoru nīdējiem izlaist kādu testa braucienu ar VW/SEAT/ŠKODA 1,0 Tfsi dzinēja aprīkotu auto. Būsiet ļoti pārsteigti. Pēdējais milzu izbrīns par dinamiku tādam jaunam SEAT, kas piedevām komplektā ar automātu DSG. Goda vārds, pilsētas satiksmē tas šķiet pat ass auto. Tas apliecina, ka dzinēja tilpumam vairs nav ierastās nozīmes vai asociācijas.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 5 Atbildēt

Pilsētā ar sabiedrisko jābraukā, nevis jāsēž korķos ar šujmašīnu. Ārpus pilsētas tā motora veiktspēja ļoti ātri kļūst nožēlojama.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Varbūt vari pateikt plusus salīdzinot ar 1.5 dzinēju, izņemot ,ka viņš dažas kapeikas lētāks.  kaut ,kā bažas par dzinēja ressursu, un protams ja jauns jau ēd eļļu tas nemaz nav normāli.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

1.5 būs labāks par 1.0 (mans viedoklis). Ieguvums 1.0, šķiet, ekonomija patēriņā. Gan ne milzīga.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

mans tāds pats,  domāju ,ka arī patēriņā nebūs ieguvums ka tikai pie lielākas slodzes 1.5 neizrādās ekonomiskāks.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Kaskaiš ar 1,3 motorīti arī apbrīnojami dzīvīgs. Laikam tikai jautājums: cik ilgi būs dzīvīgs? Pārvadājamā bleķu kaudze tomēr iespaidīga

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tas gan. Nekādu ideju par ilgmūžību.

kontradmiral Reģ.: 07.12.2004
0 0 Atbildēt

Man nav iebildumi pret veiktspēju, ja nu vienīgi smagākam auto apdzīšana uz šosejas nav tik jautra , bet pārāk daudz info par sliktu motoru ilgmūžību, par VAG motoriem gan konkrēti neesmu dzirdējis, bet par PSA un nissaniem gan

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nissan/Renault 1,2 benz. bija palieli mēsli ar resursu mazliet virs 150 K, tādēļ labāk bija tirgot pēc garantijas nost, lai vēl otram īpašniekam paliek mazumiņš prieka ...

Tiesa ja motors bija uz kā reāli maziņa un viegla - problēma nebija tik izteikta kā uz Kaškaj.

JanJan Reģ.: 07.02.2018
0 0 Atbildēt

Braukts ir ar visādiem un kopumā ir ok. Protams, ja gribas baigi skriet un attiecīgi arī tēlot baigo reiseri, tad droši vien prasās ko jaudīgāku, bet kopumā normālai lietošanai pietiek.

Man vienīgi pats DSG nepārāk, reizēm sanāk pārāk bremzīgs/raustīgs. Zinu, zinu, ka pats vadītājs jau ar pie vainas, jo kompis jau apstulbst, ka pēkšņi ne no kā iemin grīdā pedāli. Esmu braucis arī ar KIA, kam cik saprotu arī divsajūgu aparāts - ar to braukt bija kkā patīkamāk un mazāk raustīgi.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Draugi, pastāstiet,kā Latvijā notiek jauna auto iegādes process? 

Testa braucienu nianses. 

Līzinga u.c. noformēšanas maksas

Kurā brīdī jāveic pirmās iemaksa 

Vai dīleri veco auto pieņem kā daļu no pirmās iemaksas

Auto gaidīšanas laiki

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

1) atkarīgs no dīlera un , kā sarunā;

2) plus mīnus visur vienādi. Nevajag slinkot, var atvērt līzinga kalkulatorus un aptuveni sarēķināt;

3) iemaksā rezervācijas naudu pie rezervēšanas, to ieskaita pirmajā iemaksā. Pirmo iemaksu maksā pēc tam, kad līzings apstiprināts;

4) atkarīgs, cik vecs un kādas markas auto. Parasti piedāvā būtiski zemāku cenu nekā tirgus cena. Ja ir steiga, tad var nodot trade in, ja nav, tad izdevīgāk mēğināt notirgot pašam;

5) atkarīgs no markas, modeļa un komplektācijas. Ja auto ir uz vietas noliktavā (vai reğionālajā noliktavā), tad nedēļas laikā var dzīt ārā no salona.

arba Reģ.: 16.12.2002
1 0 Atbildēt

Pedejos auto perkot

1 testa brauciens tikai kopa ar veikala parstavi , nobraukajam gan diezgan daudz un sestdiena

2 auto uz visu nedelas nogali, piektdien panemu sestdien atdevu

3 auto ari uz nedelas nogali

Par noformesanas maksam neko neatceros

Porma iemaksa kad parakstiti visi papiri

Viena gadijuma atdevu veco auto tirgotajam, cena mani apmierinaja bija gan zem tirgus veribas apm 10%

1 auto gaidiju 3 menesus, 3x nemu no noliktavas, 1 gaidiju 8 menesus

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Vispār ieteiktu visiem mazlitrāžas turbo motoru nīdējiem izlaist kādu testa braucienu ar VW/SEAT/ŠKODA 1,0 Tfsi dzinēja aprīkotu auto. Būsiet ļoti pārsteigti. Pēdējais milzu izbrīns par dinamiku tādam jaunam SEAT, kas piedevām komplektā ar automātu DSG. Goda vārds, pilsētas satiksmē tas šķiet pat ass auto. Tas apliecina, ka dzinēja tilpumam vairs nav ierastās nozīmes vai asociācijas.

Atslēgas vārdi "piedevām komplektā ar automātu DSG". Ja tev braucot būtu jārausta nevis paša krāns bet gan mašīnas ātrumkloķis, diez vai tu būtu sajūsmā, jo visdrīzāk pirms katra mašīnas asuma tev vajadzētu taisīt asu pārmetienu uz leju. Man tev laikam jāatgādina - agrāk labie motori bija tie, kas bija elastīgi un ar pietiekami daudz griezes momentu lai būtu maz jāpārslēdzas, kamēr tagad tu slavē kaut kādu šujmašīnu, jo tev nav jāpārslēdzas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Zemesgramata rakstīja: Draugi, pastāstiet,kā Latvijā notiek jauna auto iegādes process? 

Testa braucienu nianses. 

Līzinga u.c. noformēšanas maksas

Kurā brīdī jāveic pirmās iemaksa 

Vai dīleri veco auto pieņem kā daļu no pirmās iemaksas

Auto gaidīšanas laiki

Testa braucieni - atkarīgs no dīlera. Ir kas piedāvā tikai ar pārstāvi blakus, un ir tādi, kas iedod arī uz kādu laiku pamēģināt individuāli. No klienta skatu punkta raugoties, ir forši, ka vari paņemt auto uz ilgāku laiku un, tā teikt, piemērīt sev, bet no dīlera skatu punkta - pirmkārt, nav tik daudz demo mašīnu, lai katram gribētājam dotu uz vīkendiem. Otrkārt, dīleris arī nav tajā ieienteresēts, jo parasti šādos ilgtermiņa testos potenciālajam pircējam ir vairāk laika meklēt konkrētā auto mīnusus. Nerunāsim par atrādīšanu visādiem tur kaimiņiem un radiem, kas vienmēr ir lieli "speciālisti", īpaši, kad pavairāk ieņem.

Līzingu vari formēt pats, bet ērtāk ir to darīt caur dīlera pārstāvi. Tu aizpildi vienu pieteikumu un parasti viņi paši iziet cauri līzinga devējiem un, kurš nu piedāvā jēdzīgākus nosacījumus un procentu likmes, pie tā arī var formēt.

Pirmo iemaksu veic tad, kad ir apstiprināts līzings, tu esi izvēlējies līzinga kompāniju un viņi kopā ar līgumiem sagatavo rēķinu par pirmo iemaksu. Ja esi iemaksājis dīlerim roķeni par konkrētā auto rezervāciju, to pēc tam ieskaita pirmajā iemaksā, kad auto pārdevējs raksta rēķinu līzinga kompānijai.

Ņem, bet par ātrās realizācijas cenu (15-25% zem tirgus cenas, atkarībā no automašīnas likviditātes). Ja auto būs, tā teikt, tāds, ko ar dīlera vārdu netirgos (ar nopietnām avārijām, tītu odomentru, rūsējis vai kādiem būtiskiem defektiem), tad tas cipars varētu būt vēl zemāks, jo auto tiks tālākpārdots kādam no Rumbulas vai tml. perekupiem, līdz ar to, iepirkuma cenu noteiks perekups, plus dīleris paņems kādus pāris simtus maržu sev, lai nosegtu administratīvās izmaksas.

Gaidīšanas laiki? Nu, atkarīgs no tā, ko gribi un kas ir uz vietas. Nav viennozīmīgas atbildes uz šo jautājumu. Var paveikties un kādam dīlerim stokā ienākt tieši tāds auto (vai līdzīgs), kādu vēlies. Ja auto ir uz vietas, normālā gadījumā viss formēšanas process no brīža, kad izvēlies auto, līdz brīdim, kad to izripini no salona, aizņem 4-5 dienas.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Vai ir kāda iespēja uzzināt,kādas ir aptuvenas KASKO izmaksas konkrētam auto modelim?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Jā, pajautājot savam apdrošinātājam. KASKO cenu kritēriji ir visai daudz - marka/modelis/dzinēja tilpums/jauda, kā arī īpašnieks/turētājs (vecums, stāžs, BM klase, dzīves vieta utt.).

Bet jārēķinās, ka precīzu cenu var pateikt tikai pāris apdrošinātāju - pārsvarā precīzu cenu tev iedos tikai pēc auto reģistrācijas.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Aptuvenas 350-500. Vai tāpēc pirksi citu modeli? Vari vienreiz nepieliet bāku un šeku reku būs naudiņš.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Jā, pajautājot savam apdrošinātājam. KASKO cenu kritēriji ir visai daudz - marka/modelis/dzinēja tilpums/jauda, kā arī īpašnieks/turētājs (vecums, stāžs, BM klase, dzīves vieta utt.).

Bet jārēķinās, ka precīzu cenu var pateikt tikai pāris apdrošinātāju - pārsvarā precīzu cenu tev iedos tikai pēc auto reģistrācijas.

Vēl tāds,varbūt stulbs, jautājums. 

Kurā brīdī notiek līzinga līguma parakstīšana?  (Jāsamaksā pilna pirmā iemaksa un sākas maksājumu grafiks) 

Pasūtīšanas dienā,vai auto "izņemšanas" brīdī?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ne vienā, ne otrā. Neviens dīleris nereģistrēs uz tevi mašīnu, kamēr nebūsi parakstījis līgumu un veicis iemaksu. Kā jau iepriekš minēju, pēc līzinga apstiprināšanas un tavas piekrišanas saņemšanas konkrētā līzinga kompānija saskaņā ar dīlera piestādīto rēķinu par auto (noņemot nost rezervācijas naudu) gatavo līgumus, kurus trīspusēji paraksta līzinga devējs, auto pārdevējs un auto pircējs. Šodien tas notiek elektroniski, izņemot retus gadījumus, ja nu tiešām auto pircējs nelieto elektronisko parakstu. Pēc tam, kad līgumi ir parakstīti, auto tiek reģistrēts, tu noformē KASKO polisi un ar dīleri vienojaties par atdošanu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti