Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002

Ierosinu te parunāties par visiem aktuālo tēmu

Pie malas stereotipus un pagātnes auras, autobūve kardināli mainījusies, vairs galīgi nav prātīgi salīdzināt 2016.gada un 1986.gada identiskas markas auto.

Kā Jūs domājat?

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

darklight rakstīja: Da visi Elf, Total, Comma utt. Izvēlies ko vēlies. Mannol Senukajā ļoti smuka cena, it kā internetā raksta, ka esot baigi labā, bet hvz. Par to viltošanu mūsdienās šaubos. Nu neies tak oficiāls veikals kaut kādu kreiso šņagu tirgot. Kaut kādi kaktu servisi, kas lej no mucas - tur gan visādi var būt.

Cenu klubā parasti iepērku Valvoline, kad akcija. Savukārt Manoll ir kkāds kazahu kantoris Klaipēdā. Tā jau viņi cenšās, bet par atzīstamu brendu to nevar nosaukt.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Tagad atcerējos, ka vienreiz Valvoline nopirku Maximā

0 0 Atbildēt

Lūk, Valvoline ir brends un, piemēram, KIA servisā ar lepnumu klārē, ka viņi izmanto tikai Valvoline šķidrumus.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

kā, fcuk, šī tik ir atziņa, "Valvoline ir brends"

Pārējie - nav?

0 0 Atbildēt

Pārējie, viņš minēja 4 nosaukumus.

Elf, Tottal gan jau ka ir, bet nu nevaru pateikt ka tieši tāds un tāds šo firmu produkts ir baigi labais.

Comma nav nekas dzirdēts, gan jau ka nav.

Mannol gan esmu izpētījis. Kā jau rakstīju - tur kkādi biznesmeņi no austrumiem ir ieguldījušies un konkurē tirgū ar viss lētāko piedāvājumu. Zinu, ka eksperimentētāji pērk Manoll eļļas piedevas ar esteriem. Gan jau atkal dēļ cenas. Tomēr Manoll nesponsorē nevienu sacīkšu komandu, kas izmanto viņu eļļas. Tas nav brends, ko bez aizdomāšanās pērk.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

par valvoline, fcuk, gan jau bija domāts "pieklājīgs" brends

0 0 Atbildēt

A kas ar Valvoline nav kārtībā?

Tur viss OK, amerikāņu brends. Pats leju.

0 0 Atbildēt

Volx, ja tas domāts man, tad mana atbilde bija kartupelim, nesatraucies. Valvoline viss kārtībā, pašam garāžā divas 60l mučeles.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

fckns rakstīja: Vilto Castrol, Motul, Sunoco un citas "Brendīgās" eļļas, bet ar tādu huiņu tikai Krievijā nodarbojas. Par šādām izdarībām iekš LV var konkrētos sūdos iebraukt, un es gribētu ticēt ka pie mums veikalnieki tā nedara. Kas notiek kkādos mazākas nozīmes veikalos vai servisos - tas jau ir cits stāsts.

Ko nozīmē "veikalnieki tā nedara"? Esi kaut reizi redzējis kādu viģiku kur salīdzina viltotu eļļu ar īstu? Es esmu. Tur ir rūpnieciski izgatavotā kannā ielieta lēta eļļa - tie nav nekādi veikalnieki, tie noteikti ir starpnieki - attiecīgi vienīgais veids kā tu, nezinot nianses, vari būt drošs ka tu nepērc viltojumu ir pērkot no tik lieliem kantoriem kas, domājams, eļļas pērk pa tiešo no ražotājiem.

0 0 Atbildēt

Es sevi mierinu ar domu ka pērkot 60l mučeles tas risks uz krutku ir vēl mazāks...

Robertrichardr Reģ.: 25.11.2022
0 1 Atbildēt

The quadratic formula will always have two origins. The nature of sources may be either natural or fictional. quadraticformulacalculator.org

0 0 Atbildēt

Grūti lasīt, ka pie mums cilvēki sašust par 30k EV, kamēr Ī gaunijā Poršus izpērk kā karstus pīrādzius

rus.postimees.ee/7698128/u-lyudey-deneg-kak-gryazi-porsche-mozhet-stat-narodnym-avtomobilem-estoncev

Lasītākie raksti

Jaunie raksti