Kur tu lej degvielu?

dinoqwe Reģ.: 13.02.2017

Kur lejat degvielu, kāpēc un ko sakat par kvalitāti?

Es pārsvarā izmantoju Latvijas Naftu, Nesti, Statoilu un Gotiku.

 
1 2 3 4 5
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
8 0 Atbildēt

Automobiļa degvielas tvertnē parasti. Priekš pļaujamtraktoriņa 20L kannā.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
4 2 Atbildēt

Statoil. Ir pieredze šajā un dažas negatīvas atsauksmes par citiem, tad neredzu iemeslu pārbaudīt citus. Kā alternatīva tikai Neste. Statoilā vispār nekad nav bijušas problēmas gan pilnīgi jaunam autiņam gan vecam ar dīzeli. Leju vienmēr milesPLUS.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
8 2 Atbildēt

Jau 16 gadus tikai Nestē,piebrauc,ieliec karti,piepildi bāku un prom,gluži kā F1 pitstops.Staķikam NĒ,2 iemesli:

1.Negribu uzturēt veikala darbiniekus.

2.Negribu gaidīt kamēr burgerrijēs piestums māgu.

Darba buss pildās staķikā,pildos kur automāts bet ir indivīdi kas tur nepildās bet noliek savu auto un iet piestumt savu rukša mūli.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 5 Atbildēt

Es jau labprāt, bet kopš tās reizes kad nestes astotais izrādījās neesam astotais...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Kur tev tāda pārliecība, ka 8 vietā nebija 8? Es nupat arī ielēju Neste pilnu bāku 98E un auto sāka raustīties, domāju, ka tas no benzīna, bet nekā, pārslēdzot uz gāzi un ilgāk pabraucot bija tieši tas pats. Nobraucot pusbāku pārgāja, tā ka vēl būs jāskatās, kas ar aizdedzi ne tā.

Tā ka ne viss ir tik vienkārši, nav ko vainot degvielu, ja motors nav kārtībā.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 8 Atbildēt

Elementāri - ar piekto līdz 3k ir jūtami vēlāka aizdedze, dēļ kā pie 3k pēkšņi motors sāk celt labāk + lielāks patēriņš. Tieši to visu piedzīvoju ar nestes zupu - gan golfam tas nav tik izteikti kā šo atšķirību izjuta audī,

Es toreiz brīnījos, kāpēc piepeši patēriņš par litru palielinājies, līdz otrajā no krusta paātrinoties atkodu ka ir parādījies griezes momenta slieksnis pie 3k - atsāku lietot staķiku un viss bija kā agrāk.

Ja motors nebūtu kārtībā, lasīt - aizdedze būtu kaut kur saregulēta [manam motoram tā 26 gadus ilgajā mūžā vispār sadalītājs nav aiztikts ] un būtu beigts detonācijas devējs [samainīju], tad taisni kā reiz ar nestes žļurgu varētu močīt, pie noteikuma ka uzliek mīksto tam ka motors detonē.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 1 Atbildēt

Tie pieci mīnusu spiedēji varētu pieteikties publiski lai varētu padiskutēt par motoru vadībām, savādāk parasti man liekas ka retais kaut ko par šo tēmu sajēdz, bet te veseli pieci !!! cilvēki šo tēmu un veco VAGmobīļu motoru konstrukcijas īpatnības pārzīst tik labi ka atļaujas man mīnusus likt

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 2 Atbildēt

Benzīnu leju parasti Nestē. Autogāzi uzpildu parasti Lukoilā. Retāk gan vienu, gan otru degvielas veidu uzpildu Statoilā.

Konuss Reģ.: 10.02.2015
0 2 Atbildēt

Agrāk Neste un Latvijas Naftā, ja bija pa ceļam. Bet tagad tikai Statoil.

Drivers Reģ.: 01.07.2003
0 3 Atbildēt

Pārsvarā leju Statoil, ļoti retos gadījumos - Neste

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 2 Atbildēt

Dīzeļdegvielu NESTE (ProDiesel)

Benzīnu - Statoil (Miles) un NESTE (95 E)

Gāzi - Eko Gāze (pārsvarā), LUKOil vai LPG.

murx Reģ.: 15.04.2016
5 2 Atbildēt

Lukoil (piesaista atlaižu kumulatīvā sistēma) un virši-a. Abi pa ceļam.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
3 2 Atbildēt

Pa ceļam ir Statoils un Lukoil. Pildos Lukoilā, pa sakrātajiem atlaižu punktiem mainu propāna balonu. Statikā ieskrienu ja vajag riepu uzpumpēt.

Negatīva pieredze ar Raganā esošo (veco) tankštelli - ielēju tādu zupu, ka knapi mājās tiku...

Bet tā kā leju vienmēr pilnu bāku, tad praktiski vienmēr sanāk tankoties piemājas lukoilā.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
5 1 Atbildēt

Neste. Pa ceļam, un bez bulciņām. Domāju ka visas dīzeļdegvielas +- vienādas.

wonjan Reģ.: 13.02.2017
3 3 Atbildēt

Krievijā jau 2 gadi, maksā 0.55 centi litrā..

wonjan Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Par 5 euro pie džekiem kas sēž autiņos vēl var dabūt 1l vodkas un 2 paciņas cigarešu..

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

es leju nestē.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Pamatā Neste, pa retam Statoil un Lukoil.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Lietoju vai nu NestePro vai nu MilesPlus. Parasto vairs nē.

Ja par LV runājot- vēroju ilgi, bet nevaru pateikt kura labāka.

Ja citur- poļu MilesPlus ir vislabākais no redzētajiem vienlaikus gan "iešanas" ,gan ekonomijas ziņā un čehu Shella V-power NitroPlus dd iet vēl superīgāk, bet tērē par 0.3l vairāk.Iesaku izmēģināt, ja kādam gadās tur iebraukt.

4diena Reģ.: 06.07.2005
4 1 Atbildēt

pašam smieklīgi neliekas par tiem 0,3??????

cik laboratoriskos pētījumus esi veicis, lai apgalvotu par patēriņa izmaiņām?

Fascinē visi šie gudrie, kas tirš par patēriņu un jūtamām jaudas izmaiņām. Jūs maz zinat cik tūkstoši km jānobrauc, lai būtu cik necik vērā ņemami rādītāji par patēriņu? Jūs vienmēr brauca vienādos apstākļos, vienādā ātrumā, vienādā satiksmes intensitātē?

Tas ir tik pat ticams kā ražotāja uzrādītais degvielas patēriņš!

msh Reģ.: 16.04.2007
2 5 Atbildēt

Mani atkal fascinē visi šie gudrie kas mūžīgi dirš par ražotāja norādītajiem patēriņiem. Jā, tur vajag rubīt fišku kas ir kas - mistiskie "vidējie", protams, nav dabūnami, bet šosejas patēriņam ir jābūt dabūnamam.

Attiecībā par tiem 0,3 litriem - cilvēks kurš pievērš uzmanību šādiem sīkumiem un pazīst savu mašīnu, to pamanīs. Kam pie dirsas, kā tev - tam vajadzēs tūkstošus. Ķīselim vēl piedevām tie 0,3 litri ir šausmīgi daudz - lai šāda izmaiņa rastos apstākļu dēļ, tur vajadzēs spēcīgu pretvēju.

ims44 Reģ.: 23.09.2014
0 0 Atbildēt

zabaks

cl7lv Reģ.: 04.11.2016
1 0 Atbildēt

Neste vai Lukoil.

Statoil pēc kafijas vai ēdiena.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Neste vai Virši. Statoil nepatīk, priekškam maksāt vairāk?

GiDree Reģ.: 13.02.2017
3 0 Atbildēt

Only neste ! Vienmēr pilnu

P.S

Bākā negribu zupu ar vairākām piedevām

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
5 0 Atbildēt

Degvielu LEJU degvielas tvertnē .

P.S. Pērku NESTĒ- jo neputleristānas .

seller Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Tikai Statoil (ap 90%) un Neste (pārējais).

vai kādam ir pierdze ar degvielu ko tagad LV tirgo pāris atjaunotās uzpildes stacijās ar uzrakstiem Shell??

Kaspars212 Reģ.: 14.01.2017
3 4 Atbildēt

Tikai Lukoil.

Manā īpašumā ir bijuši tikai dīzeļauto un dienā sanāk mērot vienu un to pašu maršrutu, bez luksoforiem un stāvēšanas. Varu teikt vienu, Nestē iepildoties mans 1.9 pukšķēja kā traktors, degviela arī sadega ātrāk.

Ielejot Lukoil motors murrā kā kaķēns un var nobraukt vairāk. Pluss ir tas, ka ar ''Paldies'' karti arī var dabūt atlaides, citreiz pat diezgan ne-maz.

Statoil nepatīk dēļ tā ka jāgaida rindā, kamēr kāds resnis izdomās kuru desu sildīt 5minūtes. Manā izpratnē degvielas uzpildes stacija ir priekš degvielas uzpildes. Varbūt man nekad nav sanācis būt tur nepaēdušam, bet nu tomēr, nekad neesmu neko tur pircis ēdamu.

juriz Reģ.: 09.06.2001
1 0 Atbildēt

Benzīnu un dīzeli pamatā 123 - Statoil, lētāk un bez kafijniekiem.

Gāzi pamatā LPG.

man jau te daži kolēģi stāsta, ka tas Statoil neesot tik labs, bet nu padsmit gadu pieredze par to neliecina.

imzz Reģ.: 27.02.2015
5 4 Atbildēt

Runājot par Statoil cīsiņu rindu, ir tak Statoil stacijās ,nezinu, vai visās, uzstādīti automāti, kas uzdod jautājumu: maksāsiet šeit, vai veikalā, tātad, var maksāt arī uz vietas.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Skaidru naudu viņi ņem pretī?

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 2 Atbildēt

"Pie sūkņa var norēķināties ar Visa, MasterCard, Maestro, American Express maksājumu kartēm, kā arī Statoil uzņēmumu degvielas kartēm. Tajā darbojas arī Statoil EXTRA karte. "

4diena Reģ.: 06.07.2005
3 0 Atbildēt

ilgi gadi tika izmantots Trest dēļ cenas. Liets tika gan dīzelis, gan bendža. Gan auto, gan mocim. Nekad nav bijušas problēmas. Auto ir bijuši no salona un veci. Tā kā ieradās Shell un visu sa..irsa, tad tagad uztaisīta Neste karte un apvienota ar Rimi karti. Degviela tā jau lētākā tirgū, iebraucot pāris sevišķajos DUS starpība ir vēl 3-4 centi, pat salīdzinot ar citiem Neste DUS, nerunājot jau par Statoil un pārējiem.

Statoil retos gadījumos tikai cigas nopirkt. Cenas, rindas.

Un nevajag tupa tirst par degvielas kvalitāti, jo LV tāpat lielāko daļu degvielas importē no vienas lielas valsts. Tas ka Neste, Statoil pieliek savas piedevas ir cits jautājums.

Bet pārmaksāt par vienādu degvielas kvalitāti netaisos.

p.s.

Darbs bija izsniedzis Statoil karti, tad nu vienu bāku mēnesi lēju tur. Braukājot vienu un to pašu maršrutu, nobrauktie km ar +/- vienādu degvielas daudzumu, nobrauktie km bija +/- vieni un tie paši.

Konuss Reģ.: 10.02.2015
0 0 Atbildēt

Jā, ja ir tā Statoil karte ar 4.5 centu atlaidi litrā, ja nemaldos, tad, piem., Rīgā ir grūti atrast vietu, kur sanāktu lētāk. Pēc pieredzes no Statoil lētākās cenas parasti ir Kurbada ielā un Brīvības X Pērnavas, Nestei Satekles ielā vai Senču ielā, Latvijas Naftai - Sporta ielā.

4diena Reģ.: 06.07.2005
2 0 Atbildēt

arī ar Statoil 4.5 atlaidi, Neste ar savu atlaidi ir lētāk.

Neste lētākās cenas vienmēr ir Sateklas/Dzirnavu, mazliet dārgāk par šo vietu ir Dienvidu apļa DUS un Deglava iela. Iespējams vēl kur ir tās zemās cenas, nesanāk manā maršrutā. Bet uzskaitītajās DUS ir lētāk nekā citas Neste DUS.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Manuprāt, vislētākā NESTE ir Ludzas ielā.

ProDiesel citur maksā 1,169 vai pat 1,179, bet ludzas ielā - 1,149.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jādomā ir "ilgtermiņā".Viens ir braukt ar darba auto, otrs ja ar savu vecāka gadagājuma auto un trešais ir, ja ar pajaunu savu. Kuram tikai vienas sprauslas un dpfs maksā tikpat, cik viens tāds iepriekšējais auto viss kopā.

Es piem nesaprotu, kā var cilvēki čīkstēt šodien par kādu tur misitisku degvielas kvalitāti, ja mums ir brīvi pieejama visprogresīvākā no iepējamajām.Trijiem lielajiem zīmoliem pavisam noteikti ka ir. Jautājums ir tikai par personīgo skopumu un dažkārt arī klaju tupumu.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
3 3 Atbildēt

Ir divi normāli zīmoli - neste un statoil.

Bet lukoil pērk tikai krievu mīļi, kas netieši finansē karus, propogandu un citus vates marasmus.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Es domāju Neste Statil un Shell. Par Lukoilu man viedokļis nekāds- attiecībā uz 98to benzīnu tur plusus var meklēt, bet par dd nav pilnīgi nekādu plusu. Esmu pētījis uz saviem auto, tai skaitā par viņu ektosuperduper premiumu neko nevaru tādu īpašu pateikt.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Tad pasaki, ekspert, kā Tu nosaki, ka statoilā benzīns labāks par lukoila, vai arī viršu dīzelis sliktāks par nestes?

Atsauce uz māsas drauga sievasmātes brālēna kaimiņienes dēla (DUS sētnieka) apgalvojumiem neskaitās. Arī statoila augstāko cenu neuzskatu par argumentu.

Ja kāds piemin, ka no tādas vai tādas degvielas auto uzvedas sliktāk, tad to es saprotu. Pats leju vietā, kur tajā brīdī iznāk tuvāk (izņemot statoilu - arī karsto suņu dēļ) un nevaru apgalvot, ka auto klātos nost vai uzvestos neadekvātāk. Nu un ja auto darbojas gluži labi, neredzu jēgu iespringt uz vienu konkretu DUSu un vēl jo vairāk tāpēc, ka argumentācija lielākoties ir "nu bet tas taču tāpat ir skaidrs, ka neste/statoils/x ir labāks".

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

lukoilā ne reizi neesmu pildījies, augstāk minētā iemesla dēļ. Lukoilā es biju pagājušogad braucot uz Viļņu. Neko nepirku, bet aizgāju uz tualeti nolikt kluci. Sākumā negribeju iet, bet tad padomāju, ka ja neko nepērc, tad var.

Bet pa visiem maniem autobraucēja gadiem es konstatēju, ka vislabākā degviela ir nestē. Mašīnai motors strādā visklusāk, jauda vislabākā, visekonomiskākais.

Ja tu brauc ar traktoru, tad tev ir vienalga. Vari liet pat E76, un būs normāli.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jādomā ja kāds "pretendē" uz kādu pētījumu, tad viņš lai atbild par saviem vārdiem. Ja adekvāts braucējs pēta- viņš taču (cerams) ka brauc pamatā kādu vienu un to pašu maršrutu un patēriņu skatās gan pēc mašinas kompja, gan pēc pilnas bākas metodes.Ja tā mašīna ir labi zināma un "pie dibena pieaugusi", tad motora darbība un uzrāviens arī ir novērtējams.Ja apstrīdēt visu un ja neņemt vērā nevienu "subjektīvo" viedokli- tad jau iznāk, ka nav pamata nekadai diskusijai vai pieredzes apmaiņai.

Konuss Reģ.: 10.02.2015
2 0 Atbildēt

Kā neviens vairs uz garāžām kreiso dīzeli nebrauc pildīties?

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Vienkārši tā "dabūšanas avoti" un apjomi ir aizgriezušies;)

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

it kā tev kāds teiks, pat ja pildās.

Ja tu gribi kreiso degvielu, pērc "ingrīdā". vini pieņem konfiscēto degvielu "pārstrādei"...

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Lauksaimniecības dīzeli citi kurina uz nebēdu! Man ar bija pieejams, līdz brīdim, kad likvidēju savu fermu.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Vai Tu to lietu sev piem jaunā Hondā Jazzā ?

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Jazz ir dīzelis?

Tev liekas, ka traktoriem, kuri maksā ap 100-200-300K, var liet iekšā sūdīgu degvielu?

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti