Drošība

Danimars Reģ.: 19.08.2002

Mazliet aizdomājos par pēdējām tendencēm LV. Jauniem auto ar keyless funkciju ir pastiprināts risks nesankcionēti aizbraukt nezināmā virzienā.

Kādi jūsuprāt būtu risinājumi šāda scenārija mazināšanai (par izslēgšanu laikam runas nav). Te uzsvars vairāk īpašnieka mieram, nevis tam, kas apmierina apdrošinātājus. Kādas atsauksmes par Skybrake DD5, SKYBRAKE DD2+? Kādi vēl ieteikumi? Dalamies ar pieredzi...

 
juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Metāla maciņš, pa nakti var kādā bundžā mājās glabāt.

Pilna apdrošināšana.

Man 2008. gada Renault, nesatraucos.

Man gan reiz pigorus izspēlēja tā sistēma. Izeju ziemā piešķilt auto, ieliku to atslēgu vienā jakā. Uz veikalu braucot uzvilku citu jaku. Līdz veikalam tiku (5km), izslēdzu dzinēju, un attapos, ka atslēga nav līdzi. Izrādījās, ka arī telefons aizmirsies ...

Bet pats interesantākais, ka reizēm tas auto tieši lamājas, ka nevar noslāpēt dzinēju, jo "neredz" atslēgu (reizēm, kad soma ar atslēgu kaut kur aizmugurē nomesta).

Danimars Reģ.: 19.08.2002
2 1 Atbildēt

Juriz, šoreiz runa iet par jaunu autiņu ar keyless funkciju. Būtu vecāks - es galvu nelauzītu

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Senos laikos lika tādu masas slēdzi.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Ir daudz labu veidu:

www.oddee.com/item_96691.aspx

Danimars Reģ.: 19.08.2002
0 0 Atbildēt

Šis labs, kanalizācijas resti vai enkuru var līdzi vadāt...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es izmantošu Sherlog. Ja man izkārtos bezmaksas uzstādīšanu un tikai abonentmaksu ikmēnesi. Tad laikam pat 0% pašrisks sanāks. Varbūt vēl arī imobilaizeri papildus.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Priekš kam čakarēties ar imobilaizeru, ja ir Sherlog? Šerlogam ir gandrīz 100% atrastu auto? Plus vēl, ja iedod nulli zādzībai? Pat es savā profesionālajā kretīnismā neesmu tik paranoisks

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Viens mazs, bet ļoti slepens slēdzītis, kas atslēdz, piemēram, degvielas sūkni, nelīdz? Nevajadzētu pat dārgi maksāt..

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 1 Atbildēt

Man šodien teica, ka mašīnām ar Keylesu nemaz tādu slepeno slēdzi nevarot uzstādīt. Tas pirmkārt. Otrkārt, lielos vilcienos zagļi zina galvenās vietas tiem slēdžiem. Nu, neliks jau neviens tos kaut kur ārpus vadītāja vietas zonas.

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Ja nu vienīgi to slēdzi uzliek arī uz kādu pultiņu.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Tam keyless go nav izdomājuši labu algoritmu.

Jo grib ērtību - iesēdies auto, nospied pogu un brauc. Zagšana pamatojas uz to, ka no atslēgas nolasa kodu, to pastiprina un iedarbina to auto jau daudz lielākā attālumā no auto īpašnieka.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

Kad izkāpj no auto, jāliek atslēga ekranētā maciņā vai jāietin folijā

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Pa 3-4 simti var normālu immo uzlikt, kas nečakarējas un pa vēl trim simtiem normālu signalizāciju bez liekas pults.Turklāt jebkkuram 20k vērtam auto būs Kasko, ja vien saimnieks daudzmaz ar galvu. Tā visa ažiotāža ir mākslīgi uzpūsta kāda interesēs. Padomājiet cik cilvēku ar bezkontakta atslēgu staigā pa spici vai alfu un cik auto dienā tiek aizdzīti.Normālas markas un komplektācijas šodien bez keylesa vispār nav kā tādas, sper ko gribi gandrīz visam tas ir. Tikai to statistiku var pa visvisādiem nolūkiem un kontekstuem izlocīt.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Es iesaku iedarbināt fantāziju. Kāpēc maksāt 1000 eiro par visādiem šerlogiem?

1)Salonā var iemontēt asaru gāzes balonu, kurš sāk darboties, tiklīdz iedarbina auto. ( īpašnieks katru reizi to atslēdz)

2) Sēdeklī iemontēt naglu. Īpašnieks pirms sēdēšanas to novāc, bet zaglis par to nezinās.

3) Aliexpress vai citur noperk parasto, ķīniešu GPS raidītāju un iebāž to zem apšuvuma. Visu laiku telfonā redzēsi auto atrašanās vietu. Labi GPS raidītāji maksā ap 100 EUR.

Danimars Reģ.: 19.08.2002
4 0 Atbildēt

Vēl lāču lamatas zem gāzes pedāļa, kā filmā...

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Nevajag akurāt lāču. Var noteikti nopirkt, uztaisīt vai pasūtīt tādu aizslēdzamu "lamatu" zem pedāļiem, lai tos nevarētu nospiest ;) Man ne sevišķi patīk iejaukšanās auto elektroshēmās. Esmu redzējis pāris gadījumu, kad "nekustinaizeri" ir padarījuši auto nekustīgus pretēji paša īpašnieka gribai.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Parastie gps raidītāji ap 20 eiro. Bet pieļauju, ka viņi var būt ne ļoti precīzi.

Pa 100 var dabūt lielisku.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Valsts policija teica, tas esot pirmais, ko zagļu grupējums izdara - noslāpē lētā GPS raidītāja signālu. Un vēl - tiešām varonīgo brauksi tukšām rokām auto bandītiem atņemt?

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

Nuja, vajag odzi vai kobru (pask. - indīga čūska) turēt salonā

Uggga Reģ.: 04.01.2006
5 0 Atbildēt

Ko neprecētiem darīt, kam sievasmātes nav?

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Man šodien teica, ka mašīnām ar Keylesu nemaz tādu slepeno slēdzi nevarot uzstādīt. Tas pirmkārt. Otrkārt, lielos vilcienos zagļi zina galvenās vietas tiem slēdžiem. Nu, neliks jau neviens tos kaut kur ārpus vadītāja vietas zonas.

Neticu. Gribi teikt ka jau ir tikts tik tāl ka vadītājs pat vairs nevar ietekmēt kad motors tiek iedarbināts, tb tu iekāp a šis jau šķiļas? Ja tur ir kaut kāda start/stop poga, tad var likt slepenos slēdžus pēc patikas - pēc idejas kaut masas slēdzi, nu vismaz starterim...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 0 Atbildēt

Vislsbākais veids ir kā darīja misters Bīns.

Noņēma stūri.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Man tomēr patīk pedāļu saslēdzēji, sevišķi ņemot vērā, ka pie mums tie nav īpaši izplatīti un zaglim var būt kā pārsteigums.

Protams, ne jau tie modeļi, kur cilindrveida atslēga vērsta uz augšu - pārāk viegli izurbt. Bet kaut kas tāds:

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Zaglis, aprīkojies ar dārgu elektroniku, atslēdz durvis, sēžas, iedarbina auto, a tur - hoplā! Protams, ka būs šoks un pārsteigums. Sevišķi šīs lietas no ārpuses neredz.

Bet zaglim tas var nebūt nopietns šķērslis, protams, ja ir sagatavots kāds insrtruments negaidītām situācijām.

Es domāju, ka stūri ir daudz ērtāk noņemt. Es neredzēju nevienu zagli ar rezerves stūri somā.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Vai arī :

ledus9 Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

GB12 rakstīja: Man šodien teica, ka mašīnām ar Keylesu nemaz tādu slepeno slēdzi nevarot uzstādīt. Tas pirmkārt. Otrkārt, lielos vilcienos zagļi zina galvenās vietas tiem slēdžiem. Nu, neliks jau neviens tos kaut kur ārpus vadītāja vietas zonas.

Neticu. Gribi teikt ka jau ir tikts tik tāl ka vadītājs pat vairs nevar ietekmēt kad motors tiek iedarbināts, tb tu iekāp a šis jau šķiļas? Ja tur ir kaut kāda start/stop poga, tad var likt slepenos slēdžus pēc patikas - pēc idejas kaut masas slēdzi, nu vismaz starterim...

Protams, ka var uzstādīt. Bet cilvēkiem, kas neko nejēdz no elektronikas un auto uzbūves jau var iestāstīt visu ko.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
1 0 Atbildēt

Iekarina smaržeglīti pie atpakaļskata spogulīša ar uzrakstu tev nebūs zagt vai valsts policija tevi vēro vēl var ielikt policista cepuri aiz pak sēdekļa uz plaukta ķipa tā kaut kā

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Interesanti. Balta, piemēram, paši par savu naudu uzstāda Skybrake riska grupas auto. Sherlog tiešām dod pašrisku 0%

Danimars Reģ.: 19.08.2002
0 0 Atbildēt

Un pašam ir plāni darīt kaut ko lietas labā?

Damn Reģ.: 07.12.2003
0 0 Atbildēt

Jāpērk auto bez keyless.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kāpēc neņemt kolosālu ērtu ekstru?

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Pastāsti kas tur ir tik ļoti kolosāli ērts , salīdzinājumā pret normālo variantu, kur mašīnai tuvojoties nospiež pogu un pēc iekāpšanas iesprauž atslēgu. Vēl kaut kas? Tiešām interesē, a to pēc virspusēja šitās fīčas apraksta izklausās pēc zālēm kas sliktākas par slimību.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ka auto vienmēr "vaļā", man esot klāt. Nāku ar iepirkumu somām, nekādas pults rokā vai tml.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu es to sauktu par nopietnu mīnusu, nevis plusu. Stāv mūsu mašīnas ielas malā un mums katram jāpaiet savai garām - tavējā nekontrolēti atslēdzas... 15 gadus veciem VAGmobīļiem vēl centrālās piedāvā funkcijas - atsevišķi atslēgt grabažnieku, kā arī piekodējamu funkciju, kur uz pirmo spiedienu atslēdz tikai šofera durvi un bāku - pat ja ar šito funkciju aprīkota centrālā ir spējīga uz ko tādu, tur noteikti jāsāk spaidīt pults pogas [no kā tu gribi izmukt, un kas ir galvenā šīs funkcijas ideja], protams, ja tur pogas vispār ir.

Un tevis nosauktajā situācijā no šīs funkcijas tev tāpat nav nekāda ieguvuma - tāpat tev tavas ķeseles jānoliek zemē lai atvērtu durvis vai grabažnieku; šaubos ka tur ir mehānismi ka tev pienākot klāt durvis vai grabažnieks paši atmetas vaļā

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Vai nu tik traki ir dzīvē, nedomāju vis. Fakts, ka vairumam jauno auto tiešām ir keyless-go, pat neko nepiemaksājot - ražotājs to uzsver kā ekstru. Man patīk, nepatīk vienīgi auto ievainojamība no zagļu puses.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Protams, tas ir gaumes jautājums - ražotājs par ekstrām uzsver arī automātu un citas vadītāja kontroli samazinošas ierīces/sistēmas, ir kam patīk mazāk kontrolējama mašīna, ir kam ne. Bet šeit ir ļoti nopietns praktiskas dabas iemesls, kāpēc no šī vipendrona labāk atteikties, un pilnai laimei "risinājums" ir vēl viena vadītāja kontroli samazinoša ierīce - papildus immo, kas palielina iespējamību ka mašīna no rīta nepiešķilsies...

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Nu to, ka ražotājs tādu sistēmu tagad visur pēc kārtas grūž iekšā, nevar uzskatīt par argumentu.

Litrīgus motorus arī tagad liek iekšā lieliem auto un vai tad tas uzreiz ir baigi OK? Bet tendence tak tāda ir...

scope Reģ.: 16.09.2005
1 0 Atbildēt

Grabažnieks - jā, pavicini kājas purngalu zem bampera un el. grabažnieks atveras www.youtube.com/watch?v=-2_Phwa7T38

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Te kaut kas nav pateikts līdz galam- kas tas tāds par keylesu, kad saimniekam pienākot pie auto viņš automātiski atslēdz durvis? Tur taču nekas neslēdzas, kamēr neesi konkrēti parāvis durvju rokturi vai, ja gudrāks tas auto,kamēr neesi ielicis konkrēti savus pirkstus aiz roktura.Tā pults kabatā taču tikai knapi metru no mašīnas reaģē.Mašīnas borta datorā turklāt ir iestatījumi- vienas durvis atvērt vai visas uttt. Te ir kaut kāds maktens fufelis. Tā plaši izbazūnētā akcija un visa ši problēma ir mākslīgi izpūsta.Acīmredzot, kādam tas ļoti interesē.Tur taču nezcik marku pat padārgi auto ir mazriska kategorijā ar visu to keylesu un viņi i nafig nevienam bez īpaša pasūtījuma nav vajadzīgi ņemt.Kur tagad vispār kāds daudzmaz normāls pat nejauns auto ir atrodams bez tā keylesa ? Kurš vispār kaut cik tajā tēmā esošs indivīds jums ieteiks iet pa ielu un bazūnēt visiem pretimnācējiem, kas jums par signalizācijas marku un kur pie kā tā ir likta? Nu labi ja tur kkāds Šerlogs tas vel tā. Normāli signalizācijas licēji jau pirms 20g smējās par tiem, kas uz stikla līmēja uzlīmes ar savas ierīces nosaukumu.

Damn Reģ.: 07.12.2003
0 0 Atbildēt

Tam pašam jaunajam VW Arteon, keyless nav standarta aprīkojumā. Touareg, utt.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

VW jau nav nekāds "aprīkojuma" etalons. Taisni vai jābrīnās, ka beidzot nav vairs "standarta" versijā ar roku rullējamiem aizmugures stikli.

Damn Reģ.: 07.12.2003
0 1 Atbildēt

Kurš ražotājs ir?

BMW 5 sērija - COMFORT piekļuves sistēma - papildaprīkojums

Mercedes E sērija - Keyless sistēma - papildaprīkojums

Audi A6 - Comfort key - papildaprīkojums

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Bet, abiem (man ar pulti un otram bez) esot pie auto, ar pieskārienu atvērt var arī otrs bez pults. Mans gadu vecais dēlēns mierīgi ver vaļā auto durvis, kad stāvam netālu no auto abi, bet pults, dabiski, tikai man.

nordic Reģ.: 12.04.2002
2 0 Atbildēt

Pirms izbraucu no salona, uzlika sherlog. Visi riski nullle,

auto riska grupā , 40+ vērtam jaunam auto kasko 570e, bez

Sherlog cena daudz nepievilcīgāka.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Jā, Sherlog ir baigā manta Nupat veicu aptauju starp Kasko variantiem - ar Sherlog visi dod 0% risku zādzībai! Kā arī - 33700 eur vērts Passat B8 - pie IF - tikai 520 eur gadā. Kas viennozīmīgi atmaksājas ilgtermiņā (lētāka Kasko, zādzības gadījumā nekāda sava riska utt.) Salīdzinājumam - pēc mana ex-BMW pie Balta, viņi mana tagad par Passat prasītu 1100 eur

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nulles pašrisku zādzībai gandrīz visi piedāvā arī ar parastu bezkontakta pretnolaupišanas imobilaizeru. Un nekādu 300 euro gadā - vienu reizi uzliec un miers. Es neredzu jēgu mašīnai zem 50-60 tūkstošiem likt virsū Sherlogu.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Manam CR-V bez jebkādām papildus signalizācijām ir 0% pašrisks jebkuram riskam. Keyless go nav. Prēmija 450 eur.

Keyless go nesadārdzinātu polises cenu, bet zādzībai paceltu pašrisku uz 15%.

šŠ labi zinu, jo kā reiz vakar apdrošināju!

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Lapsai uzradās jauns video. Zagļi mēģināja aizdzīt divas toyotas. Prado tika pilnīgi iznīcināts salons, bet aizdzīt neizdevās.

youtu.be/2QgVdTUCBlk

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti