iAuto rallija kauss

MaD Reģ.: 25.07.2002

aļo.zinu ka vienā rakstā bija nopublicēts kāda izskatās tā karte pēc kuras jābrauc , a nevaru vairs atrast, ir doma piedalīties 2ajā posmā, bet nu gribas palasīties kas un kā [addsig]

 
marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Dekster, vispirms ievies kārtību savā kūdras purvā un tad bāz degunu svešā virtuvē. Baigais Robind Huds atradies! Vēmiens no tavas "taisnības" nāk!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Neesmu par advokātu uzmeties,izteicu savas domas par šo situāciju.

P.S. Krix neraksta no vairākiem nikiem.

P.P.S. marrutkis var kā jau anonīms muldoņa iet un izdarīt

vajadzīgās manipulācijas attiecīgā vietā. Kamēr tu esi anonīma švabra,tikmēr tu esi tukša vieta,nulle un bomzis.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Man jau patīk šitie no muguras un aiz stūra runātāji Kamēr anonīms,tikmēr varens. Kad acīs kaut ko jāpasaka,tad īd,ļukst un puņķojas. Lupatiņi.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja: Dekster, vispirms ievies kārtību savā kūdras purvā un tad bāz degunu svešā virtuvē. Baigais Robind Huds atradies! Vēmiens no tavas "taisnības" nāk!

Šobrīd Tu te par advokātu uzmeties, vai?

(c) Redaktors

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Visas tās tavas "domas" ir tukša emocionāla pļerkstēšana! Un kā tu mani nemaz nepazīstot vari pateikt, ka esmu bomzis? ES TAČU TEICU, KA TU TIKAI TUKŠI PĻERKŠĶI! Vai ne tā, kūdras pavēlniek?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nu,domā tu kā bomzis,nav nemaz jāpazīst.

Klau,gudreli, nauda tika atmaksāta solītajā 2. oktobrī????? Netika. Tad kurš tukši pļurkst?

Ja spēj,atbildi konkrēti.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Nu,domā tu kā bomzis,nav nemaz jāpazīst.

Klau,gudreli, nauda tika atmaksāta solītajā 2. oktobrī????? Netika. Tad kurš tukši pļurkst?

Ja spēj,atbildi konkrēti.

Nu Tev tāpat nebija jāsaņem. Šķiet, Tu savu [pēdējo] dalības maksu saņēmi atpakaļ uzreiz. Un nevajag runāt par citiem!

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Turpināsi glupi pļurkšķēt? Vai zini, ko patiesībā nozīmē vārds bomzis jeb bomž - bez opreģiļonnava mesto žiteļstva. Par cik dzīvesvieta man ir un daudzkārt glaunāka kā tev un arī auto tāds, kādu diez vai maz kādreiz spēsi atļauties purvu rokot (ja nu vienīgi pēc gadiem 25), bet padomā nu pats, kurš te ir bomzis Vēl vēlies padiskutēt?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

Baisulis rakstīja: Nu,domā tu kā bomzis,nav nemaz jāpazīst.

Klau,gudreli, nauda tika atmaksāta solītajā 2. oktobrī????? Netika. Tad kurš tukši pļurkst?

Ja spēj,atbildi konkrēti.

Nu Tev tāpat nebija jāsaņem. Šķiet, Tu savu [pēdējo] dalības maksu saņēmi atpakaļ uzreiz. Un nevajag runāt par citiem!

Šķiet,Tev vajag ieēst biezpienu. Es nemaz nesamaksāju Tā kā,neko Tu man atpakaļ neesi skaitījis,nefantazē.

Runāt par citiem vai ne, nu tā nebūs Tava darīšana

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja: Par cik dzīvesvieta man ir un daudzkārt glaunāka kā tev un arī auto tāds, kādu diez vai maz kādreiz spēsi atļauties purvu rokot (ja nu vienīgi pēc gadiem 25)

vareni. Vismaz parādīji,kāds tuparilijs esi

Un atbildēt nespēj par savu tekstu Es tak saku,bomzis. Domāšanā noteikti,Bagātais

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja: Turpināsi glupi pļurkšķēt? Vai zini, ko patiesībā nozīmē vārds bomzis jeb bomž - bez opreģiļonnava mesto žiteļstva. Par cik dzīvesvieta man ir un daudzkārt glaunāka kā tev un arī auto tāds, kādu diez vai maz kādreiz spēsi atļauties purvu rokot (ja nu vienīgi pēc gadiem 25), bet padomā nu pats, kurš te ir bomzis Vēl vēlies padiskutēt?

Ja auto naf Saab, tad tur nekas glauns nevar būt....

un arī dzīvoklis ir tūta riktīga, ja naf Juglā...

vot...

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Sviest! Es Tev tikko lieku naudu ieskaitīju, lūdzu atgriez, kad vari

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

marrutkis rakstīja: Par cik dzīvesvieta man ir un daudzkārt glaunāka kā tev un arī auto tāds, kādu diez vai maz kādreiz spēsi atļauties purvu rokot (ja nu vienīgi pēc gadiem 25)

vareni. Vismaz parādīji,kāds tuparilijs esi

Un atbildēt nespēj par savu tekstu Es tak saku,bomzis. Domāšanā noteikti,Bagātais

Tu neesi man nekāda autoritāte, lai es te tagad tev lielītos ar to, kas man ir (kā tu saki - atbildēt par tekstu. Brauc vien savā lūznī pontiakā un domā, ka esi mega kruts džeks Tāds idiņš!

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Sviest! Es Tev tikko lieku naudu ieskaitīju, lūdzu atgriez, kad vari

nopietni

eju paskatīties...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Sviest! Es Tev tikko lieku naudu ieskaitīju, lūdzu atgriez, kad vari

Viņš varēs 2. oktobrī.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jautājums izsmelts....

šodien pēcpustdienā ienāca naudiņa

p.n.

red, sestdien brauksi Sviestcam konkurenci sastādīt.... uz auci

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja:

Baisulis rakstīja:

marrutkis rakstīja: Par cik dzīvesvieta man ir un daudzkārt glaunāka kā tev un arī auto tāds, kādu diez vai maz kādreiz spēsi atļauties purvu rokot (ja nu vienīgi pēc gadiem 25)

vareni. Vismaz parādīji,kāds tuparilijs esi

Un atbildēt nespēj par savu tekstu Es tak saku,bomzis. Domāšanā noteikti,Bagātais

Tu neesi man nekāda autoritāte, lai es te tagad tev lielītos ar to, kas man ir (kā tu saki - atbildēt par tekstu. Brauc vien savā lūznī pontiakā un domā, ka esi mega kruts džeks Tāds idiņš!

?? tu tak te lielījies ,kāds tev kruts miteklis un Auto Tad jau sanāca, ka esmu gan tev autoritāte,jo palielīties paspēji

Eu,krāns ar tev garš,ne?

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

Auzinjsh rakstīja:

Redaktors rakstīja: Sviest! Es Tev tikko lieku naudu ieskaitīju, lūdzu atgriez, kad vari

nopietni

eju paskatīties...

toč bija, a napig SMS neatnāca , vot buksē tā Hanza...

Aizskaitīju jau atpakaļ....

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

? tu tak te lielījies ,kāds tev kruts miteklis un Auto Tad jau sanāca, ka esmu gan tev autoritāte,jo palielīties paspēji

Eu,krāns ar tev garš,ne?

Kāda tev vēl daļa gar manu krānu?

Es tev gribēju pateikt to, ka tu vismaz varētu piedomāt pie tā, ko saki (kaut kādu loģiku ieturēt, saproti?). Citādi tev visi mu*aki, lo*i, bomži utt. Tikai tu viens te gudrais esi! Nožēlojami!!! Patiesībā tu pats esi visīstākais muļķis un bomzis!

Ja vēl nedaleca ej, tad iebāz galvu podā, atvēsini!

Čau, nožēlojamā niecība! Neesi tu saturīgs sarunu biedrs!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja:

Baisulis rakstīja:

marrutkis rakstīja: Par cik dzīvesvieta man ir un daudzkārt glaunāka kā tev un arī auto tāds, kādu diez vai maz kādreiz spēsi atļauties purvu rokot (ja nu vienīgi pēc gadiem 25)

vareni. Vismaz parādīji,kāds tuparilijs esi

Un atbildēt nespēj par savu tekstu Es tak saku,bomzis. Domāšanā noteikti,Bagātais

Tu neesi man nekāda autoritāte, lai es te tagad tev lielītos ar to, kas man ir (kā tu saki - atbildēt par tekstu. Brauc vien savā lūznī pontiakā un domā, ka esi mega kruts džeks Tāds idiņš!

da ko tur diskutēt.... deksters ir galīgs losis.... savu domu viņam nemaz nav un nekad arī nemaz nav bijis

vispirms viņš ieraudzīja Sviestcam sābu... tad Sviestcs bija autoritāte un ko deksters? uzreiz metās pirkt sābu.... tad jau viņš vēl nezināja, ka sābs ja tajā neiegulda vismaz 500ls mēnesī nemaz nekust no vietas

tad deksters iepazinās ar ursi, jamais teica, ka audī ir kruta tačka... ko mūsu stāsta varinis? nopirka vardeskrāsas audī

tad viņš uzzināja, ka nezinīte grasās pirkt volvo.... uzreiz bankā tika iekīlātas pēdējās apenes un mūsu stāsta varonis jau barukāja ar dīzeļvolvo... tiesa gan tajā bija fofāgena grupas motors, jo par tiem eksperts ursis arī bija sajūsmā...

viņš ieraudzīja man megānei plastmasas spārnus un tā safanojās, ka nopirka to pontiaku.... tam tur ir vēl vairāk plastmasas.... citādi jau sen būtu izrūsējis caurš

tāds tas stāsts ir īsumā....

kaut gan pa vidu jams tur visādi ir bijis iemīlējies kādā itāļu skaistulē - es citādi nemāku izkaidrot to, ka jamam ir kautkāds lambordžīnī un itāļu bulku vāģis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Auzinjsh rakstīja:

Auzinjsh rakstīja:

Redaktors rakstīja: Sviest! Es Tev tikko lieku naudu ieskaitīju, lūdzu atgriez, kad vari

nopietni

eju paskatīties...

toč bija, a napig SMS neatnāca , vot buksē tā Hanza...

Aizskaitīju jau atpakaļ....

plā, Sviest, a man kad atskaitīsi naudu????

praiders tāds?

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

ev, davai beidziet kasīties, nopērkiet sev visi Saabus un bus labi, tad braukāsim visi kopā ekskursijās un sasmaidīsimies...

Sarunāts

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Labi gan,ka Latvijā ir bagāti hreni, atvainojiet,maarutki

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Auzinjsh rakstīja: ev, davai beidziet kasīties, nopērkiet sev visi Saabus un bus labi, tad braukāsim visi kopā ekskursijās un sasmaidīsimies...

Sarunāts

uzsauc tak čomiem, katram pa sābam!

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Auzinjsh rakstīja:

Auzinjsh rakstīja:

Redaktors rakstīja: Sviest! Es Tev tikko lieku naudu ieskaitīju, lūdzu atgriez, kad vari

nopietni

eju paskatīties...

toč bija, a napig SMS neatnāca , vot buksē tā Hanza...

Aizskaitīju jau atpakaļ....

plā, Sviest, a man kad atskaitīsi naudu????

praiders tāds?

pats Tu esi priders-mazohists-ziepjulasis....

un nešļupsti tik skaļi, Tu traucē citiem lasīt normālus rakstus...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti