iAuto rallija kauss

MaD Reģ.: 25.07.2002

aļo.zinu ka vienā rakstā bija nopublicēts kāda izskatās tā karte pēc kuras jābrauc , a nevaru vairs atrast, ir doma piedalīties 2ajā posmā, bet nu gribas palasīties kas un kā [addsig]

 
Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Auzinjsh rakstīja:

Auzinjsh rakstīja:

Redaktors rakstīja: Sviest! Es Tev tikko lieku naudu ieskaitīju, lūdzu atgriez, kad vari

nopietni

eju paskatīties...

toč bija, a napig SMS neatnāca , vot buksē tā Hanza...

Aizskaitīju jau atpakaļ....

Paldies, saņēmu.

Nr_323 Reģ.: 20.02.2006
0 0 Atbildēt

Paldies Redaktoram par atgriezto naudu!

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

krix rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

krix rakstīja:

Pirmais rakstīja: bet ir taču visādi kredītreform uc kantori

www.creditreform.lv/...

www.kreditrisks.lv/...

lfc.lv/...

www.gratia.lv/...

www.rode.lv/...

www.visaverte.lv/...

www.vdcentrs.lv/...

priekā

šie nerullē, agrāk bračkas labāk(tiesa dārgāk) strādāja

pastāv vienkārši iespēja parādu pārdot, jeb cedēt

www.tkbjuristi.lv/...

un vēl edžulim paverās plašs darbības lauks

Kā Tu pierādīsi,ka Biele Tev ir parādā ??

Vai man jāpierāda? Tas viņam ir jāpierāda visiem iauto lietotājiem, ka viņš nav rediska(tas ir pieklājīgākais ko atcerējos). Ja atgriezīs dalības maksu, tad visiem skaidrs cilvis ir ar mugurkaulu, bet nevis ļumīgs orgāns. Vismaz pašlaik uz tādu statusu viņš tēmē.

Vai Tev nav atdota dalības maksa? Atgādini savu vārdu/uzvārdu.

Nometu pilnu info, kā prasīts. pat vēl mazliet vairāk. Visu cieņu, ka esi sarosījies, tomēr:

1.niks man tikai viens, un ļoti sen,

2.biju nosūtījis informējošo e-pastu, uz kuru saņēmu atbildi, tomēr nebija minēts precizēt savus datus,

3.vajadzētu nedaudz vairāk cienīt tos, kuri atbalsta tevi. Kaut vai tavu veidoto pasākumu veidolā kā iauto rallija kauss. Vai vēl senāk, kad tika samests kāposts jaunam iauto serverim.

PS ar šo nelielo sarosīšanos esi nedaudz reabilitējis savu cilvja statusu, vismaz man

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

1.niks man tikai viens, un ļoti sen,

2.biju nosūtījis informējošo e-pastu, uz kuru saņēmu atbildi, tomēr nebija minēts precizēt savus datus,

3.vajadzētu nedaudz vairāk cienīt tos, kuri atbalsta tevi. Kaut vai tavu veidoto pasākumu veidolā kā iauto rallija kauss. Vai vēl senāk, kad tika samests kāposts jaunam iauto serverim.

PS ar šo nelielo sarosīšanos esi nedaudz reabilitējis savu cilvja statusu, vismaz man

1. tādu niku redzu pirmo reizi

2. informējošais pasts bija samērā primitīvs

3. manis veidoto pasākumu - iauto ralliju - atbalstīja LAF, TSC AUTO, s.k. MŪSA, ASFALTPLĒSĒJI un vēl dažas firmas. kaut kā Tavu uzvārdu tur neredzēju. Dalībnieki neko neatbalsta, bet piedalās.

(pērkot veikalā maizi, mēs neatbalstām ražotāju, bet vienkārši pērkam)

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

džeks ietur toni-jābūt krutam. Kad bija jāvāc nauda serverim,kā krix teica, bija pazemīgs un kamēr nebija atmaksājis solīto,arī. Tagad atkal var mētāt pirkstus.

Ja Tev nebūtu bijuši dalībnieku,Tu neko pasācis nebūtu. Tie bija Tavi klienti,to neaizmirsti.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

(pērkot veikalā maizi, mēs neatbalstām ražotāju, bet vienkārši pērkam)

Te lūk Tu sabrauci auzās gan. Ja neviens nepirks to maizi, ražotājam būs krahs. Tā kā, atbalsts vien tas ir. Saukt jau to var visādi.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

krix rakstīja:

1.niks man tikai viens, un ļoti sen,

2.biju nosūtījis informējošo e-pastu, uz kuru saņēmu atbildi, tomēr nebija minēts precizēt savus datus,

3.vajadzētu nedaudz vairāk cienīt tos, kuri atbalsta tevi. Kaut vai tavu veidoto pasākumu veidolā kā iauto rallija kauss. Vai vēl senāk, kad tika samests kāposts jaunam iauto serverim.

PS ar šo nelielo sarosīšanos esi nedaudz reabilitējis savu cilvja statusu, vismaz man

1. tādu niku redzu pirmo reizi

2. informējošais pasts bija samērā primitīvs

3. manis veidoto pasākumu - iauto ralliju - atbalstīja LAF, TSC AUTO, s.k. MŪSA, ASFALTPLĒSĒJI un vēl dažas firmas. kaut kā Tavu uzvārdu tur neredzēju. Dalībnieki neko neatbalsta, bet piedalās.

(pērkot veikalā maizi, mēs neatbalstām ražotāju, bet vienkārši pērkam)

pat necentīšos kaut ko skaidrot un pierādīt. kupraino kaps iztaisnos. man tiešām ir žēl, ka tik neliels cilvēciņš, par visām varēm cenšas būt varens. un vēl vairāk ir žēl, ka tik daudzi viņu uztur pie varas.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Redaktors rakstīja:

(pērkot veikalā maizi, mēs neatbalstām ražotāju, bet vienkārši pērkam)

Te lūk Tu sabrauci auzās gan. Ja neviens nepirks to maizi, ražotājam būs krahs. Tā kā, atbalsts vien tas ir. Saukt jau to var visādi.

Redz cilvis, kurš sev ar fizisku businesu naudiņu pelna, saprot par ko ir runa, bet virtuālais šeptmanis, pats auzās braukdams, cenšas citiem vietu ierādīt...

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Red, respect par darbu, kas ieguldīts izveidojot iauto kā tādu.

Bet šeit ir runa vienīgi par principu, ja esi parādā un soli konkrētu datumu parāda atdošanai, tad turi vārdu. Savukārt nepildot konkrētu solījumu, zaudētājs vienmēr ir tukšo solījumu īpašnieks. Patreiz vinnētājs, ja neatgriezīsi dalības maksu, būšu es. Jo Tu iegūsi tikai štrunta naudu, kas iztērēta tiek zaudēta, bet es būšu nopircis viedokli par tevi, kam ir nezūdoša vērtība visa mana atlikušā mūža garumā.

Un nevajag man neko privāti rakstīt. Man nav kauns publiski izteikties, arī par sevis savārītiem sū.

PS Un po par tiem latiem, rubuļiem, tugrikiem. Tā dalības maksa nesastāda pat pusi no laba konjaka vērtības.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

krix rakstīja: Red, respect par darbu, kas ieguldīts izveidojot iauto kā tādu.

Bet šeit ir runa vienīgi par principu, ja esi parādā un soli konkrētu datumu parāda atdošanai, tad turi vārdu. Savukārt nepildot konkrētu solījumu, zaudētājs vienmēr ir tukšo solījumu īpašnieks. Patreiz vinnētājs, ja neatgriezīsi dalības maksu, būšu es. Jo Tu iegūsi tikai štrunta naudu, kas iztērēta tiek zaudēta, bet es būšu nopircis viedokli par tevi, kam ir nezūdoša vērtība visa mana atlikušā mūža garumā.

Un nevajag man neko privāti rakstīt. Man nav kauns publiski izteikties, arī par sevis savārītiem sū.

PS Un po par tiem latiem, rubuļiem, tugrikiem. Tā dalības maksa nesastāda pat pusi no laba konjaka vērtības.

Droši vien neesi pamanījis, ka nauda jau bija ieskaitīta.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: džeks ietur toni-jābūt krutam. Kad bija jāvāc nauda serverim,kā krix teica, bija pazemīgs un kamēr nebija atmaksājis solīto,arī. Tagad atkal var mētāt pirkstus.

Ja Tev nebūtu bijuši dalībnieku,Tu neko pasācis nebūtu. Tie bija Tavi klienti,to neaizmirsti.

Izskatās, ka dažiem jebkurš mans posts šķiet kā pirkstu mētāšana.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

Baisulis rakstīja: džeks ietur toni-jābūt krutam. Kad bija jāvāc nauda serverim,kā krix teica, bija pazemīgs un kamēr nebija atmaksājis solīto,arī. Tagad atkal var mētāt pirkstus.

Ja Tev nebūtu bijuši dalībnieku,Tu neko pasācis nebūtu. Tie bija Tavi klienti,to neaizmirsti.

Izskatās, ka dažiem jebkurš mans posts šķiet kā pirkstu mētāšana.

Ja kaut kas izskatās, vajag apmeklēt attiecīgu ārstu.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Vai tagad ir jaasaprot, ka visiem ir atmaksaata nauda un ja kaadam nav, tad jaapiesakaas sheit? Ja taa, tad manaa kontaa nekas iekritis nav, ja veel nav mana kaarta pienaakusi, tad gaidu..

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: Vai tagad ir jaasaprot, ka visiem ir atmaksaata nauda un ja kaadam nav, tad jaapiesakaas sheit? Ja taa, tad manaa kontaa nekas iekritis nav, ja veel nav mana kaarta pienaakusi, tad gaidu..

Es arii varu pievienoties...

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

bizenajs rakstīja: Vai tagad ir jaasaprot, ka visiem ir atmaksaata nauda un ja kaadam nav, tad jaapiesakaas sheit? Ja taa, tad manaa kontaa nekas iekritis nav, ja veel nav mana kaarta pienaakusi, tad gaidu..

Es arii varu pievienoties...

labāk nosūtiet "aizņemtajam" Redaktora kungam e-pastu, kur norādiet visu nepieciešamo info:konta numuru, vārdu, uzvārdu, kas iemaksāja, par kuru ekipāžu un summu.

Varbūt tad veiksies ātrāk sagaidīt kāpostu.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Vai savu puskonjaku jau nopirki?

Par emailu sūtīšanu - taisnība, labāk darīt tā.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

krix rakstīja: Red, respect par darbu, kas ieguldīts izveidojot iauto kā tādu.

Bet šeit ir runa vienīgi par principu, ja esi parādā un soli konkrētu datumu parāda atdošanai, tad turi vārdu. Savukārt nepildot konkrētu solījumu, zaudētājs vienmēr ir tukšo solījumu īpašnieks. Patreiz vinnētājs, ja neatgriezīsi dalības maksu, būšu es. Jo Tu iegūsi tikai štrunta naudu, kas iztērēta tiek zaudēta, bet es būšu nopircis viedokli par tevi, kam ir nezūdoša vērtība visa mana atlikušā mūža garumā.

Un nevajag man neko privāti rakstīt. Man nav kauns publiski izteikties, arī par sevis savārītiem sū.

PS Un po par tiem latiem, rubuļiem, tugrikiem. Tā dalības maksa nesastāda pat pusi no laba konjaka vērtības.

Droši vien neesi pamanījis, ka nauda jau bija ieskaitīta.

UN NEVARĒJU ARĪ TO PAMANĪT AGRĀK, KĀ BANKA

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Vai savu puskonjaku jau nopirki?

Par emailu sūtīšanu - taisnība, labāk darīt tā.

es ar pusītēm neniekojos. Un ja nepeiciešams arī Tev varu sagādāt(veselu).

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Vai savu puskonjaku jau nopirki?

Par emailu sūtīšanu - taisnība, labāk darīt tā.

Taa arii izdariiju!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

Par emailu sūtīšanu - taisnība, labāk darīt tā.

Taa arii izdariiju!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Vai savu puskonjaku jau nopirki?

Par emailu sūtīšanu - taisnība, labāk darīt tā.

un pasaki vēl,ka Tev pirksti nav vēdekļi. Nu jau pēc nahala sāc izskatīties. Turpini vien.....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kamēr jūs te lecaties informēju par alternatīvu (nekādā veidā ar iauto nesaistītu) pasākumu tradicionālajā iauto stilā, tradicionālajiem iauto kausa mīlētājiem....

sestdien, 10.11.2007 9:00 savākšanās

būs 5 režīma braucieni (tajā skaitā sinhroni) kopā ~100km (98.46 vai 102.92, atkarībā no tā personīgās izvēles, jo 1 un pēdējais brauciens ir uztaisīts alternatīvs lai var braukt arī sābi)

speciālais uzdevums

un šoreiz būs arī nakts orientēšanās.... 2 stundas 20 kontrolpunkti - kilometrāža kā nu katram sanāks

no rīgas līdz startam ir ~100km liepājas virzienā...

sīkāka infa 29365064

redaktors, kā jau augstāk teicu, īpaši velkamēts.... citādi Sviestcam nav konkurences

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kas ir 'savākšanās'?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Kas ir 'savākšanās'?

tas ir tā....

tu ej pa ielu un ieraugi smuku zaķi.... nu kā tās divas Dorisas piemājas veikalā...

tevi parauj pa kreisi....

beeeet tu "Savācies" un vienkārši ieskrien makdonalda tualetē un atkal esi mierīgs

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Baisulis rakstīja: Kas ir 'savākšanās'?

tas ir tā....

tu ej pa ielu un ieraugi smuku zaķi.... nu kā tās divas Dorisas piemājas veikalā...

tevi parauj pa kreisi....

beeeet tu "Savācies" un vienkārši ieskrien makdonalda tualetē un atkal esi mierīgs

ah tad redz kaa Pirmais izvairaas no skukeem....

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti