iAuto rallija kauss

MaD Reģ.: 25.07.2002

aļo.zinu ka vienā rakstā bija nopublicēts kāda izskatās tā karte pēc kuras jābrauc , a nevaru vairs atrast, ir doma piedalīties 2ajā posmā, bet nu gribas palasīties kas un kā [addsig]

 
farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Es gribēju jautat vienkaršāk...

Kurš vēl spēj ticēt?

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

AutoPilots rakstīja: Skatītāji grib zināt laikus, kur braukt. Labākās vietas jāsameklē jau iepriekš.

bet iemesls kāpēc dopi netiek publicēti stipri iepriekš oficiāli ir saistīts ar to, ka visi mauks mācīties trasi no galvas...

reku sābisti arī pirms pasākuma "iepazīstas ar rajonu"

p.n.

tagad spamo no bibliotēkas???? tev takš tīklu nogrieza jau deviņos

Būtu bijusi infa laikus, būtu apciemojis māsīcu un Vietalvā kopīgi vērojuši ralli!!!

P.S Mums vienalga žēl, ka nevar laikus infu ielikt ((

RALLIS VAI NE RALLIS - TĀPAT MALSIM TOS CEĻUS...

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Viens posms šogad vēl notiks, bet tas būs nedaudz sarežģītāks kā parasti un tas būs kā pilotprojekts nākošā gada sacensībām. Par to informācija vēl sekos.

Lūdzu, datumu paziņojiet daudz maz laicīgi un pārējo infu

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Redaktors rakstīja: Viens posms šogad vēl notiks, bet tas būs nedaudz sarežģītāks kā parasti un tas būs kā pilotprojekts nākošā gada sacensībām. Par to informācija vēl sekos.

Kad būs informācija par to, kad parādīsies informācija par pasākumu? Cik reizes to pārcels? Jā, un cik stundas pirms plānotā pasākuma sākuma tas tiks atcelts?

Nebūsim pesimisti

Es nezinu, kas notiek orgu virtuvē...

Vēlu, lai izdodas

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

AutoPilots rakstīja:

Redaktors rakstīja: Viens posms šogad vēl notiks, bet tas būs nedaudz sarežģītāks kā parasti un tas būs kā pilotprojekts nākošā gada sacensībām. Par to informācija vēl sekos.

Lūdzu, datumu paziņojiet daudz maz laicīgi un pārējo infu

Sagaidisi gan... ar maisu...

Es Redam vairs neticu,ne tik cik aiz naga melns...

Viņam tādi padsmitnieka gājieni...

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

AutoPilots rakstīja:

Redaktors rakstīja: Viens posms šogad vēl notiks, bet tas būs nedaudz sarežģītāks kā parasti un tas būs kā pilotprojekts nākošā gada sacensībām. Par to informācija vēl sekos.

Lūdzu, datumu paziņojiet daudz maz laicīgi un pārējo infu

Sagaidisi gan... ar maisu...

Es Redam vairs neticu,ne tik cik aiz naga melns...

Viņam tādi padsmitnieka gājieni...

Vai ir zināms, Reds tik vainīgs pie i-auto atcelšanas VAI...?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

AutoPilots rakstīja:

farruhs rakstīja:

AutoPilots rakstīja:

Redaktors rakstīja: Viens posms šogad vēl notiks, bet tas būs nedaudz sarežģītāks kā parasti un tas būs kā pilotprojekts nākošā gada sacensībām. Par to informācija vēl sekos.

Lūdzu, datumu paziņojiet daudz maz laicīgi un pārējo infu

Sagaidisi gan... ar maisu...

Es Redam vairs neticu,ne tik cik aiz naga melns...

Viņam tādi padsmitnieka gājieni...

Vai ir zināms, Reds tik vainīgs pie i-auto atcelšanas VAI...?

Vat a faking diferenc ?

Ja reiz viņš riko,tad par visu ari ir atbildigs...

Ai... nu ko viņu daudz pērt?

Ticu,ka šamējo tāpat sirdsapziņa moca... tomēr veselu baru ar cilvēkiem uzmeta...

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Ieteiktu katram dalībniekam atsevišķi par nākamo organizēto pasākumu slēgt rakstveida vienošanos, kur būtu skaidri aprunāti plānotie pasākumi, ka arī atbildība par uzņemto saistību nepildīšanu daļeji vai pilnībā.

Gan Reds piesargātos ar apšaubāmu solījumu izdalīšanu, gan parējiem būtu skaidrs, kādus bonusus saspīlējumu gadījumos tie saņems.

Un negāciju kopumā būtu mazāk. Vismaz šeit noteikti.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

oho. Man atgrieza dalības naudu.

Paldies!!

Audi80 Reģ.: 05.11.2006
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: oho. Man atgrieza dalības naudu.

Paldies!!

Laimīgais... Man gan vēl joprojām nav!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

moš tomēr infi par to eksluzīvo pasākumu!!!!

lielai daļai moš varēs piķi neatgriezt.... ļaitiņiek tak pasākums patīk

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Audi80 rakstīja:

Sviestc rakstīja: oho. Man atgrieza dalības naudu.

Paldies!!

Laimīgais... Man gan vēl joprojām nav!

jābrauc atkulakot Sviestcs

interesanti, kāda ir naudas izskaitīšanas kārtība???? manuprāt es samaksāju pirms Sviestca, bet vēl neesmu saņēmis ne piķi, ne arī infu

Audi80 Reģ.: 05.11.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Audi80 rakstīja:

Sviestc rakstīja: oho. Man atgrieza dalības naudu.

Paldies!!

Laimīgais... Man gan vēl joprojām nav!

jābrauc atkulakot Sviestcs

interesanti, kāda ir naudas izskaitīšanas kārtība???? manuprāt es samaksāju pirms Sviestca, bet vēl neesmu saņēmis ne piķi, ne arī infu

Mums laikam jāgaida nākamā gada 1.oktobris...

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Nav tik traki - arī jums tiks!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Nav tik traki - arī jums tiks!

labs teksts

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

Kad notiks sarunas ar LAF?

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

AutoPilots rakstīja: Kad notiks sarunas ar LAF?

noteikti, ka pēc 1.oktobra, kad visiem būs izmaksātas dalības maksas.

HAZ Reģ.: 16.05.2006
0 0 Atbildēt

Vai ir kas tuvāk zināms par jauno sarežģīto posmu - kad, kur...? Un kas tad beigu beigās notiek ar tām dalības maksām atmaksās, neatmaksās, atstās uz to plānoto posmu? Principā nav iebildumu, ja to naudu arī patur un to posmu noorganizē, jo pasākums pēc savas būtības jau ir ļoti interesants, tikai kaut kā trūkst informācijas

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

HAZ rakstīja: Vai ir kas tuvāk zināms par jauno sarežģīto posmu - kad, kur...? Un kas tad beigu beigās notiek ar tām dalības maksām atmaksās, neatmaksās, atstās uz to plānoto posmu? Principā nav iebildumu, ja to naudu arī patur un to posmu noorganizē, jo pasākums pēc savas būtības jau ir ļoti interesants, tikai kaut kā trūkst informācijas

8. un 9. decembris

Vairāk neko pagaidām nevaru teikt.

HAZ Reģ.: 16.05.2006
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

HAZ rakstīja: Vai ir kas tuvāk zināms par jauno sarežģīto posmu - kad, kur...? Un kas tad beigu beigās notiek ar tām dalības maksām atmaksās, neatmaksās, atstās uz to plānoto posmu? Principā nav iebildumu, ja to naudu arī patur un to posmu noorganizē, jo pasākums pēc savas būtības jau ir ļoti interesants, tikai kaut kā trūkst informācijas

8. un 9. decembris

Vairāk neko pagaidām nevaru teikt.

Ņemot vērā iepriekšējo neko tas jau ir daudz paldies!

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

HAZ rakstīja: Vai ir kas tuvāk zināms par jauno sarežģīto posmu - kad, kur...? Un kas tad beigu beigās notiek ar tām dalības maksām atmaksās, neatmaksās, atstās uz to plānoto posmu? Principā nav iebildumu, ja to naudu arī patur un to posmu noorganizē, jo pasākums pēc savas būtības jau ir ļoti interesants, tikai kaut kā trūkst informācijas

8. un 9. decembris

Vairāk neko pagaidām nevaru teikt.

vismaz gadu vēl, ja neko vairāk

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ja kas, piedāvāju alternatīvo dīvaino sakritību pasākumu sestdien 10.11.2007

pasākuma plānā 5 režīma braucieni (tajā skaitā tradicionālais sinhronais pa tumsu), papildus sacensība un nakts orientēšanās....

reds arī velakmēts.... lai būtu konkurence..... Sviestcam

Audi80 Reģ.: 05.11.2006
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Nav tik traki - arī jums tiks!

Vai, lūdzu, nevarētu beidzot nosaukt datumu, kad visiem tiks atmaksāta tā iemaksātā dalības maksa, savādāk mani jau sāk piebesīt tā mūžīgā gaidīšana! Un godīgi sakot, man šī čakarēšana sāk bojāt skatu uz visu iauto ralliju...

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ja kas, piedāvāju alternatīvo dīvaino sakritību pasākumu sestdien 10.11.2007

pasākuma plānā 5 režīma braucieni (tajā skaitā tradicionālais sinhronais pa tumsu), papildus sacensība un nakts orientēšanās....

reds arī velakmēts.... lai būtu konkurence..... Sviestcam

vai var mazliet vairāk info?

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

Pirmais rakstīja: ja kas, piedāvāju alternatīvo dīvaino sakritību pasākumu sestdien 10.11.2007

pasākuma plānā 5 režīma braucieni (tajā skaitā tradicionālais sinhronais pa tumsu), papildus sacensība un nakts orientēšanās....

reds arī velakmēts.... lai būtu konkurence..... Sviestcam

vai var mazliet vairāk info?

www.nsnf.lv/...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti