iAuto rallija kauss

MaD Reģ.: 25.07.2002

aļo.zinu ka vienā rakstā bija nopublicēts kāda izskatās tā karte pēc kuras jābrauc , a nevaru vairs atrast, ir doma piedalīties 2ajā posmā, bet nu gribas palasīties kas un kā [addsig]

 
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Baisulis rakstīja: Kas ir 'savākšanās'?

tas ir tā....

tu ej pa ielu un ieraugi smuku zaķi.... nu kā tās divas Dorisas piemājas veikalā...

tevi parauj pa kreisi....

beeeet tu "Savācies" un vienkārši ieskrien makdonalda tualetē un atkal esi mierīgs

ah tad redz kaa Pirmais izvairaas no skukeem....

nu ja,šīs tur grozījās,pēkšņi Pirmais saka-jāskrien pēc piena un iztesaas no bodes. Paspēja gan šīm šampi apsolīt

P.S. Atnāca tāds mierīgs ar trauciņu atpakaļ.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

bizenajs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Baisulis rakstīja: Kas ir 'savākšanās'?

tas ir tā....

tu ej pa ielu un ieraugi smuku zaķi.... nu kā tās divas Dorisas piemājas veikalā...

tevi parauj pa kreisi....

beeeet tu "Savācies" un vienkārši ieskrien makdonalda tualetē un atkal esi mierīgs

ah tad redz kaa Pirmais izvairaas no skukeem....

nu ja,šīs tur grozījās,pēkšņi Pirmais saka-jāskrien pēc piena un iztesaas no bodes. Paspēja gan šīm šampi apsolīt

P.S. Atnāca tāds mierīgs ar trauciņu atpakaļ.

Trauciņā - šampis?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Neiznu gan,nejautāju.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Neiznu gan,nejautāju.

izdzēra neprasot kas tur iekšā....

beigās savāca zāģi.... laikam zāģēs malku

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Ne,zāģi man vajag ballītes apmeklējumam.

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

Kad un kur būs infa par sen minēto 8 & 9 decembri???

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

AutoPilots rakstīja: Kad un kur būs infa par sen minēto 8 & 9 decembri???

Info publicēta.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Vai savu puskonjaku jau nopirki?

Par emailu sūtīšanu - taisnība, labāk darīt tā.

E-pasta adresi, lūdzu

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja:

Redaktors rakstīja: Vai savu puskonjaku jau nopirki?

Par emailu sūtīšanu - taisnība, labāk darīt tā.

E-pasta adresi, lūdzu

Mūsu epasts: iauto@iauto.lv

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Paldies, aizsūtīju @.

AutoPilots Reģ.: 01.09.2001
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

AutoPilots rakstīja: Kad un kur būs infa par sen minēto 8 & 9 decembri???

Info publicēta.

Paldies!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Obana, 2008.gadä GPS aizliegts, atgriezhas velo spidometri un rallija datori, ka ari dalibniekiem no jauna jaamaacaas orienteties apviduu pec vecajaam labajaam melnbaltajaam kartem! Vai jasak braukt ar jaunakiem auto, kur standartaprikojumaa ir videjaa aatruma meeriitajs un navigacija Un jaizmet aaraa visi mazcenas telefoni ar GPS, jaatgriezhas pie vecajaam parbauditajaam vertibaam ar melnbalto ekraanu, jo GSM pieslegums atbilstoshi Nolikumam kautkaa jaanodrosina Ierosinu aizliegt pirms starta lietot datorus videjo laiku aprekinam, tad bus reaals Oldskuul formaata pasakums!

Nolikuma neredzeju punktu, kas notiek ar pieteikumiem un naudam, ja posms tiek parcelts no organizatora atkarigu vai neatkarigu apstaklu del.

Kas ir ar komandu pieteikumu maksu lielumu?

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Obana, 2008.gadä GPS aizliegts, atgriezhas velo spidometri un rallija datori, ka ari dalibniekiem no jauna jaamaacaas orienteties apviduu pec vecajaam labajaam melnbaltajaam kartem! Vai jasak braukt ar jaunakiem auto, kur standartaprikojumaa ir videjaa aatruma meeriitajs un navigacija Un jaizmet aaraa visi mazcenas telefoni ar GPS, jaatgriezhas pie vecajaam parbauditajaam vertibaam ar melnbalto ekraanu, jo GSM pieslegums atbilstoshi Nolikumam kautkaa jaanodrosina Ierosinu aizliegt pirms starta lietot datorus videjo laiku aprekinam, tad bus reaals Oldskuul formaata pasakums!

Nolikuma neredzeju punktu, kas notiek ar pieteikumiem un naudam, ja posms tiek parcelts no organizatora atkarigu vai neatkarigu apstaklu del.

Kas ir ar komandu pieteikumu maksu lielumu?

Par komandām info vēl būs - ir laiks.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

izlasot nolikumā par GPS... es saprotu, ka drīkst izmantot jebkādus maršruta datorus, kas balstās uz datu nolasīšanu no abs devējiem, radariem utt. tikai lai ekipāžai līdzi nebūtu GPS....

dažāda vaida teratripus uttt.....

es gribu precizēt šo lietu, jo man mašīnai nestrādā odometrs... ja es kautko taisu, tad man vienkāršāk ir iebarot signālu portatīvajā...

ja nedrīkst portatīvo izmantot, tad vajadzēs iebūvēt mašīnā speciālu šim nolūkam būvētu borta datoru...

p.n.

Sviestcs vispār nedrīkst piedalīties, jo viņam ir 95 nokija

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

da es bez sava telefona un datora pat ceļu no teikas līdz juglai nevaru atrast.....

kāds tad vēll rallijs man spīd

Ja datorus aizliedz, tad es pasēju...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

datorus neaizliedz.... galu galā katrā mašīnā ir kautkāds dators... nu tas, kas saskaita nobrauktos kilometrus...

aizliedz GPS.... varbūt tā arī ir labāk.... vismaz OZ noteikti interesantāk...

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Aizliegts jebkāds GPS.

Atļauts viss, kas nav aizliegts - borta datorus, kas balstās uz herkoniem vai holla devējiem izmantot drīkst.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nja.. i kaa ar auto kam GPS by default i iebuuveets

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Papildus iesaku palasīt NOLIKUMU līdz galam. Arī par evakuāciju (dažiem Saabiem). Ja vien būs iespējams - evakuācija par pašu dalībnieku līdzekļiem... Gadījums ar 9-5, kur mums vajadzēja braukt vairāk kā 200km, lai izvilktu un aizvilktu viegli "nosprāgušu" auto citreiz būs maksas pakalpojums.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: nja.. i kaa ar auto kam GPS by default i iebuuveets

Kuram iAuto rallija auto ir iebūvēts GPS? Ja vien gadīsies tāds jautājums - atbildi dos tehniskais komisārs.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

14.1. Par pasākuma laikā nopelnītajiem naudas sodiem dalībnieki tiks informēti pasākuma sekretariāta informācijas stendā.

...

15.3. Ja startējošo ekipāžu skaits ir mazāks par 14.1. punktā norādīto, apbalvo tikai 1. vietas ieguvēju.

vordam tak sen jau tavai ērtībai ir "fīča", kas ļauj izvairīties no šitādiem nesmukumiem....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es vienkārši izlasīju nolikumu līdz galam....

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

Kindzulis rakstīja: nja.. i kaa ar auto kam GPS by default i iebuuveets

Kuram iAuto rallija auto ir iebūvēts GPS? Ja vien gadīsies tāds jautājums - atbildi dos tehniskais komisārs.

tb PN pa labam...

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Tas, ka pasākums no pārsvarā viendiennieka pārvēršas par divdiennieku (no 5 posmiem 3) jau ir stingri nolemts?

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Tas, ka pasākums no pārsvarā viendiennieka pārvēršas par divdiennieku (no 5 posmiem 3) jau ir stingri nolemts?

Divdiennieku datumi ir rezervēti, bet vai visi 3 no tiem būs tādi - rādīs laiks. Iespējams, ka rezultāti tiks dalīti tā, lai būtu jēga piedalīties ar vienu no divām dienām.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti