iAuto rallija kauss

MaD Reģ.: 25.07.2002

aļo.zinu ka vienā rakstā bija nopublicēts kāda izskatās tā karte pēc kuras jābrauc , a nevaru vairs atrast, ir doma piedalīties 2ajā posmā, bet nu gribas palasīties kas un kā [addsig]

 
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: par evakuāciju (dažiem Saabiem).

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Aizliegts jebkāds GPS.

Atļauts viss, kas nav aizliegts - borta datorus, kas balstās uz herkoniem vai holla devējiem izmantot drīkst.

Labrītt!!

Paklausies, bet tas tak naf nopietni, ka man tagad ir jāpērk cits telefons un jāpariet pie cita mobīlo sakaru operātora...

vai tiešām tos punktus par GPS izmantošanu, un to LMT pieslēgumu, nevar izvākt no sacensību nolikuma

un vispār, Tele 2 reklamējās ka pārklāj 97% Latvijas teritorijas un katru nedēļu ceļ vēll divas bāzes stacijas, tākā martā jau būss vismaz 99% pārklājums..

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

traki ir.

Ja Sviestam jāpērk citu telefonu, tad viņam nepietiks naudas evakuācijai. tas točno.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: traki ir.

Ja Sviestam jāpērk citu telefonu, tad viņam nepietiks naudas evakuācijai. tas točno.

P.S.

lai gan neko smieklīgu neredzu tajā, ka Redaktors ar savu jauno nolikumu atšuj veselu rindu braukt gribētāju...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: traki ir.

Ja Sviestam jāpērk citu telefonu, tad viņam nepietiks naudas evakuācijai. tas točno.

P.S.

lai gan neko smieklīgu neredzu tajā, ka Redaktors ar savu jauno nolikumu atšuj veselu rindu braukt gribētāju...

Neesmu lasījis Nolikumu, jo tikpat nepiedalīšos..bet ja pareizi saprotu, tad galvenais cepiens tikai par GPS???

Tad nu gan , nenotiks takš rallijs Sahāras tuksnesī vai Klusajā okeānā, kur nav neviena orientiera.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nav cepiena par GPS...

jautājums ir tikai par to, kas tiks aizliegts nākamais...

man pa pouhj.... es tik un tā neremontēšu tam sūda audī odometru.... vienkārši pārtaisīsu kompī tā lai datus par nobraukto attālumu ņem no kāda riteņa... rezultātā tiks iegūts precīzāks mērījums.... jo GPS ir daudz reizes lielāka kļūda attāluma rēķināšanā kā abs datčikam no riteņa...

bet ja paredzamā nākotnē būs aizliegts lietot parastos portatīvos datorus, tad es jau tagad taisīšu man nepieciešamās fīčas mašīnā speciāli iebūvētā mikroprocesorā

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Nekas vairāk netiks aizliegts. Tas ir apmēram tāpat kā restriktors turbomašīnai.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Nekas vairāk netiks aizliegts. Tas ir apmēram tāpat kā restriktors turbomašīnai.

super...

šito citātu es saglabāšu

starp citu... kā jau rakstīju, man uz to laiku būs GPS "melnās kastes", kas principā ļauj atteikties no dzīvu tiesnešu pakalpojumiem...

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

tieši tā, kāpēc jābūt obligāti LMT klientam Sakaru cenas, ja tas ir domāts tā, nav tik lielas lai prasītu LMT pieslēgumu kā obligātu. Jeb varbūt LMT kā sponsors pieprasa

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

.... es tik un tā neremontēšu tam sūda audī odometru.... vienkārši pārtaisīsu kompī tā lai datus par nobraukto attālumu ņem no kāda riteņa... rezultātā tiks iegūts precīzāks mērījums.... jo GPS ir daudz reizes lielāka kļūda attāluma rēķināšanā kā abs datčikam no riteņa...

bet ja paredzamā nākotnē būs aizliegts lietot parastos portatīvos datorus, tad es jau tagad taisīšu man nepieciešamās fīčas mašīnā speciāli iebūvētā mikroprocesorā

Arī pēc visas aprakstītās fīčēšanas procedūras tavs auto paliks vienkāršs sūda audī.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja:

.... es tik un tā neremontēšu tam sūda audī odometru.... vienkārši pārtaisīsu kompī tā lai datus par nobraukto attālumu ņem no kāda riteņa... rezultātā tiks iegūts precīzāks mērījums.... jo GPS ir daudz reizes lielāka kļūda attāluma rēķināšanā kā abs datčikam no riteņa...

bet ja paredzamā nākotnē būs aizliegts lietot parastos portatīvos datorus, tad es jau tagad taisīšu man nepieciešamās fīčas mašīnā speciāli iebūvētā mikroprocesorā

Arī pēc visas aprakstītās fīčēšanas procedūras tavs auto paliks vienkāršs sūda audī.

...ar nestrādājošu odometru.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: tieši tā, kāpēc jābūt obligāti LMT klientam Sakaru cenas, ja tas ir domāts tā, nav tik lielas lai prasītu LMT pieslēgumu kā obligātu. Jeb varbūt LMT kā sponsors pieprasa

Tāpēc, ka jau ir gadījies, kad nav iespējams sazvanīt dalībnieku, jo tam ir bite, kas vispār darbojas tikai centrā... Ar teli ir labāka situācija, kaut arī ne ideāla.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kāpēc dalībnieks ir jāsazvana?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Ja dalībniekam ir problēmas, viņa problēma,kas viņam par pieslēgumu,lai sazvanītu organizatoru.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: 14.1. Par pasākuma laikā nopelnītajiem naudas sodiem dalībnieki tiks informēti pasākuma sekretariāta informācijas stendā.

...

15.3. Ja startējošo ekipāžu skaits ir mazāks par 14.1. punktā norādīto, apbalvo tikai 1. vietas ieguvēju.

vordam tak sen jau tavai ērtībai ir "fīča", kas ļauj izvairīties no šitādiem nesmukumiem....

TAS joprojām tur ir

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Ja dalībniekam ir problēmas, viņa problēma,kas viņam par pieslēgumu,lai sazvanītu organizatoru.

Nē, tā ir arī mūsu [organizatoru] problēma - mēs nevēlamies gaidīt/meklēt stundām dalībniekus, ja kaut kas ir noticis.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Stap citu, Valkas rajonā LMT nemaz tik labi nevelk ir pieredze, bet nu tas tā..

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: Stap citu, Valkas rajonā LMT nemaz tik labi nevelk ir pieredze, bet nu tas tā..

Tādas vietas var atrast jebkurā rajonā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja:

.... es tik un tā neremontēšu tam sūda audī odometru.... vienkārši pārtaisīsu kompī tā lai datus par nobraukto attālumu ņem no kāda riteņa... rezultātā tiks iegūts precīzāks mērījums.... jo GPS ir daudz reizes lielāka kļūda attāluma rēķināšanā kā abs datčikam no riteņa...

bet ja paredzamā nākotnē būs aizliegts lietot parastos portatīvos datorus, tad es jau tagad taisīšu man nepieciešamās fīčas mašīnā speciāli iebūvētā mikroprocesorā

Arī pēc visas aprakstītās fīčēšanas procedūras tavs auto paliks vienkāršs sūda audī.

...ar nestrādājošu odometru.

tas odometrs stradā.... bet neregulāri..... reizēm pagriežas par kādiem 5km uz priekšu, citreiz stāv uz vietas vairākas dienas....

man nav vaļas tā īpaši iedziļināties dižā fofāgena koncerna saražotajos gļukos....

bet ja iauto nolikums spiež, būs jāstrādā

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Hmmm...

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

It ka paralēli veco Nokia 6150 līdzi paņemt ar o-karti iekšā nemaz nebūtu tik grūti.

Bet braukt RS bez GPS man jau šķiet diezgan pat sarežģīti (par visādām augšminētām holla tehnoloģijām neesmu vēl ievācis info), nerunājot jau par OZ...

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Ņemot vērā, ka pagājušajā posmā mēs ieguvām godpilno Pēdējo vietu (no finišējušajam ekipāžām), tad bez GPS mums labāk nemaz nekustēties laukā no mājām, jo tās atkal atrast pēcāk būs mums pārāk sarežģīts uzdevums...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

es nevaru divas dienas pavadīt bez sava telefona, ar kuru arī fotogrāfēju, jo fotoaperāti man nepatīk un es no tiem baidos, un ar ne savu telefona nummuru....

es tomēr nestrādāju par sētnieku, man daudzi zvana, un ja es nebūšu divas dienas sazvanāms tad tas var saškobīt manu bisnesu...

a lai es butu sazvanāms, tad sanāk ka speciāli iauto rallijam ir jāpērk divi telefoni, viens ar LMT pieslēgumu, otrs kur ielikt manu Tele2 karti...

vai tas ir nopietni, prasīt to no manis

Un ar ko tad Redaktoram tā Nokia N95 nepatīk

Tak tur navigācijā ir redzamas Rīgas galvenās ielas, kā aiz pilsētas, tā rāda tukšu lauku...

kādu tad neatļautu infu es no tās Nokia varētu iegūt tur, tajos laukos....

Mošs nevaig taisīt problēmas tur, kur tās naf un novākt to Nokijas aizliegumu

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: es nevaru divas dienas pavadīt bez sava telefona, ar kuru arī fotogrāfēju, jo fotoaperāti man nepatīk un es no tiem baidos, un ar ne savu telefona nummuru....

es tomēr nestrādāju par sētnieku, man daudzi zvana, un ja es nebūšu divas dienas sazvanāms tad tas var saškobīt manu bisnesu...

a lai es butu sazvanāms, tad sanāk ka speciāli iauto rallijam ir jāpērk divi telefoni, viens ar LMT pieslēgumu, otrs kur ielikt manu Tele2 karti...

vai tas ir nopietni, prasīt to no manis

Un ar ko tad Redaktoram tā Nokia N95 nepatīk

Tak tur navigācijā ir redzamas Rīgas galvenās ielas, kā aiz pilsētas, tā rāda tukšu lauku...

kādu tad neatļautu infu es no tās Nokia varētu iegūt tur, tajos laukos....

Mošs nevaig taisīt problēmas tur, kur tās naf un novākt to Nokijas aizliegumu

Tam iebuuveetajam GPS tak 50m precizitaate(ja nemaldos).. Shams vienkaarshi negribees Tevi vilkt no taas pakaljas, kuraa buusi nonaacis izmantojot shii telefona GPS, vilkt laukaa

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Sviest,ko satraucies,būs Tev pasākums,kur varēsi izmantot GPS,kaut 5 gab un organizators uzmauks kaklā vēl vienu obligāto.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti