Kā izbraukt cauri Polijai?

Konuss Reģ.: 10.02.2015

Sveiciens visiem!

Sen neesmu izmantojis Polijas ceļus, tālab meklēju pēc padoma. Decembrī plānots ar auto šķērsot Poliju - no Lietuvas līdz Gerlicai. No Varšavas maršruts daudz maz skaidrs - Varšava, Lodza, Vroclava, Gerlica. Bet kuru ceļu izvēlēties līdz Varšavai, ņemot vērā tur valdošo ceļu būves bumu? Vai tur jau sataisījuši, vai viss vēl notiek? Gribas tā, lai ātrāk un ērtāk.

a.) Augustova - Belastoka - Varšava

b.) Augustova - Lomža - Zambrova - Varšava

c.) Augustova - Lomža - Ostrova Mazovecka - Varšava

d.) Cits variants

Kāda tur šobrīd situācija?

 
1 2 3 4 5
topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 1 Atbildēt

Piedod, bet tādas mudaka cienīgas izdarības.

1. kārt ielidot uz 109... tad cik spidometrātri, 120? Tumsā, svešā vietā, un vēl telefonu spaidot?

2.kārt, labi zinot ka var sanākt sūdi ļauties vēl uzķerties uz robeźsarga. ..

3.kart, nu nafig kaut kādus sūdus lipināt tam nepiemērotās vietās?

Nogurums? Vai drusciņ pārprasta taisnības izpratne, sak, es te ar labdarību nodarbojos, tāpēc drīkstu drusciņ...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

1. Man spido diezgan precīzs... ap tiem 110 arī rādīja. Telefonu nespaidīju, man ir handsfree, tikai paskatījos, kas zvana. Un tā zīme bija meža vidū uz taisna gabala. Arī līkums diezgan tāds lēzens. Pēc tam, braucot atpakaļ, ar visai lielām grūtībām to zīmi pamanīju. Turklāt, kas interesanti, Waze vēl, kad mani apturēja, rādīja, ka drīkst uz 90 braukt. Pat policis par to pabrīnījās, kad viņam parādīju. Tajā Polijas galā tādu normāli neieraugāmu ir daudz. Nav brīnums, ka tur stāvēja. Pēc tam vairākas reizes tur pa dienu braucu, arī poliči tusēja.

3. Dāvana no tuva cilvēciņa. Kā nepielipināsi, vismaz uz laiku? Ja tev, piemēram, bērns tādu uzdāvinātu, tu nelipinātu?

Ne viens, ne otrs. Stress, jā, jo nebija ne jausmas, kur to sievieti meklēt, sakari tur sūdīgi, ukraiņiem diezgan lielas problēmas ar lokāciju sūtīšanu un UA operatoru interneta pārklājumu vispār.

Pārprasta izpratne? Īsti nē, atzinu, ka nolohojos, sodu uzreiz samaksāju, arī nedirsos ar to polici.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 1 Atbildēt

OK. Bet, vai turpmāk būsi uzmanīgāks?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es vienmēr esmu uzmanīgs. Īpaši apdzīvotās vietās.

DJ40 Reģ.: 23.11.2016
1 0 Atbildēt

Poļos viens kadrs arī līdzīgi uz ātruma ielidoja uz aptuveni 200eirām, bet tam teh .pasi noņēma.( auto fāterlandē reģistrēts)... tagad rausta bikses, jo fāterlandē pie jaunas teh.pases viegli netikt.

DJ40 Reģ.: 23.11.2016
0 1 Atbildēt

Labots,

Nu jau dabūja, ieklārēja, ka kkur poļos pazaudējis...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 2 Atbildēt

GB12 rakstīja: Es vienmēr esmu uzmanīgs. Īpaši apdzīvotās vietās.

Izcils apgalvojums, ko izteikt pēc iepriekš izklāstītā

Krokodils Reģ.: 29.06.2017
1 1 Atbildēt

msh rakstīja: Vai tev ir problēmas šķērsot ar kājām kādu Lietuvas autostrādi?

Es gaidīju ka būs kāds nopietns arguments, kāds viena līmeņa krustojums vai kas tāds, bet nē, tev, kā izrādās, pietrūkst daži žogi...

Šķērsot var visu. Īstais jautājums ir valsts reglamenta sodi un policijas darbs sodīt.

Pie mums vairākas reizes uz Jūrmalenes esmu redzējis trafarēto kam nepiš, ka viņam priekšā skrien pāri... Laikam negrib ņemties ar papīriem dēļ 20€ soda. A pamēģini eiropā uz bāņa uzlīst, uzreiz norausies un pat ja domaji ka nē, pēc minūtēm 10nit piebrauks poliči, parādīs viģiku no kāda helīša un pateiks, ka būs jāmaksā vismaz sotaciņš par savu un citu dzīvību apdraudēšanu.

A pie mums - po! Kamēr uz kapota neuzliek, tikmēr viss likuma kalpu acīs ir ok jo negrib ''ņemties'' ar papīriem, kaut tā ir tāda preventīva iezīme kas varētu paglābt kādu dzīvību!

Esmu pat redzejis, kā ''vecāks'' ar diviem zem 10gv sīkajiem skrien pāri aktīvai vakara plūsmai pāri tur.

seller Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

PL nesen atklāts jauns 23 km Via Baltica posms Szczuczyn - Elk, un līdz gada beigām plāno atklāt arī Via Baltica posmu no LT/PL robežas līdz Suwalki!

www.youtube.com/watch?v=G4FrDaXup48

Krotow Reģ.: 09.09.2008
3 1 Atbildēt

Tādai Via Baltica bija jābūt arī pie mums. Nevis tai perversijai kas pašlaik.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 1 Atbildēt

Polijai ir samerojams ikp ar mums, bet ir viens milzigs bet !!!!

Uz 1 km2 tur dzivo 4 x vairak cilveku !!!! Un tas nozime ka uz 1 km 2 Polijas teritorijas ir 4 x vairak naudas 4x vairak brauceju 4x vairak automašinu !!!

seller Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Nu tad jau Ķīnā būs vēl labāki ceļi un tad Luksemburgā vajadzēja būt tikai ganu takām

arba Reģ.: 16.12.2002
1 0 Atbildēt

Mulkis vai izliecies ?

Luksemburga uz 1 km2 dzivo 6 x vairak cilveku ka Latvijā !!!

Un ikp ir 2,5 reiz lielaks uz cilveku !

Tas nozime ka uz 1 km2 ir 12 x vairak naudas, 6x vairak brauceju un mašīnu !!!!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Subjektīvi gan tā nešķiet. Pirms pusotra mēneša biju Luksemburgā. Likās, ka uzkrītoši maz mašīnu uz ceļiem.

arba Reģ.: 16.12.2002
1 1 Atbildēt

Slinkums meklet, bet domaju, ka Lux auto skaits uz 1000 oedz ir 2 x lielaks ka Latvija

Videjais eu 400 auto uz 1000, Latvija 280 uz 1000 iedzivotajiem

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Labi, labi, es jau nestrīdos, varbūt tā ir. Vnk, subjektīvi šķita. Starp citu, Luksemburgā tajās divās dienās redzēju divas Ladas ar Lux numuriem. Viena bija 4x4, kas it kā nepārsteidz - tajā galā visai populārs braucamais, bet otra bija Granta - pašā Luksemburgas (pilsētas) centrā...

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Lētajiem 4x4 ir sava niša arī rietumos. Ladas tagad gan varētu būt mazāk sastopamas dabiskā sairuma dēļ. 2000. gadā Nirnbergā arī redzēju pāris Ladu ar vācu numuriem. Vienai aizmugurē vēl bija iekuļibinotas Radiotehnikas S-30 tumbas 😀

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 1 Atbildēt

Tie poļi, kam tuvumā nav jauno autostrāžu, nemaz nepriecājas, jo naudas un jaudas veco ceļu remontam nav, viss aiziet jauno apkopei.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Tas gan. Baltkrievijas un Ukrainas pierobežā, īpaši zemāk, ceļi ir briesmīgi.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Augustā biju aizbraucis uz Gdaņsku ar savu auto. Ļoti zolīda satiksme un bāņi Polijā šobrīd. Pirms gadiem 6-7 tā nelikās, bet toreiz braucu uz citu galu (Zakopani).

Freijers Reģ.: 06.09.2018
2 0 Atbildēt

Krokodils rakstīja:

msh rakstīja: Vai tev ir problēmas šķērsot ar kājām kādu Lietuvas autostrādi?

Es gaidīju ka būs kāds nopietns arguments, kāds viena līmeņa krustojums vai kas tāds, bet nē, tev, kā izrādās, pietrūkst daži žogi...

Šķērsot var visu. Īstais jautājums ir valsts reglamenta sodi un policijas darbs sodīt.

Pie mums vairākas reizes uz Jūrmalenes esmu redzējis trafarēto kam nepiš, ka viņam priekšā skrien pāri... Laikam negrib ņemties ar papīriem dēļ 20€ soda. A pamēģini eiropā uz bāņa uzlīst, uzreiz norausies un pat ja domaji ka nē, pēc minūtēm 10nit piebrauks poliči, parādīs viģiku no kāda helīša un pateiks, ka būs jāmaksā vismaz sotaciņš par savu un citu dzīvību apdraudēšanu.

A pie mums - po! Kamēr uz kapota neuzliek, tikmēr viss likuma kalpu acīs ir ok jo negrib ''ņemties'' ar papīriem, kaut tā ir tāda preventīva iezīme kas varētu paglābt kādu dzīvību!

Esmu pat redzejis, kā ''vecāks'' ar diviem zem 10gv sīkajiem skrien pāri aktīvai vakara plūsmai pāri tur.

Tāpēc, ka LV vispār netiek sodīta un/vai kontrolēta satiksmes čakarēšana/raustīšana, tādēļ arī var līst pāri kur patīkas, lekt priekšā kā patīkas (nedot ceļu CSN leksikonā) utml cūkotie, ļurināt pa kreiso joslu, utml. cūkoties, kas nav savietojams ar dinamismu 110-120 un uz augšu, satiksmi.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 1 Atbildēt

Braucu garāku ceļa gabalu pa Poliju. Ar poļu kolēģi. Jaunu un turīgu džeku. Uzņēmuma līdzīpašnieku. Viņam nullīte BMW M4 Viņa dzirdētais izbrīnīja. Braucot kā p.u.s.s.y ārkārtīgi pacelto sodu dēļ. Viens ir sodu summas, otrs ir drastiska soda punktu sistēma. Divi, trīs lielāki pārkāpumi un apliecība nost. Esot mega daudz netrafarēto CP auto visur. Vairs ar savu ūberjaudīgo BMW pat īsti nevarot atvilkt. Lūk, kā. Polija vairs neesot pedal to metal.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 2 Atbildēt

Kā nu tālāk dzīvot?

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Kas tur ir, viņam tas superpussī kačegargers uz likumīgajiem 150 nevelk, slāpst/nost?

insekc Reģ.: 24.03.2003
3 0 Atbildēt

Nu nez. Šomēnes biju Polijā - Gdaņska, Varšava... Poļi visur brauc ~ +20 km/h, gandrīz visi. Ja rakstīts 120, tad braucot uz 140 pa 2. joslu jāskatās, vai kāds jau strauji netuvojas un veicīgi jālasās malā pie fūrēm (tās gan ievēro ātrumu). Policiju/radarus nemanīju.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 2 Atbildēt

Piekrītu. Fakts, ka vairs neatļauj pārmērības satiksmē.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 2 Atbildēt

Tēmas ietvaros - konkrēts komentārs. Nevis teorētiski spriedelējumi.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

Jā.Kas (konkrēti,ne-teorētiski,pie nesodāma 150) ir "LIelāks Pārkāpums Polijā" (LPP) ? Uz cik tur brauca "līdz šim"? Par ko bij tas messsidžs- tieši pa pussī, vai "kā izbraukt/cauri"? Jeb per to, ka (varbūt,atkal,veiksmīgi) esi Jaunu Darbu atradis?

darklight Reģ.: 29.10.2013
6 0 Atbildēt

Cik saprotu, tad mesidžs ir par to, ka tagad Polijā ir jāievēro ceļu satiksmes noteikumi, citādi var nosodīt. Agrāk, acīm redzot, varēja neievērot.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Šitā te diskussija ir nekavējoties Jāpārtrauc.Jā. Tēma (jautājums) ir "kā izbraukt/cauri", tapc nevaig (man/te) tagd filozofēt/par.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 2 Atbildēt

Kā izbraukt cauri? Ātri, pārkāpjot noteikumus, kā pieņemts jaunu turīgu uzņēmumu līdzīpašnieku aprindās.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 1 Atbildēt

Precīzs secinājums.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 3 Atbildēt

Domāju, ka (ja) kāds būtu tā pa to Polandu ikdienā braukājis pirms gadiem krietnpacmit, tad viedoklis būtu citāds.Lohiem parasti veicas, uzraujas neba jau 1-2jā reizē.Un dažiem vienkārši bija iespaids, ka uz "jaunajiem" viņu ceļiem tagad nu nekādu likumu vispār nebūs.Poļi sakārtoja kontroli,pielāgoja tehniku,un reku ir rezultāts.

Lai LV lohi pamēģina noturēt uzmanību un kaut pusstundu uz tiem likumīgi atļautajiem +10/20 tur pabraukt.Ievērtējot savas iemaņas un degvielas patēriņu.Plus vēl tas, ka "tagad" vispār diez vai kāds kaut kur bez pamatota iemesla ārpusē izbrauks.Nāksies vien ar jūrmalass šos varoņstāstiem apmierināties- kā 3min noturēties uz lohlikumīgajiem +30.

Konuss Reģ.: 10.02.2015
1 0 Atbildēt

Atgriežoties pie tēmas. Braucot Varšavas virzienā, Belastokas ceļu vairs neizskatu. Diezgan raita braukšana ir no Augustovas uz Lomžu un Ostrov Mazovecku. Tur pēc Grajewo līdz Lomžai ir ātrgaitas ceļš un drusku arī pēc Lomžas. Pēdējo reizi gan braucu īsi pirms jaunā Suvalki - Elk posma atklāšanas. Ja tur vaļā un viss kārtībā, tad Suwalki - Elk - Lomža būs vēl ātrāka un ērtāka braukšana.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

650 rakstīja: Domāju, ka (ja) kāds būtu tā pa to Polandu ikdienā braukājis pirms gadiem krietnpacmit, tad viedoklis būtu citāds.Lohiem parasti veicas, uzraujas neba jau 1-2jā reizē.Un dažiem vienkārši bija iespaids, ka uz "jaunajiem" viņu ceļiem tagad nu nekādu likumu vispār nebūs.Poļi sakārtoja kontroli,pielāgoja tehniku,un reku ir rezultāts.

Lai LV lohi pamēģina noturēt uzmanību un kaut pusstundu uz tiem likumīgi atļautajiem +10/20 tur pabraukt.Ievērtējot savas iemaņas un degvielas patēriņu.Plus vēl tas, ka "tagad" vispār diez vai kāds kaut kur bez pamatota iemesla ārpusē izbrauks.Nāksies vien ar jūrmalass šos varoņstāstiem apmierināties- kā 3min noturēties uz lohlikumīgajiem +30.

Ir sanācis Polijā nobraukt nedaudz vairāk kā 2h ar ieslēgtu 150 km/h kruīzu, vispār nepieskaroties pedāļiem. Grūtākais tiešām ir noturēt uzmanību - glāba retas fūres, ko apsteidzot varēja vismaz pārkārtoties.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 2 Atbildēt

Šis drošvien atkarīgs no izvēlētā maršruta.Pats kruīzu lietoju tikai īslaicīgi,jo pa manam tas tomēr atrauj no realitātes.Nu ja agrāk tikai daži tādi lielceļa iecirkņi tur bija, tad tagad ir pavisam cita pasaule,

Ja atceramies tos agrākos bāņu pirmsākumus, risaini briežainos mežaceļus un simtkm remontus neskaitot- knaps divjoslu pusbānis,no rīta jau pus5cos pa tumsu uz aklo jāj visādi kravas busi uz tiem pašiem 140 un kabluki p/š vispār cik var izspiest.Tikko esi iejuties, tā seko jau pulkstens pus8 ar sastrēgumiem un luksoforiem lauka vidū ik pēc 4km...un vēl tu pamēģini kādu to vietējo barigu tur apbraukt vai nejauši app/ist- nākamo pusstundu vesselīga konkukurence garantēta,ta kāds tur vairs nakher miegs ;p

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Kruīzu lietoju par Rīgā, bet uz bāņiem kaitina tie, kas nelieto un rezultātā raustās. Un Latvijā ar pilns ar tādiem, kas tiek ar kruīzu noķerti, bet pēc tam paši pamostas un apdzen. Ir arī tādi, ko gadās šādi apdzīt vairākkārt.

Bet atmiņām par pagājušā gadsimta Poliju nav īsti nekāda sakara ar to, kā tur ir braukt šobrid. Un protams - atkarīgs no maršruta - tā uzreiz nenāk pat prātā neviens cits "viengabala" 300+ km bānis, kā Gdaņska-Poznaņa.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 0 Atbildēt

Gdaņska Pozņaņa? Bānis, un pie tam vēl 300 km?

kaut ko jauc

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Taisnība, jaucu. Poznaņa bija dienas galamērķis, bet nobraucām uz Lodzu. Kaut kā prātā karte bija citādi sazīmējusies.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 1 Atbildēt

lietoju ātruma ierobežotāju, daudz ērtāk nekā kruīzs

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Katram savs. Ja patīk vilkties un piebremzēt - lieto ierobežotāju. Ja patīk ātrāk nonākt galā un spēt apdzīt - kruīzu.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 1 Atbildēt

Aktuālā Polijas autostrāžu un ātrgaitas ceļu karte. Ar sarkanu - b\uvniecības stadijā esošie ceļi

www.gov.pl/attachment/32b7cf0b-d75a-437a-a1a9-a19229355c00

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Man šitā lappuse labāk patīk - regulāri atjaunota un interesants animētais gif pa gadiem: en.wikipedia.org/wiki/Highways_in_Poland

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-man reku šhitā lappuse ne visai labi patīkk ;p

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 1 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Braucu garāku ceļa gabalu pa Poliju. Ar poļu kolēģi. Jaunu un turīgu džeku. Uzņēmuma līdzīpašnieku. Viņam nullīte BMW M4 Viņa dzirdētais izbrīnīja. Braucot kā p.u.s.s.y ārkārtīgi pacelto sodu dēļ. Viens ir sodu summas, otrs ir drastiska soda punktu sistēma. Divi, trīs lielāki pārkāpumi un apliecība nost. Esot mega daudz netrafarēto CP auto visur. Vairs ar savu ūberjaudīgo BMW pat īsti nevarot atvilkt. Lūk, kā. Polija vairs neesot pedal to metal.

Nu, uz bāņa, kur atļautais ir 140, līdz 190 atvilkt var diezgan brīvi. Tiesības ņem nost no +51, tāpat kā pie mums. Turklāt, ārzemniekam tā soda punktu sistēma laikam bijusi nebijusi.

Bet jā, arī es šo ievēroju, kad pirms nedēļas braucu cauri Polijai. Arī aso tačku braucēji tādi mērenāki palikuši. Izņēmums - jaunais bānis, kas no Lomžas līdz Suvalkiem. Tas diezgan patukšs un tur es paskrējos vispirms ar vienu Panameru, pēc tam ar S klases mersi.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

-nu prottams, visi LVieši tur visur p/iš cik var, kurš skrienās ar panamerrām, kurš ar ar briežiem un uttt.Tepat LVijā mierīgi var 265 izpiest.Jawohl.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Itkā soda punktus skaitot arī ārzemniekiem - t.i. var saņemt uz savām tiesībām liegumu tās izmantot Polijas teritorijā. Tad jau redzēs - pēdējo reiz ar poļu CP ir gadījies diskutēt pirms gadiem 15.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 1 Atbildēt

Nu nez... Kad martā piedzīvoju to ekšenu, par ko rakstīju augstāk, man nekādus soda punktus neuzlika, arī lieguma nebija, kaut arī pārkāpums bija nopietns. Tad kas ir jāizdara, lai daūtu sodus un liegumu?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Soda punkti ir ieviesti tagad, no septembra. Sākot jau no +10 - 1 punkts. Piemērošot arī ārzemniekiem. Praksē uz bāņiem "sīkos"neķeršot un fotoradari arī nebūšot. Principā, kā raksta vietējie - politika vienkārša, ir sabūvēti pietiekami bāņi tiem, kas grib izskrieties, tāpēc pilsētas satiksmi un mazos ceļus uzraudzīs pastiprināti.

Kas poļiem esot vistrakākais - par gājēja nepalaišanu uz pārejas laikam ir uzreiz puse no tiesību atņemšanas punktu apjoma.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ā, nu tad filozofija kopumā visai pareiza. Pirms nedēļas gan viena ekipāža uz Varšavas - Bjalostokas bāņa bija.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
3 0 Atbildēt

Jaunais S61 ātrgaitas ceļš drīz būs vaļā arī no LT robežas līdz Suwalki. Elkas un Lomžas apvedceļš vēl kāds gadiņš jāpagaida.

No LT līdz CZ robežai 700 km un 7 stundas, īpaši neskrienot un ar pusstundas puzdienpauzi.

Pēc tam gabals no Panevēžas uz Rīgu šķiet pilnīgs ārprāts. ..

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

Neesmu baigais ceļotājs, Polijā, un tai cauri esmu braucis tikai 2 reizes. Braucu ar Waze palīdzību un sākumā nesapratu, kāpēc mani ved pa kaut kādiem sīkiem ceļiem? Pēc tam ienāca prātā apskatīties Waze iestatījumus un tiešām, bija atstāta atzīme neizmantot maksas ceļus

Pēc tam sāku salīdzināt starpību maksas un bezmaksas ceļiem - laika ziņā ievērojami, izmaksu ziņā aptuveni vienādi, jo maksas ceļos lielāks patēriņš

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 0 Atbildēt

Polijā nav baigi daudz maksas ceļu - mūsu izmantotajam virzienam praktiski tikai viens - uz Berlīni. To apbraukt nav nekādu baigo iespēju. Un nav jau arī dārgs - sīkums uz degvielas fona 2000 + kilometriem.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 1 Atbildēt

Ir gan arī citi. Piemēram, no Krakovas lidostas uz Katowice ir maksas autobānis utt. Vienīgi mēs daudz citu tādu ceļu pat nezinām.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 0 Atbildēt

no Latvijas braucot Krakova - Katovice ir maz lietojams ceļš. Tāpēc es rakstu - ka no mūsu puses braucot vienīgais - bet neizbēgamais - ir uz Berlīni.

DJ40 Reģ.: 23.11.2016
0 1 Atbildēt

Polijā no Lv puses pirmais posms jāmaksā internetā 9.9zloti

2 un 3posms bija 27 zloti laikam

4posms 44zloti

seller Reģ.: 24.08.2001
5 1 Atbildēt

OK, vakar atvērts Via Baltica posms PL no Suwalki līdz LT robežai, kas aizstāj veco labi zināmo līkumaino posmu, pa kuru ir braukuši visi, kas no LV dodas ar auto uz Eiropu

www.youtube.com/watch?v=Cscqaip1gUg

seller Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nu re nepagāja ne 8 mēneši, kad vēl viens Via Baltica posms atvērts Lietuvas liekņazistē - tas ir 23 km posms apbraucot Elk. Tas nozīmē, ka no PL LT robežas četrjoslu ceļš jau ir izbūvēts līdz Lomžai, tur būs kopā kādi 150 km! Protams, tas nestāv tuvu Ķekavas mega apvedceļam, kuram  četrām joslām visā garumā līdzekļi neatradās.

 https://www.youtube.com/watch?v=depVqt6ARC0

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

seller rakstīja: Nu re nepagāja ne 8 mēneši, kad vēl viens Via Baltica posms atvērts Lietuvas liekņazistē - tas ir 23 km posms apbraucot Elk. Tas nozīmē, ka no PL LT robežas četrjoslu ceļš jau ir izbūvēts līdz Lomžai, tur būs kopā kādi 150 km! Protams, tas nestāv tuvu Ķekavas mega apvedceļam, kuram  četrām joslām visā garumā līdzekļi neatradās.

 https://www.youtube.com/watch?v=depVqt6ARC0

Man liejas tagad tikai kādi 50 vai 100 km palikuši ap lomžu, un tad viss būs autobānis.

PS ķekava nav viabaltica pamattrasē, tranzīts brauc pa rīgas apvedceļu

1984 Reģ.: 30.11.2021
0 0 Atbildēt

Lomžai vēl apvedceļš nav sariktēts, un starp Lomžu un Ostrov Maz jaunais bānis (S61) ir posmiem. Vēl kāds pusgads/gads un Poliju varēs coast to coast izbraukt pa bāni

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

1984 rakstīja: Lomžai vēl apvedceļš nav sariktēts, un starp Lomžu un Ostrov Maz jaunais bānis (S61) ir posmiem. Vēl kāds pusgads/gads un Poliju varēs coast to coast izbraukt pa bāni

Kaut kā tā, jā. Nākamvasar atvaļinājumā viss varētu būt pa smuko, jau šovasar pēc sajūtas bija ļoti maz oriģinālās polijas.

Starp citu, tagad bez fūrēm varētu būt baudām izbraukt robeža - suwalki veco posmu

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 0 Atbildēt

Šķērsot 800 km Polijas būs zem 8 stundām. Bet vai tā maz būs Polija?

PN - šobrīd google teic, ka man mīļajā maršrutā līdz Dolomītalpiem paiet +- 20 stundas. Mīlīši, apmēram tā jau braucu kādus 20 gadus! Nu labi, ap 2000. gadu bija ap 24 - 25 stundām, un pēdējoreiz - rudenī, kādas 22. Jo - satiksmes intensitāte palielinājusies, un arī ātrgaitas ceļi nemaz tik ātri vairs nava.

PN - runāju par tīro braukšanas laiku, bez gulēšanas, ja tāda ir.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

- Bet vai tā maz būs Polija?

No vides skatu un tūrisma viedokļa diez vai. Taču tā tagad ir daudz kur Eiropā. No vienas puses izbraukt kļūst ātrāk. Taču redzēsi tikai brikšņus vai prettrokšņa sētas.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
1 0 Atbildēt

Izbraukt cauri polijai, neredzot nevienu krucifiksu, wulkanizacja reklāmu un nevelkot naktī cauri apdzīvotai vietai aiz fūres uz 90...

Vecos ceļus jau neviens nav likvidējis - ja ir daudz laika un ceļš ir mērķis, var braukt pa vecam. 

Arī ja negribas maksāt ceļu maksas - piemēram šveices gada vinjeti, vai it un fr ievērojamās autobāņa cenas

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Jurka atkal gvelž tuftu.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

ZZZZ rakstīja:

Tādos apļos ir jāsaskrūvē gulošie, ar 20-30 kmh nebūtu kontakta, un būtu lielāka caurlaides spēja

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti