Kā izbraukt cauri Polijai?

Konuss Reģ.: 10.02.2015

Sveiciens visiem!

Sen neesmu izmantojis Polijas ceļus, tālab meklēju pēc padoma. Decembrī plānots ar auto šķērsot Poliju - no Lietuvas līdz Gerlicai. No Varšavas maršruts daudz maz skaidrs - Varšava, Lodza, Vroclava, Gerlica. Bet kuru ceļu izvēlēties līdz Varšavai, ņemot vērā tur valdošo ceļu būves bumu? Vai tur jau sataisījuši, vai viss vēl notiek? Gribas tā, lai ātrāk un ērtāk.

a.) Augustova - Belastoka - Varšava

b.) Augustova - Lomža - Zambrova - Varšava

c.) Augustova - Lomža - Ostrova Mazovecka - Varšava

d.) Cits variants

Kāda tur šobrīd situācija?

1 2 3 4 5
topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 0 Atbildēt

Piedod, bet tādas mudaka cienīgas izdarības.

1. kārt ielidot uz 109... tad cik spidometrātri, 120? Tumsā, svešā vietā, un vēl telefonu spaidot?

2.kārt, labi zinot ka var sanākt sūdi ļauties vēl uzķerties uz robeźsarga. ..

3.kart, nu nafig kaut kādus sūdus lipināt tam nepiemērotās vietās?

Nogurums? Vai drusciņ pārprasta taisnības izpratne, sak, es te ar labdarību nodarbojos, tāpēc drīkstu drusciņ...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

1. Man spido diezgan precīzs... ap tiem 110 arī rādīja. Telefonu nespaidīju, man ir handsfree, tikai paskatījos, kas zvana. Un tā zīme bija meža vidū uz taisna gabala. Arī līkums diezgan tāds lēzens. Pēc tam, braucot atpakaļ, ar visai lielām grūtībām to zīmi pamanīju. Turklāt, kas interesanti, Waze vēl, kad mani apturēja, rādīja, ka drīkst uz 90 braukt. Pat policis par to pabrīnījās, kad viņam parādīju. Tajā Polijas galā tādu normāli neieraugāmu ir daudz. Nav brīnums, ka tur stāvēja. Pēc tam vairākas reizes tur pa dienu braucu, arī poliči tusēja.

3. Dāvana no tuva cilvēciņa. Kā nepielipināsi, vismaz uz laiku? Ja tev, piemēram, bērns tādu uzdāvinātu, tu nelipinātu?

Ne viens, ne otrs. Stress, jā, jo nebija ne jausmas, kur to sievieti meklēt, sakari tur sūdīgi, ukraiņiem diezgan lielas problēmas ar lokāciju sūtīšanu un UA operatoru interneta pārklājumu vispār.

Pārprasta izpratne? Īsti nē, atzinu, ka nolohojos, sodu uzreiz samaksāju, arī nedirsos ar to polici.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

OK. Bet, vai turpmāk būsi uzmanīgāks?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es vienmēr esmu uzmanīgs. Īpaši apdzīvotās vietās.

DJ40 Reģ.: 23.11.2016
0 0 Atbildēt

Poļos viens kadrs arī līdzīgi uz ātruma ielidoja uz aptuveni 200eirām, bet tam teh .pasi noņēma.( auto fāterlandē reģistrēts)... tagad rausta bikses, jo fāterlandē pie jaunas teh.pases viegli netikt.

DJ40 Reģ.: 23.11.2016
0 0 Atbildēt

Labots,

Nu jau dabūja, ieklārēja, ka kkur poļos pazaudējis...

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

GB12 rakstīja: Es vienmēr esmu uzmanīgs. Īpaši apdzīvotās vietās.

Izcils apgalvojums, ko izteikt pēc iepriekš izklāstītā

Krokodils Reģ.: 29.06.2017
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Vai tev ir problēmas šķērsot ar kājām kādu Lietuvas autostrādi?

Es gaidīju ka būs kāds nopietns arguments, kāds viena līmeņa krustojums vai kas tāds, bet nē, tev, kā izrādās, pietrūkst daži žogi...

Šķērsot var visu. Īstais jautājums ir valsts reglamenta sodi un policijas darbs sodīt.

Pie mums vairākas reizes uz Jūrmalenes esmu redzējis trafarēto kam nepiš, ka viņam priekšā skrien pāri... Laikam negrib ņemties ar papīriem dēļ 20€ soda. A pamēģini eiropā uz bāņa uzlīst, uzreiz norausies un pat ja domaji ka nē, pēc minūtēm 10nit piebrauks poliči, parādīs viģiku no kāda helīša un pateiks, ka būs jāmaksā vismaz sotaciņš par savu un citu dzīvību apdraudēšanu.

A pie mums - po! Kamēr uz kapota neuzliek, tikmēr viss likuma kalpu acīs ir ok jo negrib ''ņemties'' ar papīriem, kaut tā ir tāda preventīva iezīme kas varētu paglābt kādu dzīvību!

Esmu pat redzejis, kā ''vecāks'' ar diviem zem 10gv sīkajiem skrien pāri aktīvai vakara plūsmai pāri tur.

1 2 3 4 5

Lasītākie raksti

Jaunie raksti