Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 4 Atbildēt

Ar visādiem piedzīvojumiem, bet kolonna tuvojās Liepājai. Stāstot, ka lielais dzintars bloķēts.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
6 0 Atbildēt

Tu domā, ka kādu te interesē tava dzīvā reportāža... vari tusēt ar tiem pajoļiem, cik uziet, tas tikai par tavu spriestspēju šo to parāda... bet tāpat jau parāda pēc tā, kā aizstāvi Zaļo un piedēvēji man apgalvojumus par Liepiņu kā 12.12. organozatoru.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 3 Atbildēt

Kādu Liepiņu?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Tu pa ziemīšiem galīgi atmiņu nodzēri vai arī izliecies? Palasi 32. un 33. lpp.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tagad nav laika šķirstīt, bet tiešām neatceros kādu Liepiņu organizatoru.

Šitas Krištopāns ir no plakanās zemes, tas gan

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Protams, ka neatceries un nav laika 2 klikšķiem. Cik ērti, lai nebūtu par bazaru jāatbild...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Aaa atcerējos, to sievieti? Kādi nepamatoti pārmetumi, Liepiņas tur nav. Pats tu man nepamatoti kko tagad stāsti.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Jā, tiešām atmiņu nodzēris...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Degvielas tirgotāji sajūsmā par šo izklaidi. Nākošreiz, lai brauc vēl uz Daugavpili.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 4 Atbildēt
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
4 1 Atbildēt

Tiešām pajoļi. 3 stundu tiešraide ar mašīnas paneli?

taaneko Reģ.: 30.07.2008
2 2 Atbildēt

Ko jūs ņenaties, viss jau ir izlemts. Būs 10 dienu karantīna, nepakīdzēs, pēc tam vēl viena. Arī tā nelīdzēs, jo kaimiņu Luetuvā visi jau no novemvra sēž mājās ar komandantstundu piedevām un rezultāts- 0. Saslimušo un mirušo skaits tikai pieaug. Sēdi mājās vai nesēdi, nēsā masku vai nenēsā....

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 3 Atbildēt

Daudzi ārsti, kas ir atklāti plakanās zemes piekritēji izsakās, ka maskas veselajiem neko nedodot un to vienīgais labums ir aizturēt aerosolus, kas izdalās no slimajiem, tiem klepojot, runājot, šķaudot. Muļķi kautkādi- galīgi nav Kariņu ar Viņķeli klausijušies....

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Veselos maska no slimajiem nepasargā, bet slimie ar masku plus distance pasargā veselos. Kas tur tieši tik nesaprotams?

taaneko Reģ.: 30.07.2008
2 2 Atbildēt

Klīst nepārbaudītas ziņas, ka zinātnieki ir atklājuši, ka milzīga kovīdiņa koncentrācija ir uz kaunuma apmatojuma, ar kura palīdzību viņš arī tiek pārnēsāts.

Kā izeja tiek gatavots lēmums ka visiem Latvijā dzīvojošajiem šis (kaunuma) apmatojums ir jānoskuj un pēc pirmā varasiestāžu pārstāvju pieprasijuma ir jāuzrāda šī (kaunuma) apmatojuma neesamība.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
3 6 Atbildēt

GB un Smaidīgais, jūs kā kārtīgi dirslaižas varētu nemaz negaidīt oficiālo daļu. GB- noskuj kūsu ap savu ozolzīli un droši uzrādi darba augļus visiem PP, CP, VP, MP, VID, PID un citiem darbiniekiem.

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Biedram taaneko vairs nelejiet! :-/

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 1 Atbildēt

Domā absurds? Bet ja nu? Ja nu palīdz? Tik daudz lēmumu pieņemts ar tādu pašu motivāciju- ja nu palīdz?!

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Marina online atbild uz skatītāju jautājumiem m.facebook.com/100006623703518/videos/2927619697468792/

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Tā Marina ir no šitiem linkiem, kurus te zem visiem rakstiem liek?

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 1 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Veselos maska no slimajiem nepasargā, bet slimie ar masku plus distance pasargā veselos. Kas tur tieši tik nesaprotams?

Tad jau visi, kas nepārtraukti figurē maskās, gan mājas svinībās, gan arī visnotaļ personiskos brīžos, fotogrāfijās un video ir slimi?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
4 0 Atbildēt

tu esi dumjš, izliecies, vai abi?

kad pislonis inficējas, viņš vēl x dienas par to nezina, un x - y dienas klepo savu vīrusu virsū citiem.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 0 Atbildēt

Kaut kā nelīmējās statistika. Uz vienu ignorējošo ir kaudze ar tiem, kas klausa. To, kas klausa ir daudzkārt vairāk par brīvdomātājiem, bet saslimstošo daudzums pieaug pārāk ātri, lai to varētu norakstīt uz brīvdomātāju aplipinātajiem. Sanāk ka katrs aplipina simtus pats pat nesaslimstot?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Sabiedriskais transports aplipina, tur pat maskas nelīdz. Vidēji saslimušo skaits dubultojas divās nedēļās, nākošgad sasniegsim leišus.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 2 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: tu esi dumjš, izliecies, vai abi?

kad pislonis inficējas, viņš vēl x dienas par to nezina, un x - y dienas klepo savu vīrusu virsū citiem.

Nez vai tev vajadzētu izteikt minējumus par manu intelekta līmeni.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
5 0 Atbildēt

Nav pat vairs jāmin, viss skaidrs.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Iespējams, pilsonis izgulēsies un no rīta pašam kauns par sevis sarakstīto būs...

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

www.apollo.lv/7141751/policija-sakusi-vairakus-administrativa-parkapuma-procesus-pret-nesankcioneta-brauciena-un-pulcesanas-dalibniekiem-liepaja

Vienā gadījumā autobusa vadītājs ar savām darbībām apzināti traucēja ceļu satiksmi, bez nepieciešamības braucot ar pārāk mazu ātrumu, kā rezultātā aiz transportlīdzekļa bija izveidojusies apmēram kilometru gara rinda. "Tādējādi ar šādu darbību, kas traktējama kā agresīva braukšana, ne tikai tika ignorēta citu ceļu satiksmes dalībnieku intereses, bet būtiski traucēta satiksme un radīts satiksmei bīstama situācija," norādīja VP, piebilstot, ka pārkāpumi tiek fiksēti ar tehniskajiem līdzekļiem, un identificētām personām sods par tiem būs neizbēgams.

Lasām un priecājamies par mentu divkosību - ja šitāds velkas, tad agresīva braukšana, ja sēne vulgaris vai menti paši - viss kārtībā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kā saka - ja grib tad var ieslēgt radošu pieeju, nevis ņerkstēt ka kaut ko nevar jo CSN vai likumi kaut ko neļauj. Tā teikt - turēsim VP "pie vārda".

Bet nu braucot šadam astē - es ar noteikti viņu nolādētu, jo godīgi sakot es pat ar visu to ka šajā tēmā iemetu aci - " protestu aktualitātēm" vispār uzmanību pievērsis neesmu.

Tas ir es ne par, ne pret pilsonisko aktivitāti, vienkārši skats no "manas hatas" .

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Ļoti neatbildīgi, pilsoni WALA

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Esmu tāds, kāds nu esmu - minētās akcijas uzskatu par diezgan bezjēdzīgām, un vietumis pat mans viedoklis kapitali nesakrīt ar to pret ko tiek protestēts, bet nav nekas pret to ka kāds izrāda pilsonisko iniciatīvu.

Katrs mēs dzivojam sav informacijas burbulī, ar savu "stulbuma vai zināšanu bagāžu", tad nu viss kas notiek ir pilnīgi normali, nu jeb cilvēcīgi, ja ta var teikt.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Viss atkarīgs uz cik velkās. To jau pats ar golpu parbaudīji regulējot degvielas karti.

(10) Par agresīvu braukšanu, kas izpaudusies kā:

2) transportlīdzekļa vadīšana tādā veidā, ka tiek izdarīts ceļu satiksmes noteikumu pārkāpums un radīti traucējumi vienmērīgai transportlīdzekļu plūsmai vai tiek ignorētas pārējo transportlīdzekļu vadītāju intereses

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

un kas tev nepatīk? Ja kāds vienkārši brauc lēnāk par vidējo pisloni steidzīgo, jo mēness fāze tāda, vai drosmes un pieredzes nav, tad tas ir samērā OK, jo citādi šams nemāk, neprot, vai viņam ir kaut kādi cito ciknecik objektīvi iemesli.

Bet šeit - apzināti (!sic) kavē satiksmi. Nu skaidrs, ka vajag pa cepuri.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 2 Atbildēt

Neko nezinu par tiem kas brauc lēnāk par vidējo pilsoni steidzīgo, man vairāk nepatīk tie kas brauc lēnāk par vidējo ātruma ierobežoto fūristu - ja tā nav apzināta vilkšanās, kas tad tā ir?

Un pie tā, ka tas buss tur savāca kilometru garu asti, bez šaubām, vainīgi cepisti, kuri noteikti atradās tā busa aizmugurē un ar savu atrašanos atsita citiem vēlmi to busu apdzīt...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Tad jau vainīgi stulbie auto vadītāji, kuriem, ieraugot CP, sāk čura raustīties apdzīt. Man tas problēmas nerada. Esmu par apdzinis uz 90 km/h braucošu CP ekipāžu ar apm. 105-110 km/h, no viņu puses nekādas reakcijas...

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
1 0 Atbildēt

Ja vilks paēdis, viņš arī nevienu neaiztiek.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Garām... apetīte aug ēdot.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā, un kāpēc gan nebaidīties no dienesta, kas, kā redzams, lēnbraucējiem, ja gribas, var piesiet agresīvo? Es to vienu reizi kad man vajadzēja apdzīt agresīvi sēņojošus cepistus [aiz tikpat agresīvi sēņojoša bembista], to darīju kruīzā uz 90; man ir nelaba aizdoma ka tie cepisti tam bembistam agresīvo nepiešuva kā šitam busa braucējam.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
7 0 Atbildēt

tā vien šķiet, ka tiem agresīvajiem kovid noliedzējiem piešķirta loma: tēlot tādus supermuļķus, ko vairs nav žēl dauzīt ar armatūru; viņi provocē ne tikai drošības iestādes, bet ar savu pajolismu arī plašākas tautas masas mēģina satracināt.

Tāpēc, draugi, vislabākais tādus bļaurus ir vienkārši ignorēt.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
3 2 Atbildēt

nu ja Liepājas ceļš visā garumā ir noledojis, tā kruti nemaz nesanāk apdzīt, grāvī var viegli tikt

taaneko Reģ.: 30.07.2008
2 5 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: tā vien šķiet, ka tiem agresīvajiem kovid noliedzējiem piešķirta loma: tēlot tādus supermuļķus, ko vairs nav žēl dauzīt ar armatūru; viņi provocē ne tikai drošības iestādes, bet ar savu pajolismu arī plašākas tautas masas mēģina satracināt.

Tāpēc, draugi, vislabākais tādus bļaurus ir vienkārši ignorēt.

Pajoliņ, tavs intelekta līmenis neļauj saskatīt atšķirību starp covid noliedzējiem un iedarbības metožu uz covid izplatību noliedzējiem. Tapēc lai nerādītu savu tupumu- labāk tiešām paklusē..

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
5 0 Atbildēt

Tevi var saprast, esi palicis bez ūdens maisītāja un apakšbiksēm.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Un šis cilvēks kaut ko ļurina par citu intelekta līmeni...

taaneko Reģ.: 30.07.2008
2 1 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Sabiedriskais transports aplipina, tur pat maskas nelīdz. Vidēji saslimušo skaits dubultojas divās nedēļās, nākošgad sasniegsim leišus.

Sabiedrisko transportu ikdienā lieto konkrēts un ierobežots, praktiski nemainīgs cilvēku loks. Nu tad akcentējies uz sabiedrisko transportu, nevis ierobežo krūzīšu, elektrisko pagarinātāju, dušas maisītāju, apakšveļas un rotaļlietu tirdzniecību.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 0 Atbildēt

Par iepirkšanos kopā ģimenēm kā izklaidi brīvdienās, cilvēku koncentrāciju telpās un ekspozīcijas ilgumu esi ko lasījis?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kaut ko esi sajaucis, neesmu politiķis.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 2 Atbildēt

Kāds kam šī visa jezga tā patīk, varētu paanalizēt mirušo statistiku pa dažādiem aizvadītajiem gadiem

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
5 0 Atbildēt

Paanalizēju. Šogad izskatās ļoti drūmi.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 1 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Par iepirkšanos kopā ģimenēm kā izklaidi brīvdienās, cilvēku koncentrāciju telpās un ekspozīcijas ilgumu esi ko lasījis?

To var risināt akcentējoties uz citām lietām. Manipulējot ar darbalaikiem, bērnu atrašanos veikalos, iepirkšanās centru un tirdzniecības parku totālu slēgšanu. Teiksim atsevišķi stāvošs veikals ar tirdzniecības zāli līdz 1000 kvm, ieeja TIKAI pa vienam ar laika intervālu, sabiedriskais transports izņemot starppilsētu nekursē un būtu miers. Radīt problēmas apmeklēt veikalus, nevis problēmas iegādāties kkādas preču grupas. Tauta izklīstu nevis koncentrētos...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 0 Atbildēt

Idejas pareizas, realizācijas iespējas patērētāju sabiedrībā varētu būt ar problēmām.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 2 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Paanalizēju. Šogad izskatās ļoti drūmi.

Kad tur drūms? Vairāk mirušo- tīrāka planēta!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Striķi un ziepes jau nopirki?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 3 Atbildēt

Tu varētu sākt to "tīrīšanu" ar sevi... Tavam cēlajam paraugam vēl varētu sekot vieceksperts un vēl daži, kas apoloģē, lai tikai cilvēki mirst nost, ka tikai paša komforta zona netiek skarta...

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 0 Atbildēt

Striķis ir ierobežotās piekļuves prece. Un es esmu no tiem, kam šis laiks patīk, jo kā lakmusa papīrs parāda mūsu sabiedrības slimās vietas.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Ne tikai striķis, logu šķidrums arī

Tieši par šo nodomāju staigājot starp Maximas aizlīmētajiem plauktiem, kuros gozējas lielas, zilas burkas. Kāds aktīvāks svinētājs šodien atmostas un konstatē, ka ziema pienākusi.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Daži vecāki attapās, ka bērniem nav ragaviņas nopirkuši, ziema iestājās decembrī tik negaidīti.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Mans protests. Vai jūs domājat vakcinēties youtu.be/D4SsySkQJtk

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 0 Atbildēt

18.sekunde - "cik daudz nav lasīts jūtubē"...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

balstīt savu pārliecību uz pusgadu vecu ielas aptauju kaut kur Krievijā ir, mazākais, aplami.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Es nemaz nezinu kā lai pasaka, lai Tu neapvainotos. Te jau nav katrā teikumā pa muļķīgam apgalvojumam, bet katrs otrais vārds tāds izskatās.

Neviens neko nebalsta. Tas ir populārs blogeris, kas tādā veidā aptaujas veic par visādiem jautājumiem. Un, jā, tā ir province(Kostroma, lkm). Interesanti viņam būtu jābrauc uz Maskavu vai Ņujorku tādu aptauju veikt, tad tā būtu, tavuprāt, akceptējama? Tieši otrādi, man patīk, ka nereprezantatīvi cilvēki izsakās. Neviens tak neskatītos viņa blogus, ja tur aptaujāt varas, iestāžu vadītājus. Šis formāts ir no sērijas, ko tev TV nestāsta. Pirksts augšā

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Saki vien.

Un padomā pats. Cik cilvēkus tas 'bļogeris' aptaujāja, un cik un kādus viedokļus iekļāva savā video, tas ir zināms?

eidis Reģ.: 07.11.2001
5 2 Atbildēt

Visvairāk pārsteidz faktas, ka liela daļa to antivaxeru ir pienācīgi iedzērāji. Fakts, ka spirts organismā sagāžas analoģiskā daudzumā indīgā vielā, kur uzņemtās indīgās vielas daudzums pat vienā vakarā būtiski pārsniedz visa mūža laikā uzņemto vakcīnu kopsummu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Cik slikta sabiedrība Tev apkārt.

eidis Reģ.: 07.11.2001
3 0 Atbildēt

Manā apkārtnē nav neviena antivaxera. Man apkārtnes higiēna ir svarīga.

Savukārt 12/12 video bija acīmredzami, ka liela daļa bija sirsnīgi apreibinājušies. Un ne pirmo dienu

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Kkas tavā stāstā neiet kopā. Tavā apkārtnē nav neviena antivaxera, bet visu tu zini par viņiem. Kā tas iespējams?

Tās apmēram izklausās kā brits klārētu par zemledus makšķerēšanu, ja zinām, ka viņš nekad nav redzējis aizsalušu upi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kā iespējams, ka tu tik daudz zini par "brīvības braucieniem" un 12.12., ja pats tur nepiedalies?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Bernis live, bet par 12.12 gan daudz nebija zināms. Es vienkārši pārbaudīju tavu maldinošo info

Vēl es tagad gaidu Valentīna live, bet tur ir klusums. Taka arī par šo ir ļoti maz info.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Labi, atkārtosimies vēlreiz - kura konkrēti informācija bija maldinoša?

Un jā - iepriekšējais bija vairāk retorisks jautājums, lai tu pamēģinātu sarpast, cik muļķīgu iebildi Eidim izteici. Bet, acīmredzot, līdzīgi kā vairumam antikovideru, ar to saprašanu tev tā pašvaki.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Man jau atkal izskatās pēc maldinoša info, bet nav jau zināms ko tu zem antikovideriem domā. Tas tā pat kā ar 12.12 organizatoriem, visur tev Gobzems rādās un tagad vēl izrādās Liepiņa arī. Tak uzgāju veselu stundu garu video ar organizatoriem. Oficiāli gan to rīkoja tikai VAK.

Cik es pēdējā laikā esmu izpētījis, tad viss grozās ap VAK. Arī tā pati Tautas varas fronte ir VAK bērns, jo Jeremejevs bija VAK Rīgas nodaļas vadītājs, bet viņam visādi kardināli uzskati un tāpēc no VAK prom. Tā radās TVF. Marina itkā apolitiska, bet redzēju video, kur viņa aicina neuzķerties uz 12.12 organizētājiem, tie esot valdības aģenti. Viss nav tik vienkār#i, kā tu domā

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Klasika. Rādīt mulsinoši daudz dažādu fake news lai sajauktu galvu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Piekrītu

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Un tad atgriežamies vēlreiz pie jautājuma, uz kuru tu man spītīgi nevēlies atbildēt - kurā vietā esmu apgalvojis, ka 12.12. ir organizējusi Liepiņa?

Par Marinas "aicinājumu neuzķerties uz 12.12." - ieliksi linku? Jo savā oriģinālajā uzrunā ar Zaļo viņa, cik atceros, aicināja uz pretējo...

Bet par VAK interesanti - 1995. (laikam) gadā viņi protestēja arī pret Vecrīgas Maķīti... Tirliņu bars.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu, tu tur biji kādus 6,7 uzvārdus minējis no kuriem pusei nebija saistības ar to mītiņu.

Tu nesaproti, ka bija 2 pasākumi 12.12

Viens bija VAK, krastmalā un otrs Frontes pie Brīvības pieminekļa. Marina teica, ka tas krastmalā ir varas organizēts pasākums, lai tauta neuzticas. Īstais ir Frontes, vot

Es pārbaudīšu to info par Maķīti. Man jau tagad liekas viss aizdomīgi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Tāāāā, nu jau tu vēl vairāk sāc pīties savās kājās, tīri interesanti paliek... es tev nejautāju par "6-7 uzvārdiem", bet konkrēti par vienu... kaut kā mēģini visu laiku no tā nopeldēt nost. Interesanti, kāpēc?

"Es pārbaudīšu to info par Maķīti..."

Tam tev laiks būs, bet pārbaudīt, ko (ne)esmu rakstījis par Liepiņu - nē? Smieklīgs tu esi, čalīt!

650 Reģ.: 25.01.2017
3 3 Atbildēt

Jo lielāks Lohu procents, jo mazāk jautājumu.Tas būtu skaidrs.Bet pats dīvainākais ir Tas, ka to jautājumu vairs nav vispār tikpat kā nekādu nē.Pagājušajā reizē pirms 10g mums bij putan grips.Tad gan visi bija varen mutīgi.Farmācijas karteļus lika pilnīgi gar zemi.Bet 10g ir pietiekoši, lai pieņemtu vajadzīgos mērus un visiem mēdītājiem aizbāztu mēdāmos.Pareizi ir, nav ko tagd muldēt- gabriJēzuss taču vakar vēl papildus piedraudēja.Mums neinteresē vairs ne notikumu vēsture tālajā 19jāJā, ne arī daudzās mistiski neatbildētās sakarības.Vienkārši 2dienu laikā Mēs visam piekritām,precīzi kopā vēl ar 85 valstu līdzīgi domājošajiem,kam ļaunie sikspārņi dsā ienkāba.Jā.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 2 Atbildēt

Volx rakstīja: Mans protests. Vai jūs domājat vakcinēties youtu.be/D4SsySkQJtk

Aplūko arī šo. Tev patiks.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Interesanti, bet tam nav nekādas saistības ar Covid. Pašlaik antivaxeriem galvenā tēma ir PCR testi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

PCR izmanto arī krimināistikā tad jau pilni cietumi ar nevainīgajiem tagad, āpāc.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti